• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Jó a to jsem si říkala, že až bude rodit, tak budu už snad aspoň v 3-4 měsíci a ono prd!
22. zář 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo,prcek už má taky skoro 4 měsíce a to jsem doufala,že budeme mít tak nějak podobně starý mimča,aby si spolu mohli pak aspoň trošku hrát,a ono nic........minule jsme spolu s kočárkem jeli ve výtahu a jen tak tak jsme se tam nasoukali a kámoška mi říká,že až budu mít bříško,že budu muset chodit pěšky,tak jí říkám,že až já budu mít bříško,prcek už bude chodit po svých :frowning2:
22. zář 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme chtěli mít mimča nějak tak stejně, no ale bohužel :unamused:
22. zář 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo no,nedá se nic dělat,aspoň tady nejsem jediná snažilka a je nás tu hodně,co můžeme mít stejně starý mimča a třeba vyjde někdy i ten srázek.no a třeba se kámošce bude chtít mít sourozence a vyjde to nastejno.........a už končím,protože je to samí TŘEBA TŘEBA TŘEBA :grinning:
22. zář 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, musíme si hold počkat. Kdo si počká, ten se dočká :grinning: A snad to bude bzro!
22. zář 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo,to je moc hezký motto a doufám,že i pravdivý :wink: ,tak u tebe konik se třeba už zadařilo? :slight_smile:
22. zář 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidime, MS zatím nikde, zítra se uvidí :dizzy_face:
22. zář 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu moc držet palečky a myslet na tebe,aby to vyšlo :wink:
22. zář 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju, moc bych si to přála, ale raději si nedělám velké naděje.
22. zář 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile:
Tak ať to dobře dopadne, Luci :wink: A Elišce ať je brzy lépe!
Na ten hormonální profil se chodí po jak dlouhé době snažení? Nebo je to na zvážení dr?
22. zář 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáš zač :slight_smile: .já budu doufat v tenhle měsíc,že se zadaří,budeme se s přítelem moc snažit,ale vzhledem k tomu,že on je pořád v práci a já taky,tak v to moc nedoufám :unamused:
22. zář 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba včera se chtěl snažilkovat,ale já přišla z práce vytuhlá,unavená a nebylo z toho tím pádem nic a nebo je to naopak,občas si říkám,že se asi stanu panenkou Marií,abych měla mimi,páč jinak to ani nepůjde :angry:
22. zář 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud se to teď nepovedlo, tak příští cyklus do toho chceme taky dát vše, aby se zadařilo. Tak snad se nám to povede (nebo se to už třeba povedlo :grinning:)
22. zář 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussyn: tak to taky uz pomalu odpocitavas hodiny, jestli ta mrcha dorazi nebo ne, vid? Drzim palce a doufam, ze Te mine a potahne jinam. Jo, a vyletik u nas si uzijte :slight_smile: Kousek od Babylonu pracuju a doufam, ze se vam tu bude libit. Ja jsem tu stastna - ani velky ani maly mesto, proste tak akorat. Je tu vsechno, co clovek potrebuje, proste pro mne idealni. Jested je prima, kdyz teda zrovna neni mlha. Je z nej krasny vyhled po okoli. ZOO je uzasna, dali ji dohromady a je to fakt pekne pokoukanicko - obzvlast bili tygri, to jsou poradny koceny s obrovskyma tlapama!
22. zář 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
konik88: tak rikas porad nic, jo???? No Ty teda napinas :grinning: Na zitra: "Pliv, pliv, pliv!!!" - at to dopadne! Hned musis pisnout, tady budem cekat a mackat palce a pesti :slight_smile:
22. zář 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemůžu hned napsat, doma nebudu mit notebook. Ale musim zitra do města, tak se stavím u našich a odtud vám napíšu. Tak mi držte palce! :grinning:
22. zář 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
držím palce i u nohou,jestli se to teda taky počítá
22. zář 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
konik88: a jo, vlastne, vzdycky na to zapomenu, ze jsi pres den bez techniky :wink: Hele, a kdyz tam budou // tak co se odmenit a poridit si ten vlastni notebook? To by sis urco zaslouzila :slight_smile:
22. zář 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, počítá :grinning: Teď mi zrovna píše Eliška. Musí nakonec zůstat v nemocnici přes noc. Ale už je ji lip, nekrvací, akorát ju bolí břicho. A za 3 měsíce se můžou začít snažit znovu.
22. zář 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jestli to vyjde, tak si určitě pořídím notebook :grinning:
22. zář 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
je lepší když bude eliška pod dohledem,když má pořád bolesti.

Jéééééééééééé,teď koukám ven a venku je nádherný růžový nebe,to je krása :dizzy_face:
22. zář 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem napsala Elišce, že všechny na ni myslíme, ať se drží.
22. zář 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hotová romantika,akorát mi chybí má drahá polovička :confounded:
22. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas mame už úplně zapadlén sluníčko, jde vidět měsíc na fialové obloze :dizzy_face:
22. zář 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady je taky zapadlý sluníčko,ale jsou tu krásný růžový mráčky,chjo leze na mě romantika a nic nezmůžu :angry:
22. zář 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
koníku, tak zítra budeš testovat ? tak to teda držím pěsti :slight_smile: no myslím, že jsi psala, že tentokrát jste ovu tak nějak prošvihli, takže to ani nečekáš, že by jako těhu mohlo být a víš co se říká, když to nečekáš, tak to příjde
:wink:
22. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale hlavně přeju at se to tentokrát drží a nepustí :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to ani přesně nevím. Graf ovu neukázal, tak nevím, jestli vůbec byla, nebo se to prostě nezobrazilo. No ale uvidim zitra rano. Už jsem trošku nervní :sweat_smile: i když v to nedoufám.
22. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dnes byla na prvni poradne, trochu jsme se upočítali. Jsme o týden starší a tak nám dnes je 11+1 a termín porodu máme nastaven na 12.4.2009
22. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
samozrejme 2010:slight_smile:
22. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek