• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
alienka: on s tím člověk stejnak nic jiného neudělá!! jsem ráda za to jakého mám skvělého manžela a úžasnou rodinu okolo sebe!! :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj víš já třeba zastávám životní heslo že všechno špatné je k něčemu dobré, on to člověk třeba v tu chvíli nevidí, ale pak se časem ukáže že ho to minimálně posíli, rodinu stmelí a partnerství taky....
21. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Eliško, zní to normálně, máš pravdu, že s tím nic nenaděláš a mít kolem sebe oporu, hlevně v manželovi, to je hned líp když jsou na všechno dva, uvidíš, že se vám povede mimčo brzy.
21. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky :slight_smile:

Eliško, budu na tebe zítra myslet, neboj, za chvilku to budeš mít za sebou a hurá do dalšího snažení :wink:

holky a já jsem celá nějaká rozhozená, mám nějakou střevní chřipku asi......... no ale kdybych neměla průjem, tak jsem natuty těhule, protože podbřišek mě bolí, unavená jsem neskutečně, žaludek mám taky takovej na vodě, hlava mě bolí....... mno nevím, ale ten průjem mi jako těhu příznak teda nesedí :grinning: jo a teď jsem zjistila, že špiním......tak nevííím, ale ms to snad ještě nebude, nebo je to možný 21 dc??? :confounded:
21. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci....někdy se říká že tělo se těhu brání a prvotní projevy můžou bejt jako chřipka, takže teoreticky to může být akorát mi to teda přijde dost brzy na to že jsi 21Dc a ovu jsi měla kdy? no anebo se jedná o uhnízdování :wink: :zipper_mouth:
21. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, já ji měla už asi 10 - 12 dc, takže teoreticky by to být mohlo, no ale spíš bych to tipla na tu chřipku :angry:
21. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak uvidíš no, ale mohlo by to bejt i to těhu
21. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci, pokud máš střevní potíže, tak je to podle mě chřipka, zas nemůžeme být tak paranoidní a za vší vidět těhu, i když samozřejmě bych ti to moc přála.. :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo ali kéž by :slight_smile: kdybych neměla tu srajdu, tak už plašim s testama, ale teď jsem klidná........navíc prsa mě vůůbec nebolí, ale mě nebolí nikdy, ani při ms ani před.....no uvidíme, ale hlodá to v tý hlavě, to je hrůůza :grinning:
21. zář 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tady ted řeším otázku jestli si mám dát druhý dnešní kafe nebo ne :slight_smile: děsný dilema fakt :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
joselin ahoj, však já vím, doteď mě to ani nenapadlo, ale vlezla jsem na koníka a už to mám zas v hlavě......znáš to :wink:
ali tak si udělej jen takový slabounký a hooodně mlíka.......to já mám ráda :dizzy_face:
to já taky, bojuju s leností víš :slight_smile:
21. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci, ty prsa neber podle mě :slight_smile: někoho bolí hned, někoho až třeba ve 2. měsíci. tak ještě počkej, ale MS to být bohužel taky může, já měla minule cyklus jen 23 dní a špinit jsem začla už 22DC.
21. zář 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda valentýnko :slight_smile:
no já se právě bojím, že to taky bude ms.....před HA jsem to taky mívala takhle okolo 24 DC, takže teď to budu mít asi stejně :frowning2:
a jak se daří tobě? :slight_smile:
21. zář 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se musím rozloučit, máme mimořádnou poradu :frowning2: :angry:
tak kdyžtak zítra pa m.
21. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda takhle krátkej cyklus to jsem snad nezažila :slight_smile: jo teda je fakt když jsem brala HA tak to byl ukázkovej 28DC ale pak .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak už mám kafíčto :slight_smile:
21. zář 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taky se vam nekdy stava, ze si naprosto nevedome a tak nejak automaticky vsugerujete tehotenske priznaky v podobe fyzickych priznaku? Pripadam si nekdy fakt jak padla na hlavu... :rolling_eyes:
21. zář 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdalena, to jsem dělala ze začátku, že jsem hledala všelijaké příznaky. Teď se to snažím nedělat a když něco takového je, tak si prostě řeknu, že z těhu to určitě není.
21. zář 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mam asi dost blbou otazku, ale potrebuju poradit. Dnes pichani na pr. strane a hlenik. Znamena to, ze ovu byla, je nebo bude :grinning: Ja to mam tak kazdy mesic, ale nikdy jsem se nemerila,ani nezkousela ovu testy, tak nevim, jaka je to vlastne faze ovu :slight_smile: Ja abych vedela, jestli teda vikendovy snazenicko stacilo nebo se teprve mame zacit snazit :dizzy_face:
21. zář 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono hlavně příznak přicházející ms se od těhu příznaku moc rozeznat většinou nedá a v hodně případech jsou uplně stejné
21. zář 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych řekla, že ovu může být třeba zítra nebo je už dneska. To jde jen těžko říct. On to má každý jinak. Ale většinou bolest znamená, že praská folikul a vajíčko se uvolňuje. Takže si myslím, že ovulka bude zítra. Ale to je jen můj názor, přesně to zamozdřejmě nevím.
21. zář 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
konik88: ahoj koniku, jsem se konecne na chvili urvala, koukam, ze jsi me predbehla a stihla jsi to driv :grinning: Tak to vypada dobre, kez by to takhle s tou Tvou BT jeste nejakou dobu vydrzelo. MS taky nikde, super! Tak jeste zitra vydrzis a ve ST to zkusis testik? Tak bych Ti to prala, holka, po tech vsech peripetiich... Ja mela dnes 37,1 - to je taky na mne porad vysoko, ale snad to neni zacatek klesani teplot. Uvidime zitra :slight_smile:
21. zář 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliska_v: Eli, mam z Tebe radost, jak ses k tomu vsemu postavila. Jsi statecna zenska. Zitra to zvladni a at jsi brzo doma :slight_smile:
21. zář 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No MS opravdu zatím nikde. Mamka se mě dneska zeptala, jestli nejsem náhodou těhotná. To třeba poznala dřív, než já :grinning: No bylo by to krásný, tak uvidíme. Ve středu testnu, tak jsem zvědavá.
21. zář 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
koniku...třeba opravdu jsi :zipper_mouth: :dizzy_face:
21. zář 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No začínám si to pomalu myslet, ale bojím se. Raději si říkám, že ne.
21. zář 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
....no chápu tě, jak říkáš, počkej do středy a uvidí se :wink: :zipper_mouth:
21. zář 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
koniku, diky :wink:
S tebou to teda vypada dobre! A rika se, ze mamky to vetsinou poznaji. Nejaky sesty smysl! Ja uz jsem tak zvedava az budes testit :slight_smile:
21. zář 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
konik88: no jo, clovek se boji zklamani, vid, tak se radsi pripravuje na tu horsi moznost. Ja uz jsem taky zvedava, co na tom testiku najdes, budu na Tebe moc myslet ve ST. Ted musim jeste pracovat, prijdu se na vas podivat z domova. Zatim...
21. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek