• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
autor
Jééé to by bylo fajn, ale co ja vim tak kolem Brna je jen konik, joseline a dracinek a ja a jinak je to vsechno daleko od nas, leda udelat nekolik srazku v ruznych castech čr...
18. zář 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky.
Dloho jsem tu nebyla a tak jsem se snažila zběžně dočítat co se tu dělo.

Eli, je mi to moc líto. Moc na tebe myslím. Drž se. Chce se mi z toho plakat i za tebe. :frowning2:

Blahopřeji nové těhulce, ať mimi správně roste a ať jste v pohodě. :grinning:

Zlababa: Jé dvojčátka. Super. Blahopřeji :wink:

S manželem se už 5den snažílkujeme, ale bohužel mi teď zase na 3dny odjede do Prahy. Zrovna v době, kdy by mohla být ovu. tj. 15-17DC. Ach jo.
Teď jsem se doma musela starat o taťku, protože je dlouhodobě nemocný s ledvinama a má problémy. Byli jsme v neforlogické poradně a hned vedle je diabetologická ambulance. Když jsem viděla ty těhulky, tak jsem myslela, že se na mojeho vrhnu, protože chci taky mimi. Když viděl tolik těhulek najednou, tak už věděl co se mi děje v hlavě a utěšoval mě, že brzo taky budu mít bříško. Kéž by...Vím, že ale tento měsíc to nevyjde. Tak snad v září... :wink:
18. zář 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem z Plzne,ale na morave mam rodice, takze neni problem..Nasi bydli kousek od Kromerize a do brna to mame z tama tak pul hodky....
18. zář 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsem taky přemýšlela,udělat víc srázků,ale jestli to nejni divný,když tady jsme kolektiv a vidět jen pár z celý týhle naší bandy,ale asi jinak by to ani nešlo,chjo :unamused:
18. zář 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé sraz... to by bylo super. Je ale fakt, že jsme rozházený po celý ČR. Já to mám do Brna kousek, ale co ti ostatní :frowning2:
18. zář 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám Brno opravdu hodně z ruky,ještě do Prahy bych se dostala,ale brno by bylo těžký,bych přijela a mohla bych se otočit na podpadku a jet zas domů :grinning:
18. zář 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
koniku, tak teda nevim, mrkla jsem na ten tvuj graf, ale nevim. Zvlastni, ze ti toho 28-ho tak klesla a pak zas stoupla.

jee, kdybyste planovaly sraz v okoli Brna a ja tam zrovna byla, moc rada se k vam pridam. Jinak jsem ale 2000 km daleko :unamused:
18. zář 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak tak pozoruju tak okoli brna by to slo, je nas dost....pocitam uz aspon 5?? :grinning: :grinning: :grinning:
jj Pavli, my se určitě někdy sejdeme.
chjo,proč já jsem z takovýho klacíkova? :unamused:
18. zář 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ciufina, je to divný. Ale ovu to určitě nebyla. Mám dostat v pondělí MS.
18. zář 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanek a odkud jsi?
Jé, vidíte Karlu Mráčkovou? Ta má už pupík :dizzy_face:
Chomutov,přímo Jirkov,takže od vás brněnských úplně na druhé straně :frowning2:
18. zář 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee holky, ta ciufina nahore to jsem ja. Jsem tak registrovana na beremese a nevedela jsem, ze se tak muzu prihlasit i tady, takze jsem registrovana 2x a ted se mne to plete :grinning:
18. zář 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to by bylo supeeer :slight_smile:

Danielo, zrovna jsem na tebe dneska myslela, kde se loudáš :slight_smile:
18. zář 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky jsem bublinko 2x registrovana, protože jsem to nevěděla. Můžeš stejnou přezdívku používat na beremese, konikovi i modré střeště.
18. zář 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska: měla jsem toho moc... A co ty? Něco nového Myslíš, že by jsi mohla být těhu?
18. zář 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si říkala, že asi nemáš čas, já tu taky poslední dobou moc nebyla...No zítra by měla přijít MS, ale zatím necítím, že by se blížila, tak uvidíme. Tak před 3 dnama mě bolelo hodně břicho a záda, jako při MS, ale od té doby nic, tak nevím co to má znamenat :frowning2:...Dneska mě škrábe v krku a su hrozně unavená, snad na mě nic neleze :frowning2:
18. zář 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska: jé.. to by nebylo moc dobré kdyby náhodou jsi byla těhu... :frowning2: Dej si vitamíny... Ta bolest bez MS je divná... když ti MS ale nepřijde, tak zkus testík za pár dní , třeba tě to překvapí. :wink:
Já jsem minulý víkend byla sestřence na svatbě a tak jsem trochu prochladla. Ale dnes jsem už OK.
18. zář 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějakej čas jsem tu nebyla a koukám, že čtu moc smutné zprávy :cry: Eli držim palečky ať je tohle období rychle za tebou a všem ostatním přeji aby je to nikdy nepostihlo.
18. zář 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už asi začínám cítit MS. Jsem celá nafouklá a mám takový divný pocit v podbřišku, takže zítra nebo pozítří asi dorazí.
18. zář 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já počkám přes víkend a když do středy nepřijde, tak zkusím testík, ale to já říkám každej měsíc a ona vždycky stejně přijde mrška jedna :slight_smile:
Taky to nějak nechápu, co se se mnou děje :frowning2:
Dneska tu za mnou byla kolegyňka vrátit veci, nastupuje na nemocenskou skrz těhu, docela jí ten pokládek v bříško závidím, ale utěšuju se tím, že ho tam taky brzo budu mít a moc jí to přeju, třeba nakonec budeme tahat kočárky spolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. zář 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
koník: to je mi líto... Mrška jedna se tě drží zuby nehty... :unamused:
18. zář 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danielo, já s tím počítám, že přijde. Tento měsíc jsme prošvihli ovulku, takže je to jasný :dizzy_face:
18. zář 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO ME BOLI CELY telo, bricho, nohy...nafoukla ale nejsem...jak rikam nevim co se semnou deje...tento pocit fakt neznam.... :angry:
18. zář 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
koniku, uz jsem to taky zjistila, no ale tam se musim prihlasovat pod tim prvnim,aby me poznaly. Takze jak prejdu sem, musim se prehlasit :grinning:
Tak to je mne lito, to asi MS bohuzel prijde pokud uz se citis nafoukla. I ten podbrisek muzes uz mit k tomu. Ale jak jsi driv, myslim, psala, mas uspesny kazdy druhy mesic,tak se muzes uz tesit na pristi mesic. Hlavne at to zas neprosvihnete :grinning:
18. zář 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to nepříjemný, když nevíš, co se s tebou děje, to znám. Nezbývá, než čekat, co se bude dít dál.
18. zář 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
konik: já to tento měsíc taky vidím na MS. jak jsem psala, můj musí do Prahy zrovna v takovou nevhodnou dobu... ale co nám zbyde. tak třeba příští měsíc bude náš... :wink:

miriska: správně,musíme myslet pozitivně. ono to prostě jednoho dne musí přijít... a basta :grinning:
18. zář 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bublinko, tentokrát to neprošvihneme :grinning: Na to si dohlídnu. Já doufám, že to příští měsíc zase vyjde. Uvidíme, jestli teorie "obměsíc" funguje :slight_smile:
18. zář 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek