• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
teda některý modní kombinace prostě fakt nepobíram, to co tady ted vidím tak se jentak nevidí :grinning:
17. zář 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty máš ráda černý humor a už máš takový humorně negativní náhled na svět, viď? :grinning: jak tak čtu pár posledních dní, co píšeš :grinning: tak víš co.. neotěhotníš a budeš nešťastná. Lepší? :grinning: Já to přání myslela vážně, abys věděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: vím, čím si kamarádka prošla.. nebo nevím, jen tuším.
Někomu se to povede hned, někomu později. Naštěstí existuje IVF. Kamarádka by uvítala klidně i legalizaci náhradní matky, která by děťátko porodila. Nejdůležitější samozřejmě je, aby děťátko bylo zdravé.
Tak good luck
:wink: :slight_smile:
17. zář 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No.. spíš jsem chtěla říct to že kamarádka si malé moc váží. Moc. A je moc šťastná. A to nejsou oplzlý řeči (ani jedno jediné slovo není trapné), ale realita.
17. zář 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
skeptiku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
17. zář 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nemyslím že bych měla negativní náhled na svět, já věřím že otěhotním, buýd přirozeně nebo uměle anebo prostě adopce, těch možností a způsobů mám před sebou ještě spoustu, já vím žes to myslela vážně a já ti za to děkuju, a já zas myslela vážně že jednou všechny registrované snažilky budou těhulkama a ty potom maminkama
17. zář 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, já vím, to je krásná věta, která by měla být vyvěšena u názvu rubriky :slight_smile:

dochází mi, když si odšlápnu z vedení... :unamused: že nemá smysl nic přát, ani házet flintu do žita.
Snad jedině se dá popřát trpělivost. "Nezlob" se (vím, že se nezlobíš :wink: ), že občas někdo pronese nějaké přání, ono od toho ta diskuze taky je a vždycky je třeba pamatovat na to, že nikdo neví, čím si ten druhý prošel a občas se vyjádří možná i trochu nevhodně a je vidět, že nic moc nechápou.. Za sebe se omlouvám, jelikož občas mi něco z pusy vypadne, když chci být na někoho až moc optimistická, což vlastně není třeba. A s tou reakcí na ty negativní informace jsem to nemyslela "zle", vysvětlím...

Já jen špatně snáším informace o tom, co kdy komu nevyšlo a podrobnosti čtu už úplně nerada. Sama takové věci nepíšu a mnohdy ani nenaznačuju a nechávám si je pro sebe. Už i z úcty k těm lidem. A také mám strach, který zná mnoho těhulek.. i maminek..... Po dnešku je mi trošku úzko nebo jak to říct. Nehroutím se, nic takového :grinning: nic se mi neděje, jsem v pohodě. Zas aby to neznělo přehnaně :wink: Ale zkrátka líp mi je s pozitivními informacemi.. že příroda to má dobře zařízené a že to všechno funguje, že snažilkám se líbí snažení, že těhulím je špatně, kolik dětí se narodilo, že se naučily na nočník, že mají 1 ve školách, že už jsou dospělí a zdraví, ač byli na sunaru, ač se narodili o chvilku dřív, ač maminka v těhotenství zakrvácela... to se mi čte líp. Je mi ale naprosto jasné, že v diskuzích na koníkovi kdekoliv (nejen tady ve snažilkách) občas někdo řekne, co kde četl, viděl ve zprávách apod. A tomu se nedá vyhnout a ani nemůžu nikomu říkat, co má psát a co ne a žádat ho, aby mě a mně podobné chápal. Samozřejmě mi pár takových informací nevadí, ale když je to denně, tak už je toho moc (na koníkovi se tomu opravdu vyhnout nedá, už jsem to vysvětlovala na minulé stránce). Ty informace jen tak pronesené podle mého ničemu nepomohou a opravdu by se dal napsat mnohastránkový seznam. A proto jsem řekla, že nakouknu jen občas. Protože to je problém jen můj a ne toho, kdo sem něco napíše. Na tom není samozřejmě vůbec nic špatného. Pokud mi to vadí, tak sem nemám lézt a hotovo dvacet. Nijak přemrštěně z toho vyřízená nejsem, ale denně je to takové trochu dusivém, nepříjemné.. někdy i maličko pesimistické.. Nechci se prostě zbytečně strašit a každý den si trochu strachu přidat. Čím víc člověk ví, tím hůř (krom hlídání některých doktorů a jejich receptů a postupů :grinning: ) . Když jsem nic moc nevěděla, byla jsem naprosto v pohodě. Ale tyhle miminové servery dají člověku pěkný kapky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Negativních informací je moc, těch milých málo. Stačí otevřít noviny..všechno je špatně.. peníze nejsou, práce není, politici jsou hrozný, támhle je válka, nějaká černá kronika k tomu a jako bonus seriály s vychytralými inteligentními úchylnými zmetky. No co to je toto??? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tůůůdle :slight_smile:
Mějte se krásně holky, jste fajn, je tu s váma sranda vyloženě. Ale já účast trochu omezím radši :grinning: Chci myslet zas normálně :grinning: Mám před MS, tak jistě chápete... :wink: :slight_smile:
17. zář 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co když ms nedojde? :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já tě chápu fakt, ono je hlavně hrozně těžký u některých příspěvků poznat jak to ten člověk myslí když mu nevidíš do tváře, takže kolikrát si to může člověk vyložit uplně jinak než to bylo myšleno :wink:
a já už to psala taky dřív, že si myslím že někomu tyhle diskuzní servery moc pomoci nemusejí, spíš naopak.... :sweat_smile:
17. zář 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to by bylo sice úžasné, ale nemám žádný těhu příznaky a tradičně mě píchá vaječník :unamused:
jo jo.. máš naprostou pravdu, je to tu jen pro silný otrlý jedince :grinning: což já někdy nejsem :sweat_smile: nebo jsem, ale jen uričtou dobu, než se to nakupí a přeteče. Pak kolabuju :sweat_smile: Jako nemizím, ale dost to omezím. Mám taky dost práce, volný chvíle bych se měla chovat víc dospěle a ne dřepět na koni. Měla bych zrkátka makat, ten byt není úplně hotový. Holt vrozená lenost :sweat_smile: :confounded: Musím jít do sebe a tvořit naše příjemné hnízdečko :wink:
jo a s tím psaným slovem to tak je. to já říkám furt. maily, sms, tady kůň... občas člověk narazí na nějaký divný řeči, který by při osobním setkání byly úplně v pohodě a ještě by se člověk zasmál :grinning: To je normálka
17. zář 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer všem :slight_smile:
17. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to jo, občas se to nepovede a nedorozumění je na světě :slight_smile: :grinning:
tak já jsem koukala do tabulky a ještě máš docela brzo na těhu příznaky :slight_smile:
to já se ted pustila zas do malování na hedvábí tak jsem na koni jen v práci nebo když čekám než mi to uschne, chci s tím jít na vánoční trhy tak si musim dělat zásoby :grinning:
17. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak vzhůru do nového dne..
:wink: jak jste se bavily o těch sporácích tak nás to asi brzo čeká protože ten náš co nám pozůstal v bytě už je fakt nebezpečnej, tak si asi napíši ježíškovi aby nám donesl sporák..ale Ježíšek asi nebude mít čas na moje srandy a vybírat mě sporák že? Takže mu musím najít i typ aby věděl co a jak..tak doporučtě holky. Tu indukci znám, právě "švagrová" ji má taky a jak říká Yanča že s tou vodou už dělá představení tak už taky to mám za sebou a vím vo co go..ale zas oni mají tu dotykovou a to já bych nechtěla, protože ty čudlíky dostatečně rychle někdy nereagují. A taky máme skoro všechno elektrolux tak v tom asi budem pokračovat pr. jsme s tím zatímspokojení..ale ještě jsem se po těch sporákách ani nedívala.

Simi, ta lednice vypadá dost dobře. Asi je dost velká že? Známá ji taky má a když to otevřela tak mě to přišlo že se tam toho zas tak nevejde ale to klame jak jsou ty šuflata menší ale zas jsou hluboký a vysoký.
18. zář 2009 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joselin ahoj. Dik za pochvalu lednicky. Ano na prvni pohled vypada ze je pomalu jeste mensinez bezna lednice ale neni to tak. Doslo tam narvu hodne opravdu hodne. At uz je to ten nejvetsi kastrol co mam. To jsem chtela aby kdyz udelam vic polivky abych ji nemusela strkat do krabicek ale rovnou tam strcit celej kastrol.

ted ji mame k prasknuti muzicek byl v makru tak prska ve svech.

A mrazak ten jak by smet. Je tam dobry ze si to muzes rozclenit jak ti to vyhovuje potraviny k sobe a ne met vsechno nasermater dohromady.

Vsem muzu jen doporucit jestli na ni mate misto a penize je to fajn met velkou lednici kor kdyz je i velka rodina. My jsme s ni pocitali uz v navrhu domu ma specialne svoje misto ve vyklenku v kuchyni kdyz bys mela zajem poslu ti fotky.
18. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak jak se máme? :slight_smile:
18. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
TĚHULKY:
24.7.09 poupe.......................?? let...TP: 3.4.2010, další kontrola 1/9
25.7.09 Smisek24 10.tt..........29 let...TP: 5.4.2010, další kontrola 11/9
31.7.09 andrea110409...........30 let...TP: ???, další kontrola 22/9
1.8.09 Sandulka.....................?? let...TP: 13.4.2010, další kontrola 18/9
27.8.09 Mikalka 6.tt...............26 let...TP: 8.5. 2010 další kontrola 17/9
27.8.09 Zlababa 6.tt..............30 let...TP: 9.5. 2010, první kontrola 16/9
31.8.09 Dracinek 6.tt.............24 let...TP: 13.5. 2010, další kontrola 7/10
1.9.09 klaarka22....................25 let...TP: ???
31.8.09 myia..........................27 let...TP: ???, další kontrola 25/9
5.9.09 beruska1989...............20 let...TP: ???
17.9. valentynkaa07...............35 let

SNAŽILKY:
jaanca...............................27 let...1 snažení = 49 DC ?????????????
alex001.............................32 let...1(porevizní) snažení = 43 DC
pajulinka...........................21 let..11 snažení = 35 DC
barevna............................23 let...2 snažení = 32 DC

konik88............................21 let...3 snažení = 31 DC (posl. cyklus 38 dní-mikropotrat)
yanna.o............................29 let...2 snažení = 27 DC (posl.cyklus 34 dní)
miriska..............................21 let...3 snažení = 27 DC (posl.cyklus 28 dní)
indriela.............................32 let...7 snažení = 23 DC (posl. cyklus 26 dní)
lussyn...............................29 let...3 snažení = 23 DC
llenicka1...........................27 let...8 snažení = 22 DC
alienka24.........................25 let...13 snažení = 22 DC
peprlik..............................22 let...3 snažení = 21 DC (posl.cykl. 33 dní)
momis..............................30 let...5 snažení = 21 DC (posl. cyklus 31 dní)
alzbeta.hod......................25 let...14 snažení =20 DC (posl. cyklus 26 dní)
mucipuci..........................25 let...3 snažení = 18 DC (posl.cyklus 38 dní)
kamiz...............................28 let...3 snažení = 17 DC (posl. cyklus 21 dní)
ajachlapikova.....................22 let...2 snažení = 16 DC (poslední cyklus 30 dní)
iris...................................29 let...3 snažení = 15 DC (posl. cyklus 29 dní)
sima2...............................28 let...3 snažení = 15 DC (posl. cyklus 28 dní)
bell2................................25 let...1 snažení = 15 DC
kali.kal..............................28 let...5 snažení = 14 DC (poslední cyklus 31 dní)
danielapro........................26 let...2 snažení = 12 DC (posl. cyklus 41 dní)
majdalena.........................27 let...2 snažení = 11 DC (posl. cyklus 26 dní)
miky.................................28 let...4 snažení = 11 DC (posl.cyklus 37 dní)
daras................................26 let...3 snažení = 10 DC (posl. cyklus 33 dní)
petra123..........................28 let...19 snažení = 9 DC (posl. cyklus 34 dní)
zuzka111..........................27 let... 5 snažení = 9 DC
bublinka.......................... 31 let....0 snažení = 8 DC
marokanek1111..................22 let...8 snažení = 6 DC (posl. cyklus 32 dní)
joseline.............................23 let...3 snažení = 4 DC, (posl.cyklus 28 dní)
maciol...............................28 let...1 snažení = 4 DC (posl. cyklus 35 dní)
hanulka_86........................23 let...2 snažení = 4 DC (posl. cyklus 26 dní)
18. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Valentynka, gratuluju :dizzy_face:
No, my to tenhle měsíc určo prošvihneme, když nebyl sex...a nějak mám pocit, že ovulka proběhla tenokrát dřív, asi včera, předevčírem.
18. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky :slight_smile:
18. zář 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak jak jste vyspaly?? Ja jeste dneska krasne, mam volno:slight_smile:, ale jinak celej vikend pracovni, mam denni a v pondeli nocni....:frowning2: Jinak jsem asi opravdu poprvy mela ovulku, a snazili jsme se myslim pozehnane a dnes mam asi posledni plodnej den, jsem uz 21 DC, tak uvidime co z toho tento mesic bude...ach joooo,ja bych si tak prala dat MP darecek, on si totiz hrazne preje,aby se zadarilo v zari, aby mimisek byl cervnatko jako on....:slight_smile:no chlapi:slight_smile:
18. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,holky :slight_smile:
Peprliku, tak drzim pesti, at to tentokrat vyjde, kdyz si tak prejete to cervnatko! Ja mam pocit, ze skoro pokazde ovulku poznam, ale mivam ji vetsinou dost brzo, uz kolem 10.-12.dne.
18. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinka: ja doted taky myslela ze ji pozanm bolelo me bricho, ale ovu test byl pokazdy negativni, az ted poprvy pozitivni, ale i tak jsem slysela ze kdyz se trefis do ovu tak uspesne tehu, kdyz jsou oba zdryvy je jen 25 % takze se nedelam iluze, alespon vi ze jsme do too dali vsechno :wink:
18. zář 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik: no ja testy zatim ani nezkousela, takze kdovi. To je fakt, ze je tezky se strefit....musime vsechny doufat a ono to prijde! Nedavno kamaradka cetla o tom, ze ovulka muze byt i 2x do mesice. :dizzy_face:
18. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinka: tak to by bylo dobry:slight_smile:ja rikam uvidime, je to 4 mesic co neberu HA,tak musime doufat...aspon pro tento mesim vim ze ovulka je...a jeslti se k nim pridal i mimisek, budu tak nejstastnejsi zenska na svete...
18. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik, to verim a moc ti to preju!!! A mela jsi tentokrat nejake priznaky ovu kdyz vysel pozitivni test?
18. zář 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinka: no prave me pichalo hrozne na pravym vajecniku jinak nic...ten prvni den kdyz byl test + me pichalo jen lehce, tak jsme se snazilkovali, 2 den s pozitivnim testem to pichalo jako prase, byla jsem rada ze chodim a ziju a vcera, to uz byl negativni to bylo v poho a to uz asi bylo vajicko uvolnene...takze jsme se snazili hned 2 krat :sunglasses:
18. zář 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik: no tak super! :slight_smile: tak to mate snad dobre pojistene. A zadny vytok jsi nemela?
18. zář 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinka...nene vytok snad zadny, alespon jsem nic nepozorovala..mozna malinko vic nez obvykle,ale to bych kecala...:slight_smile:uvidime jak to dopadne...no nic zlato jedu do mesta, jeste odpoledne tu urco budu..tak ppa jo a vubec jak ty jsi na tom??
18. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik:ja taky padim ven, tak zatim pa :wink:
No ja teprve zacinam takze uvidim :slight_smile:
18. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
venku je krásně, já bohužel musím ještě tvrdnout v práci :confounded:
18. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak 22.9. jdu na revizi, tak na mě myslete děkuju!! :pensive:
Pan Dr. mi dneska řekl, že pokud bude všechno v pořádku, takže se můžeme začít snažit za 2 měsíce...Tak uvidíme!!
18. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Elisko, budu držet všechny palce, a jsem ráda, že tš tady vidím :zipper_mouth: to bude dobrý, uvidíš.
18. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek