• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
myia...děkuju, kde ho beru? nevím, asi sem se tak narodila, já si prostě řekla že se tímhle trápit nebudu, mám vedle sebe úžasného chlapa a jen to že ho mám je moje životní výhra, a věřím že to mimčo mít budeme, i kdyby mělo bějt nakonec adoptovaný :slight_smile:
už sem si prošla hodně věcma ale defakto jsem zdravá a hlavně štastná a to je hodně moc :wink:
23. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za radu... v listopadu jdu na prevenci na gyndu tak mu to zkusím říct
23. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
indriela: tohle už člověk asi "přechází" a bere tak, jak se rozhodnou, jen jedno je na tom zarážející, myslím si, že když sníží podporu maminám, tak se to nijak moc nevyřeší, vždyť když budu mamka samoživitelka nebo budu sociálně slabší rodina a oni mi něco seberou jakoby ze stálého příjmu, půjdu si proto ve formě přídavků. Takže jediné kde to dle mého názoru udělá zase tak nějak úsporu bude u rodin, které se mají "dobře" nemusí pobírat nějaké dávky, tedy spíš dle jejich výpočtů na ně nemají nárok. Tohle by se nechalo rozebírat do nekonečna..... Takže ať si nahoře vymyslí co chtějí, vždy se podřídíme :wink:
23. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
alžbet....za zeptání nic nedáš, a já když zjistila že v těle je všechno s e vším propojené tak bych se už nedivila vůbec ničemu a může být chyba i v té tvojí pánvi :slight_smile: :wink:
23. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: já fakt žasnu, víš, že takovejch lidiček, jako jsi Ty je strašně málo? Opravdu. Hlavně se mi líbí, jak máš všechno tak hezky stanovené nechci psát naplánovaný je to prostě super :slight_smile:
23. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně :slight_smile: první dovolená, první dítě :grinning: :grinning: :grinning: ne dělám si legrandu :grinning:

nemysli si, taky mám občas depku...ale jen malou, a jen na chvilku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
člověk by se měl radovat z maličkostí a vážit si těch věcí které mu přijdou naprsto samozřejmé, já se tím snažím řídit a jak to tak vypadá tak se mi to daří :wink: :sunglasses:
23. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle heslo jsem si taky dlouho vtloukala, ale je pravda, že občas se zastavím a říkám si, z čeho mám mít radost, poslední dva roky byly fakt krušný a občas si s partnerem říkáme, že nic nemáme jen tak, že smůla se musí zastavit a musí se všechno zlý v dobrý obrátit, ale fakt už je toho trochu víc než dost, je pravda, že ani já nejsem nějak moc velký "trpič" ale když přijde na akorát jsem hromádka nervů, která strašně kouše a pak závidím Vám optimistům :grinning: co když třeba rozbijou oblíbenou skleničku po pra pra pra babičce tak se usmějou a řeknou hm tak si koupím hezčí vždyť střepy přinášejí štěstí :grinning: :grinning: místo toho aby třeba řekli alespoň sakra je jí škoda :grinning:
23. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to já si taky řeknu, mrzí mě to ale stejně s tím nic nenaděláš :wink: no mě třeba taky hodně změnilo postoj k životu, že mi onemocněla rakovinou kamarádka která je o půl roku starší než já, prostě tahle nemoc si nevybírá a zaútočí právě kolikrát když má člověk stresy, trápení a tak, a v tu chvíli jsem si říkala že budu ráda za to že jsem zdravá, mám partnera o kterýho se můžu kdykoli opřít, vyplakat se mu na rameni a postěžovat si, a rodinu která mi pomůže když budu potřebovat, a že na tu nemoc kdyby eventuelně byla tak na to nebudu sama... asi depresivní co?
23. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si zacvičit a pak ještě nakouknu
23. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není to ani tak depresivní, jako strašně pravdivý a upřímný. No u mě je to teď všechno způsobený tím, že jsem doma byla jsem zvyklá pracovat 14 hodin denně v nepřetržitém stresu, a teď je klid a spousta volna :slight_smile: špatně se s tím smiřuju :grinning: ale co bych pro toho drobečka neudělala.
23. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak docvičeno :slight_smile:
jaj tak to chápu že nevíš co s takovým volnem co, jak na to není člověk zvyklej :slight_smile: no neboj však si nějakou zábavu najdeš, zkus třeba něco tvořit nebo číst :slight_smile: a hlavně si užívej těhotenství :sunglasses:
23. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoooj, tak ja jsem dnes 26 DC, teplota se stale drzi na 37, bolesti bricha nemam, akorad dnes se mi jednorazove objevil masakrovej vytok, mela jsem moooc mokry pradlo..co to muze byt??nevite?
23. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No těhotenství zatím moc neužívám, přiznávám byť nerada, snažím se zatím na to všechno koukat trošku z povzdálí, sice každý den hladím pupík a s mrňousem si povídám, tak dokud za námi nebudou první tři měsíce, asi se mi neuleví ani trošku, po třech krutých nezdarech je to strašně stresující. Navíc mi byl doporučen klid, tak trochu nicneděláni, no a to Tě nutí přemýšlet a vymýšlet,jestli zítra všechno dobře dopadne, uvidím srdíčko, tak mi bude zase o troškulíp ale... tři měsíce jsou dlouhá doba a i tak nemáme vyhráno.
23. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik:Ahojky, píšou na netu, že jsou to příznaky těhu, bílý hustý hojný výtok :o) nezkoušelas těhu test?
23. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
myia: ja jsem teprve 26 dc a posl cyklus jsem mela 33 a test jsem blbec zkusila vcera a to myl negativni a stejne bylo dost przo, to jsem byla si 7 DPO...ale neverim ze to vyslo..ale mela jsem to jen jednorazove a ted tak normal...malo...
23. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm myia....musí to být těžký, věřím. Ale prostě si zkus špatný myšlenky zakázat a říkej si že všechno bude dobrý :slight_smile: jinak doporučuju knihu The secret/ Tajemství..... moc pěkná, hodně je to psychice člověka a o tom jak by měl člověk zkusit myslet :wink: :sunglasses: ( pracuju v knihkupectví takže krapet deformace :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
23. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik....může to být těhu, nějakej zánět, reakce těla na určitý podnět, anebo hormony, takže těžko radit, bohužel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
budeš muset ještě chvilku vydržet a pak testnout :wink:
23. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to jsem cetla, ale mam jen ten vytok, obcas me zaboli bricho ale jen malo, jinak jsem v poho...jo a divnou chut v pusy to mam taky...ale na tehotnou si nepripadam:frowning2:
23. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak z těch prvotních příznaků cos tam dala odkaz myio, tak jich mám devět :grinning: :grinning: :sunglasses: dobrý skore ne? :zipper_mouth:
23. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: knížku si seženu, potřebuju zaměstnat mozek, a když to bude trochu o psychice tak mě to minimálně zaměstná, čili ta Tvá deformace není vůbec k zahození :grinning: :grinning: :grinning:

peprlik: nezoufej, těhu to klidně může být, tak vydrž budem držet pěstičky....
23. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidim, vyckam, aspon do toho 33 dc jeste tyden :rolling_eyes: , skoda mohlo to vyjit, kdyby jsme sexik neutli 21 dc, no snad uz bylo po ovu...kdyz mam cyklus 33 dnu, muj mi totiz onemocnel chudinka malinka.... :wink:
23. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
myia...fakt je pěkná, teda opravdu spíš takový zkušenosti a poznámky lidí který se tím začli řídit a pomohlo jim to, já se teda taky snažím a občas z toho fakt čerpám :slight_smile: no a pokud čteš ráda tak ti můžu doporučit spoiustu dalších knížek, teda pokud budeš chtít :wink:
23. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik...asi ti fakt nic jiného nezbejvá, dřív jak 12dní po ovu se asi nic na testu neobjeví :wink: holt ted už jen čekat, buď a nebo....
23. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: hele optimisto, já se z Tebe oběsim :grinning: :grinning: :grinning: Tvé skóre je lepší než když jsem já si myslela, že jsem těhu, našla jsem tam s těží jeden :grinning: :grinning:
můj mužskej ze mě byl úplně paf, holky nebudete veřit, ale já mu řekla asi čtyři dny po tom co jsem měla ovluku, že vím, že jsem těhotná, on na mě tak koukal klepnul si na čelo, že už mi trochu přeskakuje a smál se, a já trvala na svém s větou budeš čubrnět Ti řikám jsem těhotná a když jsem pak přišla a řekla mu že jsem těhotná tak se po prvnotní radosti zeptal: jak jsi to k sakru mohla zase vědět :slight_smile: a já jako dvakrát před tím řekla nevím, prostě to vím. Nedokážu to vysvětlit, je to nepochopitelný, ale já to prostě vím tak nějak hned.
23. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
juu tak to je super...ale ono se občas říká že to ta ženská prostě pozná :slight_smile: no já si z těch příznaků nic nedělám, jsem asi nějakej zvláštní úkaz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a navíc, mě se ted těhu vůbec nehodí a v nějakým testu mi vyšlo že otěhotním v prosinci, takže asi tak :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
v jakym testu :grinning: :grinning: to se také dá jooo? :grinning: :grinning: myslím si že i Ty jak píšeš tak to budeš vědět, je to prostě "jiný stav" :grinning: :grinning: :grinning: moc bych Ti to přála.
Moje doktorka se mi směje, protože říká, že já těhotním podle její dovolené, beze srandy, kdykoliv jsem přišla, že jsem těhu, tak ona odjížděla na dovolenou nejpozději do týdne od mé návštěvy, to bylo také první co mi hlásila jak mě viděla, víte proč jste tady? Protože mám dovolenou :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je taky fajn :slight_smile: si to umíš naplánovat :slight_smile:
no podle testu na facebooku :slight_smile: takže zaručená kvalita :grinning: :grinning: :grinning: aspon se mě lidi furt nebudou ptát, páč vím kdy to bude

nooo a on ten stav tedka jinej je, ale já tomu prostě nevěřím, dokud nebudu mít fotku z utz tak asi do tý doby neuvěřím, nějak už člověk otupí těma všema příznakama a hormonama a zklamáním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hlavně, mě to vyšlo až na ten prosinec, chápeš ne? :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek