• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
alienka24: ne nic, jen říkal abych polehavala, a klid :slight_smile: , tak to se mnou třeba nebude tak vážny
24. zář 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruško...no taky si myslím, a nekrvácíš ne? tak to bude určitě dobrý, hodně odpočívej a mimískovi se u tebe bude moooc líbit :slight_smile:
24. zář 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali. jak je tohle možný, co ti kazí náladu?
24. zář 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka24: ne krvácení naštěstí žádný
24. zář 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
není mi dobře...furt mě bolí ta hlava, motá se mi a je mi celkově prostě divně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak nevim jestli si mám jít lehnout nebo malovat, ale večer mi přijde známá s kterou jdeme na vánoční trhy prodávat , takže koordinační schůzka :sunglasses:
24. zář 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru....tak to snad bude dobrý, určitě bude :wink: :wink:
24. zář 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka24: holky vy jste mě tady normálně uklidnili :slight_smile:
24. zář 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali: Ty draku Ty jsi strašně multifunkční viď :slight_smile: měla bys taky občas poslechnout tělíčko a trochu mu dopřát volna hm :slight_smile: když mluvíš o vánočních trzích dala bych si trdelník :grinning:
24. zář 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruška....no vždyť bodejť, hele žádný nervíky, prostě o to druhý musíš bojovat a ne se nervovat :wink:
24. zář 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
myia....vždyt sem volnila včera :sunglasses: no a vánoce se blíží, přesně za tři měsíce jsou tady, :confused:
24. zář 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a navíc mám v hlavě jeden super motiv na šátek tak ho stejně budu muset namalovat páč mi to jinak nedá spát :grinning:
24. zář 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali...tohle už raději neříkej, zase jako vždy nemám žádný dárek teda vlastně mám miminko :grinning: když všechno dobře dopadne :sunglasses:
alienka 24: nestraš s vánocema :slight_smile: , fakt 3 měsíce... jejej mi to nějak uniklo
ali: tak a koukej se pochlubit, jakej motiv jakej šátek ? co doma provádíš hm? jsem zvědavá a hlavně mě tohle vždycky děsně zajímalo.
24. zář 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vítám nové tváře :slight_smile:

myia: my jezdíme občas do Zbiroha a taky do Biskoupek :wink:

joseline: hydrokélu měl náš Tomík, ale na operaci naštěstí nemusel, vstřebala se mu sama :dizzy_face:

a Vánoce? už teď se hrozím výdajů...
24. zář 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://picasaweb.google.cz/Terez11111111/MalovaneHedvabi#
tam je jen něco malinčko, postupně tam budu dávat další fotky, ještě tam uplně chybí povlaky na polštáře co mám, kravaty a deštníky, takže časem :wink:
24. zář 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jdu si lehnout, neni mi nějak dobře :frowning2:
24. zář 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali: Ty brďo, to je hezký, jak Tě napadlo něco takového dělat? Ty jsi vážně blázen :grinning: teda smekám tohle je fakt mazec.

iris: ještě chvíli začnu si myslet že je Zbiroh velkoměsto :grinning:
24. zář 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To asi není, ale manža tam občas potřebuje vylepit plakáty, které se týkají akcí v rámci CHKO a taky tam odsud je jeden strážce...a do Biskoupek jezdíme do Selského dvora, tam dobře vaří :grinning:
24. zář 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris: V Biskoupkách prej je to dobrý už i můj mě tam lákal, ještě jsme tam nebyli.
24. zář 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
myia....tak já už od malička ráda maluju, kreslím a umění vůbec, chodila jsem do ZUŠky, no a časem jsem se propracovala k hedvábí a to mě furt drží a baví mě to, no a lidem se to taky líbí takže bud obdarovávám anebo prodávám, maluju na přání a tak :wink: takovej koníček kterej i občas nějakou tu korunku vynese :slight_smile:
24. zář 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienko, ty máš nějaké stránky, kde máš svoje výtvory malování na hedvábí?
24. zář 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruško...tak papa a odpočívej a bude dobře :wink:
24. zář 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, šikulka, já taky vždycky ráda kreslila, pamatuju si, že mi výkresy posílali do soutěží, ale to bylo v MŠ a ZŠ
24. zář 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky...zatím jen ten odkaz který sem dala nahoře
24. zář 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ženo :grinning: Jsi fakt mazák, je to ale asi dost časově náročný viď, ale na druhou stranu Ti závidím, že sis našla koníček, já u ničeho dlouho nevydržím, nebo jsem ještě nenašla nic co by mě bavilo.
24. zář 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruška: nemysli hlavně na nic špatného hezky odpočívej pa pa
24. zář 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky tak trošku maluju - teda byla jsem na kurzu malování, mám nakoupené barvy, hedvábí, ale ještě nebyl nějak čas. A jakou "technikou" malujete......teda spíš zažehlujete barvu, nebo ji zapékáte v mikrovlnce?
24. zář 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mám ted pocit že má den málo hodin :frowning2: práce, cvičení, domácnost a ted to malování, takže do 17.prosince se asi nezastavím :grinning: :sweat_smile:
24. zář 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé a koukám, že jsem siudělala téměř stejnou šálku jakou máš v tom albíčku :wink:
24. zář 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek