• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
autor
Ahojky holky, hezké dopoledne...

achjo, já bych tu ovulku taky chtěla tak poznat jako vy :frowning2:, asi budeme muset zase začít hned jak skončí MS a aspoň do 25DC ob den snažilkovat, jestli ovulka je tak ji tento měsíc rozhodně nechci propásnout, ale já se bojím, že není :frowning2:
24. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska...nezoufej, třeba jí fakt jen nepoznáš :wink:
24. zář 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po delší odmlce sem sem opět zavítala a nestačím se divit co se tu děje. Nejprve bych chtěla Elišce chtěla napsat, že mně to hrozně mrzí. Budu držet palečky aby bylo vše v pořádku a brzy se zadařilo.

Jinak, Zlababa: blahopřeji ke dvojčátkům. No u nás to bylo pravděpodobnější ale nakonec jen jedno :slight_smile:
Jinak všem novým těhulkam blahopřji také.
No já jsem doma, zítra se chystáme do pondělka do Českého ráje na takovej prodlouženej víkend-tak se už těším. Nějak moc mě to doma už nebaví. Jinak až na přecitlivělá prsa a čí dál větší bolest zad je mi celkem dobře. Zatím :slight_smile:
24. zář 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
TĚHULKY:
24.7.09 poupe.......................?? let...TP: 3.4.2010, další kontrola 1/9
25.7.09 Smisek24 10.tt..........29 let...TP: 9.4.2010, další kontrola 25/9
31.7.09 andrea110409...........30 let...TP: 12.4.2010, další kontrola 22/9
1.8.09 Sandulka......................?? let...TP: 13.4.2010, další kontrola 18/9
27.8.09 Mikalka 6.tt................26 let...TP: 8.5. 2010 další kontrola 17/9
27.8.09 Zlababa 9.tt...............30 let...TP: 9.5. 2010, první kontrola 16/9
31.8.09 Dracinek 8.tt..............24 let...TP: 13.5. 2010, další kontrola 29/9
1.9.09 klaarka22.....................25 let...TP: ???
31.8.09 myia..........................27 let...TP: ???, další kontrola 25/9
5.9.09 beruska1989................20 let...TP: 10.5.2010, další kontrola 6/10
17.9. valentynkaa07................35 let...TP: ???

SNAŽILKY:

pajulinka..............................21 let...11 snažení = 41 DC
konik88...............................21 let...3 snažení = 37 DC (posl. cyklus 38 dní-mikropotrat)
indriela.................................32 let...7 snažení = 29 DC (posl. cyklus 26 dní)
lussyn..................................29 let....3 snažení = 29 DC
llenicka1...............................27 let...8 snažení = 28 DC
alienka24.............................25 let...13 snažení = 28 DC
mirf.....................................32 let...8 snažení = 28 DC
peprlik.................................22 let...3 snažení = 27 DC (posl.cykl. 33 dní)
momis.................................30 let...5 snažení = 27 DC (posl. cyklus 31 dní)
alzbeta.hod..........................25 let...14 snažení =26 DC (posl. cyklus 26 dní)
mucipuci..............................25 let...3 snažení = 24 DC (posl.cyklus 38 dní)
alex001................................32 let...2(porev.)sn.=24 DC (posl. cyklus 25 dní)
kamiz...................................28 let...3 snažení = 23 DC (posl. cyklus 21 dní)
ajachlapikova.........................22 let...2 snažení = 22 DC (poslední cyklus 30 dní)
iris.......................................29 let...3 snažení = 21 DC (posl. cyklus 29 dní)
sima2...................................28 let...3 snažení = 21 DC (posl. cyklus 28 dní)
bell2....................................25 let...1 snažení = 21 DC
kali.kal..................................28 let...5 snažení = 20 DC (poslední cyklus 31 dní)
danielapro............................26 let...2 snažení = 18 DC (posl. cyklus 41 dní)
majdalena............................27 let...2 snažení = 17 DC (posl. cyklus 26 dní)
miky....................................28 let...4 snažení = 17 DC (posl.cyklus 37 dní)
daras...................................26 let...3 snažení = 16 DC (posl. cyklus 33 dní)
petra123.............................28 let...19 snažení = 15 DC (posl. cyklus 34 dní)
zuzka111.............................27 let... 5 snažení = 15 DC
bublinka............................. 31 let....0 snažení = 14 DC
marokanek1111....................22 let...8 snažení = 12 DC (posl. cyklus 32 dní)
joseline...............................23 let...3 snažení = 10 DC, (posl.cyklus 28 dní)
maciol.................................28 let...1 snažení = 10 DC (posl. cyklus 35 dní)
hanulka_86..........................23 let...2 snažení = 10 DC (posl. cyklus 26 dní)
yanna.o...............................29 let...3 snažení = 5 DC (posl.cyklus 28 dní)
barevna...............................24 let...3 snažení = 5 DC (posl.cyklus 33 dní)
miriska.................................21 let...4 snažení = 4 DC (posl.cyklus 30 dní)
eliska_v...............................20 let......revize

jaanca...............................27 let...1 snažení = ?? DC
24. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, :slight_smile:

cetla jsem ted, ze jste resily plodny hlenik. Joselin, mne ted taky zacal 10DC a trval asi 3 dny a je konec. Co vetsinou pisou, tak pak se hlenik zahusti, udela jakoby zatku u cipku a uz tam pak nic nepusti. Takze supky pod periny :grinning: K te hydrokele....aspon co ja vim, tak by to nemelo mit na kvalitu s. zadny vliv!

Mirisko, on to ma asi kazdy jinak. Ja jsem treba "za svych mladych let" taky nic nepoznala, to az poslednich par roku.

Dracinek, preji pekny vylet! To mas dobry, ze je ti dobre. Hlavne at ti to vydrzi. Ani nevolnosti jsi zadne nemela?
24. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevolnosti mám jen že je mi divně a třeba občas na zvracení ale zatím jsem nezvracela-i když občas si říkám, že by mi pak bylo i lepe.
24. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirisko, tak si kup ty ovu testy a máš jasno co? Aspoň se pořád nebudeš užírat tím jestli ovu máš nebo ne..?

Bubli, počky tak teď zas v tom mám trochu zmatek, takže to funguje tak že je hlen (já teda doufám že to bylo to co myslím, takovej kratší průhlednej, ale viděla jsem ho zatím jen jednou) pak 3 dny plodný no a co když mám // čárky třeba 14DC, tak pak už ne? I když ono to vlastně tak odpovídá že? Že nejplodn. je člověk před // ovu na testu, takže 9DC hlen(to byl sx) pak 10,11,12DC plodný a měla by přijít ovu..? No jsem zvědavá jak to vypozoruji.
24. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mas ale dobry. Moje kamaradka prvni 3 mesice krome celodennich nevolnosti zvracela porad, nemohla ani vytahnout paty z domu :unamused:
24. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
joseline, no jo, ale testovat každej den by mě asi zrujnovalo a kdy teda mam testnout? navíc furt nějak nechápu jak tu píšete, že ta čarka je tam vlasne skoro pořád jen ne tak silná...jsem z toho zmatená...a že když vyjde pozitivní tak bude teptve ovulka nebo nebudu ja furt nějak nevím jak to funguje :frowning2:
24. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj miri, zkus kouknout na tyto stránky, čárka musí být hodně silná, já bohužel taky přesně nevím , jak to funguje.
http://www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=14327&postdays=0&postorder=asc&highlight=ovulacni+testy&start=15
24. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak ja jsem dnes 27 dc a trochu me poboliva brisko tak nevim co to ma znamenat, jestli prijde MS na cas, chtela jsem si vzit nejakej prasek a holky v praci mi rekly at si ho neberu ze mzu byt cerstve tehu tak co myslite?? jeste se mozna muzu nabrat tady v praci...myslite ze v krvi by se to uz ukazalo??
24. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik...no já myslím že v krvi by už něco být mohlo :wink:
24. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achoj všechny maminy a budoucí maminky, chtěla bych se k vám přidat, i když asi nejsem úplně hodna termínu "snažilka". Nechávám to už 5 měsíc na přírodě, ale už bych byla taky moc ráda těhu. :slight_smile:
24. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprliku, ja mam pocit, ze v krvi uz by to melo byt 14 dni po oplozeni :wink:
24. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja jsem taky byla celkem zmatena z tech ovu testu. Kolem vypocteneho data ovu jsem mela opravdu priznaky ovu jak vysite, i testik byl pozitivni, ale byl vlastne pozitivni v prubehu 3dni, tak jsem z toho celkem zmatena, kdy to vlastne probehlo... Ovu jsem mela 15DC i podle testu i podle priznaku, ale jeste vcera jsem mela pozitivni ovu testik, ale az po limitu. Tak nevim:( Moc si preju, aby to vyslo, ale vlastne s tim spis ani nepocitam, hned tak skoro na poprve...
24. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem tu jen na skok, vecer se prijdu podivat na delsi chvilku...
eviska123: no jasan, vitej mezi nami a at je Ti tu s nama prima :slight_smile:
beruska1989: berunko, to je mi lito, ale jak uz tu nekdo psal, nekdy se to tak stane :cry: Ted musis byt silna a zabojovat za toho druhyho prcka. Drzime palce, at u Tebe zustane.
konik88: no teda Koniku, to Tvoje telo pekne napina, ja osobne jsem napnuta jak ksandy a zaroven jsem z toho jelen :grinning: To jsem teda zvedava, jak tohle dopadne...
U mne zatim mrcha taky nedorazila, tak to asi zitra testnu - to budu 15.DPO, tak treba uz neco zjistim.. Myslete na mne, zeny, dam pres den vedet.
Tak zatim...
24. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achoj všechny, tak už jsem zase tady. Chtěla bych se vás zeptat, snažím se z hlavy vypustit neustále myšlení na to jestli to tenhle měsíc vyjde, nebo ne, ale vůbec se mi to nedaří. Vím, že nejlepší je na to nemyslet (tedy aspoň to všude píšou) :grinning: ale copak to jde, nepřemýšlet o tom, že už třeba jste těhulky byť jen chvilenku? Nemáte nějaké rady, jak si vyčistit hlavu a nezblbnout? :slight_smile:
24. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evisko, vitam te :wink:

Majdalenko, ja ti teda moc neporadim, protoze ovu testy jsem jeste nezkousela. Ja jsem se ted ridila tema priznakama a uvidime :slight_smile: Ale myslim, ze ten test neni pozitivni jen jeden den, ze ta carka sili. Nakonec nemusis chytnout jen tu chvili ovu, ktera je kratka, ale i 3 dny pred a 3 dny po jsou plodne. Takze hlavni je, jestli jste v tech dnech snazilkovali :sweat_smile:

Indriela: Budu drzet na zitra palecky aby to vyslo!!!!!
24. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirisko, ze začátku se ty testy ovu můžou zdát trochu zmatečný ale to vychytáš a pak je to fakt dobrý, že zjistíš jak funguješ a pokud máš pochybnosti tak bych do toho určitě šla.
Kolik dní jsi měla poslední cyklus? Tady si můžeš vypočítat předpokládaný den ovulace
http://www.babyweb.cz/Ovulacni-kalendar.aspx
Ukáže ti to asi týden a v tom testuj, ty // čárky určitě poznáš. Stojí to cca 150,-/balení (5 testů)
To zas není tak hrozný ne?

evisku, na to není rada, to si podle mě člověk musí v sobě urovnat sám, taky mám různý období kdy nedokážu myslet na nic jinýho a pak zas období kdy se nad to dokáži povznést..Radit ti můžeme cokoliv, jako je pohyb, začíst číst zajímavou knížku..ale pokud na to budeš chtít myslet tak ti nepomůže nic, na to rada opravdu není. Jen ty sama si to můžeš v sobě urovnat..
24. zář 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si holky pište že za prcka budu bojovat. Když už se to povedlo tak se přece jen tak nevzdám. Nevěděli jsme že budou 2. To jsme zjistlili teprve včera na tom ultrazvuku. škoda, tak teď aby se udrželo aspon to jedno :frowning2:
24. zář 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruško, bojuj, kolikrát ženám co jdou na umělý daj dvě vajíčka a pak je z toho jen jedno mimčo :slight_smile:
24. zář 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
6.10 jdem na kontrolu tak to snad bude dobrý
24. zář 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
eviska123: jedine, co od toho podle me pomaha jsou podle me jine starosti a zarizovani :wink: treba zimni, letni dovolene, oslavy, stehovani, koupe cehokoliv... anebo SPORT:slight_smile: aspon me to pomaha :grinning:
24. zář 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
joseline, děkuji za odkázek, vypočítal mi plodné období od 2. do 7.října, tak zkusím testovat:slight_smile:...tak to opravdu není drahé za 150,-, myslela jsem, že je to dražší...a kde je seženu prosím?
24. zář 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
miri, v každé lékárně by to měli prodávat. Nevím jestli všude mají to balení ale v těch větších lékárnách určitě. Jinak po jednom kuse to stojí od 30-50,- takže to větší balení je výhodnější a ještě k němu máš těhu test zdarma:slight_smile:)
Zkus teda testovat a klidně ty testy nahaž do albíčka a vyhodnotíme to společně.
Je pravda že ty testy třeba ukážou // i klidně 3 dny ale den před je hodně slabá , v ovu je silná a pak zas slábně.
Důležitý je pro začátek abys viděla že vůbec ovuluješ a ne přesně den.
Já se řídím tím, že když mě to vypočítá (dám příklad u tebe) od 2-7.10 tak už v tom týdnu ob den se snažíme. Protože nikdy nevíš přesně kdy ovu bude a nejpl. dny jsou 3 před ovu takže tím se nic nezkazí a pěkně to podchytíš.
24. zář 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris: teplota přes den je ještě vyšší.
Beruško, je mi to líto, budu ti držet palce, aby to druhé mimčo bylo v pořádku.
Indriela: budu na tebe myslet, taky to zítra znovu zkusím, i když vím, že tam nic nebude. V úterý jdu k dr ať se na mě podívá, co se děje. Jestli teda do té doby MS nepřijde.
24. zář 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
koniku, to je super zprava!!! Urcite to zitra zkus, at vis! A my taky :grinning:
24. zář 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na me zas pro zmenu neco leze, snad to nebude chripka, nerada bych brala nejake prasky. Nemate s tim zkusenosti? Berete prasky?
24. zář 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
joseline, já právě myslela, že v lékárnách ty ovu testy nemají, mám pocit, že tu někdo psal, že se dají sehnat jen na netu a já nereda něco objednávám :frowning2: No už jsem si ty dny tahle vypočítávala na merenibt.cz a v ty dny jsme se snazili ob den, ale nevyšlo to...snažíme se ob den tak od toho 10DC až tak do 23DC, někdy to teda nevyjde, někdy není čas a tak, ale snažíme se...mám právě strach jestli není ovulka už někdy brzo, třeba ještě před tím 10DC, je to možné? tento měsíc začneme dřív...
24. zář 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, muzu se pridat?
Kolem 20.8. jsem vysadila prasky, ted jsme se pokouseli prvni mesic a zatim neuspesne, jsem zvedava jak dlouho nam to bude trvat. Uz aby to bylo, rada bych vypadla z prace, je to tam ted dost napjaty a vcera se na nas byla podivat kolegyne s miminkem, aby toho nebylo malo.
24. zář 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek