• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
ali, jo.. prý jsou účinnější... a nic se ti po něm nerozhodilo.. ? mělas pak silnější ms? a pilas ho celý měsíc nebo jen do/po ovu..? Dík :sweat_smile:
25. zář 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna: ja mocak a v cervenci kvasinku-poradne neprelecenou, takze v srpnu dalsi. No ted je snad klid, i kdyz ted me po ovu porad poboliva podbrisek napravo, tak nevim, cim to muze byt. Snad uz ale zadne infekce.

Holky, ja jsem spis taky cajickova. Po kafi mam yanni taky casto vnitrni klepnu, potim se a srdce mam jak zbijecku :slight_smile:
25. zář 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna...teda tak to se divim že nepadneš, já spát 5 hodin denně tak teda nevim :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna, jenom do ovulace, a ms silnější nebyla, spíš slabší ale to nevim jestli to bylo tím, já ho pila a brala sem v tý době a stimulační léky na ovulaci a sliznici jsem pak měla prej ukázkovou :wink:
25. zář 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já mám nízkej tlak takže kafe je mi doporučováno :slight_smile:
25. zář 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, tak to máš po kafi to samý co já :sweat_smile: no já dokonce začala teď s kvasinkovou dietou, takže vynechávám bílou mouku a sladké a tak. Nikdy jsem žádnou dietu nedržela, ale nechci mít tam dole ani kvasinku a už vůbec ne zánět močáku a atb k tomu. Hlavně že jsem si to tak hezky užívala - to tulení - když jsme si dávali na čas s miminkem... to jsem byla zdravá jak řípa.

ali zvykla jsem si... začalo to po porodu jaksi..první rok jsem spala málo hodin a ještě k tomu ne v kuse, ale na několik částí. takže teď mě to už nepřijde nijak hrozné. Lepší než vstávat co 2 hodiny, kojit (vsedě) a pak jít ještě odsávat v zájmu záchrany kojení :unamused:
25. zář 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali no já ke všemu mám taky nízkej tlak.. a kafe bych klidně mohla.. nicméně i přesto mám po něm vnitřní klepnu a někdy srdeční arytmii. Jednou jedinkrát se mi na minutku dokonce rozklepaly prsty na rukou :sweat_smile: Dala jsem si kafčo na pumpě..
25. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak to jě pěkný, no tak to se nedivim že ho nepiješ :slight_smile:
25. zář 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali ja mam taky nizkej tlak a kafe mi bylo doporucovano, ale ta trepavka mne to proste nedovoli :grinning:

yanni, tu dietu jsem jednou drzela a zdalo se, ze zabrala. Ted se mne do ni ale moc nechce, taky proto, ze jsem si letos pul roku uzila se silnou alergickou reakci, byla jsem na kortizonu 2 mesice, jidlo omezeny na minimum, takze jsem rada, ze jsem se z toho dostala a nechce se mne zas drzet nejake diety a tak.
Jo ale ja jsem prave kvuli tem alergiim a ekzemum dostala na tri mesice aloe vera, je to ten gel na piti. Sice plno penez, ale teda pomohlo mne to nakonec vic nez vsechny leky! A ted jsem tady na jedne diskuzi cetla, ze to priznive pusobi i na plodnost, na upravu MS atd. a musim rict, ze ja ji mam fakt ukazkovou.
Nemate zadne zkusenosti s tim aloe?
25. zář 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě na kvasinky pomohlo přeléčit manžela, od tý doby mám klid :wink:
25. zář 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, tak ten aloe gel si vygooglim :grinning: :wink: to by bylo dobrý, kdyby dietka pomohla. Držím jí náhodou. Šla jsem do knihkupectví mezi kuchařky a tak tam očumuju a najednou mi padl do očí nápis Candida :grinning: Tak jsem si jí koupila, byla jedna jediná :wink: :slight_smile:
ali, samozřejmě mám migrénu.. začala včera, dneska vesele pokračuje.. ale zatím není v té míň snesitelné fázi a doufám, že do ní ani nedojde. Změna počasí.. Tebe už ta hlava přešla?
25. zář 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, jasně, jeho máznu taky.. tím canestenem to snad bude stačit
25. zář 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
gel zde
http://www.aloeinfo.cz/clanek_5.php
je to on? obrázek v pravém sloupci..
25. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem ho holky vykoupala v pevarylu a namazala canestem :grinning:
Jo a hlava, ta me boli uz od pondeli. Bude to tim pocasim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

yanni, vygoogli, ale mrkni tady ve snazilkach na to forum, jmenuje se myslim jen aloe vera, ted nevim. Bude to asi vic vzadu. Jsou tam zajimavy nazory, nektery pro a jiny proti.
25. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna...nepřešla, bolí mě furt :frowning2: hlava, prsa, no sem celá nějaká porouchaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já tomu svýmu dala taky canesten, mazal se 14dní a fakt pohoda od tý doby, a jo a ještě teda používám Lactacyd...to je mýdlo
25. zář 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, díky :wink:
tak jo.. já ho začnu mazat už teď a v něčem ho příležitostně vykoupu..

takže nás bolí všechny hlava? tak to je dobrý :grinning: :confused: :rolling_eyes:
ali a prsa tě občas bolívaj nebo to je nějaká novinka?
25. zář 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja se s vama loucim, vyrazime na vikend pryc. Tak zas pristi tyden :wink:

Mejte se moc krasne, pekny vikend! :dizzy_face:
25. zář 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo občas před ms nebo když sem brala utrogestan
25. zář 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli.. pa pa :slight_smile:
ali, jj
MM je doma, tak to taky balím :wink:
ať jsme zdravé, nebolí nás hlava a máme v bříšku brzy miminka :slight_smile:
25. zář 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak bricho ted zas dobry nebo, bt rano 36,8,9, ted odpoledne 37 a v podpazi 37 a to nejsem nemocna....a kdyz to reknu tak nejak divne tak v kalhotkach mam stale takovy mokro... :astonished:
25. zář 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik...a míváš to i jindy? nebo je to normální i v jiných cyklech?
25. zář 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peprliku tak ja jsem natom uplne ale uplne stejne jako ty!
25. zář 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky ahoj jak se mate douho jsem tu nebyla jen nakukuju nestiham se zapojit.

Tak co je noveho damy :wink:
25. zář 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: ja nevim, BT ani tt jsem nikdy tak po ovu nezkousela, hele a nevim jestli ta BT pred MS ma klesnout nebo jak???
25. zář 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ja uz mam po ovu dle grafu a vypada to ze by jsme se mohli trefit. Aspon dle tech teplot mam je oproti predchozimu mesici uplne jine vyssi hlavne v te druhe fazi po ovu tak se tak na pul tesim co z toho bude. Ale test si zatim nechci delat je to jeste brzo teprve 7 DPO. Rikam si ze bych mohla udelat testik na svatek muzicka 29.9. na Michala to by mel pekny darek k svatku :grinning: kdyby to vyslo.
25. zář 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik...no může klesat postupně, anebo klesne až v den ms, ale abys mohla něco z BT vyvozovat tak to chce tak tři cykly pravidelnýho měření :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže ta zvýšená teplota co máš znamená že ovulace proběhla :wink:
25. zář 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sima.....to by byl príma dárek :slight_smile:
25. zář 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienko jo to by byl pekny darek ale hlavne pro mne :grinning: ze jsme se uz konecne trefili
25. zář 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka, je ale otazny kdy...no uvidime..dnes jsem 28 dc takze na test mi prijde jeste brzo, to az tak 34, to budu asi 15DPO
25. zář 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale spis do ty doby prijde MS.... :angry:
25. zář 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek