• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
autor
danielapro: Já se snažím myslet pozitivně, myslím, že to je základem všeho, ale přesto to někdy nejde :frowning2:

Hele holky, máte albíčka na beremese.cz? hodte odkázky kdo chcete, ať se můžeme podívat na svatební fotečky, co myslíte?
18. zář 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že z okolí Brna je vás docela hodně :slight_smile: To já bydlím víc na severu :slight_smile: Kousek od Znojma jsme si pořídili štěňátko :wink:
18. zář 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miriska: tak na to jsem asi antitalent, leda, až přijede manžílek :grinning:
18. zář 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Daras:
dole pod albíčkem je adresa, tak ji označíš, klikneš pravým tlačítkem na myši, dáš kopírovat a pak tady do okna pro vkládání textu klikneš zase pravým a dáš vložit a odešleš, vůbec nic složitýho, tak šup :slight_smile:
18. zář 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No myslím, že minimálně 5 by se nás určo sešlo a to už stojí za to, ne?
18. zář 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si myslim....i 5 je dobry...lepsi nic nez nic, vid merisko?? :dizzy_face:
18. zář 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen přidám do alba nějaké fotky a hned sem dám odkaz :dizzy_face:
18. zář 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdyby jste videli, jak MP veri tomu ze se nam zadarilo, je to tak krasny, ja bych mu to tak chtela splnit...rikala jsem mu ze me boli bricho, jako bych to mela dostat a on mi rika...to maji moje spermije u tebe v brisku diskoteku, vyzivaji tvoje vajicko na plouzak...:slight_smile:je tak sladkej...
18. zář 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já sem taky dám odkaz na svatební foto :slight_smile:

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=414057

Jasně peprlik :slight_smile:
18. zář 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik: a myslíš, že se zadařilo a nebo budete muset počkat ? :slight_smile:
18. zář 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peprlik, to je hezký :slight_smile:
18. zář 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim jestli se zadarilo, buh sud, ale zaroven moc prosim aby jo, snazli jsme se fakt poctive celej mesic, nase nejdelsi pauza byla 1 a pul dne bez sexu...
18. zář 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska: moc krásné fotečky :wink:
18. zář 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik: neco takoveho jsme praktikovali taky :wink: a byla to docela fuška. Stálo by teda za to aby to vyšlo :wink:
18. zář 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska....fotecky kraaaaaaaaaaaasnyyyyy, jsi tam jako princezna a tvu manzilek je hezkej chlapak:slight_smile:
autor
andrea:děkuji

tak šup šup, přihodte nekdo odkázky :slight_smile:
posílám i svoje fotečky, už jsou půl roku staré. Nějak to děsně letí :wink:
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=391170&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
18. zář 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si nejsem jistá že sem ten odkaz dala správně :wink:
18. zář 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andrea: jooo dala, už jsem je viděla, taky moc pěkný fotečky, ale mohlo by jich být víc :slight_smile:
máš moc hezkej účes, slušelo vám to a to prasátko, nádhera :grinning: taky jsem chtěla prase, ale nebylo kde udělat :frowning2:
ta kytička z tulipánů je nádherná, kdybych neměla svatbu v červenci tak bych je taky měla...
18. zář 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=319451

Budu ještě asi něco přidávat, tak se zatím můžete podívat na to,co tam mám. Musela jsem to trošku upravit :dizzy_face:
18. zář 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
helky obe jste tam jako princezny:slight_smile: hele andrejko a kdyz jste se tak usilovne snazili tak se ten mesic zadarilo??
18. zář 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska: tulipany byly moje vysněné a tak jsme byla moc ráda, že v tom dubnu to vyšlo. Hlavně mě nezradily zustaly krasne jeste tyden. No a prasatko bylo bezkonkurencni, pek nam ho neuveritelnej odbornik. Chvilku jsme premyslela, ze by jsme si ho pozvali na prvni vyroci. Ten termin mam uz ale zadanej, pokud vsechno pujde dobre tak by se nam mel narodit broucek.
I kdyz uprimne potom co se ted stalo Eli jsem dost vydesena :frowning2:
18. zář 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik: zadarilo :slight_smile:
18. zář 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc krásné fotečky, holky :slight_smile: Tak až bude trochu víc času, tak se taky pokusím něco vložit.. :wink:
18. zář 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moje zlaty,

po dlouhe dobe vas vsechny moc zdravim, nebylo mi zrovna dvakrat dobre, mame smutek, tak me nic nebavilo...

Vsem novym tehulinkam moc moc gratuluju....a snazilkam brzky uspech

Cetla jsem jen par stranek a pochopila jsem, ze se neco stalo ELisce...ELISKO - preju ti hodne sil, myslim na tebe, je mi to moc lito...

Ja byla dneska na kontrole a docela me prekvapilo, ze mi neudelala Mudr. UTZ, pry kdyz jdu na genetiku, tak tam mi ho udelaji...Radeji jiz nic neresim...
18. zář 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koniku, moc hezký fotečky máte :slight_smile:

tak snad se ještě někdo přidá...

andrea: Ten duben letos byl úžasnej, byli jsme na svatbě 4.4. myslim a to bylo jak v létě, akorát v tom kostele jsem nějak prochladla a nakonec jsem si pak poležela s pěkným nachlazením :frowning2: ale jinak počasí stokrát lepší jak v červnu...
18. zář 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandulko: hlavne at ten smutek rychle odezni at muzete byt s mrnouskem zase v klidu :wink:
Hlavně že jste v pořádku, já jdu na kontrolu příští týden v úterý a to už nám bude 10 týdnů. Tak snad se tam mrňousek bude pěkně mrskat :wink:
18. zář 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska: jojo přesné, ještě v lednu jsem řešila jestli nebudu potřebovat kožíšek a nakonec mi bylo akorát a manželovi pekné vedro :slight_smile:
18. zář 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko: tak doufam ze se nam taky zadari:slight_smile:, a kdyz ne tak aspon vim, ze jsem zacala ovulovat....a ten sexik po celej mesic byl moooooc fajn:slight_smile:, a kdyz jsme byli na kypru tak tam to nemelo chybu..asi ta zmena klimatu :sunglasses:
18. zář 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirisko, tobě to strašně moc slušelo. Jsi hezká, takže tobě by to slušelo vždycky. Ale měli jste to fakt moc hezký :wink:
18. zář 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek