• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
ali, ještě bys mohla dostat facku :slight_smile:
17. zář 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bych se vůbec nedivila, oni jsou všeho schopný
17. zář 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yanny tal casovac tam nemam na to mam krasnou minutku budicek ale detskou pojistku tam mam taky stejne tak na troube mam zamek. Jediny co nejde pojistit je lednicka. Tu uz Julca zvlada silou utevirat a nosi me pri vareni veci z mrazaku. Mame totiz skrinovou Ameriku takze jedna pulka je mrazak druha chladak tak se ji to uz celkem pekne otvira. Je to sikula sikovna nebo si me stoupne k vareni ona uz dosahne na varecku sice stoji na spickach ale dosahne tam a kvedla me tam s tim ze mam strach ze to bude vsude a rikam ji ze to tam pali aby vedela stejne tak u trouby i kdyz jsem klidnejsi ale stejne.

Budem na navsteve kde tuhle krasnou vymozenost nemaji a bude uraz jedna dve takze opakovani matka moudrosti a i kdyz je plotna studenejsi stale rikam ze to pali a ukazuju ji auuuuuuuuu to pali aby videla ze to pali.

Jako mala cca 1,5 roku tek ma o rok vic se me spalila o remosku a to je panecku teplota. Nevim jestli to holky znate jak dokaze palit remoska jak hreje kdyz v ni neco delate 1-2 hodiny a ja ji jeste rikam nesahej pali a ukazu ji na to a v zapeti na to makla prstikem.

Silenej rev hned jsme chladili pod vodou ledovali mazali sadlem vsechno mozny ale popaleny uz to mela. Chudatko porad mela prstik nahoru a plaka vidim to jak dneska spatne usinala takhle to bylo 3 dny nez to preslo.

Takze tak no davam si bacha i nahorky caje na lince nebo na stole i navstevy upozornuju aby si hlidali svoje teple napoje. Mozna jim to prijde hloupe ale ja mam klid kdyz si kazdy hlida to sve. No ne ze by Jula chodila a tahala za ubrus nebo tak ale obcas je tak rozdovadena nebo zvedava a uz bylo tolik pripadu kdy se batole oparilo cajem kavou a jine.
17. zář 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale zato miluje cas po lzickach to sedi na kline a mlaska si utoho jak je to dobry. A nejraci ma caj k pohadkam a piskoty jako mls :grinning:
17. zář 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yannko, jo dojíždí do Prahy, takže musím být trochu tolerantní, i když mě to pěkně štve :wink:
S těmi spotřebiči máte pravdu, my tedy máme troubu zabudovanou v lince a ve výšce prsou, takže popálení by taky nehrozilo, i když máme také to pevné sklo a všechny spotřebiče od Baumatic a jsme spokojeni, varnou desku máme taky indukční, ale s plynovými hořáky, jen ta deska jak je černá, tak je to dost nepraktický, pač ji pořád leštíma přesto jsou tam vidět čmouhy :wink:
Alienko co facku, pěstí :grinning:
17. zář 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
celej klan by si na mě svolala :slight_smile:
17. zář 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj fakt se jich bojím
17. zář 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussyn ze se tak ptam a jak to vypada ta vase indukcni deska s plynovym horakem? Nejak me to nejde k sobe nedovedu si to predstavit. Ja jsem myslela ze tyhle veci jsou jen na elektriku.
17. zář 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
TĚHULKY:
24.7.09 poupe.......................?? let...TP: 3.4.2010, další kontrola 1/9
25.7.09 Smisek24 10.tt..........29 let...TP: 5.4.2010, další kontrola 11/9
31.7.09 andrea110409...........30 let...TP: ???, další kontrola 22/9
1.8.09 Sandulka.....................?? let...TP: 13.4.2010, další kontrola 18/9
27.8.09 Mikalka 6.tt...............26 let...TP: 8.5. 2010 další kontrola 17/9
27.8.09 Zlababa 6.tt..............30 let...TP: 9.5. 2010, první kontrola 16/9
31.8.09 Dracinek 6.tt.............24 let...TP: 13.5. 2010, další kontrola 7/10
1.9.09 klaarka22....................25 let...TP: ???
31.8.09 myia..........................27 let...TP: ???, další kontrola 25/9
5.9.09 beruska1989...............20 let...TP: ???
17.9. valentynkaa07...............35 let

SNAŽILKY:
jaanca...............................27 let...1 snažení = 48 DC
alex001.............................32 let...1(porevizní) snažení = 42 DC
pajulinka...........................21 let..11 snažení = 34 DC
barevna............................23 let...2 snažení = 31 DC

konik88............................21 let...3 snažení = 30 DC (posl. cyklus 38 dní-mikropotrat)
yanna.o............................29 let...2 snažení = 26 DC (posl.cyklus 34 dní)
miriska..............................21 let...3 snažení = 26 DC (posl.cyklus 28 dní)
indriela.............................32 let...7 snažení = 22 DC (posl. cyklus 26 dní)
lussyn...............................29 let...3 snažení = 22 DC
llenicka1...........................27 let...8 snažení = 21 DC
alienka24.........................25 let...13 snažení = 21 DC
peprlik.............................22 let...3 snažení = 20 DC (posl.cykl. 33 dní)
momis..............................30 let...5 snažení = 20 DC (posl. cyklus 31 dní)
alzbeta.hod......................25 let...14 snažení = 19 DC (posl. cyklus 26 dní)
mucipuci..........................25 let...3 snažení = 17 DC (posl.cyklus 38 dní)
kamiz...............................28 let...3 snažení = 16 DC (posl. cyklus 21 dní)
ajachlapikova.....................22 let...2 snažení = 15 DC (poslední cyklus 30 dní)
iris...................................29 let...3 snažení = 14 DC (posl. cyklus 29 dní)
sima2...............................28 let...3 snažení = 14 DC (posl. cyklus 28 dní)
bell2................................25 let...1 snažení = 14 DC
kali.kal..............................28 let...5 snažení = 13 DC (poslední cyklus 31 dní)
danielapro........................26 let...2 snažení = 11 DC (posl. cyklus 41 dní)
majdalena.........................27 let...2 snažení = 10 DC (posl. cyklus 26 dní)
miky.................................28 let...4 snažení = 10 DC (posl.cyklus 37 dní)
daras................................26 let...3 snažení = 9 DC (posl. cyklus 33 dní)
petra123..........................28 let...19 snažení = 8 DC (posl. cyklus 34 dní)
zuzka111..........................27 let... 5 snažení = 8 DC
bublinka.......................... 31 let....0 snažení = 7 DC
marokanek1111..................22 let...8 snažení = 5 DC (posl. cyklus 32 dní)
joseline.............................23 let...3 snažení = 3 DC, (posl.cyklus 28 dní)
maciol...............................28 let...1 snažení = 3 DC (posl. cyklus 35 dní)
hanulka_86........................23 let...2 snažení = 3 DC (posl. cyklus 26 dní)

S tou Eliškou je mi to moc líto, hlavně, ať se drží a všechno zas bude dobrý, a zanedlouho se podaří
:slight_smile: :wink:
17. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sima, no nevím přesně co je to indukční deska, ale jestli myslím to co ty, tak ta deska je taková jako by ze sklokeramická deska a na tom hořáky.Něco takového http://www.kasa.cz/bila-technika/koupit/1601/baumatic/baumatic-b72bl/
17. zář 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussyn aha to jsem jeste nevidela protoze my plyn nemame. Unas je vse na elektriku. My mame tohle http://www.mora.cz/vestavne-varne-desky-samostatne?id=2997&aid=16738&popup=1&img=1

A ja jsem myslela ze ze indukce je jen sklenena cerna deska na elektriku. Kde se pouziva specialni jine nadoby s magnetickym dnem aby to vytvarene teplo slo jen do kastrolu a ne do cele te ohrevne plochy vyznacene na desce a ze se natom muze tzv varit pres uterku a nic se nespali nehori....
17. zář 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, ted sem si přečetla to o elišce :frowning2:
17. zář 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka, je to smutný, myslim, že eliška ted nemá na koníka náladu, ale až jí bude líp a bude mít to blbý za sebou , tak příjde :slight_smile:
holky se tu snaží konverzovat o vybavení domácnosti, ale já bohužel nemám nic z toho doma, takže se nezapojim :slight_smile:
17. zář 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám taky v jiné diskuzi napsala jedna holčina že jim umřelo miminko, byla v 36tt, tenhle týden je plný ošklivých zpráv :frowning2: ach jo je to hrůza ale bohužel je to život :frowning2:
17. zář 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentýnko, to neva tak se budem bavit o něčem jiným.Co ty už jsi řekla miláčkovi, že tam byla druhá čárka?
Simo, já nevím, tak my to asi nemáme indukční, vařím na tom v normálním nádobí :slight_smile: Ale zaujala mě ta tvoje americká ledička, taky se nám líbí, manžel po ní touží a až postavíme baráček, tak si jí určitě pořídíme, jak jsi s ní spokojená?
17. zář 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, mě je elišky moooc líto, ale zase si myslím, že když to nastane takhle brzy, něco nebylo v pořádku a je to lepší, a zase holky mají pravdu, že bychom měly opustit smutná témata :wink:
Lusy, no ráno jsem ho vzbudila a ukázala mu // což vůbec nechápal čím mu to tam mávám před nosem. Ale mimčo chtěl víc on a tak nějak si ho vydupal :slight_smile:
17. zář 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussyn ja jsem s ni maximalne spokojena a jsem zastance toho ze at je lidnicka sebe vetsi porad je mala teda aspon unas to tak je mame tuhle krasavici

http://www.mora.cz/vestavne-varne-desky-samostatne?id=2997&aid=16738&popup=1&img=1

nechteli jsme ledovac ani bar prislo nam to zbytecne na ukor mista v lednicce. Protoze az je budete obchazet a prohlizet tak zjistis kolik to zabere zbitecne mista teda aspon z meho pohledu.

Jinak se do ni vejde docela hodne dost.
17. zář 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. zář 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidim, ze tady taky neni dnes moc dobra nalada, ja nevim co je to za den, ja tady mam dnes taky samy spatny zpravy :frowning2:
To je dobre, ze se snazite zlepsit si naladu :slight_smile: Kdyz jste u tech spotrebicu....my se za mesic stehujeme a chceme si koupit novou pracku a lednicku tak sbiram info, jake jsou ted vymozenosti :slight_smile: Nechci nic extra, ale tak treba mate vychytany, bez ceho byste se neobesly :wink: Treba u lednicky s mrazakem se rozhodujeme, jestli koupit s jednim kompresorem nebo dvema. A u pracek jsem zas objevila novou funkci 6.smysl, ze si sama vazi, kolik pradla tam hodite a podle toho si reguluje vodu atd.
17. zář 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky zatim pa. My jsem na pozdni svacu s Juli. Vecer se prihlasim paaaaaaaaaaa
17. zář 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simo, teda ta je krásná, naprosto super, mě taky příjde zbytečné mít tam zabudovaný ledovač nebo televizi, už jsme po nich koukali, takže vím, kolik místa to zaber.Ale tahle je teda skvělá.
Valentýnko, tak to je super, moc vám tu radost přeju a taky se už těším až ji budeme prožívat.Ty jsi byla na kyretáži v červnu viď, to jste si nedali žádnou pauzu mezi snažením?Co ti řekl dr?Já byla na kyretáži v březnu a řekli nám ať si dáme 3 měsíce pauzu a pak znovu začneme, no a teď se už zas tři měsíce snažíme.
17. zář 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,

tak jsem semka zase po nějaké době nakoukla a nestačím se divit...

znababa: Gratuluju k dvojčátkům, ať se prcci drží, jsou plní sil a krásně rostou...

Co se stalo Elišce je mi moc líto, teď to chce hodně sil a velkou podporu a každá bolest jednou přebolí. Všichni Ti tu držíme palečky, ať jsou už jen ty hezčí dny....

Já už začínám být docela napjatá, ale stejně tuším, že za ty 2 dny MS stejně dorazí :frowning2: ale tento měsíc překvapivě nenám všechny těhu příznaky :grinning:
17. zář 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sklokeramická deska je černá deska - jen povrch plotny - lhostejno, zda jsou pod ní elektrické spirály, indukční cívky nebo plynové hořáky. Indukce funguje na principu magnetu. Nerozžhavují se tam žádné spirály. Buď to magnetuje nebo ne. Když tam nepoložím hrnec s magnetickým dnem (to je spousta i prachobyč hrnců), ale třeba jen ruku, tak se nic nezačne dít. Proto se tahle deska narozdíl od elektrických spirál dá regulovat tak rychle.

ali, už nestraš. Jsou lidi, co to mají těžký, ty to taky máš těžší, ale tohle si říkat nikam nevede. Bojíme se pak ještě víc než obvykle, což nemá žádný smysl. Ta informace není k ničemu dobrá. To bychom si tady mohly každý den psát seznamy takových zpráv. Nemysli na to, miminko mít budeš i ty :slight_smile: :slight_smile: My se raději začaly bavit o spotřebičích :grinning: To je asi rozumnější :wink:
17. zář 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
miris, já už taky čekám... :frowning2:
17. zář 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentýnko, promiň moc se omlouvám, spletla jsem si tě, nezlob se.Jsem pako.
17. zář 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Elišky je mi moc líto. Všechny píšete, že je lepší o to přijít teď, než později. To je sice pravda, ale bolest to nezmírní. Myslím, že je velmi bolestivé přijít o mimčo v 5,10,20,30 týdnu. Později je to asi ještě horší. Ale i v tak časném stádiu to moc bolí a člověku se zhroutí svět... Myslím na tebe Eli, drž se.
17. zář 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna....němělo to bejt strašení, myslím že jsi nepochopila jak jsem to myslela a mě se to nějak ani nechce vysvětlovat
jinak co se týče těch spotřebičů, tak myčka je naprosto luxusní vynález, jak úspora času tak vody i energie
17. zář 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám padla, budu tu zas v pondělí, mám volníčko, tak se včšechny mějte krásně a hezky se tulte a příští týden jen samé dobré zprávy.Eli drž se myslíme na tebe.
17. zář 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienko, ještě jsem ti chtěla napsat, že ti moc přeju, aby vám to vyšlo co nejdřív přirozenou cestou :slight_smile: Kamarádka má nádhernou zdravou holčičku, je moc chytrá a šikovná. Několikrát byla na IVF. Holčička je sice vyšla draho, ale jen finančně :grinning: Je vidět, jak moc jí má ráda, jak jí role maminky sedne. Moc si své holčičky váží. I ty budeš jednou hodná maminka :slight_smile:
Tohle jsem ještě chtěla připsat k tomu původnímu, ale vypadly pojistky a než jsem klikla na OK, tak to spadlo.
Myslím, že jsi chtěla říct něco jako lepší teď než později a že je to mnohdy v životě těžké. Já vím, podobný příběh tu dnes již zmíněn byl, ale prostě raději jsme se začaly bavit o myčkách. Vždyť víš :slight_smile:
17. zář 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna....díky, však on tady jednou celej koník otěhotní a budou všechno štastné maminy :wink:
17. zář 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek