• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
miky...já maluju jak se mi chce a co mě zrovna napadne, kombinuju asi všechno :slight_smile: a barvy mám zažehlovací, mám je odzkoušené a jsem s nima spokojená
24. zář 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zažehlovací barvy mám doma taky, ale jak říkám, já zatím vytvořila pouze jednu šálku a nakoupila si materiál, že budu vyrábět další, ale teď, když budou ty dlouhé podzimní večery, tak bych se snad do výroby mohla taky vrhnout :wink: .
24. zář 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky.... :wink: :wink:
Teda holky tohle vám fakt závidím, já jsem na malování hrozný nemehlo :frowning2:

Holky musím se rozloučit, čekám návštěvu, tak to tu musím trochu pofackovat, vypadá to tu jako po granátu :slight_smile: mějte se moc hezky zase se zítra ozvu pa pa pa
Teda holky nestrašte mě, ať se mrňouskové drží. Hezky beruško sbírej síly a mrňousek ať si moc netroufá vždyť tu na něj čekají dva rodičové :wink:
Mě taky čeká velký ultrazvuk příští týden a nemůžu se dočkat protože poslední jsme měli v 8 týdnu. To je na tom to nejhorší, že člověk mezi tím neví co se děje :unamused:
24. zář 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myia, papa!

Andrej, bude to ok, uvidíš :wink:
24. zář 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
myio...ahoj a měj se pěkně
24. zář 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris: A co u vás, už je to lepší ? Mrňousovi to vyřídím, domlouvám mu každý večer :wink:
24. zář 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, už sexujeme a je to lepší, ale zas je na to snažení tenhle měsíc pozdě :grinning: Někdy po MS bych měla jít an prohlídku - preventivku, doktor čekal na kartu, až přijde od bývalé doktorky a cytologii mi teprve nabere, páč mi ji dlali v dubnu, tak je čas.
24. zář 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris...tak aspon že už je to doma lepší ne? :wink: :wink:
24. zář 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jsem ráda :slight_smile: doufám, že to vydrží
24. zář 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a komunikaci jste už teda taky asi navázali vid? :grinning: :wink:
24. zář 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sem teď u doktora pečená vařená. Jeden mi léčí zubob tejden a druhej je gynekolog a Gennet. Jsem zvědavá kdy to bude v práci podezřelé a uhodí na mě :slight_smile: Pokud, ael všechno dobře dopadne tak jim to stejně příští týden řeknu.
iris: přeju hodně štěstí a co víš ovulka je věc nevyzpitatelná :slight_smile:
Jo a manžel mi zakazuje sem chodit, prý mě stresují ty komplikace co tu holky maji :frowning2:
24. zář 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrea....a stresují tě?
24. zář 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: samozřejmě mi to běží hlavou, stát se může kdykoliv cokoliv. Jak se řiká: neštěstí nechodí po horách.......
Potřebovala bych mít webkamerku do břicha abych viděla co tam mrňous vyvádí :wink:
24. zář 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky...ono by bylo nejlepší, kdyby ta k.áva, co kvůli ní byly ty problémy, odešla z práce, ale ona to neudělá, páč nic jiného nemá, jen psa...manža není její jedinej ženatej chlap, s kterým se tahala...a tahá :angry:

Andrej, tady se dají ale hledat i pozitiva, ne :wink:
24. zář 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrea..... no tak záleží na tobě, ty musíš rozhodnout jestli ti koník spíš škodí nebo ne :wink:

iris....ještě furt se s ním tahá? :angry:
24. zář 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris: koukám je to všade stejný, něco podobného teď řeší moje kolegyně. Snad ale trpělivost, kterou máš bude mít svoje výsledky a vy se tomu za pár let jen ironicky pousmějete :sunglasses:
Chodím sem ráda jsem těhotenskej zelenáč a tak tu zjišťuju důležité informace :wink: Nejvíc se mi líbí přímo tady i když sem už možná moc neatřím :unamused:
24. zář 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, manža se s ní už netahá, ale mě štvalo, že už zas komunikují, ona tvrdí, jak mu nevolá a přitom ho otravuje, je jak přísavka, pomlouvá rodiče, svojí ségru, chová se povýšeně a nikdo o ni nestojí, mají ji jen do postele, páč se lehko nabízí, baví jí ničit štěstí ostatním, když sama své neumí najít....začala se tahat s jiným ženatým chlapem, ale tady se hodně lidí zná, tak to neutají...
24. zář 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrea....neboj za chvíli se to tady promění na těhulky a bude to v poho :slight_smile: :wink:
24. zář 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, patříš :wink:

Luci - konik má zajímavej grafík, ale vypadá zatím na pozdější ovulku, tak jsem zvědavá, co z toho vykoukne.
24. zář 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris....no tak snad jste tu krizi fakt přestáli, no a bohužel i takovýhle ženský existujou :angry:
24. zář 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iris :dizzy_face: No zitra zkusim ještě testik, jinak jdu v úterý k dr, pokud bude negativ, což bude nebo nepřijde MS.
24. zář 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: taky vám všem držím palce a moc se na to těším :slight_smile: Pak si tu uděláme databazi obvodů pupíků :sweat_smile:
iris: některý ženský jsou ubohý potvory, ale chlapi to na nich někdy neodhalej :unamused:
24. zář 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
konik: jsem asi trochu mimo, ale ať cokoliv (teda v dobrém) tak držím palečky :wink:
24. zář 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreo, jsem 37DC. Obvykle dostávám ms nejpozději 33DC. Bohužel minulý test byl negativní, takže těhu nejsem. Zřejmě rozházený cyklus. BT se dorží kolem 36,9 a bolí mě prsa, takže je to nějaký divný.
24. zář 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
konik: aha tak to jsem zvědavá co se z toho vyklube.
24. zář 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ja nevim, brisko tak nejak poboliva, ale zvlast ale zadnej naznak MS...tak nevite co to ma jako znamenat?? a myslite ze pred MS ma klesnout BT??
24. zář 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
koniku....no bud se ti tam ještě ta druhá / ukáže anebo máš rozhozený hormony :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruško, to je mi líto, ale druhý mimísek se udrží, držíme vám všechny pěstičky, jelikož kolik pěstí tolik štěstí :wink: Hlavně odpočívej..
24. zář 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek