• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Dobre rano vsem,
zpetne vas docitam, vy jste teda zaparili!!! Tak to ma ale byt! :slight_smile: To my jsme meli naopak klidny vikend,relax,romantika, ale taky hodne snazenicka :grinning: Asi bylo jeste brzo, ale clovek nikdy nevi, zkouset se musi porad :grinning:

Mrkla jsem na vase fotky ze svatby, mooooc vam to tam vsem slusi, nadherne fotky!!! Jste jak princeny!!!

koniku, jak to s tebou dnes vypada? Doufam, ze mrska se ti i dnes vyhyba! :wink: Jinak na tech fotkach jsem se divala...ty mas melir? Je to krasna brava, jaky mas odstin? :slight_smile:

alienko, dodatecne vsechno nejlepsi k narozeninam a at se ti splni vsechna prani a najdes uz // :slight_smile:

joseline, taky drzim pesti, at to v praci dobre dopadne!
21. zář 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko bublinko, děkuji za přáníčko :slight_smile:
a jinak romantický víkend je krááásný víkend, a trénovat se musí :slight_smile:
21. zář 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka, no ja si taky rikam, abysme nevysli ze cviku :grinning: A treba si tam ty holky i pockaji :dizzy_face:
21. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně, poctivej trénink je základ :slight_smile:
21. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam hlavne velkou radost, protoze jsme v sobotu rano sli vyzvednout vysledky moce do laboratore a vse bylo negativni. Ja jsem mela strach, ze jsem ten zanet treba nevylecila uplne a predstava, ze budu muset brat dalsi atb a prestat se snazenim, byla hrozna. Takze jsem mela pozitivni vikend :grinning:
21. zář 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli...no tak to je hlavní :slight_smile:
21. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienko, a ty jsi dnes v praci? Co vlastne delas?
21. zář 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dobre rano:slight_smile:, ja jsem ted vstavala ale musim jit spat jeste odpoledne, mam totiz nocni :angry: , jinak jak jsem rikala u nas u snazeni pro tento mesic skoncilo, jsem 24 dc a muj je nemocnej, tak snad ovu byla driv, ale dnes i vcera jsem si merila teplotu a je porad kolem 37....tak nevim....jinak na prijiti MS se zatim vubec necitim.... :dizzy_face: a muj mi porad rika, ja jsem si jistej ze tam prdola je, ale nevim kde bere tu jistotu, ach joo tak bych mo to chtela splnit, mit cervnatko..... :dizzy_face:
21. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano peprliku,tak to vypada slibneeee!!! Drzim pesticky,at to se teplota drzi. Hlavne na to moc nemysli, at muze mit kdyztak mimi klid na zabydlovani :grinning: Hlavni je, ze jste se hodne snazili.
21. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak jsem akorát dorazila z nemocnice...předoperační vyšetření za mnou a zítra ráno na revizi!! :pensive:
Ale už se těším až to bude za mnou!!
A v prosinci se chceme začít snažit znovu!! :sweat_smile:
21. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik....no tak zvýšená teplota je známka toho že ovulace fakt byla a pokud se ti drží nahoře 17dní tak to bude těhotenství, jinak se drží nahoře až do příchodu ms

a jinak já pracuju v knihkupectví
21. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinko, ja ale nevim, teplotu si normalne nemerim, protoze delam na smeny tak to nestiham, ale zkusila jsem to jen ted tak 2 krat, jsem proste blazen:slight_smile:, ale ja si myslim ze vyssi teplotu muzes mit i pred MS ne?? ale ms priznaky zadny nemam zatim....a to snazeni do 21 dc nevim jestli fakt stihla probehnou ovu, test byl pozitivni 18 a 19 dc a posledni snazeni probehlo 20 dc....tak nevim...asi se budu muset nechat prekvapit... :dizzy_face:
21. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj eliško....tak moc držím palečky aby to vše zítra proběhlo v pohodě a to prosincový snažení at už je poslední a vítězný :wink:
21. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienka, dodatečně přeju vše nej k narozkám :wink:

A konečně byl včera sex :grinning: Sice nejdřív hádka...no, ale co.Jen mi teď zlobí nějak tělo - ovu bolesti ve čt a pá, "natahovací" hleník ale byl až včera a bolí mě od včera bradavky, tak tomu nějak nerozumím.Ale to je jedno. :sunglasses:
21. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienko, dekuju, to ja vubec nevedela.... :wink: no uvidime, tak apon vim ze ovu byla, skoda ze nevim kdy presne...no snat to bylo pred tim mym osudovym 21 dc:slight_smile:uvidime, ale moc tomu ze jsem tehu neverim.... :pensive:
21. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienka: děkuju...Snad to tak všechno bude!
21. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik....no hlavně je ještě brzy :wink:
21. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Elisko, ja jsem tady nove prihlasena, takze te vlastne zdravim poprve. :slight_smile: Budu drzet pesti, at to zitra dobre dopadne! Ja jsem na zdravce chodila na praxi i na gyn.odd., i u revizi jsme asistovaly. Je to rychly zakrok, tak se neboj. Urcite je to spis o psychice, ale muzu te uklidnit, ze znam hodne holek, ktere po tomto zakroku a kratke pauze otehotnely a napodruhe uz bylo vsechno v poradku! Budu na tebe myslet, hlavne mysli na to pekne, co te ceka...krasne predvanocni snazenicko!!! :wink:

alienko,to mas dobry, ja mam knizky strasne moc rada, byla bych v nich porad zalezla :slight_smile:

peprliku, ja se teda pres ty teploty taky moc nevyznam, taky nemerim. Ale 37 je celkem vysoko, takze to vypada fakt dobre!
21. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no presne tak, ale vis co, clovek se ma tesit ne??
21. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, držím palce, ať je vše ok a a pak naber hodně sil an další snažení :wink:
21. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinko...no já jsem v téhle práci taky maximálně spokojená :slight_smile: jsem totiž knihomol :grinning:
21. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik....no spíš na to moc nemyslet, ted už to stejně neovlivníš a pokud se budeš moc sledovat a pozorovat a moc to prožívat tak si tím můžeš i příchod ms posunout, ale pokud to bereš v pohodě tak se samozřejmě těš na pozitivní výsledek :slight_smile:
21. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinko, ty delas zdravotne sestricku?? Ja jo, tady v Plzni:slight_smile: na koronarni jipce :dizzy_face:
21. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienko, tak to jsme na tom stejne. A jake knizky nejradsi ctes? Muzes mne neco doporucit? :wink:
21. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já přečtu skoro cokoli pokud mě to zaujme, nemám vyhraněný styl, ted třeba čtu novinku od Larssona...Muži, kteří nenávidí ženy, no a předtím jsem četla historický román ze staré anglie o stavitelích katedrál a to bylo fakt perfektní Pilíře země se to jmenuje a druhý díl Na věky věků
21. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Eliško držím palce, ať to dobře dopadne.
21. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik, no ja jsem delala, ale ted uz ne. Ja jsem delala na psychiatrii, me to tak nejak vic tahlo pomahat te psychice nez telu :slight_smile: Na koronarni jipce? Urcite je to tam zajimava prace! Jak uz tam dlouho pracujes?

alienko, ja taky ctu, co me zaujme. O te novince od Larssona uz premyslim, videla jsem ji tady, ale cekam, az pojedu do CR na nakup knizek. Prece jenom v rodnem jazyce je to o necem jinem. Tak mne pak dej vedet jak to doctes, jake to bylo! :wink:
Teeeda to jsi dobra, cist historicke romany. Do tech ja se moc nepoustim, prijdou mi nekdy hodne slozite napsane. No ne, ze bych byla uplny blb, ale vetsinou ctu pred spanim a to uz mne ta hlava moc nepracuje :grinning:
21. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli...no ten larsson je pěknej, sice taky chvílema složitě napsaný ale čte se to pěkně :slight_smile: no a pak co bylo luxusně napsaný tak je tetralogie Stmívání, Nový měsíc, Zatmění a Rozbřesk, to sem četla jedním dechem :slight_smile:
21. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted 2 rokem, jojo zajimava prace to je, ale narocna, nekolit infarktu denne, lidi v bezvedomi atd...nekdy to neni hezkej pohled, ale nekdy se zase dejou zazrky a lidi odchazi po svych...:slight_smile:
21. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprliku,to verim,ze je to narocne. Ja jsem prave kvuli tomu skoncila na psychine (to myslim jako pracovne :grinning: ), protoze na jinych odd. jsem trpela se vsema nemocnyma, bylo mne jich tak lito. Zatimco ti blazinci byli vetsinou spokojeni ve svem vlastnim svete. Takze pred tebou smekam, je dobre, ze jsou takovy zlaty dusicky jako ty :dizzy_face:

alienko, tak diky moc za tipy, hned na ne mrknu :wink:
21. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek