Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

Tak jsem Vás holky vzala za slovo a zakládám pro nás nové téma, které bude aktuálnější a nové už potřebovat nebudeme, protože do Vánoc budeme všechny těhule 🙂
Tak všechny šup šup sem ze srpnových snažilek....
daras
18. zář 2009
Ahoj vespolek, je tu někdo? Potřebovala bych poradit..
peprlik
18. zář 2009
jsem tady ja nevim,jestli ti budu neco platna🙂
daras
18. zář 2009
Ahoj peprliku, vyznáš se v ovulaci? Konkrétně mi jde o hlen děložního čípku..
peprlik
18. zář 2009
ahojky, ja jsem prave po ovu, ale resim to a zjistuju testikama....takze co se tyce hlenu nevim toho moc...ale treba ja ho nemam...co se deje??
konik88
18. zář 2009
daras, možná ti pomůžu, o co jde?
marokanek1111
18. zář 2009
ahojky holky,čtu to tu a koukám jako blázen,moc mě to mrzí s tou eliškou,budu ti moc držet palečky,abys to všechno zvládla,opravdu je mi to moc líto 😞
daras
18. zář 2009
Doktorka mi řekla, ať sleduju hlen (vždy dvěma prsty), tak jsem to hned ten den (ve středu 16.9.) zkusila a byl tažný asi na 2cm, včera taky, dnes ráno taky a teď odpoledne byl tažný hoooodně 🙂 . Je možné, je to ovu, když jsem teprve 10 DC (minulé dvě ovu dle grafu teplot BT proběhly mezi 19.-23. DC)?? Nebo to znamená, že se ovu blíží? Má cenu si dělat ovu test, nebo by mi to nic neukázalo, kdyby bylo už po ní? Díky 😉
daras
18. zář 2009
I mně je to, Eli, moc líto.. 😞
konik88
18. zář 2009
Daras, pokud míváš ovu kolem 20DC, tak si nemyslím, že by byla najednou 10DC.
daras
18. zář 2009
Tak to bych byla, Luci, moc ráda, protože manžel není doma a pár dnů ještě nebude.. :-|
konik88
18. zář 2009
Myslím si, že ovu teprve bude. Ono to podle toho hlenu zas tak přesně poznat nejde...
daras
18. zář 2009
A ukázal by mi ovu test, kdyby ta ovu byla dnes? V návodu je akorát to, že pokud jsou zřetelné dva barevné proužky a proužek testu je stejný nebo tmavší než kontrolní proužek, znamená to, že ovulace nastane během příštích 24-48 hodin...
konik88
18. zář 2009
Mě dneska zase začala píchat a při prudkém pohybu nebo námaze pobolívat pravá strana podbřišku, přitom vajíčko se tento měsíc uvolnilo z levé strany, takže nevím, co to má znamenat.
konik88
18. zář 2009
No pokud je dneska ovu, tak test by ti to měl ukázat včera a dneska by už měl být negativní.
daras
18. zář 2009
Takže je zbytečné ho dělat, že? Já jsem si v grafu všimla, že tam nemám zadanou jednu teplotu, takže opravuji, ovu jsem měla jeden měsíc 17. den, druhý 19. DC..
konik88
18. zář 2009
Já bych ho už nedělala. Zkus to až kolem toho 17DC.
daras
18. zář 2009
Tak díky moc za radu, aspoň ušetřím 😃 Stejně je to lidské tělo jedna velká záhada, jak vše funguje a tak.. Kdo se v tom má vyznat? 😉
konik88
18. zář 2009
jj, nikdy nejde nic s přesností určit.
daras
18. zář 2009
A nemohlo se třeba i tento měsíc zadařit?
bublinka.
18. zář 2009
Ahoj holky, preju krasne odpoledne! 🙂

Daras, ja jsem cetla, ze ovu nemusi byt kazdy mesic ve stejnou dobu. Ja si myslim, ze ji mam vetsinou hned po tom 10-tem dnu, poboliva me v podbrisku a mam ten hlen. Ale ovu testy jsem nezkousela, takze tezko rict :-|

koniku, a klikateho jsi mela ovu tento mesic?
konik88
18. zář 2009
Jako u mě? To určitě ne. Graf s BT sice ovu neurčil, nevím teda proč. Ale jde vidět, že teplota klesla 15 a 16 DC, takže si myslím, že ovu byla 16DC a to jsme to zrovna prošvihli. Vždycky nám do snažení něco vlezlo.
daras
18. zář 2009
Aha.. To je blbý, když do toho něco vleze, nám do toho leze pořád manželova práce, protože je většinou mimo domov a pak je těžké se strefit.. ]-(

Tak já jdu teď s hafanem ven, že už nějaká netrpělivá, tak ještě jednou díky za rady a přeji pěkný zbytek dne..
konik88
18. zář 2009
Manžel teda pracuje tady nedaleko, ale bývá tam dlouho a když už přijde, tak je strašně unavenej, takže na sex nemá ani pomyšlení. My se tulíme hlavně o víkendu, to vždycky doháníme, co jsme nestihli přes týden x-) Takže u nás je to taky těžký.
konik88
18. zář 2009
Bublinko, tak ovu byla pravděpodobně 3. září, ale nevím to jistě.
konik88
18. zář 2009
Graf BT mám v albu, takže se můžete podívat.
peprlik
18. zář 2009
holky to lidky telicko je nevyspitatelny....mne je dnes taky jako bych to mela dostat, tak nevim.... :-| Jinak holky napadlo me co takle lehce zjistit odkud kazda jsme a zkusit zoorganizovat nejakej srazek- konikovskej?? x-)
konik88
18. zář 2009
Myslím Pavli, že je tady hodně holek z Čech. Já jsem z Moravy. Byslím v jedné vesnici asi na půl cesty mezi Znojmem a Brnem.
marokanek1111
18. zář 2009
peprlik,to tema srazku uz tu jednou padlo,snazili jsme se nejak domluvit,ale pak jako kdyz by to nikdo nevyslovil se o tom zas prestalo mluvit,jde o to ze jsme vsechny hrozne rozhazeny,takze prijit na nejakou zlatou stredni cestu,kde se sejit,je hrozne tezky
konik88
18. zář 2009
Přesně tak, jsme tady moc rozházený, aspoň 200 Km od sebe, takže to asi nebude možné.
peprlik
18. zář 2009
skoda ,bylo by to moc fajn, rada bych vas vsechny,nebo alespon vetsinu poznala....luci ale my dve jsme domluveny,vid?? 😃 hele holky, me to bricho fakt boli, nevim co se deje, mam zvlastni pocit, nevim jestli si zitra pokud to neprejde, nezajdu v praci na gyndu.... |-|

Začni psát odpověď...

Odešli