• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
bubli....no však uvidíme
25. zář 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nějak bude :wink:
25. zář 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak, nejak bude...a kdyz to ma byt letnatko, tak ten cerven je vlastne teprve zacatek leta :unamused:
25. zář 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, ale přece jen je to lepší, než mít největší bříško ve velkých vedrech...Tom je listopadovej a taky to bylo bezva, jen bych to chtěla stihnout tak, abych si prodloužila mateřskou
25. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejně si to příroda udělá podle svýho a ne podle toho jak se to hodí nám :grinning:
25. zář 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, ale někdy je to škoda :wink: tak za chvíli bude oběd a Tomík spinká, to ale nebude mít dlouhé trvání
25. zář 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je fakt, taky uz jsem si rikala, ze v lete s velkym briskem to musi byt narocny. Zato to jaro je takovy pekny, prijemny.... :slight_smile:
Ja jsem spis ale premyslela, jak to na jare udelam s alergii, kdyz musim brat denne prasky. Nevite nahodou, jak to u alergii chodi?
25. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to netuším, nejsem alergická na nic, kromě hloupých lidí
25. zář 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris: :grinning:
25. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak jsem tu dnes zas jen na skok,za chvíli pádím zas do práce,nějak se mi to tenhle týden nahromadilo a nestíhám vůbec nic :angry: ......a to se mi blíží termín ovulky.....doufám,že aspoň snažilkování stihneme s přítelem nebo tu bude muset dojít ke znásilnění :grinning: . Včera jsem byla celý den v práci a na večer mi přítel volá,že už je dvojnásobný strejda,narodilo se jeho segře včera miminko,ani jsem netušila,že už má rodit,když jsme u ní byli naposledy nebyla ani ve 4 měsíci,tak říkám,jestli se třeba malí nenarodil předčasně,tak jí volal a prý ještě přenášela :confused:,tak to nějak letí.........a to mě ještě překvapil tím,že měl prcek víc jak 4100g a 54cm a přítel,když se prý narodil tak měl taky tak nějak.....tak mi říká,že se mám na co těšit,že to je určo dědičný :astonished:.....jsem mu říkala,že to jsme si tedanedomluvili,takovýhle velký mimi....to abych ani nekupovala malý oblečky,ale rovnou na 2 měsíční mimčo :grinning:
25. zář 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanek, to je teda cvalda :confused:
25. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, už jsem taky koukala , bezva :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marokanek, to se mas na co tesit :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak na testu, jak jsem předpokládala byla jen /. Takže si budu muset zajít k dr. Teplota ale už klesla na 36,8 a prsa už nebolí. Tak třeba dorazí do úterka sama, uvidíme.
25. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky jsem se rozhodla, že si už nebudu měřit BT a ani nebudu jinak hlídat ovu. Prostě to necháme na přírodě. Mám totiž z toho věčného počítání a měření ovu akorát stresy, což k početí miminka zrovna nepřispěje. Takže sexovat se bude, když bude chuť a né z povinnosti.
25. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
koniku, zajímavé... nechápu... já když viděla v albu ten tvůj graf, tak to ukazuje 16 DC a pak další pokles pár dní potom a pak se to drželo už nahoře.. takže bych tipla ovu na jeden z těchto dvou dnů.. :confused: pak bych připočetla 14 dní lut. fázi. Jedině by byla ovu později a tím by se prodloužil cyklus. Tu bolest prsou už nechápu vůbec, že by jen PMS? :confused: Já kolikrát v životě měla cykly dlouhý, rozhozený.. MS někdy i po dvou třech měsících, ale prsa mě nebolely nikdy. Jak je vidět, tak je možný všechno možný :sweat_smile: Asi fakt lepší to nesledovat a nějak se snažit ty myšleny ohledně toho většího sledování sebe, počítání dnů atp. vytěsnit.

Já asi BT nejsem schopná ani měřit, jelikož v noci kolikrát vstanu, jdu na WC nebo malý se vrtí, odkopává a já vstávám a přikrývám ho, některý noci málo spím. Každé ráno se budím jinak a budíka si řídit nelze, to bych už neusnula. Taky prý se má chodit spát ve stejnou dobu a vůbec všechno dělat stejně a toho já fakt nejsem schopná. Hlavně by mě to nutilo pořád na to myslet. Myslím na to i tak denně :sweat_smile: Ale takhle bych se na to soustředila ještě víc a víc technicky. Naštěstí to na sobě tak nějak poznám (SNAD), takže si to ten den překontoluju ovulačním testem. Jelikož už 2x jsem to pocítila stejně a 2x jsem si už ověřila, že den předtím je test negativní a den po tom už slábne, tak tomu snad můžu věřit. Souhlasí i změna chování a bolest vaječníku a snad i ten hlen. Prvně jsme to evidentně prošvihli, podruhé to prostě nevyšlo a navíc jsem byla v podstatě 2 týdny nemocná a teď po ms to stále není ončo. Jak naschvál. Nic tak vleklého jsem už roky nezažila.

Láká mě to přeměřit si BT aspoň pár dní před ovu a potom, abych si byla jó jistá.. :sweat_smile: :grinning: Zatím jsem dala jen na sebe a ten test, což mě nijak nestresuje, prostě si počkám a pak namáčím papírek :grinning:
25. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.o- ja to na sobě poznala jen jeden měsíc, měla jsem strašný bolesti. Tento měsíc si se mnou hormony pěkně hrají, ale to může být po tom minulém mikropotratu.

A z dovolením změním u sebe údaje v tabulce. HA jsem vysadila už v dubnu, takže jsem si řekla, že snažení budu počítat od dubna. Teď jsem ho počítala až od prvním mikropotratu, ale nebudu dávat po každém mikropotratu snažení od začátku, takže to budu prostě počítat od toho dubna, ať mám přehled.

TĚHULKY:
24.7.09 poupe.......................?? let...TP: 3.4.2010, další kontrola 1/9
25.7.09 Smisek24 10.tt..........29 let...TP: 9.4.2010, další kontrola 25/9
31.7.09 andrea110409...........30 let...TP: 12.4.2010, další kontrola 22/9
1.8.09 Sandulka......................?? let...TP: 13.4.2010, další kontrola 18/9
27.8.09 Mikalka 6.tt................26 let...TP: 8.5. 2010 další kontrola 17/9
27.8.09 Zlababa 9.tt...............30 let...TP: 9.5. 2010, první kontrola 16/9
31.8.09 Dracinek 8.tt..............24 let...TP: 13.5. 2010, další kontrola 29/9
1.9.09 klaarka22.....................25 let...TP: ???
31.8.09 myia..........................27 let...TP: ???, další kontrola 25/9
5.9.09 beruska1989................20 let...TP: 10.5.2010, další kontrola 6/10
17.9. valentynkaa07................35 let...TP: ???

SNAŽILKY:

konik88...............................21 let...5 snažení = 38 DC (posl. cyklus 38 dní-mikropotrat)
indriela.................................32 let...7 snažení = 30 DC (posl. cyklus 26 dní)
lussyn..................................29 let....3 snažení = 30 DC
llenicka1...............................27 let...8 snažení = 29 DC
alienka24.............................25 let...13 snažení = 29 DC
mirf.....................................32 let...8 snažení = 29 DC
peprlik.................................22 let...3 snažení = 28 DC (posl.cykl. 33 dní)
momis.................................30 let...5 snažení = 28 DC (posl. cyklus 31 dní)
alzbeta.hod.........................25 let...14 snažení =27 DC (posl. cyklus 26 dní)
mucipuci..............................25 let...3 snažení = 25 DC (posl.cyklus 38 dní)
alex001...............................32 let...2(porev.)sn.=25 DC (posl. cyklus 25 dní)
kamiz...................................28 let...3 snažení = 24 DC (posl. cyklus 21 dní)
ajachlapikova.......................22 let...2 snažení = 23 DC (poslední cyklus 30 dní)
iris.......................................29 let...3 snažení = 22 DC (posl. cyklus 29 dní)
sima2...................................28 let...3 snažení = 22 DC (posl. cyklus 28 dní)
bell2....................................25 let...1 snažení = 22 DC
kali.kal.................................28 let...5 snažení = 21 DC (poslední cyklus 31 dní)
danielapro...........................26 let...2 snažení = 19 DC (posl. cyklus 41 dní)
majdalena............................27 let...2 snažení = 18 DC (posl. cyklus 26 dní)
miky....................................28 let...4 snažení = 18 DC (posl.cyklus 37 dní)
daras...................................26 let...3 snažení = 17 DC (posl. cyklus 33 dní)
petra123.............................28 let...19 snažení = 16 DC (posl. cyklus 34 dní)
zuzka111.............................27 let... 5 snažení = 16 DC
bublinka............................. 31 let....0 snažení = 15 DC
marokanek1111..................22 let...8 snažení = 13 DC (posl. cyklus 32 dní)
joseline...............................23 let...3 snažení = 11 DC, (posl.cyklus 28 dní)
maciol.................................28 let...1 snažení = 11 DC (posl. cyklus 35 dní)
hanulka_86.........................23 let...2 snažení = 11 DC (posl. cyklus 26 dní)
yanna.o...............................29 let...3 snažení = 6 DC (posl.cyklus 28 dní)
barevna...............................24 let...3 snažení = 6 DC (posl.cyklus 33 dní)
miriska.................................21 let...4 snažení = 5 DC (posl.cyklus 30 dní)
eliska_v...............................20 let......revize

jaanca.................................27 let...1 snažení = ?? DC
pajulinka..............................21 let...11 snažení = ?? DC
25. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě mi teda přišlo dobrý mrknout na ty křivky BT ostatních, jsou tam všemožný typy křivek
http://merenibt.xf.cz/priklady.html
zatím jsem prohlédla ty, co mě zajímaly - tj. srovnání ovulace podle BT a podle ovu testu
http://merenibt.xf.cz/priklady.html#k
ideální toto :grinning: paní píše, že všechny znaky (BT, čípek, hlen i ovutest) jednoznačně určují ovu
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/63290.html/
Já mám 2 možnosti: buď si odhadnout klasicky plodné období, resp. období, od kdy do kdy by mohla přijít ovu teoreticky a v ty dny se tulit obden nebo si počkat, až to nějak na sobě poznám, ověřit to testem. Jen bych nerada, aby se opakovaly nějaké infekce..
25. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
koniku, ja ti to schvaluju! Urcite je lepsi na to tolik nemyslet a nesoustredit se jen na to "plozeni", protoze to telo na to muze reagovat a stavkovat. Jak pises ty, nejlepsi je to nechat jak je chut, ne z povinnosti a hlavne u toho nepremyslet, jestli mas ovu nebo nemas. Protoze nakonec kdyz okolo sebe slysim pripady, ze otehotnely behem MS, kdy ovu ani necekaly, tak si rikam, ze je proste nejlepsi to nechat na prirode. Nakonec by to mely byt prave ty nejhezci okamziky a vzpominky a ne ten stres.
25. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna: no ja teda nic nemerim, ovu sleduji podle hleniku a podbrisku, takze jsme se tento mesic v tech dnech vic pritulili, takze uvidime v rijnu. Sice tomu neverim, ze hned napoprve se zadari, ale zas to nechci moc hrotit.
Jo a ja mam taky strach z tech infekci, mela jsem toho v lete az az tak snad uz bude klid. Zobu brusinky a je zatim klid. Jak jsi na tom ty?
25. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem přemýšlela nad kontryhelem. i bylinkářka v knížce píše, že už má pár "kontyhelových dětí" :grinning: Jen někde čtu, že se má pít do ovu, někde po ovu - že je prý jako progesteron.. (do ovu spíš fytoestrogeny jako např. červený jetel) a někdo radí ne v těhu a jiní v těhu naopak ano :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jediné, co se shoduje je, že pomáhá růstu děložní sliznice. Zas já nevím, nechci si hormony ovlivnit negativně a bylinky mohou mít sílu..
25. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, mělas zánět močáku? no já jsem s močákem zatím v pohodě, ale před ms jsem léčila kvasinku (která nebyla doléčená, tvářila se jako že nic, ale po atb se hned vrátila) a co vím, tak to spolu velmi souvisí. Rozhodí se rovnováha, kvasinka převládne, přeleze, atb všechno vymydlí a kvasinka se vesele množí a tak furt dokola. Já na kvasinku nijak extra netrpěla. Ale preventivně chci zabránit recidivě zánětu močových cest!! A dále mám dojem, že to tam dole není v pořádku. Budu to ještě řešit na gyndě a opravdu bych to ráda měla zdravé do ovulky. A druhá věc je to, že minule se mi tohle celé rozjelo po tulení. Takže tulit se obden zrovna v téhle době... :unamused: Takže to ověřuji těmi ovu testy. A můžu jen doufat, že ukazují správně a mé pocity taky. Jenže když se nebudem tulit obden, ale podle mých pocitů a ovu testu, tak v podstatě na tulení vyjde jeden den (a druhý pro jistotu.. ráda bych i den před, ale to by byla náhoda, jelikož to mám test negativní a nic na sobě nepozoruju.. krom hlenu vlastně... to je fakt.. ale nesmím si tou dobou zavádět nějaké čípky :rolling_eyes: )
25. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já už jsem z práce doma, jsem uplně mrtvá tak si dám kafe a jestli nepomůže tak si hodim chrupku :slight_smile:
večer se chystám na trampolínky tak už se těším
25. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, ty furt piješ kafe.. :grinning: jseš kafíčková :wink: já radši čajíčky.. po kafíčku mám nějakou vnitřní klepnu či co :grinning:
25. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.o, já ten kontryhelový čaj pila asi měsíc. A zdálo se mi, že to má grády. Takže jsem začala brat Femigard.
25. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna....já kafíčkuju jen v práci, takže jedno nebo dvě kafe, ale doma si moc často nedávám ale ted mi padaj víka :frowning2: a čajíčky já taky ráda :slight_smile:
25. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
koníku a pila jsi sypaný nebo sáčkový..? a máš pocit, že jsi měla v ten měsíc větší sliznici?
koukám na to a je to prý i na chlapy :grinning:
http://www.ovulacnitesty.cz/hemann/femigard-2989.html
25. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani mi nemluv, dneska jsem spala tak 5 hodin zas.. protože jdu pozdě spát a pak se vzbudím na wc a začne se rozednívat a malý se odkopává a já zavírám okno a pak je najednou třeba půl 7 a to fakt už nemá cenu usínat, tak nespim a jsem teď hotová.. a takhle jsem se naučila to dělat poslední dobou :angry:
25. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já jinak kontryhel pila taky, a na sliznici mi fakt pomohl, a lepší je sypanej, no ono jako celkově sypaný čaje jsou lepší, teda alespon mě chutnaj víc :wink:
25. zář 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek