• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Jasně cuketacku, přidej se :dizzy_face:
24. zář 2009 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, vítám nové tváře :grinning:
beruska1989: to je mi líto :frowning2: drž se hm. A hlavně odpočívej
24. zář 2009 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, něco ke kvasinkám, kdyby vás to některou zajímalo :grinning: já jsem v pohodě, ale chci si to tam srovnat, kdyby se to náhodou chtělo opakovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
je tam dole i odkaz na různý přípravky na tohle
http://www.celostnimedicina.cz/kvasinkove-vytoky.htm

jinak podrobné pěkně udělané výpočty ovulace atd. jsou tady:
http://merenibt.xf.cz/form.html
a všeobecné info taky dobře udělané je tady
http://merenibt.xf.cz/index2.html
je tam i o ovulačních testech

kupují se normálně v lékárně, mají je snad v úplně každý, takže není problém je sehnat

miris, je možné mít ovu už 10 DC, ale ta luteální fáze bývá tak 12-14 dní (nemá být kratší než 10 dní) - tj. doba od ovulace po menstruaci, tak si to dopočítej od minulé MS. Samozřejmě nemusíš mít ovu každý měsíc stejně, můžeš jí mít dřív nebo později, ale ta luteální fáze bývá stejná/podobná.. :wink:
24. zář 2009 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem byla dneska na té kontrole, když pominu ten průběh co jsem tam strávila, byl to nářez tak konečný verdikt byl, že srdeční akce + ale pomalá. Už jsem prolezla co se dá, co znamená srdeční akce pomalá? Chjo, no a tak jdem 30.9 na kontrolu znova. tohle jsou takový nervy to je mazec :frowning2: Ale já ho nedám, srdíčko mu bije, pomalu ale bije, zvládne to, budu ho chlácholit co to půjde, my to prostě dokážem vím to. :slight_smile:
24. zář 2009 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak tady se dá mrknout na křivky - měření teploty a zároveň testování ovu testy (to je asi to opk nebo tak nějak :wink: )
http://merenibt.xf.cz/priklady.html#k

berusko, to je mi líto. Buď silná a tvoje druhé miminko taky! :wink: :slight_smile:
24. zář 2009 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Aohjky holky tak jsem si to hcg nenabrala necham to osudu:slight_smile:. boli me bricho jako kdyby se blizi MS, ale i se mi ted pred chvili v praci zatocila kebule a bylo mi na blti tk to teda nevim...nevite nekdo, jako kdyz mam treba pred ms jestli ma bt klesnout??
24. zář 2009 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
myia: drzim palce at to dobre zvladnete. Hlavne pevny nervy, tobe i manzelovi. Odkud z Rokycanska jsi?
24. zář 2009 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem ze Zbiroha, ty jsi taky tady odněkud :slight_smile:
24. zář 2009 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ja z Plzne:slight_smile:
24. zář 2009 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
myia, to snad neni mozny, ja jsem taky ze Zbiroha :grinning:
24. zář 2009 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
peprlik: Miluju Plzeň :grinning: bydlela jsem tam šest let v podnájmu no a pak se mi naskytla příležitost jít do bytu po našich tak jsem se vrátila domů :grinning: ale byl to masakr než jsem si zvykla :unamused:
24. zář 2009 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo v plni je krasne...ja jsem se prisla z moravy, tak jsem tady asi rok byla jako alenka v risi divu.. :dizzy_face:
24. zář 2009 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
cuketacek: no vidiš, jak je ten svět malej :grinning:
24. zář 2009 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
hele myia, muzu mit dotaz, nez jsi zjistila ze jsi tehu, poboliva te taky brisko??podbrisek, jo kolik dni po spozdeni ti vysel tstik..ja teda myslim ze nejsem ale kdyby nekdy...
24. zář 2009 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj hol´ky, tak čekám až mi uschne hedvábí tak jsem tu na kukandu :slight_smile:
24. zář 2009 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jo holky slibuju za oba, že se budeme držet jak to jen půjde. Se nedáme :wink:
24. zář 2009 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
peprlik: tomu rozumím, ale výhoda tam byla, že bylo všechno po ruce, víc lékařů, víc názorů, prostě to bylo fajn, tady když někam potřebuješ, tak bez auta si vyřízená :frowning2: přitom dokud jsem byla v Plzni tak jsem papíry neměla, nepotřebovala jsem je, kam jsem potřebovla vykopla mě tramvaj :grinning:
24. zář 2009 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
berusko....moc držím palce a správně, jen bojuj a i mimčo bude bojovat a zůstane s tebou uvidíš :wink: :wink:
24. zář 2009 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
to vis to mas recht, ja jeste ke vsemu delam ve fakultce..... :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
to bych mu taky doporučovala :slight_smile: . Tak když už jsme přišli o jedno tak snad nebudeme mít dvojnásobnou smůlu
24. zář 2009 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
holky to znam, nebyla jsem v Plzni, ale byla jsem 6 let v Usti nad Labem, takze neco podobnyho, ale tady u nas i k tomu blbymu vlaku musis jet autobusem.A to nemluvim o doprave zpatky kdy pokud ma vlak zpozdeni tak ti ujede autobus a musis ji pesky nebo nekomu zavolat aby pro tebe prijel...
24. zář 2009 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
beruska....určitě ne :slight_smile: tohle bude bojovník :wink:
24. zář 2009 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
peperlik: já si dělala test už 26DC a vyšel mi slabší // ale před tím také ne, až v den plánované menstruace a hooodně slabé //, ale mě právě jako podbřišek nebolel byla to taková jiná bolest, jako mravenčení, nedokážu to popsat. Každá jsme jiná, na tohle vůbec nedej.
24. zář 2009 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
myia: muzu se jeste zeptat k jakymu doktorovi chodis?
24. zář 2009 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
cuketacek: jezdím do Hořovic :grinning: u nás opravdu moc na výběr není a Plzeń je na tohle dost daleko, jenže Hořky začínají být celkem problém díky jejich neustále praskajícím ordinacím... :frowning2:
24. zář 2009 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Alienka: přišla dobrá nálada :grinning:
24. zář 2009 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
alienka24: taky si myslim :slight_smile: , dr. říkal že další ultrazvuk je ve 13.týdnu. mi to přijde strašně dlouho, se do tý doby zbláznim když nebudu vědět co a jak :frowning2:
24. zář 2009 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
myia: ja jezdim do Rokycan k Opatrnymu. Prece jen tam mam lepsi spojeni a hlavne mi to vychazi ze tam muzu i po pracovni dobe.
24. zář 2009 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
beruško...a něco na podporu těhu nebo udržení mimíska ti nedal?
24. zář 2009 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
myio...no dneska mi ani moc veselo není, je mi tak všelijak :unamused:
24. zář 2009 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek