• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
elisko, ať už jseš tady :grinning:
2. zář 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, tak ať všechno dobře dopadne a pak sem koukej hodit fotečku, ať se můžeme kochat :dizzy_face:
2. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

dracinek: A kam chodíš v Židenicích? na Viniční? já taky doktora nějak nemužu překousnout :frowning2:
joseline: a kde bydlíš u Brna? v Řečkovicích jsem nikdy o žádných doktorech nečetla, tak nevím...Já chodím na Rybkovu, mám to kousek, ale asi radši fakt přejdu jinam...
Jinak vítám nové snažilky...
2. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIRISKA: jo na Viniční, dokorka Miličková
2. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mááááááááááááám gynduuuuuuuu!!!! Huráááááááá. Mají volno, dětský koutek, můžu chodit na čas.. :grinning: 10.9. jdu na vstupní prohlídku :grinning: ufff :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
yanna gratuluju :grinning:
2. zář 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlababo, ale je to na praze 6 za strahovským tunelem.. Mám to teda na stejný straně řeky, tudíž nemusím přes barranďák. Jen projedu tunelama (tam sice dělají tunel další, takže někdy jsou tam kolony, ale tohle je naštěstí zkraje, tak to zvládnu) a někdy jsou i kolony kolem těch už stávajících tunelů, to musím včas objet, abych se tam neuvěznila.. ale dobrý, obecně jsem tam tunelama fakt za chvíli :grinning:
na praze 4 čtu pořád dokola chlebeček, gyncetrum.. to adc sanatorium (ale na doktorku na znamylekar.cz zadne extra hodnoceni). To je děsný, hledat, prověřovat, zas hledat, obvolávat.. Já ale našla. Je to Gynem (bývalý Gest, tedy Gest zůstal, ale tohle se odštěpilo :wink: )
2. zář 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
miris, díky.. teď ještě zubaře :sweat_smile:
2. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.o samej tunel :grinning:
Ahojky holky dekuji za privitani :wink: jen ted nejak nevim co psat vcera jsem snad napsala o sobe vsechno :wink: Snad se rozepisu
2. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem si četla na Mudr. Miličkovou komentáře na znamylekar.cz a nestačím se divit. Nic z toho jsem zatím u ní nezažila. Uvidíme teď, když jsem těhotná... Ale chodím tam 8 let a bez problémů. :fearful: Tak nevím čím to je
2. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
i když jsem měla zdr. problémy vždy vše vysvětlila. Ale jak je vidět 50 lidí 50 zkušeností :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :dizzy_face: Jinak k těm gynekologům... já chodím ke chlapovi a vyhovuje mi to tak. Chápu, že někomu vyhovuje víc doktorka, ale já bych neměnila :slight_smile: říká se, že gynekolog chlap je citlivější, ale je to asi individuální. Jinak Elišce dneska přeju hodně štěstí, ale určitě bude vše OK :slight_smile:

yanna.o: téda, to je návod :slight_smile: až budu mít víc času, tak si to musím taky projít, já jsem na tyhle technický věci v PC občas docela antitalent :fearful:
2. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajul, joo jedu furt rovně, odbočím do tunelu, pak zas furt rovně dalšíma 2 tunelama :grinning: nevýhoda je, že je v nich 70 a kamery s radarem :angry: a teď si představ 3 pruhy a málo aut - to se nedá :unamused: :sweat_smile: ale blbý je, když je něco na strakonický, jižní spojce nebo barrandovskym mostě, pak ten směr stojí. Ale když mi to dojde včas, uhnu :wink: A cestou tam zas kopou ten nový tunel, tak jsou tam různý zúžení a zas kolony, ale naštěstí tohle je zkraje a když nepojedu v úplný špičce, tak se to dá. No a zacáluju 1900,- a v těhotenství 2500,- = za polovinu těhu! :confounded: Já to říkám furt.. Zlatáá Prahaa :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jen se upravuji v tabulce

Těhulky:

24.7.09 poupe.......................... TP: 3.4.2010, další kontrola 1/9
25.7.09 Smisek24............ ..........TP: 5.4.2010, další kontrola 11/9
31.7.09 andrea110409....30 let... TP: ???
1.8.09 Sandulka........................ TP: 13.4.2010, další kontrola 25/8
18.8.09 Eliska_v .. ..........20 let....TP: 23.4.2010, další kontrola 2/9
27.8.09 Mikalka...............26 let...TP: 8.5. 2010
27.8.09 Zlababa ............ 30 let ..TP: 9.5. 2010
31.8.09 Dracinek.............24 let...TP: 8.5. 2010, kontrola 17/9
1.9.09 klaarka22..............25 let...TP: ????

Snažilky:

myisiska1.................................... 1 snažení = 63 DC
kopretina82............................. … 4 snažení = 37DC
danielapro..........26 let................1 snažení = 37 DC (posl. cyklus 28 dní)
sepinka....................................... 3 snažení = 36 DC
miky....................28 let............... 3 snažení = 32 DC
lussyn.......................................... 2 snažení = 31 DC
kali.kal.....................................… 4 snažení = 31 DC
ajachlapikova...............................1 snažení = 29 DC
iris...................29 let................... 2 snažení = 28 DC (posl. cyklus 28 dní)
daras..................26 let............… 2 snažení = 27 DC (posl. cyklus 28 dní)
sima2 ......................................... 2 snažení = 27 DC
alex001............32 let...........2(porevizní) snažení = 2 DC (posl.cyklus 25dní)
petra123............28 let...............18 snažení = 26 DC (posl. cyklus 28 dní)
kamiz...........................................2 snažení = 26 DC
marokanek ........22let................. 7 snažení =21 DC
zuzka111................................... 4 snažení = 21 DC
pajulinka............21 let.................11 snažení = 19 DC
joseline ............23 let............. … 2 snažení = 16 DC, (posl.cyklus 29 dní)
barevna.............23 let................ 2snažení = 16 DC
konik88..............21 let................ 3 snažení = 15 DC (posl. cyklus 38 dní-mikropotrat)
hanulka_86........23 let................ 1 snažení = 13 DC (posl. cyklus 30 dní)
yanna.o............ 29 let................. 2 snažení = 11 DC (posl.cyklus 34 dní)
miriska............. 21 let................. 3 snažení = 11 DC (posl.cyklus 28 dní)
beruška1989......20 let................ 3 snažení = 9 DC (poslední cyklus 28dní)
indriela.............32 let.................. 7 snažení = 7 DC (posl. cyklus 26 dní)
llenicka1..............27 let................8 snažení = 6 DC
alienka24............25 let................13 snažení = 6 DC
peprlik................22 let................3 snažení = 5 DC (posl.cykl. 33 dní)
momis...............30 let................. 5 snažení = 5 DC (posl. cyklus 31 dní)
alzbeta.hod........25 let................. 14 snažení = 4 DC
mucipuci............25 let................ 3 snažení = 2 DC (posl.cyklus 38 dní)
medan...............29 let..................4 snažení
2. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.o : já nejsem z prahy jen obcas tam prijedu ale cetla jsem si ten tvuj prispevek a samy tunel tak jsem se smala!Pro moravaka je to docela sila :grinning:
Jinak vy jak se tu bavite o gynde...ja mam doktorku a normalne vypada jak Gita z ordinace je aji tak prijemna vsechno vysvetli jako nemuzu si stezovat a porad mi rika zabicko :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul :grinning: je to jednoduchý.. jen to složitě vypadá.. :wink: youtube ti tyhle kódy vygeneruje sám - vybereš si, jestli chceš ten s tím obrázkem třeba a tak.. a pak to sem prostě jen zkopíruješ. A je to :wink: Nemusíš tomu vůbec rozumět. Takových stránek je. Vlastně všechny volovinky, co jsou vidět v albech, jsou udělaný tak, že holky jen z těch příslušných volovnikových stránek zkopírujou do popisu k albu ten vygenerovaný kód (nabízí se víc kódů, url třeba na koníka myslím.. chce to zkusit.. na emiminu to prostě bere jiný než tady) Takže vlastně je to je o ctr+c a ctrl+v :grinning: I pro nás, co už to s náma lepší nebude :grinning:
2. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mám taky skvělou gyndr, už jsem to tu psala, jen jsem zjistila, že už jí je 60, tak asi za chvíli budu hledat novou :frowning2:
2. zář 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajul, praha je takový malinký městečko.. fakt mikro.. když kouknu tak porůznu po světě :grinning: já taky nejsem původem z prahy, přestěhovala jsem se sem až ve 23 letech. Ono stejně si každej žije ve svý části a to máš pak to samý jako jakýkoliv jiný město. Jen ty přesuny jsou horší a sem tam je tu větší obchoďák, ale to u normálních měst jsou taky ty obchoďákový zóny. To je dneska všude :unamused: Já byla 2x v Brně a dopravní situaci jsem taky nezvládala. Jak to někde neznám, tak si musím tak týden zvykat, než se to naučím :grinning: A když už je to rovnou Brno, který je docela velký, tak mi to pak přijde daleko zmatenější než praha :grinning:
2. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajul, zabicko jo :grinning: :grinning: dobrý..
2. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci, to je blbý no.. takhle když máš někoho, komu věříš, navíc je vybavený, nečekáš a pak toto.. hledat si někoho jinýho.. :unamused: no jo no.. já tě chápu, já už jen tady vystřídala několik gyndařů..
2. zář 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno je to takový malí mestečko :grinning: Jako pro mě která žije na vesnici a má jet do Prahy a bavit se tam s pražákama je šílenost ale jako nic proti protože já nejsem původem moravák jsem čecháček....ale jako je to mazec!!!!Ale konec o praze :wink: Já jsem tam vždycky ráda že tam najdu nějakou hospudku na jidlo a tak a nějakej obchod a to mi k životu stačí :wink:
Holky co budete dělat na oběd?
2. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.o: jde holt o praxi a když na to jednou přijdeš, tak už je to potom v poho, o víkendu si s tím zkusím pohrát a uvidím :dizzy_face:
2. zář 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajul, jo dost, jelikož já tady nechodím ani do tý hospůdky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na oběd půjdu do kantýny:slight_smile: Vy jste holky doma, děláte na směny?
2. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě že bych u ní chtěla stihnout ještě všechny svý budoucí naplánovaný děti :grinning: má totiž v ordinaci i monitor, takže ho točí při každý návštěvě a nemusí se chodit nikam do nemocnice k cizím mudr :wink:
tak právě musím rychle těhotnět, abych to stihla před důchodem (teda důchodem tý mudr :dizzy_face: )
2. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno jako říká mi žabočko, brambůrko mno prostě jako nevyká mi...jen jen přece ještě mladá...ale přijde mi to prostě jako lepší než vy slečno J......á a to a tam to prostě je to lepsí
2. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci :grinning: :grinning:
pajul, tak to jo :grinning:
joselin, mám hryzoto ze včera, tak dneska vařit nemusim. Zato ale musim dělat hromadu jinejch věcí, je to tu jak po boji. Sem tam nakouknu.
2. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
joseline: já jsem od včerejška na pracáku :frowning2: :frowning2: :frowning2: jako u nás stou pací je to nahnutý :frowning2: všude mají plno nebo chtějí praxi :frowning2:
2. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.o : u nás je to taky jak po boji :grinning: jen vypiju kafčo a jdu dělat veliký pořádky :wink:
2. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajul, to byl důvod odstěhování se do prahy, měla jsem tentýž ¨problém
jasně, dej si kafíčko :grinning:
mně se do toho tak nechce. Ale musim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek