• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
peprlik: jojo klima je supr a co hlavně, byli jste odpočatý a to dělá taky svoje :wink:
18. zář 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koniku, ty jsi byla krásná nevěsta, jako princezna, ty rukavičky ti k tomu moc slušely, já to zavrhova a ted vidím, že to vypadá fakt dost dobře :slight_smile:
18. zář 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koniku ted koukám, že ty šatky co máš jsem si zkoušela v jednom salonu, jsou krásný :slight_smile:
18. zář 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já moc na výběr neměla. Potřebovala jsem č.32/34, těch moc nemají :dizzy_face:
18. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko jak se citis? Uz roste brisko?

Lucinko a co ty jak jsi na tom?

Holky ja vim, ze je to nepatricny se ptat, ale ja mam hrozny strach. To co se stalo Elisce, myslite, ze kdyz miminku prestane byt srdicko, tak se to pozna i jinak nez z UTZ? Myslim, jako krvaceni nebo neeco podobneho.. Opravdu jsem si myslela, ze dneska budu vedet, jestli je vse OK a musim cekat dalsich 14 dni. Moc mi to nepridava.
18. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci na tech fotkach vypadas uplne jinak... Moc ti to slusi, vam vsem:slight_smile:
18. zář 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandulko, my tento měsíc asi ovu prošvihli, takže čekám každým dnem MS :angry:
18. zář 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak drzim palecky at pristi mesic je ten nejlepsi z tohoto roku:slight_smile:
18. zář 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandulka: bříško trochu roste, ale protože nejsem nejhubenější tak se to pozná jen náznakově. Pořád mě,ale trápí nechutenství a únava.

Co se týká Elišky, tak nic podrobnějšího jsme se nedočetla :unamused: Taky jsem si myslela, že se něco takového musí projevit něčim zvláštním. Jsem zvědavá jaké vyšetření udělají mě ten příští týden.
18. zář 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že je pravda že každá holka vypadá na své svatbě nádherně a taky by to tak mělo být. Moc vám to všem slušelo fakt jak princezničky :wink:
18. zář 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já o Elišce vím, že byla na kontrole, kde doktor zjistil, že miminku netluče srdíčko a přestalo se vyvíjet. Takže jde příští týden 22. na revizi dělohy.
18. zář 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, hlavne at ti udela UTZ, nenech se odbit. Fakt me tim strasne nastvala. Pry nemaji povinnosti do 12 tydne ho delat. Blbka:slight_smile:
18. zář 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, neni to fer, kdyz se neco takoveho stane, ale vsechno ma svuj duvod... Jen me desne stve ten strasnej strach a bezmoc
18. zář 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandulka: no tak to je úžasný, hlavně v dnešní době kdy má tolik holek potraty. No jsem na to zvědavá, bude to moje první poradna, mám přinést moč.
Přemýšlím jak jinak poznat, že se mrňousek vyvíjí, ale asi neni šance. :unamused:
18. zář 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hokly, konec smutneni a hlavicky vzhuru: tento nebo pristi mesic nam to vyjde...musi!!!!!!!!
18. zář 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandulka: ty máš ještě pořád nějaké příznaky (zvraceni...)?
18. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej - asi zadna sance neni, ale uvidis, ze to zvladnem:slight_smile:) JJ taky jsem prinesla dneska moc a docela jsem se citila divne v cekarne byly same uz hodne velke tehuke:slight_smile:)
18. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peprlik: samozřejmě, že vyjde aby vám moho být na Vánoce krásně špatně :wink: No a pak v červnu hromadný porod :wink:
18. zář 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandulka: ale víš jak ti záviděly, že se nevalíš :wink:
18. zář 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko to by bylo krasny.....
18. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak MS se rychle blíží. Už vypadám jako balón, i manžel si všimnul. A bříško začíná pěkně bolet. Takže možná přijde dřív, než 33 den.
18. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlík: neni t nereálné, do Vánoc je ještě dost času a špatně může být už v prvním měsíci :wink: Já doufám, že tou dobou mě už mrňousek nebude tolik zlobit a ja si pochutnám na smaženém kapru se salátem :grinning:
18. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
konik88: no hlavně ať už je brzo pryč a můžete se těšit na mrňouska :slight_smile:
18. zář 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No doufám, že nám to příští měsíc vyjde. Budeme se intenzivně snažit, ne jako tento měsíc, jsme to pěkně flákali.
18. zář 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak mě už taky zase začíná bolet bříško a záda, takže ta mrcha fakt asi přijde :frowning2:
18. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konik88: i odpočinkový měsíc je důležitý aspoň budete mít dost sil :wink:
18. zář 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky já pádím z práce, ukážu se tu zítra....páááá
18. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tento měsíc byl opravdu odpočinkový. A ten příští do toho půjdeme ze všech sil, aby byl prcek s nama co nejdřív :grinning:
18. zář 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ja jsem sice 21 dc, ale u me taky nadeji zacinaji padat,sice me bolelo bricho to uz je pryc, ale ted jsme sla dat sprchu a zjistila jsem ze se nemuzu pomalu ani dotknout bradavek, au au...boli me... :fearful:
18. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, mě taky bolí bradavky...
18. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek