• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky podzim-zima 2012 :-)

4. března 2014 
@vodickova.jana No jo. Jsem objednaná do zlína 24.9. Ale já jsem optimista, tak si ani nepřipouštím, že by to mělo bdopadnout jinak než dobře. Nebyla jsem ani na prvotrimestriálním screeningu. Prostě jak to mám být, tak to bude :wink: Jinak Danku do školky nevzali, takže příští rok ji budem řešit znova. Ale myslím, že to nebude takové lehárko jako u vás. Danka se před cizími schovává za mě, takže s paní učitelkou za ruku by určitě nešla. Ale uvidíme za rok. :slight_smile: Jinak je super, že se máte k světu a pak budu sledovat fotoblog, abych viděla, jak jste to zvládli a jak bude malá hezká. :slight_smile:
5. zář 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky....tak se nám to krátí..:slight_smile:

@katka_mel tak budu držet příští týden pěsti ať je vše v pořádku....určo bude..:slight_smile: A třeba se Danielka za ten rok trochu osmělý..:slight_smile: A jinka je vše ok...???

Verčo a co ty???? Už to máme za pár....ted jak chodím každý týden na monitor tak to nějak utíká..:slight_smile: Ale zatim u nás se teda nic neděje....čípek drží, monitor ok, děloha klidná jako rybníček..:slight_smile: Ani poslíčky nemám, ty sem teda neměla ani u malýho...teda myslím takový ty pravý bolestivý poslíčky...jinak břicho mi občas tvrdne to jo....a hlavně ty nohy jak otekají..:stuck_out_tongue_closed_eyes: děs běs....tento týden asi konečně sestavíme postýlku...:slight_smile:
17. zář 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Ahojky Jani, no krátí se to a opravdu to pěkně letí. Já jdu na první natáčky zítra, tak dám vědět. Jinak při poslední kontrole také vše klidné a nic nenasvědčující porodu. Ale už se těším :slight_smile:. No tento týden jen postýlka a kolébka a je připraveno :slight_smile:. Zítra napíšu. Papa
22. zář 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsem zpět z porodnice. Dneska první natáčky - bylo to docela zábavné, nejdříve 10 minut ideální křivka a pak najednou spánek a nic, takže znova natáčet těch požadovaných 20 minut :slight_smile:. Občas jsme musely se sestřičkou mrňouskovi pomoct, aby se hýbal a nespinkal. Pak UTZ vše v pořádku - vše změřeno, zkontrolováno a zváženo. Budeme asi malinkatí jelikož váhový odhad k dnešku na UTZ byl 2900g - drobeček :slight_smile:. No a pak kontrola na ambulanci a opět vše při starém. Neotevíráme se - jen na prst, hrdlo nezkrácené, závěrem je, že dle nálezu se k porodu ještě nechystáme. Nicméně jsem včera v noci zažila své první poslíčky, trvaly cca 2 hodiny a bylo to teda doooost bolestivé :frowning2:, tak mě to trošku vykolejilo, jestli vše zvládnu. No snad jo :slight_smile:. Akorát z čím nejsou zase spokojeni je má váha :frowning2:, no ale já už fakt nevím co dělat abych nepřibírala, ach jo :frowning2:.
Jinak tento týden už jen otřít a povléknout postýlku a kolébku a můžeme klíďo rodit :slight_smile:. No ale tímto stylem budeme spíše přenášet :slight_smile:.
Co ty Jani, jak se cítíš?
23. zář 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak hlásím dnes ráno odchod hlenové zátky :slight_smile:. Kéž by se miminko rozhoupalo a chtělo dříve ven :slight_smile:. Co ty Jani, jak je?
25. zář 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj muzu se pridat:slight_smile:? ja mela tp 20.9. a stale cekam....uz je to na nervy....v utery vyvolavani...maly se me drzi jak kliste...jinak zatka mi odchazi 3 den,mam uz i krvaceni a pomale otvirani:slight_smile: v noci bolesti ale ve dne nic...nema to nekdo podobne?
27. zář 2013 v 18:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@levaska Ahojky tak nevim jestli už nejsi v porodnici....když ti už odešla zátka..:slight_smile: Já zatim nic...kamarádka co měla termín pár dní po mně předevčírem před půlnocí už taky porodila...tak asi budem poslední...:slight_smile: Ale ani mě to nepřekvapuje...Já jdu na KO ted ve středu a podle nálezu se uvidí, pokud to k porodu nebude pošlE mě dr. asi do poRodky...abych moc nepřenášela...:grinning:
No každopádně ti držim pěsti at je porod krásný a co nejrychlejší s co nejmenšíma bolestma.....já nemám ani poslíčky takže aspon další dobrá věc...s malým jsme je taky vůbec neměla...:slight_smile:

@kacenka1979 Kačko myslim ,že už si taky v porodnici...pokud to samo nezačlo, tak hodně štěstí zítra. At se Kryštof moc neloudá a jde to rychle..:slight_smile: Jestli je to první dítko, tak to trvá trochu dýl...
30. zář 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Ahojky, tak dnes kontrola a natáčky. Vše je v pořádku, ale na porod to zatím nevypadá, porodní cesty se zkrátily jen o půl centimetru, takže zatím nic. Ani mimčo prý ještě není v malé pánvi. Takže si asi ještě počkáme :slight_smile:. První termín máme stejně až v sobotu a druhý v úterý. Taťku máme tento týden na služebce, tak by se nám to stejně moc nehodilo. Další kontrola v pondělí 7.10.

Jani, myslím na tebe, ať je vše v pořádku s co nejmenší bolestí. Moc se těším na fotečky malé Emičky :slight_smile:. Držte se holky :slight_smile: a dejte o sobě pak brzy vědět :slight_smile:!!!
30. zář 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana ne ne ja furt nic:frowning2: vcera tlaky ale nic z toho bohuzel jsem chytla zanet prudusek takze parada zitra nastup do podoli tak uvidim co bude...kazdopadne odkaslavam a blbe se mi dycha tak nevim jak co bude:frowning2: to me trapi asi nejvic ja jsem dnes dle ultra 41+3 takze dle me uz asi domu nepujdu...prave ze mam stanoveny jen tp dle ultra ale celkem mi sedel s oplodnenim 26-29.12.pak pripada v uvahu az 9.1. ale dle dr. by se ve 12 tt o tolik nespletli...nevim jak to tobe sedelo s ultra v tom 12 tt
30. zář 2013 ve 14:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@levaska
@kacenka1979 .....no holky já myslela že už jste v porodnici...nebo dokonce máte odrodíno..:grinning:D Já teda ted konečně , když jsem byla na WC tak na papíru bylo trochu krvavého hlenu...tak snad už se to trochu hýbne..jinka nic..:slight_smile: tak to jsem na to zvědavá..:grinning: Ale zát´ka může odcházet několik dní ...takže si asi ještě počkám..:slight_smile:

Já se určo ještě ozvu ve středu...nebo kdyby to začlo a dostanu se na net....na mobilu mi bohužel nějak nejde...:frowning2: tak z porodky se asi hlásit nebudu...ale písnu kdyby něco..:slight_smile:tak jsem zvědavá kdo odrodí jako první...

Kačko já mám termín dle UTZ 30.9. a dle MS 2.10. takže mě to docela sedí...JÁ si teda měřila BT takže vim přesně kdy jsem otěhotněla..:slight_smile: No uvidíš, každopádně už docela přenášíš tak si tě tam nejspíš už nechají..:slight_smile: s těma průduškama to je teda na nic....to dýchání při prorodu docela potřebuješ....a hlavně i po porodu si pamatuju jak ty břišní svaly byly ochablý tak jsem neměla ani sílu zakašlat....to si to ty průdušky vybraly pěkně blbě..:frowning2:
30. zář 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana jojo co nadelam...asi budu prvni...i kdyz po zatce muzes rodit klidne dnes nebo za tyden:slight_smile: ja uz ji nemam 4 den a nic....nejak to dame ne?!:slight_smile: jinak podle ultra jsi teda otehotnela kolem 4-5.1.?
30. zář 2013 v 15:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana
@kacenka1979 Ahojky holky, já mám ještě celkem čas do TP, ale vy si již dáváte docela na čas :slight_smile:. Já si myslím, že Kačko tobě už asi i porod vyvolají. U nás v porodnici nechávají přenášet jen týden a pak vyvolávají. To mě uklidňuje, že pokud neporodím v termínech, tak snad nejpozději do 14-ti dnů :slight_smile:.
No jinak mě dneska říkala doktorka, že ta hlenová zátka ani nic moc neznamená, že někomu odchází hodně dopředu a někomu až na porodním sále, takže to asi nelze brát jako bernou minci.
Každopádně každé z vás držím palce ať je vše v pohodě a pak se ozveme :slight_smile:.
30. zář 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levaska diky ja uz pocitam ze neco delat budou:wink: musi....snad to pujde rychle strach mam to urcite! ale treba to bude ficak....blby je ze kdyz ne tak te nechaj trapit 2 dny a toho se bojim
30. zář 2013 ve 21:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacenka1979 no ty asi budeš první..:slight_smile: to je fakt...máš na to nárok..:grinning:¨

@levaska Jo můj doktor naštěstí taky nemá rád když se hodně přenáší....tak uvidíme...s tou zátkou je to pravda, ale aspon to signalizuje, že už se to trochu chystá..:slight_smile:

No a jinka holky teda včera jak jsem psala, že na poslíčky netrpím..tak teda jsem to měla zatukat.. Protože včera večer mě začlo trochu pobolívat břicho...a celou noc jsem měla poslíčky....vůbec jsem skoro nespala protože nejdelší pauza byla tak 25 min....a to jsem jakžtakž zabrala a tase bolesti..:frowning2: někdy i po 5 minutách...a mám je i ted....tak snmad to přejde nebo se to zhoupne na porodní bolesti..:slight_smile:

@levaska jak dlouho si měla ty ty poslíčky???
1. říj 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana ty jo ne ze me predezenes:slight_smile: ja uz cekam na prijmu....chjo....ale dle me to jsou mozna kontra ne :slight_smile: ? me to chyta od rana:-P
1. říj 2013 v 08:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacenka1979 neboj do porodnice se zatim nechystám.....:slight_smile: stahy nemám pravidelný...někdy po 10 minutách někdy už po 5 minutách..tak uvidim...nechci plašit.....:slight_smile: ted to na mě zase jde....:frowning2:
1. říj 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a konec....:slight_smile: naštěstí trvají jen chvilinku...půjdu si napustit teplou vanu...to prej na poslíčky zabírá a kdyby ne tak uvidíme....:slight_smile:
1. říj 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a Katko hodně zdaru....držím pěsti at máš už porodní bolesti a máš to brzo za sebou..:slight_smile: tfuj tfuj tfuj....:grinning:
1. říj 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Ahojky Jani, já mám ty poslíčky hodně nepravidelné, převážně v noci nebo ráno, přes den jen občas takové malé bolesti v podbřišku. Nejdelší jsem je měla cca 3 hodiny v noci tak po 10 minutách, jak jsem tenkrát psala. Jinak dnes ráno zase, ale jen chvilku :slight_smile:.
Si myslím Jani, že pojedeš :slight_smile:, opět mám takového toho svého tucha, jak když jsme se snažily otěhotnět :slight_smile:. Držím palce!

@kacenka1979 Kačko ty se drž, také bych ti přála aby to již byl ohlašující se porod a ty jsi si ještě dnes krásně porodila :slight_smile:. Také držím palce!

No a já si ještě holky počkám :slight_smile:, dle termínů máme ještě pár dní čas, tak ať ještě pěkně odpočívá miminko naše milované.

Těším se na zprávy od Vás :slight_smile: a fotečky mrňousků :slight_smile:!
1. říj 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@levaska No tak to já už od večera a do ted je mám ....je fakt, že ted se mi docela ustálily na 10minutách....ale přijdou mi ty kontrakce pořád takový slabší a hodně krátký....když to porovnám s minulým porodem....ale je fakt, že každý porod je jiný...:slight_smile: no uvidíme...:slight_smile:
No ono to uteče a za chvilku těch pár dní bude pryč.....tak užívej chvíle bez poslů...:slight_smile:
1. říj 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana
@levaska tak ja doma malemu se dari dobre pupecnik proteka jak ma...plodovky mene ale to je pry normalni...placenta sem tam skvrnka to je prenasenim ale stale vyzivuje:wink: monitor ok a srdicko taky takze nastup v patek v 9 hod. akorat ct povine monitor ze pry treba vykoukne sam:slight_smile: jinak zatka je fuc ale nalez nic moc pul prstu a trochu kratci cipek...nic moc! zkouset to budou 3 dny podle toho jak to pujde atd ale v nedeli odpo musi ven tak nebo tak!!!! na patek pry to nevypada:frowning2: spis kdyz povolim tak by v sobotu zavedli tabletku do hrdla popr. prdli vodu a dali oxi... kdyz do rana nic a nebo nejake komplikace tak jsem zvolila spinal at maleho alspon vidim:slight_smile: takze muj kajkin 4-5-6 tady bude:slight_smile: jinak mam tucha ze ty dnes pojedes:slight_smile: jako ne ze budu posledni:-P i pres vsechny trable me mrzi ze uz druhy mit nemuzu:frowning2: ja bych jeste holcicku chjo....ale ten muj trouba je po 8 letech vymodlenej a pry to byl zazrak :slight_smile: jezis to bude mazel:slight_smile:
1. říj 2013 ve 13:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1979 Ahojky Kačko, Janča je v porodnici :slight_smile:, takže snad to vypadá k porodu :slight_smile:. Já to tušila, že dneska půjde :slight_smile:. Necháme se překvapit, jestli to holky zvládnou ještě dnes či zítra :slight_smile:.
No ale tebe zase pustili domů jo, to by mě asi trefilo, takhle dlouho přenášet. Já už se teď nemůžu prťouska dočkat :slight_smile:. Jsem jak malá před Štědrým dnem :slight_smile:
1. říj 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak ja jsem vam sem rano psala takovy dlouhosahly prispevek a ted koukam ze tu neni. To je k vzteku. Tak uz mam odrodino. Vcera jsem nastoupila v pul pate na prijem a v osm byla mala venku. Tak to byla rychlovka. Jen jsem mela potom mensi komplikace, nezavinovala se mi deloha a vic jsem krvacela. Jinak vse ok.
2. říj 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vodickova.jana Jani ještě jednou moc gratuluji k Emičce, je nádherná. To jste to teda holky stihly rychle :slight_smile:, ale to je dobře a hlavní je, že jste obě dvě v pořádku. Odpočívejte a užívejte si jedna druhé :slight_smile:.
A kolik Emička vážila a měřila???
2. říj 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levaska
@vodickova.jana ahoj holky:slight_smile: jani nadhera ja to rikala:slight_smile:moc gratuluju urcite je nadherna vid? jinak ja nic az v patek vcera me vratili ze mu dame sanci ze je v poradku a nic akutniho nehrozi...takze jsme jeli domu a pritel mel bolesti takze pohotovost ....v 10 mi ho operovali :frowning2:hrozne se bal ...4 mu brali kreu hruza ...takze jsme breceli k porodu jit nemuze bude tam asi do nedele a to ja uz budu42+2.a to uz budu muset porodit:slight_smile: tak tu tak lezim a rikam proc ja :frowning2:ted se fakt bojim:frowning2: jsem z toho uplne mimo mistama brecim... mel jen kousek od toho aby mu prasklo...jeste cekame na histologii pry se jim to nezdalo:frowning2:
2. říj 2013 ve 20:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacenka1979 Kaci to mi je moc lito a co mel slepák ??? To je hrozný kdyby tě taky ty vaši blbci (s prominutím) nechali už odrodit. Ja teda mela placentu uz prezrálou,takže prej mi to začlo uplne akorat. Pak už by přestala vyživovat. No budu na tebe myslet, tak vem k porodu někoho jiného,třeba i mamku jestli tam chceš někoho mít.

@levaska Veru díky ...ted uz se začíná vybarvovat. Po porodu to byl takovy modrý ufounek,ale ted uz jde do krasy. Jsem zvedava na vase mrnouse. Hlavne at mate obe dve krásný porod. Tak a já jdu pokracovat ve spánku. Pa
3. říj 2013 ve 02:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1979 Jej Kačko ty si to teda vybíráš s plnou parádou :frowning2:. Hlavně se nestresuj a mysli co nejvíc pozitivně, budete s prťouskem potřebovat sílu. Však se ještě užijete celá rodinka, hlavně ať jste všichni v pořádku a zdraví.

@vodickova.jana Jani já sleduju fotečky na FB a malá je fakt nádherná :slight_smile:. A máš pravdu, že na každé fotce je krásnější a krásnější. Už se nemůžu dočkat :slight_smile:¨. Poslední dobou docela dost cítím spodek, tak pořád sleduju, co z toho bude. Hlavně abych to nezmeškala :grinning: , ale to asi nehrozí :grinning: . Pohlaď Emičku a odpočívejte! Pa :dizzy_face:
3. říj 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No neboj to urcite poznas :slight_smile: Snad to budes mit co nejlepsi,i kdyz bez bolesti to bohuzel nejde. Je fakt ze ty mimca jsou kazdy den jiny,to poznas sama :slight_smile:
3. říj 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana tak ja spatny monitor takze kapacka malej lital ke 200 takze me ve 4 odpo zavodnili soupla tabletu na vyvolani jsou 2 rano a z nuli mam skoro zaslou branku! jako bolest hnus hlavne kriz mam to po 16=20 m. ale trikrat po sobe cca 1,5 min takze spat nejde mladej podepsal reverz a ceka doma sotva leze takze jsme dvojka jako...jinak protoze mam prudusky tak jsem na sale od zacatku a zadny velky pospani teda se nekona lehatko je des:frowning2: ale asistentka je poklad:slight_smile: takze to jde uf psat mezi kontra zadna pecka! mam hlad az to boli mam jen jogurt a chleba pry vecere.....:frowning2::frowning2:uprimne se tesim na tlaceni!! furt mi nabizej neco na tiseni ale stejne to je na houby! takze uz odmitam akorat me bolph zadek a stejne jsem neusla
4. říj 2013 ve 02:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levaska ps dekuju a fakt to poznas az to prijde:slight_smile: to mi ver! a neboj se niceho! me to boli ale jsem uplne v klidu:slight_smile: kupodivu... zatim bez zmatku atd...ne ze porodis driv to by me teda vzalo!:wink:
4. říj 2013 ve 02:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek