Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

Tak jsem Vás holky vzala za slovo a zakládám pro nás nové téma, které bude aktuálnější a nové už potřebovat nebudeme, protože do Vánoc budeme všechny těhule 🙂
Tak všechny šup šup sem ze srpnových snažilek....
konik88
22. zář 2009
Jó a to jsem si říkala, že až bude rodit, tak budu už snad aspoň v 3-4 měsíci a ono prd!
marokanek1111
22. zář 2009
jo jo,prcek už má taky skoro 4 měsíce a to jsem doufala,že budeme mít tak nějak podobně starý mimča,aby si spolu mohli pak aspoň trošku hrát,a ono nic........minule jsme spolu s kočárkem jeli ve výtahu a jen tak tak jsme se tam nasoukali a kámoška mi říká,že až budu mít bříško,že budu muset chodit pěšky,tak jí říkám,že až já budu mít bříško,prcek už bude chodit po svých 😞
konik88
22. zář 2009
Taky jsme chtěli mít mimča nějak tak stejně, no ale bohužel :-|
marokanek1111
22. zář 2009
no jo no,nedá se nic dělat,aspoň tady nejsem jediná snažilka a je nás tu hodně,co můžeme mít stejně starý mimča a třeba vyjde někdy i ten srázek.no a třeba se kámošce bude chtít mít sourozence a vyjde to nastejno.........a už končím,protože je to samí TŘEBA TŘEBA TŘEBA 😃
konik88
22. zář 2009
No jo, musíme si hold počkat. Kdo si počká, ten se dočká 😃 A snad to bude bzro!
marokanek1111
22. zář 2009
jo jo,to je moc hezký motto a doufám,že i pravdivý 😉 ,tak u tebe konik se třeba už zadařilo? 🙂
konik88
22. zář 2009
No uvidime, MS zatím nikde, zítra se uvidí x-)
marokanek1111
22. zář 2009
budu moc držet palečky a myslet na tebe,aby to vyšlo 😉
konik88
22. zář 2009
Děkuju, moc bych si to přála, ale raději si nedělám velké naděje.
daras
22. zář 2009
Ahoj všem 🙂
Tak ať to dobře dopadne, Luci 😉 A Elišce ať je brzy lépe!
Na ten hormonální profil se chodí po jak dlouhé době snažení? Nebo je to na zvážení dr?
marokanek1111
22. zář 2009
nemáš zač 🙂 .já budu doufat v tenhle měsíc,že se zadaří,budeme se s přítelem moc snažit,ale vzhledem k tomu,že on je pořád v práci a já taky,tak v to moc nedoufám :-|
marokanek1111
22. zář 2009
třeba včera se chtěl snažilkovat,ale já přišla z práce vytuhlá,unavená a nebylo z toho tím pádem nic a nebo je to naopak,občas si říkám,že se asi stanu panenkou Marií,abych měla mimi,páč jinak to ani nepůjde ]-(
konik88
22. zář 2009
Pokud se to teď nepovedlo, tak příští cyklus do toho chceme taky dát vše, aby se zadařilo. Tak snad se nám to povede (nebo se to už třeba povedlo 😃)
indriela
22. zář 2009
lussyn: tak to taky uz pomalu odpocitavas hodiny, jestli ta mrcha dorazi nebo ne, vid? Drzim palce a doufam, ze Te mine a potahne jinam. Jo, a vyletik u nas si uzijte 🙂 Kousek od Babylonu pracuju a doufam, ze se vam tu bude libit. Ja jsem tu stastna - ani velky ani maly mesto, proste tak akorat. Je tu vsechno, co clovek potrebuje, proste pro mne idealni. Jested je prima, kdyz teda zrovna neni mlha. Je z nej krasny vyhled po okoli. ZOO je uzasna, dali ji dohromady a je to fakt pekne pokoukanicko - obzvlast bili tygri, to jsou poradny koceny s obrovskyma tlapama!
indriela
22. zář 2009
konik88: tak rikas porad nic, jo???? No Ty teda napinas 😃 Na zitra: "Pliv, pliv, pliv!!!" - at to dopadne! Hned musis pisnout, tady budem cekat a mackat palce a pesti 🙂
konik88
22. zář 2009
Nemůžu hned napsat, doma nebudu mit notebook. Ale musim zitra do města, tak se stavím u našich a odtud vám napíšu. Tak mi držte palce! 😃
marokanek1111
22. zář 2009
držím palce i u nohou,jestli se to teda taky počítá
indriela
22. zář 2009
konik88: a jo, vlastne, vzdycky na to zapomenu, ze jsi pres den bez techniky 😉 Hele, a kdyz tam budou // tak co se odmenit a poridit si ten vlastni notebook? To by sis urco zaslouzila 🙂
konik88
22. zář 2009
Jasně, počítá 😃 Teď mi zrovna píše Eliška. Musí nakonec zůstat v nemocnici přes noc. Ale už je ji lip, nekrvací, akorát ju bolí břicho. A za 3 měsíce se můžou začít snažit znovu.
konik88
22. zář 2009
No jestli to vyjde, tak si určitě pořídím notebook 😃
marokanek1111
22. zář 2009
je lepší když bude eliška pod dohledem,když má pořád bolesti.

Jéééééééééééé,teď koukám ven a venku je nádherný růžový nebe,to je krása x-)
konik88
22. zář 2009
Tak jsem napsala Elišce, že všechny na ni myslíme, ať se drží.
marokanek1111
22. zář 2009
hotová romantika,akorát mi chybí má drahá polovička :-S
konik88
22. zář 2009
U nas mame už úplně zapadlén sluníčko, jde vidět měsíc na fialové obloze x-)
marokanek1111
22. zář 2009
no tady je taky zapadlý sluníčko,ale jsou tu krásný růžový mráčky,chjo leze na mě romantika a nic nezmůžu ]-(
valentynkaa07
22. zář 2009
ahoj holky,
koníku, tak zítra budeš testovat ? tak to teda držím pěsti 🙂 no myslím, že jsi psala, že tentokrát jste ovu tak nějak prošvihli, takže to ani nečekáš, že by jako těhu mohlo být a víš co se říká, když to nečekáš, tak to příjde
😉
valentynkaa07
22. zář 2009
ale hlavně přeju at se to tentokrát drží a nepustí x-)
konik88
22. zář 2009
No já to ani přesně nevím. Graf ovu neukázal, tak nevím, jestli vůbec byla, nebo se to prostě nezobrazilo. No ale uvidim zitra rano. Už jsem trošku nervní :-N i když v to nedoufám.
andrea110409
22. zář 2009
Ahoj holky, tak jsem dnes byla na prvni poradne, trochu jsme se upočítali. Jsme o týden starší a tak nám dnes je 11+1 a termín porodu máme nastaven na 12.4.2009
andrea110409
22. zář 2009
samozrejme 201😇

Začni psát odpověď...

Odešli