• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Ahoj vespolek, je tu někdo? Potřebovala bych poradit..
18. zář 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tady ja nevim,jestli ti budu neco platna:slight_smile:
18. zář 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj peprliku, vyznáš se v ovulaci? Konkrétně mi jde o hlen děložního čípku..
18. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ja jsem prave po ovu, ale resim to a zjistuju testikama....takze co se tyce hlenu nevim toho moc...ale treba ja ho nemam...co se deje??
18. zář 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
daras, možná ti pomůžu, o co jde?
18. zář 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,čtu to tu a koukám jako blázen,moc mě to mrzí s tou eliškou,budu ti moc držet palečky,abys to všechno zvládla,opravdu je mi to moc líto :frowning2:
18. zář 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorka mi řekla, ať sleduju hlen (vždy dvěma prsty), tak jsem to hned ten den (ve středu 16.9.) zkusila a byl tažný asi na 2cm, včera taky, dnes ráno taky a teď odpoledne byl tažný hoooodně :slight_smile: . Je možné, je to ovu, když jsem teprve 10 DC (minulé dvě ovu dle grafu teplot BT proběhly mezi 19.-23. DC)?? Nebo to znamená, že se ovu blíží? Má cenu si dělat ovu test, nebo by mi to nic neukázalo, kdyby bylo už po ní? Díky :wink:
18. zář 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
I mně je to, Eli, moc líto.. :frowning2:
18. zář 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daras, pokud míváš ovu kolem 20DC, tak si nemyslím, že by byla najednou 10DC.
18. zář 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bych byla, Luci, moc ráda, protože manžel není doma a pár dnů ještě nebude.. :unamused:
18. zář 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím si, že ovu teprve bude. Ono to podle toho hlenu zas tak přesně poznat nejde...
18. zář 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ukázal by mi ovu test, kdyby ta ovu byla dnes? V návodu je akorát to, že pokud jsou zřetelné dva barevné proužky a proužek testu je stejný nebo tmavší než kontrolní proužek, znamená to, že ovulace nastane během příštích 24-48 hodin...
18. zář 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě dneska zase začala píchat a při prudkém pohybu nebo námaze pobolívat pravá strana podbřišku, přitom vajíčko se tento měsíc uvolnilo z levé strany, takže nevím, co to má znamenat.
18. zář 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pokud je dneska ovu, tak test by ti to měl ukázat včera a dneska by už měl být negativní.
18. zář 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže je zbytečné ho dělat, že? Já jsem si v grafu všimla, že tam nemám zadanou jednu teplotu, takže opravuji, ovu jsem měla jeden měsíc 17. den, druhý 19. DC..
18. zář 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych ho už nedělala. Zkus to až kolem toho 17DC.
18. zář 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak díky moc za radu, aspoň ušetřím :grinning: Stejně je to lidské tělo jedna velká záhada, jak vše funguje a tak.. Kdo se v tom má vyznat? :wink:
18. zář 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, nikdy nejde nic s přesností určit.
18. zář 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nemohlo se třeba i tento měsíc zadařit?
18. zář 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, preju krasne odpoledne! :slight_smile:

Daras, ja jsem cetla, ze ovu nemusi byt kazdy mesic ve stejnou dobu. Ja si myslim, ze ji mam vetsinou hned po tom 10-tem dnu, poboliva me v podbrisku a mam ten hlen. Ale ovu testy jsem nezkousela, takze tezko rict :unamused:

koniku, a klikateho jsi mela ovu tento mesic?
18. zář 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako u mě? To určitě ne. Graf s BT sice ovu neurčil, nevím teda proč. Ale jde vidět, že teplota klesla 15 a 16 DC, takže si myslím, že ovu byla 16DC a to jsme to zrovna prošvihli. Vždycky nám do snažení něco vlezlo.
18. zář 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha.. To je blbý, když do toho něco vleze, nám do toho leze pořád manželova práce, protože je většinou mimo domov a pak je těžké se strefit.. :angry:

Tak já jdu teď s hafanem ven, že už nějaká netrpělivá, tak ještě jednou díky za rady a přeji pěkný zbytek dne..
18. zář 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel teda pracuje tady nedaleko, ale bývá tam dlouho a když už přijde, tak je strašně unavenej, takže na sex nemá ani pomyšlení. My se tulíme hlavně o víkendu, to vždycky doháníme, co jsme nestihli přes týden :dizzy_face: Takže u nás je to taky těžký.
18. zář 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bublinko, tak ovu byla pravděpodobně 3. září, ale nevím to jistě.
18. zář 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Graf BT mám v albu, takže se můžete podívat.
18. zář 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to lidky telicko je nevyspitatelny....mne je dnes taky jako bych to mela dostat, tak nevim.... :unamused: Jinak holky napadlo me co takle lehce zjistit odkud kazda jsme a zkusit zoorganizovat nejakej srazek- konikovskej?? :dizzy_face:
18. zář 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím Pavli, že je tady hodně holek z Čech. Já jsem z Moravy. Byslím v jedné vesnici asi na půl cesty mezi Znojmem a Brnem.
18. zář 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik,to tema srazku uz tu jednou padlo,snazili jsme se nejak domluvit,ale pak jako kdyz by to nikdo nevyslovil se o tom zas prestalo mluvit,jde o to ze jsme vsechny hrozne rozhazeny,takze prijit na nejakou zlatou stredni cestu,kde se sejit,je hrozne tezky
18. zář 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak, jsme tady moc rozházený, aspoň 200 Km od sebe, takže to asi nebude možné.
18. zář 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
skoda ,bylo by to moc fajn, rada bych vas vsechny,nebo alespon vetsinu poznala....luci ale my dve jsme domluveny,vid?? :grinning: hele holky, me to bricho fakt boli, nevim co se deje, mam zvlastni pocit, nevim jestli si zitra pokud to neprejde, nezajdu v praci na gyndu.... :pensive:
18. zář 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek