Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

Tak jsem Vás holky vzala za slovo a zakládám pro nás nové téma, které bude aktuálnější a nové už potřebovat nebudeme, protože do Vánoc budeme všechny těhule 🙂
Tak všechny šup šup sem ze srpnových snažilek....
andrea110409
18. zář 2009
peprlik: jojo klima je supr a co hlavně, byli jste odpočatý a to dělá taky svoje 😉
miriskaautor
18. zář 2009
koniku, ty jsi byla krásná nevěsta, jako princezna, ty rukavičky ti k tomu moc slušely, já to zavrhova a ted vidím, že to vypadá fakt dost dobře 🙂
miriskaautor
18. zář 2009
koniku ted koukám, že ty šatky co máš jsem si zkoušela v jednom salonu, jsou krásný 🙂
konik88
18. zář 2009
No já moc na výběr neměla. Potřebovala jsem č.32/34, těch moc nemají x-)
sandulka
18. zář 2009
Andrejko jak se citis? Uz roste brisko?

Lucinko a co ty jak jsi na tom?

Holky ja vim, ze je to nepatricny se ptat, ale ja mam hrozny strach. To co se stalo Elisce, myslite, ze kdyz miminku prestane byt srdicko, tak se to pozna i jinak nez z UTZ? Myslim, jako krvaceni nebo neeco podobneho.. Opravdu jsem si myslela, ze dneska budu vedet, jestli je vse OK a musim cekat dalsich 14 dni. Moc mi to nepridava.
sandulka
18. zář 2009
Luci na tech fotkach vypadas uplne jinak... Moc ti to slusi, vam vsem🙂
konik88
18. zář 2009
Sandulko, my tento měsíc asi ovu prošvihli, takže čekám každým dnem MS ]-(
sandulka
18. zář 2009
Luci, tak drzim palecky at pristi mesic je ten nejlepsi z tohoto roku🙂
andrea110409
18. zář 2009
Sandulka: bříško trochu roste, ale protože nejsem nejhubenější tak se to pozná jen náznakově. Pořád mě,ale trápí nechutenství a únava.

Co se týká Elišky, tak nic podrobnějšího jsme se nedočetla :-| Taky jsem si myslela, že se něco takového musí projevit něčim zvláštním. Jsem zvědavá jaké vyšetření udělají mě ten příští týden.
andrea110409
18. zář 2009
Koukám, že je pravda že každá holka vypadá na své svatbě nádherně a taky by to tak mělo být. Moc vám to všem slušelo fakt jak princezničky 😉
konik88
18. zář 2009
Já o Elišce vím, že byla na kontrole, kde doktor zjistil, že miminku netluče srdíčko a přestalo se vyvíjet. Takže jde příští týden 22. na revizi dělohy.
sandulka
18. zář 2009
Andrej, hlavne at ti udela UTZ, nenech se odbit. Fakt me tim strasne nastvala. Pry nemaji povinnosti do 12 tydne ho delat. Blbka🙂
sandulka
18. zář 2009
Ach jo, neni to fer, kdyz se neco takoveho stane, ale vsechno ma svuj duvod... Jen me desne stve ten strasnej strach a bezmoc
andrea110409
18. zář 2009
Sandulka: no tak to je úžasný, hlavně v dnešní době kdy má tolik holek potraty. No jsem na to zvědavá, bude to moje první poradna, mám přinést moč.
Přemýšlím jak jinak poznat, že se mrňousek vyvíjí, ale asi neni šance. :-|
peprlik
18. zář 2009
hokly, konec smutneni a hlavicky vzhuru: tento nebo pristi mesic nam to vyjde...musi!!!!!!!!
andrea110409
18. zář 2009
Sandulka: ty máš ještě pořád nějaké příznaky (zvraceni...)?
sandulka
18. zář 2009
Andrej - asi zadna sance neni, ale uvidis, ze to zvladnem🙂) JJ taky jsem prinesla dneska moc a docela jsem se citila divne v cekarne byly same uz hodne velke tehuke🙂)
andrea110409
18. zář 2009
Peprlik: samozřejmě, že vyjde aby vám moho být na Vánoce krásně špatně 😉 No a pak v červnu hromadný porod 😉
andrea110409
18. zář 2009
Sandulka: ale víš jak ti záviděly, že se nevalíš 😉
peprlik
18. zář 2009
andrejko to by bylo krasny.....
konik88
18. zář 2009
Holky, tak MS se rychle blíží. Už vypadám jako balón, i manžel si všimnul. A bříško začíná pěkně bolet. Takže možná přijde dřív, než 33 den.
andrea110409
18. zář 2009
peprlík: neni t nereálné, do Vánoc je ještě dost času a špatně může být už v prvním měsíci 😉 Já doufám, že tou dobou mě už mrňousek nebude tolik zlobit a ja si pochutnám na smaženém kapru se salátem 😃
andrea110409
18. zář 2009
konik88: no hlavně ať už je brzo pryč a můžete se těšit na mrňouska 🙂
konik88
18. zář 2009
No doufám, že nám to příští měsíc vyjde. Budeme se intenzivně snažit, ne jako tento měsíc, jsme to pěkně flákali.
miriskaautor
18. zář 2009
No tak mě už taky zase začíná bolet bříško a záda, takže ta mrcha fakt asi přijde 😞
andrea110409
18. zář 2009
Konik88: i odpočinkový měsíc je důležitý aspoň budete mít dost sil 😉
miriskaautor
18. zář 2009
tak holky já pádím z práce, ukážu se tu zítra....páááá
konik88
18. zář 2009
No tento měsíc byl opravdu odpočinkový. A ten příští do toho půjdeme ze všech sil, aby byl prcek s nama co nejdřív 😃
peprlik
18. zář 2009
Holky, tak ja jsem sice 21 dc, ale u me taky nadeji zacinaji padat,sice me bolelo bricho to uz je pryc, ale ted jsme sla dat sprchu a zjistila jsem ze se nemuzu pomalu ani dotknout bradavek, au au...boli me... 😕
konik88
18. zář 2009
Pavli, mě taky bolí bradavky...