• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
no mně bohatě stačí, že jsem to dostala, byť v termínu.. asi tak.. :unamused: takže chápu.. :wink:
20. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.o opravdu je lepší to zaléčit hnedka v začátku než aby se ti pak vracelo jen proto,že to nebylo pořádně zaléčený,tak vzhůru do dalšího měsíce :slight_smile:
20. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
yanna: no je to hrůza, každou chvíli se mi strídají pocity, ale pořád převažuje to, že mrcha přijde, jsem jak na horské dráze, jednou dole jednou nahoře :frowning2:

momis: no nezlobila bych se, kdyby mrcha cestu ke mě nenašla :grinning:

marokanek: koukám, že se taky nezastavíš :frowning2: já bych taky byla radši, kdyby přišla včas a nestresovala mě, že jsem nejistá nebo, že se opozdí...
20. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokánku, přesně tak. Proto jsem taky na gynekologa naštvaná. ATB jsem začala brát až v neděli, kdy jsem si zajela na urologickou ambulanci a předepsali mi ta správná. Ale zánět jsem měla už od čtvrtka, kdy jsem se spoléhala na gynekologa, ke kterému jsem byla shodou okolností zrovna objednaná, ale on mi napsal atb, co vůbec nejsou určená na zánět močáku a ještě mi doporučil to zkusit vyléčit bez atb. To byla jeho chyba. Moje zas byla o tom, že jsem po přečtení příbalového letáku měla hned ten den vyrazit na urologickou ambulanci. Ale byl večer, malý měl jít spát, sama jsem tam jet nechtěla, netrefím tam pořádně, tak jsem jela jen na gynekologickou ambulanci, kam trefím, v domění, že mi předepíší správná atb. Ale tamní gynekolog mi odmítl cokoliv předepsat a prý to mám vyléčit zvýšeným příjmem tekutin. Urolog naproti tomu nasadí atb ihned. Prostě ti dr. nic moc nevědí. I když gynekologové určitě často narážení na záněty močových cest i u těhotných, tak by o tom něco měli vědět. Jenže to není zdaleka poprvé, co se mi něco podobného děje a nezbývá, než hledat na netu a neustále doktory kontrolovat. A mě to fakt nebaví. Nemluvě o tom, že gynekolog mi napsal antimykotické tablety (bere se jen 1 za měsíc), které se vyloženě nesmí!! užívat v době, kdy žena může otěhotnět. No jo no.. :slight_smile:
20. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska no jo no,kolegyňka je na dovče,takže jsme v práci jen dvě,tak je to trošku nabytý :frowning2: ,ale dá se to zvládnout,aspoň jsem chytla ty lepší šichty v týdnu a ještě říďa odjel na 14 denní dovču,takže si teď užijeme trošku pohody v práci,nikdo nám tam nebude funět na záda :grinning:
tak třeba se miriska zadařilo :slight_smile: ......moc bych ti to přála
20. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, nebo spíš odpoledne. Já teprve teď vstávala :sweat_smile: Včera jsem to trošku přehnala, přišla jsem asi v pět ráno. No prostě hrůza! Tohle se mi už dlouho nestalo...
20. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirisko, jasně... Já taky myslela, že přijde, ač bych byla radši, kdyby nepřišla a mohla jsem si udělat těhotenský test. Jenže jsem zjistila, že bych tou dobou už poznala, že jsem těhotná a necítila jsem nic z toho, co bych čekala..Nicméně jsem si stejně říkala, že to možný je. Místo toho mě ale začal bolet podbřišek a šup letěla jsem pro vložku. Třeba si ti ale vyhne.. I když chápu, ještě před hodinou mi bylo jako tobě. Čím víc se to blíží, tím je to víc stresující :sweat_smile: Čekat čekat čekat.. nezbývá nic jiného.. :confused: :grinning:
20. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ti to mirisko taky přeju. A i koníkovi..
20. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.o jo to znám,jak jsem psala o těch oparech,první moje cesta byla na gyndu,strčila mi do ruky letáček s nějakou mastičkou a šla jsem domů,koupila jsem si těch mastiček celý pytel a nic,nakonec jsem na radu,už ani neví koho,šla na kožní a ta mi udělala celkovou léčbu a bylo......za týden jsem byla zdravá jak rybka,takže si taky pbčas říkám,že ti doktoři znají jen to svoje,každý si dělá na svém písečku a ostatní věci jim nic neříkají :unamused:
20. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, děkuji yanni. Mě pořád bolí ty bradavky, včera a předevčírem mě bolelo břicho a mrcha pořád nikde. Chvilku mě bolí, chvilku ne. Bradavky strašně bolí, což je divný, protože mě vždycky boleli jenom, když jsem byla těhule.
20. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já pádím do práce,ebo přijedu pozdě,papapapapa,mějte se tu hezky,stavím se v úterý :slight_smile: , a držím palečky těm co čekají,aby MS nedorazila
20. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo, prostě to s náma pěkně mává ta nevědomost, ale já to čekám, že to přijde a snad příští měsíc bude nadějnější, jen kdyby to netrvalo tak dlouho to čekání :frowning2:
no nic, musím jít zase něco, udělat, mám toho moc...
zase nakouknu později...
20. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokánku, je to tak.. když jsem tuhle byla na gyndě, tak gynekolog říkal sestře se smíchem, že těm EKG záznamům (které požadují..) stejně nerozumí. Řekl to tedy košatějc a smál se :wink: :grinning: A je pravda, že jak jsem začala mít tachykardie, tak si mě začali pinkat sem tam. Když mě přepinkli na kardiologii nakonec, tak tam mi stejně nic neřekli, jelikož půjčený holter a king nic nezaznamenaly, jelkož zrovna žádná arytmie neproběhla :sweat_smile: No ale že gynekolog porodník, co má letitou praxi ve vyhlášených zařízeních napíše antimykotikum, které se nesmí užívat ani před otěhotněním, i když moc dobře ví, že otěhotnět chci a dokonce ví, že nechci užívat léky, co se nesmí brát v těhotenství, tak to teda nevím, co si mám myslet.. :confused: :sweat_smile: Naštěstí mám přítele googla, co mi vždycky pomůže :grinning:
20. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
koniku, já jsem si to totiž při tom čekání vlastně poprvé spočítala a zjistila jsem, že příznaky těhu jsem měla pár dní od uhnízdění vajíčka, což prý trvá cca týden. Tedy ne až někdy za pár týdnů, ale vlastně skoro... hned. Únava, špatně při pomyšlení na cigaretu, bolest prsou, píchání vaječníku. Nic z toho nemám před MS. Jen píchání vaječníku, ale to tak druhý den MS přejde.. Akorát že předtím pořád nepřestávalo (v 6.tt. - tj. od 1. dne poslední MS). Teď popravdě nechápu, jak se mi podařilo otěhotnět. Technicky ano, ale že se to povedlo..
20. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je právě divný, že mě bolí břicho, jako bych to hned měla dostat a ono nic. Takhle to mám aspoň už 3-4 dny. Tak nevim, co si myslet.
20. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se hlásím zpět po náročném, slavícím víkendu :slight_smile:
20. zář 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co jste slavili?
20. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla jsem včera narozeniny, 25let :slight_smile:
20. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak ja se zase hlasim z prace:frowning2: jinak bricho prestalo bolet, bradavky tak light, tak uvidime co z toho bude....:slight_smile: ze by?? ale spis to vypada, ze mozna ta kruta bolst byla ovu, ale my spolu meli sex jen den pred tou bolest a pak nic, takze 2 denni pust, ale dnes to musime napravit:slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, mě bolí ty bradavky jako blázen. Je to čím dál tím horší. Nevím, co to má znamenat. Manžel se k nim nemůže ani přiblížit :grinning:
20. zář 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, možná to fakt byla ovu. Ono by to i odpovídalo, ne? Po // na ovu testu může být ovulace až za 48 hodin, takže až za dva dny.
20. zář 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak mě teda nebolí nic, asi jsem to tím přísunem alkoholu tenhle víkend naprosto otupila :slight_smile: :grinning:
20. zář 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
O alkoholu mě ani nemluv. Ještě teď je mi zle :confounded:
20. zář 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
konik: jojo, ale to znamena ze jsme to propasli, spali jsme spolu jeden po tech // a jak me tak moc bolelo bricho to bylo 48 hodin od tech // tak ne, ale pred tim 2 ,to je blby vid?? :angry:
20. zář 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě ani nebylo zle, jen mě krapet bolela hlavička včera, no a dnečeska od půl dvanáctý sosám víno :grinning:
20. zář 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neni, ony tam počkají ty spermijky ten den. To je v pohodě. Já se včera dozvěděla, že kamarád bude tatínek. Bydlí teď v Brně, takže ho moc nevídám. Přítelkyně je už v 8 měsíci, snažili se o mimčo dva roky a konečně se jim to povedlo. Měla jsem z toho strašnou radost :slight_smile:
20. zář 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik...to jste to stihli tak akorát, neboj :wink: :wink:
20. zář 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám pěkně slepenej žaludek burčákem a Jelzinem. Takže trpim :cry: Ale dala jsem si polívečku s játrovými knedlíčky a už je mi líp.
tak uidime, nechame to konovi ten ma vetsi hlavu:slight_smile:, jeeeeeeeeee tak to je super, to jim preju:slight_smile:
burčák a jelzin, no tak to se nedivím že je ti zle
20. zář 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek