• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
alienka, no uvidime jestli jsme to stihly, moc tomu nedavam, ale kdyz to rikas ty.....tak denni prodleva tam asi nemela byt :grinning:
20. zář 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pokud patří tvůj mužíček mezi zdravé jedince tak je to naprosto ideální stav :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:
20. zář 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A včera jsem se bavila ještě s jedním známím. Dneska už mají dvou a půl letou dceru. Ale snažili se žeprej rok a půl. Pořád jim to nešlo, tak zašli k nějaké léčitelce, ta zjistila, že je problém v něm, tak s nim co si udělala, už ani nevím co. A hned se jim mimčo podařilo. Těžko říct, jestli to bylo tím, já teda tomu moc nevěřím, ale povedlo se.
20. zář 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no těžko říct, ale je to možný, dneska je možný uplně všechno, já dneska dostala od tchánovců náhrdelník z měsíčních kamenů, a že prej to pomáhá k otěhotnění :sunglasses: :grinning:
20. zář 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo? Tak to jsem na tebe zvědavá :dizzy_face:
20. zář 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já taky, no ale dávají mi tím jasně najevo že by vnoučátko už fakt chtěli :grinning:
20. zář 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No moji i manželovi rodiče by taky už chtěli. Můj děda se taky pořád ptá kdy, chce být pradědeček. Tak pořád říkám, až bude, tak bude.
20. zář 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oni vědí že já mám problémy, tak se neptaj, vědí že taky chceme a že až se zadaří tak to bude prima :wink:
20. zář 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, vy jste teda pěkně pařily :slight_smile:

Alienko, vše nejlepší k narozkám a ať se brzy zadaří vytoužené miminko (je to přání k narozkám, tak třeba to půjde rychleji - když jsem to samé popřála své švagrové, tak netrvalo dlouho a mimčo se uhnízdilo v jejím bříšku, tak třeba na tom něco bude :wink: ).
20. zář 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
daras....děkuju, tak jestli na tom fakt něco je tak už jsem stopro těhotná, páč mi to mimčo popřálo strašně moc lidí tenhle víkend :slight_smile:
takže je to vlastně tutovka :wink: :sunglasses:
20. zář 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee to by bylo prima :slight_smile:
20. zář 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si tady tak nějak sosám šampus :slight_smile: náročný víkend fakt :slight_smile:
20. zář 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, taky bych chtěla mít takový relax :slight_smile: Já mám služební pohotovost, já musím být střízlivá :grinning: Děláš si ovu testy?
20. zář 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si tenhle víkend opravdu užívám :slight_smile: zítra mám ale dvanáctku v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ovu testy si nedělám, zkoušela jsem je asi dvakrát, jenže já vypiju denně tak tři litry vody, takže jsou ty výsledky krapet zkreslený, třeba podle folikulometriew jsem věděla že ovu je ale podle testů ne, takže tomu moc nevěřím no
20. zář 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo :wink: To já toho zdaleka tolik nevypiju, seš dobrá! Tu dvanáctku ti nezávidím, mně stačí, že se domů vrátím v 18 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: , úřední dny jsou děsné, tak snad bude aspoň klid..
20. zář 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já cvičím mojžíšku, takže musím hodně pít, a je to jen otázka zvyku no, navíc ted už to mám i tak že když málo piju tak mě i bolí hlava
20. zář 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tu dvanáctku mám jen zejtra takže to bude v poho :wink:
20. zář 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je to konkrétně za cvičení, už jsem o tom slyšela, ale nevím, jaké konkrétní cviky to jsou.. Jde to popsat nebo najít na netu? :wink:
20. zář 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jde...pošlu ti odkaz ju? ale nemá smysl to cvičit bez odborného dohledu a bez docházení na mobilizace páteře
20. zář 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo, beru na vědomí, ale aspoň budu chytřejší :sunglasses: Já bych potřebovala chodit na rehabku, ale nějak nemám čas :rolling_eyes:
20. zář 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě osobně to cvičení hodně pomohlo, i kdyby mi to nepomohlo k těhu tak to stálo za to páč už mě skoro nic nebolí :sunglasses:
20. zář 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky :wink:
20. zář 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty cviky vypadají docela složitě, jak ti to jde alienko? myslím to cvičení.
20. zář 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
složitý nejsou vůbec, spíš je to tam složitě napsaný, a já už to cvičím 5měsíc takže já už spíš bojuju s tím že se občas cvičit vůbec nechce :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky by se mi asi nechtělo. Nejhorší je se k tomu dokopat.
20. zář 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě ne že by se nechtělo ale prostě spíš někdy fakt není čas, chodit do práce, pak něco děláš doma, ted maluju na hedvábí, chodím na trampolínky a pak ještě každej den půl hodiny cvičit doma, nooo je to fakt těžký občas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To cvičíš každý den? Na to bych ted neměla energii :frowning2:
20. zář 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj každý den
20. zář 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek