• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
ahoj mucipuci, no, 22DC je brzy, ale někdy to tak vyjde, spíš bych to skonzultovala s doktorem, jestli to je či není brzy, já tam jdu až zač. října. Minulý cyklus jsem taky měla krátký. Bohužel nevim, jak se dělá hormonální profil, ale asi to udělá i praktickej doktor.
22. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj valentynko, no právě že mi to přijde moc brzo :confounded: ted jsem volala praktický a má tenhle týden dovolenou, takže jestli se ten profil dělá na začátku cyklu, tak to nestihnu :frowning2: takže musím zavolat na gyndu, jenže tam jsou zase až odpoledne......tak toho mám zase plnou hlavu, znáš to :grinning:

a co ty?? :dizzy_face:
22. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
monis: snad bude vše v pořádku, byla jsem na kontrole před týdnem, ted jdu na NT screening, tak se bojím, aby to dopadlo dobře
22. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandulka, kde se teď nacházíš? Tady na Ostravsku je krásně a teploučko :grinning: A držím palečky, ať vyšetření dobře dopadne
:wink: smisek, uvidíš, že bude vše v pořádku :wink:
Taky držím Elišce palce, je mladá, to zvládne :wink:
Já jsem si teď pěkně naběhla, jsem malému slíbila, že pojedem do MC želvička autobuskem a teď tam mají nějakou burzu, takže herna je otevřena až ve čtvrtek a on si to nechce nechat vysvětlit, že nejedem teď, ale až ve čtvrtek a pořád tahá oblečení ze skříně a že jedem a kňučí, joj, kdybych to věděla, tak nic neříkám
:grinning: :zipper_mouth:
22. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mucipuci, já těm hormonálnim profilum nerozumim, takže fakt nevim, ale chápu to, samý starosti ti přidělávaj, viď. No já jsem zatím v pohodě, příznaky žádný výrazný nepozoruju a doufám, že bude vše ok.
22. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentynko, ty se máš :slight_smile: , to víš že bude všechno v pohodě, hlavně žádný stresy, to je pro mimčo to nejhorší!!
já se přiznám, že jsem si včera koupila mamatest, ale bohužel asi na prd :frowning2: no ale netestila jsem, takže mi aspoň zbyl na příště :wink: i když MS je zatím taková nijaká, tak ti nevím...... no prostě zase řeším blbosti, ale v práci není moc co dělat, tak mám čas se v tom všem šťourat :dizzy_face:
22. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Eli - super, že to bereš pozitině.

Jinak, já při těhu měla první příznak jen chřipku..a pak jsme zvracela až do konce 16. týdne :angry: Vadily mi děsně pachy jídla, nemohla jsem otevřít ani lednici :grinning:
22. zář 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muciku, taky se dočkáš, neboj, já jsem přírodní úkaz, jak si sednu na pánský trenky tak otěhotnim :slight_smile: ale naposled jsem byla těhotná v r. 2003, to jsem o to přišla, ale byla jsem i radši, protože to bylo přes ten postinor a třeba by to stejně nebylo ok. Tak jsem si teď říkala, že mi to nepůjde hned a docela mě to překvapilo, že hned na druhý pokus. Ten minulý cyklus jsem měla taky krátkej, začlo mi to taky nějak 22 Dc,slabě a asi po dvou dnech jsem se probudila v šílených bolestech a MS se rozběhla naplno. Každopádně ti přeju, abys byla brzy těhu, možná i teď, když se to nerozjede :slight_smile:
22. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentynko tak to se máš, že otěhotníš takhle snadno :slight_smile: a že i přes postinor, to je teda síla :slight_smile: a tobě se MS teda ještě po dvou dnech rozběhla naplno jo? to já se spíš bojím, že za dva dny už žádnou MS mít nebudu..... a těhotenstvím to myslím nebude :unamused: ale díky za podporu, třeba to vyjde už brzo :dizzy_face: Tobě přeju aby to vyšlo, minule to bylo určo tím postinorem, tak teď už to dopadne!! budu držet pěsti joo? :wink:
22. zář 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci, to si myslíš, že máš ty hormony rozhozené? jako že MS nebude tak jak má. Nezoufej, uvidíš, že se to povede :wink: fakt se to většinou vyvede když to moc nečekáš. Díky, já ti taky držím, a když to ted nebude těhu, tak hlavně at je vše ok a můžete se snažit :dizzy_face:
22. zář 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky klídek hold nějak snas si počká déle viz.JÁ :grinning: nebo to příjde rychle jako u Valentínky a gratuluji že to šlo tak rychle to máš opravdu super bez čekaní bez nervů ne jako já nebo tady holčiny ted aby vše šlapalo ja má a cele těhu bylo na pohodu.

Jinak holky máme zkolaudováno vše v pořadku a zítra jsi jdu pro papír na přidělení čísla popisného a hurá poslední lítaní po úřadech a budem konečně jen čekat až mimisek příjde knám do bříška a potom na svět :astonished:
22. zář 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
sandulko, no je to hrozný jak šetří na matkách a dětech, místo toho aby si sami sobě ti politici snížili platy tak radši udělají toto, je to fakt hnus :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jak to teda bude? Porodný bude 10tis. a mateřská jak? Myslím jen ta 2letá varianta se sníží?
22. zář 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj Petruš, díky a držím palce, ať se Vám mimi podaří brzy
22. zář 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joseline..vše se sníží..to je děs, místo, aby stáhli "bohatým", berou na rodičáku...
22. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co se děje stou mateřskou nemáte nějaky novinky???
22. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
rada bych se k vam pridala, 27let, 15 DC, 2.snazeni, posledni cyklus 26dni
22. zář 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, mají to snad projednávat ve čtvrtek a v pátek.
22. zář 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zdravim vas, holky. Ohledne snizovani je tady odkaz, tam je vsechno popsano. Ve zkratce...rodicovsky prispevek chteji snizit o 10% a porodne z 13 tisic na 10 tisic. Jsou to teda zmetci - zrovna na rodicaku setrit mi teda pripadne pekna svinarna!
http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=648168
22. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
indriela: to je teda pekna svinarna... s tema pridavkama :frowning2: Ale co, to stejne nic nemeni na tom, jak moc chci mimise:D
22. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem nakonec místo oběda sjela k praktický mudr a vyškemrala tam žádanku na horm. profil :grinning: byla tam nějaká stařičká mudr na zástup, tak jsem jí to všechno vyslepičila, no a tak mi to napsala......nevěděla teda, co tam má zaškrtat, tak jsem jí to musela diktovat......no fakt mazec, na gyndě mi to neudělaj a tady zase nevědí..... :angry: jen jsem se dočetla, že se to má dělat 2x v cyklu, na začátku a ke konci před ms, tak to budu muset vyškemrat ještě jednou :dizzy_face: :grinning:

valentýnko, to si teda myslím, že mám hormony rozházený :slight_smile: já totiž ms dostala v 15 až po vyvolávačce, dělali mi vyšetření a měla jsem nějakýho hormonu míň, tak jsem na to něco brala.......ale tenkrát mi to bylo šumák, tak už si to nepamatuju :sweat_smile:

holky a nebyla jste taky některá na horm. profilu???????
22. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vypada že jak budu doma s dítkem hold půjdu po dvou letech do práce děcko hodím asi do jeslí a půjdu makat aby jsme měli co huby ku... už jsem nasrana at už jsou ty volby nšbo mě mrdne a NA ČEM BY MĚLI -ZAČÍT SNIŽOVANÍ PROČ BEROU POLITICI 60-150TIS.MĚS na co at berou jako my 12.-13měs a ted at žijou to by jsem jim asi nelibilo :angry: no nic jsem vytočena jdu do práce bo mě asi trefí to je članek za všechny prachy :angry:

holky pá a krasny de přeji
22. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
petra123: mi povidej, taky mam dost!!! Oni si tam odsouhlasej, co se jim hodi a lidi do toho nemuzou vubec, ale vubec nic rict. Tak to je a my se muzem tak akorat vztekat...
mucipuci: ja byla na HP, musela jsem prijit 2-3 den MS na gynekologii, tam mi nabrali krev a asi za tyden mi sdelili, ze je vse OK (nastesti). Ale Ty pises, ze bys mela jit 2x behem jednoho cyklu? Tak o tom mi tedy MUDra nic nerikala :confused:
22. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
indirela: právě že v každý fázi cyklu jsou ty hormony jinak vysoký, třeba progesteron se dá měřit až pár dní před MS....... já nevím no.....teď zase řeším, jestli to moje špinění je teda už MS nebo ne.....jestli mám jít do tý laborky zítra nebo až dýl????
a náááhodou nevíš, jaký hormony ti testovali???? já jak jsem jí to diktovala, tak nevím, jestli jsem na něco nezapomněla :grinning: hahaaa :wink:
22. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci, tak si do té laborky zavolej, kdy tam máš jít, podle mého by to měli vědět, nebo u gynekologa. :slight_smile: je to hrůza s těma doktorama.
22. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentýnko, no je to jak u blbejch :wink: už to, že jsem tý doktorce diktovala co do tý žádanky zaškrtnout.....copak já vííím??? :confused: na gyndu jsem taky volala, sestra mě k mudr nepřepojila a říkala, že neví, kdy se tam má jít, prý asi do 8 DC......a teď jsem byla na wc a už jen špinim, ale fakt malinko :frowning2: já už nevím, kam mám zavolat nebo napsat, já přeci nejsem žádná mudr, abych si to takhle ordinovala sama :angry: :unamused: :wink:
22. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno a koukám na tu žádanku a je tam i hcg...... tak mám sto chutí si to taky zaškrtnout, abych si ušetřila testík.... :wink:
22. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci, to ti teda nezávidim, no jo, ale jestli ta tvoje MS byla MS, nebo jen nějakej výkyv hormonů, jakej jsi vlastně DC, no to je oříšek :angry:
22. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentynko viď, já jsem z toho taky jelej :grinning: no uvidím ráno, jak to bude vypadat a asi tam půjdu až ve čtvrtek..... a buď budu 3 DC nebo 24 DC no :wink: hele a mám si tam zaškrtnout i ten Hcg????? :confused:
22. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jsem z toho jelen :wink:
22. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky, tak jsem se po N vyspinkala temer do ruzova a jen kouknu z okna a tam naprosty azura, ale ja musim uklizet :angry: jinak me trosku poboliva brisko jak pred MS, ale naznak MS zatim zadnej a teplota se drzi kolem 37 a pred MS by mela klesnout co?? jinak jsem asi 7 DPO tak nevim a celkove 25 DC, ale myslim ze to nevyslo..... :rolling_eyes:
22. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek