• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
peprlik...no po 14DPO už by na testu něco mělo být :wink:

sima2....tak už jen pár dní a dozvíš se to
25. zář 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem docela prekvapena z reakci meho tela. Za poslednich par dni na me prijde narazove takova ukrutna chut na sex. To se me predtim nestavalo. No ne ze by to na cloveka neprislo ale v takove pocity jako ted uz dlouho nepamatuju. Tak si rikam ze by to mohl byt jeden z mnoha krasnych priznaku tehotenstvi.

Jo a kdyz se divam do zrcadla tak me prijde ze mam oci jak sklenenky jak se me lesknou a to je taky jeden z mnoha faktoru. Tak jsem dost zvedava. MS by mela prijit 1-2.10. tak jsem opravdu zvedava.

A moc rada bych se prehoupla z tabulky cekatelek tehulek na tehulku :grinning: :wink:
25. zář 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sima... to asi všechny snažilky :wink:
25. zář 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vim. Vcera porodila moje dobra kamaradka a spoluzacka ze ZS a Stredni a Vyssi skoly proste studovali jsme spolu cele roky tak vcera porodila Terezku 3,5. 49 cm

tak jsem ji poprala a ze uz je taky mama
25. zář 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky bude každým dnem rodit kamarádka :slight_smile: čekají klučíka tak na ní myslím at má co nejlepší porod
25. zář 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienko no ona mela termin na 30.9. ale pred par dny byla v nemocnici s tlakem pak ji pustili a byla doma 2 dny a jela na to sup uz naostro :grinning:
25. zář 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak s tema mojima priznakama a chutema me asi nikdo neporadite ze :unamused: . Sice uz jedno ditko mam ale u toho jsme tyhle veci nejak neresili proste to tak nejak vyslo ze jsem byla tehotna. Ted jak do toho clovek vic vidi a ma moznosti to tak trochu ovlivnovat tak je to uplne jine je to jako ruleta. Poradne roztocit hodit kulicku a na kterem cisle se to zastavi tak se vyhrava a ten kdo vyhral bank vsadil ta nejlepsi cisla a je tehotny :grinning:
25. zář 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samozrejme je to vsechno s nadsazkou.
25. zář 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak to vypadá že zítra ms dorazí... no nic, tak zas nové kolo. :wink:
25. zář 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bety. A vy jste to uz nejak resili s Dr. to vase snazenicko bez vysledku. Nebo uz jsi byla tehotna a nevysloto.
25. zář 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne snažíme se prvně a zatím ani ťuk...
byla jsem u něj před rokem že se snažíme 4 měsíce a zatím nic a on mi dal prášky na srovnání cyklu to je prý v první řadě nejdůležitější a ten se mi srovnal až teď poslední 3 cykly. NO a zatím pořád nic. Dal nám rok takže v listopadu se jdu na něj "usmát" a uvidíme co dál... holky co k němu chodí říkali že po roce posílá na profil a spermiogram.
25. zář 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbet a neprijde ti to moc dlouho. My kdyz jsme chteli nase prvni tak jsem byla cela nervozni ze po druhem snazeni nejsem tehotna to jsem byla jeste mlada blba. A tak jsme se sami objednali na spermiogram stalo to 1000kc ale aspon jsme vedeli ze manzel je v poradku ze pripadny problem bude u mne a su mesic na to jsem byla tehotna.

Jasne ze to s tim vysetrenim nemelo nic spolecneho ale mozna se clovek uvolni uklidnil nevim. Myslim ze by jste uz neli neco podniknout. Chapes toho Dr. to netrapi ze jeho z mnoha pacientek nemuze otehotnet ten na tebe zapomene se zavrenim dveri u ordinace.

Nechci byt skeptik ale spis te povzbudit aby jste neco podnikli sami od sebe nez jen cekat. Zavidim ti tvoji trpelivost.

A u toho Dr. bych byla neoblomna a chtela bych od neho nejake vysledky aby se to pohlo nekam dal a ne aby ti rekl za 3 mesice naschledanou a dal ti nejaky pilule!!!!

Chtej poradny vysetreni at mate jasno.

Znama mlada holka taky nemuze otehotnet a dnes uz vi ze se jim to ani nepovede ze ma nejaky problem s jejima vajickama a necim dalsim. Ale nevzdavaji to byli i na nekolika vysetrechnich oplodnenich a zatim nic. A urcite tak dlouho jako vy necekala-li i kdyz nevim jak to mela ona s MS.

Chtela jsem tim jen rict ze neskladat ruce do klina a nekecat aby pak opravdu uz nebylo pozde jak zdravotne ze se neco zhorsi aniz bychom to vedeli protoze jsme nebyli na hloubkovem vysetreni a nebo vekem zeny atd....

Tak Alzbeto hura do toho a prace bude pul hotovo :wink:
25. zář 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, ale i tak kdyby jsme se měli teď řídit naší finanční krizí co se půjček týče, začali bysme se snažit až za 2 roky, takže my se snažíme zatím tak nějak volněji... když se jeden měsíc nezadaří... necháme to na další. A tím kratší doba je splácení. Víš řešíme teď plno věcí najednou takže když se zadaří, budem rádi ale zatím bych to nějak nedrtila. Kamarádka na tom byla stejně a jak kdyby to příroda tušila, povedlo se jim to až když měli vše zaplacený a manžel si našel dorbou práci...
25. zář 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to hrozně složitý, samozřejmě bysme mimi moc chtěli oba ale zatím to necháme náhodě na rodinou pohodu je čas.Mme ještě hromadu starostí
25. zář 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbet tak to jo kdyz to mate takhle a netrapi vas to. Ja jsem myslela ze jste poctivi snazilci a vy jste na tom jako my pred lety kdy jsme to delali tzv kdy nas napadlo aniz bych vedela o najake ovulaci ci bazalni teplote.

Ale nic proti nicemu. Tak hodne sil na splaceni pujceka at muzicek najde super job aby to slo hladce a mohli jste si dovolit bez problemu krasne zdrave miminko.

Jinak tu mou predchozi zpravu neber zle opravdu jsem te chtela nabudit aby se zacalo neco dit a doktor te nemeril od pasu hned ode dveri :wink:
25. zář 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na to nikdy nezapomenu kdyz jsem byla tehu a prisla jsem na kontrolu a uz jsem byla vic asi tak 6m mela jsm mega bricho mela jsem cca o 2 litry vic plodove vody me to ani neprislo zjistili me to az v Podoli v porodnici na hloubkovem ultrazvuku a mysleli si ze mam cukrovku a nepotvrdila se me.

No a ten muj Dr. kdyz me videl tak hned od veri hlasi jeeeee tady mame dvojcatka tak sem se lekla a rikam neeee jen jedno pane dokrote :wink: tak takhle nas maji v oku ti nasi LEKARI :grinning:
25. zář 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím moc ti za vše děkuju... snažíme se opravdu jen podle nálady. Snad až tenhle cyklus jsme se fakt snažili ale jen do 15dc pak jsme se zas rozdělili na směny. A i tak to nezabralo. Tak já zas poletím něco poklidit... měj se krásně a ještě jednou za vše díky.
25. zář 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bety nedekuj prosim te neni zac podpora a opora to je samozrejmost. Tak krasny vikend a at vam to brzo vyjde vsak deti jsou pro radost a ne pro penize :wink: i kdyz jak se rika bez penez do hospody nelez.

Mej se :slight_smile:
25. zář 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, vždycky si říkám že kdyby se to povedlo tak se to vždycky nějak udělá ale proč to miminko hned omezovat... radši si užívat radosti v klidu že? tak teda pa pa pa
25. zář 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris: Dělám na benzínové pumpě...mám to kousek od baráku takže si nemůžu stěžovat!!!! ;)
25. zář 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak i náš mrňousek se rozhodl včera, že nás pěkně potrápí :frowning2: Odpoledne jsem běžela na pohotovost protože jsem začala jednorázově špinit :confounded: Doktor byl velice milý, udělali mi ultrazvuk, píchli injekci a nakonec bylo vše v pořádku. Mrňousek je živej a neni vidět žádnej problém. No tak jsem zase sklidnila nerva a snažím se být v klidu, ale nepřeju to nikomu je to bezmoc když člověk do sebe nevidí a neví co se děje :unamused: Pa a hezký víkend :wink:
26. zář 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem. Snad bude opravdu tak krasny vikend jak slibovali chystame se na houby :grinning:
26. zář 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, přeji pěkný prodloužený víkend, u nás je krásně :slight_smile: já mám dnes bohužel pracovní sobotu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak muj problem přetrvává, doufám že je to jen dozvuk té injekce :frowning2:
26. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrea.....to mě mrzí že tě mimís takhle zlobí, ale neboj určitě to bude v pořádku, občas se to prý stává, jedna moje známá špinila do třetího měsíce a jsou oba v pořádku, tak držím palečky a hodně odpočívej :wink:
26. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej tak to je me lito. Snad bude vse v poradku jinak ti preji vse nej k dnesnimu svatku :wink:
26. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sima....u nás teda už krásně je, tak se snad víkend vydaří :slight_smile:
26. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andreo, tak snad bude vše v pořádku. Ono se to stává docela často. Tak se hlavně nestresuj. Já vím, říká se to lehce, ale hůř se to dělá. Ale kdyby to přetrvávalo, asi bych si znovu zašla pro jistutu k dr.
26. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj koniku...tak jak ty? furt nic? :wink:
26. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
TĚHULKY:
24.7.09 poupe.......................?? let...TP: 3.4.2010, další kontrola 1/9
25.7.09 Smisek24 10.tt..........29 let...TP: 9.4.2010, další kontrola 25/9
31.7.09 andrea110409...........30 let...TP: 12.4.2010, další kontrola 22/9
1.8.09 Sandulka......................?? let...TP: 13.4.2010, další kontrola 18/9
27.8.09 Mikalka 6.tt................26 let...TP: 8.5. 2010 další kontrola 17/9
27.8.09 Zlababa 9.tt...............30 let...TP: 9.5. 2010, první kontrola 16/9
31.8.09 Dracinek 8.tt..............24 let...TP: 13.5. 2010, další kontrola 29/9
1.9.09 klaarka22.....................25 let...TP: ???
31.8.09 myia..........................27 let...TP: ???, další kontrola 25/9
5.9.09 beruska1989................20 let...TP: 10.5.2010, další kontrola 6/10
17.9. valentynkaa07................35 let...TP: ???

SNAŽILKY:

konik88................................21 let...5 snažení = 39 DC (posl. cyklus 38 dní-mikropotrat)
indriela.................................32 let...7 snažení = 31 DC (posl. cyklus 26 dní)
lussyn..................................29 let....3 snažení = 31 DC
llenicka1...............................27 let...8 snažení = 30 DC
alienka24..............................25 let...13 snažení = 30 DC
mirf.....................................32 let...8 snažení = 30 DC
peprlik.................................22 let...3 snažení = 29 DC (posl.cykl. 33 dní)
momis.................................30 let...5 snažení = 29 DC (posl. cyklus 31 dní)
alzbeta.hod..........................25 let...14 snažení =28 DC (posl. cyklus 26 dní)
mucipuci..............................25 let...3 snažení = 26 DC (posl.cyklus 38 dní)
alex001...............................32 let...2(porev.)sn.=26 DC (posl. cyklus 25 dní)
kamiz..................................28 let...3 snažení = 25 DC (posl. cyklus 21 dní)
ajachlapikova........................22 let...2 snažení = 24 DC (poslední cyklus 30 dní)
iris......................................29 let...3 snažení = 23 DC (posl. cyklus 29 dní)
sima2..................................28 let...3 snažení = 23 DC (posl. cyklus 28 dní)
bell2...................................25 let...1 snažení = 23 DC
kali.kal.................................28 let...5 snažení = 22 DC (poslední cyklus 31 dní)
danielapro............................26 let...2 snažení = 20 DC (posl. cyklus 41 dní)
majdalena............................27 let...2 snažení = 19 DC (posl. cyklus 26 dní)
miky....................................28 let...4 snažení = 19 DC (posl.cyklus 37 dní)
daras...................................26 let...3 snažení = 18 DC (posl. cyklus 33 dní)
petra123.............................28 let...19 snažení = 17 DC (posl. cyklus 34 dní)
zuzka111.............................27 let... 5 snažení = 17 DC
bublinka............................. 31 let....0 snažení = 16 DC
marokanek1111...................22 let...8 snažení = 12 DC (posl. cyklus 32 dní)
joseline...............................23 let...3 snažení = 12 DC, (posl.cyklus 28 dní)
maciol.................................28 let...1 snažení = 12 DC (posl. cyklus 35 dní)
hanulka_86..........................23 let...2 snažení = 12 DC (posl. cyklus 26 dní)
yanna.o...............................29 let...3 snažení = 7 DC (posl.cyklus 28 dní)
barevna...............................24 let...3 snažení = 7 DC (posl.cyklus 33 dní)
miriska.................................21 let...4 snažení = 6 DC (posl.cyklus 30 dní)
eliska_v...............................20 let......revize

jaanca.................................27 let...1 snažení = ?? DC
pajulinka..............................21 let...11 snažení = ??
26. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek