• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Hlavně se Peprlík NEBUDEM POZOROVAT!!! a BUDEM SI DRŽET PALCE!!! JASNÉ ?! :grinning: :grinning: :grinning: a necháme se překvapit. :wink:
25. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, musím teďka fičet ven, tak zatím pa a zkus se nějak rozptýlit a nemyslet na to, :wink:
25. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj momis, souhlasim s tebou :wink:
Jeste k tomu testovani...ja budu zkouset az kdyz by MS nekolik dni neprisla. Myslim, ze to zklamani, kdyz MS dorazi bude pro me mensi nez kdyby na me vykoukla jen jedna /. Ja to nastesti ale mam vetsinou po 28 dnech, takze to zpozdeni u me by bylo podezrely. Ale teda chapu hoky, ktere maji cyklus rozhozeny, ze jsou jak na trni.
Ahoj Indri, taky drzim palce, treba se to fakt objevi az pozdeji.
25. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...

Andrej, nedejte se, pokud se vám nějaké jméno líbí, nenechte se ovlivnit rodinou! Na nás to taky zkoušeli, páč manžovi zemřel strýc Michal, tak hned říkali, že by se mimi tak mělo jmenovat :angry:

Jinak my taky chtěli Šimona a pořád se mi to moc líbí...a začalo se mi líbit jméno Kryštof.A holčička Nela, Kristýna (ale neprojde u manži).
25. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne holky, jen se nepozorovat, tim pozorovanim a myslenim si taky klidne muzeme oddalit MS.... :sweat_smile:
25. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik, ale je to těžký, viď? hlavně, když už má MS přijít
25. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprliku, to je fakt asi jeste brzo, z krve se rika, ze az tak po 14. dnu se to pozna. Ale ta teplota je slibna, tak jeste vydrz a kdyztak to zkus pristi tyden. Ty mas dobrou vyhodu, ze muzes testnout v praci :sweat_smile:
25. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, testit tak ten 13. - 14. DPO
25. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne ja si ted rekla, ze kdyz neprijde MS, do pristiho ctvrtku tak se v praci naberu to uz budu nejakej 16 DPO, a hlavne minulej cyklus jsem mela 33 dnu, ale ja myslim ze naber nebude ani potreba protoze do ty doby mi upadne bricho a ja to dostanu a kdyz ne, tak zase budu cekat 40 dnu.... :angry: ale je divny ze me boli bricho jako pred MS, ale neni zadnej naznak, jako spineni atd..a prece me tak nemuze bolet bricho nekolik dnu a nemit MS ne??nebo mam nejakej problem treba cystu nebo tak, nevim no..ale zase beru femigard..tak nevim..proste na vsechno mam odpoved :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si myslim, ze ty priznaky byvavaji vetsinou hodne ovlivneny psychikou. A kdo se na to otehotneni tolik nesoustredi tak ani nic nepozna. No ale kdovi.
Iris uz ma zkusenosti, tak by nam mohla povykladat, jak to mela :dizzy_face: Jo a mimochodem mrkla jsem ti do albicka, Tomasek je nadhernej!!! :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste jsem se na skok prihlasila. Tady posilam grafik, at muzete juknout, jestli z toho treba neco vykoukate :wink:
A uz vim, cim to je, ze mam na testu jen tu / - pac ja si nekoupila ten dvoucarkovej test, jak psala Alineka :grinning:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=72244/nummer=10
25. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jeste k tem priznakum....my jsme v lete jen tak na zkousku zasnazilkovali o dovolene a ja pak mela az do MS uplne vsechny priznaky :grinning: Hodne me bolely prsa, coz mivam malokdy tak jsem si rikala, ze to teda uz urco bude ono. No a nic. Jeste jsem i testla a za hodku MS dorazila. Tak jsem si fakt rikala, ze mne za to ty nervy nestoji, protoze ty priznaky jsou pak jen vyvolany tim napetim a cekanim :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli díky...! :dizzy_face: Já to měla tak, že jsem měřila BT, ovulka vyšla na víkend, tak jsem manžu hned ráno znásilnila a měřila dá, testovala jsem 13. DPO a byly tam // :dizzy_face: A příznaky? Nebolelo mě nic, ale dostala jsem hned chřipku, léčila ji 3 týdny a pak jsem se nemohla na med a čaj ani podívat :astonished:

indri...to vypadá hezky, uvidíš, testni tak za ty 2 dny :wink:
25. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já teď mám i trochu jiný myšlenky , protože tím jak se to u nás v práci semlelo tak čekám na výpověď a současně si hledám už i něco jinýho..
andrea: Šarlotka a Šimon jsou krásný jména, mám je taky na TOP listě:slight_smile:) To si nenech vymluvit. A co navrhují oponenti? :wink:
25. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
joseline a co se děje?snad brzy něco najdeš!
25. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se máme? já teda pracuju jak blázen ale ted kafíčkuju :slight_smile:
koukám že zas jen ty blbý rozbitý testy tady jsou :angry:
25. zář 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indri, vypada to slibne a po ovu se BT pekne drzi, tak to za par dni zase zkus. Ale uz s tim spravnym testikem :wink:
25. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali...budou se muset reklamovat :grinning:
25. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj joseline, snad teda neco poradnyho najdes a nebo se vam to jeste ted podari a budes to mit vyreseny :wink:

Iris, a jestli se muzu zeptat...jak dlouho jste se poprve snazili?
25. zář 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris...no jasně :slight_smile: pěkně vrátit prachy anebo dvoučárkovej test :slight_smile: no já si asi budu muset v úterý koupit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli ...3. cyklus to vyšlo :wink: ale teď zatím BT neměřím

ali, tak ti snad prodají ten správný :grinning:
25. zář 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris....no uvidím no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....dlouho jsem se tady neukázala :unamused: Nějak není čásek :wink: Konečně jsem si našla práci a tak mi nějak nezbývá čas ani na internet :wink:
A jak se jinak máte vy jste toho moc naklábosily tak Vás ani nedočítám
25. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ali, no neeee, ty uz taky? Taky to zacina byt pekne nakazlivy, tak at jsou to ty spravny bacily a je z toho aspon epidemie :grinning:
25. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajulinka, ahpj..a jakou práci sis našla? Jseš tam zatím spokojená?
Ali, po takové době už by sis to zasloužila :wink:
25. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, to je tak akorat ve 3. cyklu. Takze tentokrat by jste si mohli zopakovat stejne, ne? :sweat_smile:
25. zář 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pajulinka :wink:
25. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli...tak já už to moc neprožívám, navíc se mi to ted ani moc nehodí takže já si test dřív jak 35DC dělat nebudu :grinning: :sweat_smile:
25. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tentokrát ne, už se snažíme třetí cyklus, ale páč jsme málo snažilkovali, tak z toho nebude nic :unamused: Tak to bude později, co se dá dělat :sunglasses:
25. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, no to tak vetsinou byva, jak se to moc nehodi tak to prijde :grinning:
25. zář 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek