• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Ahoj peprliku, koukám že v tom taky pěkně lítáš :wink: 7 DPO je ještě brzo na všechno, tak vydrž, však ono to nějak dopadne :dizzy_face: já to už asi dnes dostala, ale jsem teprve 22 DC a jen špinim, u obvodní mudry jsem si dnes vyškemrala žádanku na horm. profil, tak aspoň něco :wink:
22. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prste jsem v rozpadu...:slight_smile:, ale jak rikam spis myslim ze to dostanu, hormonalni profil jsem si nabira sama minuly mesim v praci :dizzy_face: jedina vyhoda nas zdravotniku...
22. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé peprliku, tak to mi určo poradíš viď? :slight_smile: ona tam totiž byla nějaká stará doktorka a nevěděla, co zaškrtnout, tak jsem jí to diktovala sama......a moc nevííím jaký hormony tam teda mám mít???? mám zaškrtaný TT4, TT3, TSH a pak LH, FSH, progesteron, testosteron, estradiol a prolaktin..... no a eště bych si tam ráda zaškrtla Hcg :slight_smile: :sweat_smile:

a kolikátý DC se to má nabírat??? prosíím prosííím, poraď mi :confused:
22. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo ja zasrtla totalne vsechno co tam bylo:slight_smile:, nejsem zadne troskar....ono se to ma nabirat podle toho ve ktere fazi se prave nechazis, treba aby si zjistila ze ovulujes, tak tak tam musis zasrtnou neco foli....tak to tam bylo a musis to nabirat jeste kdyz menstruujes a pak jeste pred MS, teda tak mi to aspon rikal u nas nas internista...
22. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, tak hlásíme že jsme dneska byly na kontrole, a dozvěděli jsme se že to na těhotenství vypadá, pan doktor má 3 ordinace a ultrazvuk má v ordinaci doma,tak jsem na něj objednaná zejtra večer v pul 9, tak mi držte palečky. jinak 6.10. si máme jít pro průkazku:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky...
22. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprliku tak dík :slight_smile: já právě nevím, jestli to teda mám ms nebo ne, ale tak půjdu tam ve čtvrtek, no a to budu buď 3 DC nebo 24 DC :wink: a to hcg si tam zaškrtnu, když už, tak už viď? :grinning:
22. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak ja si ho zasrtla taky, tim nic nepokazis...sice jsem ho mela jen 3..ale aspon jsem vedela na cem jsem...
22. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já právě aspoň nebudu zítra testovat a počkám si na ty výsledky hcg :wink: hele a může to být teda ten 3 nebo 24 DC jooo? :confused:
22. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslim ze je to v podstatew jedno gyndarovi pak jen reknes kdy sis to nabirala a on si ty vysledky prebere..podle ty ms faze ve ktery jsi v tu dobu byla vis??
22. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo že vlastně to bude buď odpovídat že mám ms a nebo že jsem ještě před ms.......to je vlastně dobrý, aspoň budu vědět, jestli to moje špinění je vlastně mrcha a nebo ne :slight_smile: a ty sis to nabírala teda 2x za cyklus??? já už to napodruhý asi z praktický nevymámím :frowning2:
22. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlato ja si to nabirala jen 1
22. zář 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprliku tak moc děkuju, hcg tam mám už teda taky zaškrtnutý, tak uvidím, jak to dopadne :wink:

a ty se nestresuj a říkej si, že ms dorazí a ona třeba nedorazí :dizzy_face: ale teď se ještě nepozoruj, pokud víš natuty, kdy byla ovu, tak to začni řešit až po 12 dnech, dřív ti mrcha nepřijde :sunglasses:

já už pádím domůůů, tak se tu mějte a dík :wink:
22. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočkyyyyy,
jak se všechny máte?Jsem tu jen na skok, nějak nestíhám a zítra s miláčkem odjíždíme na prodloužený víkend, tak se tu ukážu až příští úterý, tak jsem zvědavá kolik tu bude nových těhulinek.Všem nám držím palce.A co tady nového, nestíhám dočítat, snad mi to odpustíte a poinformujete, abych byla v obraze :grinning:
22. zář 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
macipuci: jo vlastne mos pravdu ja jeste nemuzu dostat MS prote ovu byla 19 dc takze takze jakoby jeste jednou tolik vid??
22. zář 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Alienko, ty maluješ na hedvábí?Ty jsi teda šikovná to je nádherný.
22. zář 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussyn...jj maluju, ted jsem zas začala a budu asi i prodávat na vánočních trhách tady u nás :slight_smile:
a děkuju za pochvalu :wink:
22. zář 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussyn: je ahoj lussyn, uz jsi tu dlouho nebyla... Tady nic vylozene noveho neni, probirame s holkama zalezitosti vsednich dni a tak si v klidu klabosime :wink: Co Ty? 27DC, koukam - jako ja. Jak dlouhy jsi mela minuly cyklus, at to tam muzem dopisnout a pripadne drzet palecky?
22. zář 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka24: jeeee, ten oranzovy s tim slunickem je krasny a ty zelenomodre taky - jsi kozlik Sikula :slight_smile:
22. zář 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: kozlík sikula, to je pěkný :wink: :wink: děkuju
no kdybyste něco chtěli tak maluju i na zakázku, dělám i kravaty, hedvábný deštníky a polštáře, to musim teprv namalovat a nafotit :slight_smile:
22. zář 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak jsem tu.po včerejší celodence jsem se nějak nemohla dokopat k PC,pořád jsem unavená a teď jak tu sedím a koukám do monitoru tak mě šíleně pálí oči,doufám,že na mě neleze nějaký bacil,to by bylo snaženíčko úplně zkažený a to by mě mrzelo,páč za chvilku bude ovulka :frowning2: .

jinak alienka,opravdu hezký kousky,myslím,že to musí být i pěkný odreagování :slight_smile: .

elišce dneska moc držím palečky,aby to bylo brzy za ní a mohla být co nejdřív maminkou na plný úvazek :wink:
22. zář 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jak to tu vypadá??? Já momentálně jdu odpočívat.... chce se mi strašně spát. Čekám jak dopadne čekání na ms. Mám to dostat v sobotu tak držte palce. Nebo snad raději pěsti...
22. zář 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Eliška mi psala. Má to za sebou, bolí ju břicho a připadá si, jako by ji měla vypadnout děloha. Dostala čipek proti bolesti a snad ju dneska pustí už domu.
22. zář 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienko, tak to jsi fakt dobrá, to se mi moc líbí, ale já na takové věci nejsem šikovná.A ty jsi z Liberce?Jé tam my s manželem zrovna zítra jedeme máme tam zamluvený hotel a chceme na Ještěd, do zoo, do babylonu, takse tam moc těším.
Indrielko, já mám cyklus pravidelný 28 dní, minulý jsem měla kratší jen asi 24 nebo 25 dní, nevím.
Alžbět, jasně radši celý pěsti :wink:
22. zář 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to věřím,že má eliška bolesti,přeci jen je to pořád zásah do těla a do organismu :frowning2: ,ale aspoň,že už to má za sebou a všechno dobře dopadlo a teď se aspoň začne těšit na nový snaženíčko,je to opravdu velká bojovnice
22. zář 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanek, ono ti ani nic jiného nezbyde, než se se vším smířit a začít znovu. Ale jsem ráda, že to tak rychle zvládla se s tím vypořádat.
22. zář 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je mi jasný konik,když po miminku toužíš,tak to jen tak nemůžeš vzdát :slight_smile: ,za to pak ty nádherný miminka přeci stojí
22. zář 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra jdu na návštěvu ke kámošce a uvidím konečně zase toho jejího prcka,už se nemůžu dočkat,jak si ho pochovám a pomačkám :grinning: ..........má vždycky z tý tetky hroznou radost,když ho tahá a mačká a tulí :grinning:
22. zář 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu za chvilku taky "teta" :dizzy_face: Kamarádka rodí v listopadu, tak se těším.
22. zář 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek