• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
holky víte co jsem zjistila? mám těhu kámošku, moje budoucí švagrová.....je asi v 11 tt a já už se s ní nemůžu skoro bavit.....ona totiž pořád mluví jen o mimču a o všem tom okolo.....hrozně moc jí to přeju a jsem ráda, že jim to vyšlo.....ale hrozně mě to ubíjí :frowning2:
máte to taky tak? já si za to nadávám, protože je to přeci super že čeká mimčo, ale tak strašně mě to štve, jak si všechno plánuje, jak nakupuje a tak :unamused:
jsem vám to musela napsat, protože mám zase depkuuuu...... :slight_smile:
2. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci: hele ja jsem se dneska dozvedela ze moje nej kamoska ktera vysadila HA pred dvouma mesice taky ceka miminko!!!!!Jako jsem rada ale taky si rikam ze ja se snazim tak dlouho a nic a ona jen vysadi HA a hned je v tom!!!Ale tak to proste je mno
2. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci, neboj, než se naděješ budeš těhulka taky a pak už si budete notovat...
Já jsem to ještě nikomu (tedy krom manžela) neřekla, bojím se, aby bylo vše v pořádku.
2. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím holky, právě že mě štve i to, že ona už je těhu a já ne, tak nějak jsme si plánovaly, že budeme vozit spolu....takže teď chci taky rychle, nejlépe ihned, otěhotnět, což ale určitě nepůjde, když tak moc chci.... :unamused:

smisku, oni to taky řekli jen rodině, ale vykecal to mužskej, ona taky ještě nechtěla nic říkat :grinning:
2. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přeju pěkný den, mám to dneska nějaký rozlítaný, stihla jsem už i jumping dopoledne, ted vařím polívku a za hodinku pomažu do práce
2. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
yanna: tak já už jsem si taky našla doktorku, chodí tam kamarádka a četla jsem na ni docela dobré názory pacientek a mám to celkem kousek od domu...jestli tento měsíc neotěhotním, tak se k ní příští měsíc obědnám na kontrolu a začnu k ní chodit...ten znamylekar.cz je super stranka, dočela jsem se tam o sve byvale dokrotce drsný věci, ještě, že už tam víc jak 2 roky nechodím...
2. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
v souvislosti s tím co napsala miriska mě napadlo, po jak dlouho době snažení a toho aniž byste otěhotněly chcete jít na kontrolu na gynekologii? Po půl roce, po roce?
2. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no většinou s váma stejně dr. nezačne nic dělat po roce snažení, pokud chodí ms pravidelně tak většinou ten rok je standartní a teprve pak nějaké vyšetření atd.
2. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky: teda ty máš výdrž :slight_smile: já bych to nevydržela a už bych testovala :slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná to bude tím, že nemám doma žádný těhu tesník a lékárnu tu taky nemáme :grinning: , takže musím počkat až na ten víkend no :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky, dobrá otázka. Já jsem si říkala že počkám a pokud se do Vánoc nezadaří tak půjdu k doktorce že chci udělat základní vyšetření , tzn. spermiograf pro chlapa a pro mě jestli je všechno průchodný jak má být..
Když to budu chtít tak by mě to měla napsat ne? Jak to funguje u těch doktorů?
2. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: co myslíš tím jumping?
2. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Miki držím palce, teda to bych nevydržela netestovat, už bych seděla v autě a frčela někam do lékárny :grinning:
Zalbabo jo jo MS došla dokonce o 4 dny dříve, ale to bylo asi stresem neměla jsem teď dobré období.To víš, že mě to moc mrzí, snažili jsme se opravdu poctivě, bylo mi zle, pobolíval mě podbříšek atd, takže jsem tajně doufala, že to klaplo a ono zase nic.V březnu jsem podstoupila revizi dělohy - zamlklý potrat, tak se trochu obávám, aby se nám to vůbec podařilo, abych byla v pořádku a mohli jsme mít taky miminko :frowning2:
Mucipuci já mám něco podobného, taky to všem těm těhulkám kolem mě přeju, ale taky mě to dost trápí.Dnes když říkali, že se Barošovi narodil syn, tak jsem měla slzy v očích a říkám si, sakra, jak to, že všichni mají takové štěstí a nám se to pořád vyhýbá?Co je špatně?
2. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jumping je aerobní cvičení na trampolínkách
a jinak záleží na doktorovi ale myslím že pokud se nebudete snažit rok tak ti vyšetření dělat nebude, alespon je to běžný potup, protože šance na otěhotnění v normálním cyklu je asi 30% takže pravděpodobnost že otěhotníš ro roka je docela velká ovšem za předpokladu že jste oba v pořádku
2. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
blee tam mám nějak moc chyb v tom příspěvku :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky: já jsem byla na gynde po 6 mesicich a ona rikala ze pokud neotehotnim do 3 mesicu tak mam znova prijit...tak jsem sla a delala mi stery a brala krev aby zjistila jestli se mi tvoji vajicka....pak jsem tam byla za 2 mesice to bylo vcera a zjistila mi ze mam slabou stenu...dala mi vitaminy a mam prijit az za 3 mesice pokud se to nepovede,a kdyz jo tak mam hned prijt :wink:
2. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky vypadá to u Tebe nadějně :dizzy_face: přeju // já už bych taky letěla do lékárny pro testík :wink:
2. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky, myslím, že tě slušně nalamujeme, ne??? Utíkej a potěš nás :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo snažíte se tedy poctivě :grinning: , asi to z práce přeci jenom kolem nějaké té lekárny vezmu. Sice si trošku zajedu, ale co bych pro vás neudělala :grinning:
2. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já miky chápu. Je v klidu, čeká, co bude. Času má dost. Den sem nebo tam jí nemůže rozhodit :grinning: Ale myslím to vážně, to co píšu :wink:
2. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
miris, skvělý, gratuluju. Doufám, že budem spokojený!!!! :sunglasses: :grinning: :wink:
2. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ale víte co.. když gyndaři řeknu, že bych ráda měla miminko, tak kdyby mě on vyšetřil pořádně hned na začátku, tak by se tím ušetřila spousta času v případě, kdy by bylo potřeba něco vyřešit.
2. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussyn: mě taky každá další zpráva o nějakým těhu nebo miminku úplně rozhodí.....navíc švagrovka do mě teď pořád hučí, ať do toho teda taky praštíme, ať vozíme v létě spolu......to se jí to řekne, ona vysadila už na podzim, já blbec až teď v létě..... :frowning2:
ten můj to moc neřeší, kdyby záleželo na něm, tak ještě čeká klidně do příštího léta, ale mně už ty hodiny bijou, to je hrůůůza :wink:
2. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macipuci, jo dokážu si představit jak ti je, když ti říká takové věci.Jí se to mluví, když je těhule.Tak jí řekni, že až se rozhodnete, tak to příjde, já takhle taky všem odpovídám, nechci každýmu vykládat co se stalo a proč a jak.Prostě naveď vždy řeč na něco jiného a pokud je to chytrá holka, tak to snad pochopí a pozná, že se o takových věcech nechceš bavi.A až pak budeš těhulka, tak ji to všechno povíš, jak to bylo, aby si nemylsela, že z jejího těhotenství nemáš radost.
A jak dlouho jsi brala HA?
2. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussyn, ještě jsem ti zapomněla napsat, že se určitě dočkáme, ty, já a všechny ostatní taky! akorát si na to musíme prostě počkat víš? a špatně nic není, ale třeba není ještě ten správný čas.....musíme to brát z nějaký jiný, trošku lepší stránky :wink:
holky ještě že se tu můžu vykecat....je mi jedno, jestli si to někdo přečte nebo ne, ale mně to pomáhá, vyžbleptnu si tu všechno, o čem přemýšlím a je zas dobře :grinning:
mějte se, pádím z práce :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jak se dneska vsechny mate.... Ja jsem strasna simulantka a rozhodla jsem se, ze dneska budu doma, vzala jsem si volno a niiiiiiiiiiiiiiiiic nedelam.

Ahoj Lussyku - dlouho jsi tady nebyla:slight_smile:)) Sice MS dosla, ale urco zazarite v zari a vsechny ostatni taky:slight_smile:

Ja mam strasny dilema, chceme jet jeste na konci zari na dovcu, tak jsem se ptala Mudr. no nezakazala mi to, ale ani nedoporucila...A ja bych tak jela, tak nevim co mam delat.
2. zář 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussyn, brala jsem jí asi 5 let, jenže já jsem to neměla pravidelný ani před tím.....bohužel už si to moc nepamatuju, tenkrát mi to bylo nějak jedno a když mi ms nááhodou vynechala, tak jsem byla spíš ráda, že nemusím ve škole tahat tampony a tak......ale snad se to upraví....musí :slight_smile:
a s tou švagrovkou nevím no, ona je to takový číslo, hodně temperamentní, ukecaná, prostě taková neřízená střela, moc věcí neřeší.....takže to asi nepochopí.....a navíc, nechci jí tu radost kazit, tak se občas do úsměvu nutím.....ale přeju jí to....je to těžký no :wink:
a teď už fakt jdu domů, pa zítra m.
2. zář 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muci - to je tezka rada, zase ji musis chapat, ze je rada, ze je tehule a podle myho ji nedochazi, ze tobe to neni prijemny...Hlavu vzhuru Muci, pristi mesic uz budete diskutovat spolu:slight_smile:
2. zář 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussyn, a nevíš jak se jmenuje ten Barošův syn? Však si ho taky vymodlili, vždyť už jednou potratili a teď se konečně dočkali..a my se taky dočkáme, to je jasan.
2. zář 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joseline - PATRIK :slight_smile:
2. zář 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek