• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky podzim-zima 2012 :-)

4. března 2014 
@vodickova.jana : a kolikátej den máš ovu? tak určitě líp, když se na tebe dr. koukne a udělá nějáký testy. Mě přijde celej cyklus hrozně rychlej. Před těhu jsem měla i 35, to zase byl ten cyklus nekonečný, ale zadařilo se nám brzo.
3. pro 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já taky nic. Menzes už mi pomalu končí. Jen jsem zjistila, že od konce do dalšího menzesu mám jen 21-22 dnů. No tak to jsem v klidu. Spotřeba toaletních potřeb mírně vzrostla od dob, kdy jsem brala HA. No asi s tím nic moc nenadělám. Ale co. Uvidíme, třeba se zadaří příště. :sunglasses:
4. pro 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beru3nek většinou 17 DC ....a pak 10 dní do MS ....tak uvidim co a jak...k dr. jdu za týden v úterý, tak pak dám vědět...

@katka_mel to máš hodně krátký cyklus....:-/ 21 dní ......zkus se měřit abys věděla kdy máš ovulku...
4. pro 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Já na to zatím kašlu. Nechám tomu volný průběh. Do konce mateřské mám ještě času dost. Tak to nechám na osudu. Kdyby se nedařilo dýl, tak to asi začnu řešit. Ale prozatím to nechám utřepat. Je to 3 měsíce, co neberu prášky a před 1. těhu jsem bez prášků měla cykly strašně nepravidelné. Tak uvidím, jestli to zatím není jen náhoda a jestli se to nevrátí do starých kolejí a cykly nebudou delší. :slight_smile:
4. pro 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, moc ráda bych se mezi vás přidala. S manželem se snažíme o naše první mimi od června. HA neberu už od prosince 2011. V létě jsme to nechali být a prostě se jen tak snažili (popravdě dost jsme spoléhali na dovolenou :frowning2: ). Minulý měsíc jsem si nakoupila OVU testy a sledovala ovulaci. Ta se na testu objevila 17 DC a tak jsme se snažili o sto šest :slight_smile:. Pak ale zase přišla....mrcha jedna. No byla jsem smutná, ale teď když skončila, mám vidinu nového pokusu. Ovu testy jsou opět připravené, tak uvidíme.
4. pro 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to opět tento cyklus ani přes Proveru nevypadá ani na těhu ani na příchod MS :frowning2: mám počkat do pondělí a pak opět vyvolávací injekce :frowning2:
5. pro 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katka_mel ahojky...no je fakt že mý se už snažíme 10 měsíc...takže už to musim trochu víc řešit kvůli práci..ono se to nezdá ale uteče to jako voda...:slight_smile: jen když si vezmu, že mi to přijde jako včera, když jsme rozbalovali dárky pod stromečkem...a už budou za chvilku další... :grinning:

@levaska vítám tě tu..:slight_smile: a přeji ti ať to brzy vyjde...:slight_smile: já při prvním těhu taky ze začátku dělala ovu testy...ale zjistila jsem, že mi víc vyhovuje měření...jen možná pro 100% jistotu bych si ho ted udělala..:.-) to si říkám pokaždé když ta mrcha přijde...že snad příště už to musí vyjít...:slight_smile:) tak snad jooooo :dizzy_face:

@martinaj23 tak to mě mrzí....vypadalo to nadějně...:-/ tak snad příště... :wink:

A co holky s dětičkama...jaký byl mikuláš????
5. pro 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana ještě musím počkat do toho pondělí, teploty jsou stále nahoře a tak to na MS asi jentak sama nedojde :frowning2: - viz graf v albu http://www.modrykonik.cz/fotoblog/martinaj23/album/graf-bt/11871193/
6. pro 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Marti uvidíš...ale když bys byla těhu, tak by teplotka šla asi trochu výš..:-/ No tak to vydrž přes víkend a pak se uvidí....kdyžtak to vyjde příště..:slight_smile:
6. pro 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana ahoj Jani, děkuji za milé přivítání :slight_smile:...k tomu měření BT mám dotaz(možná hloupý)...je opravdu nutné měření ve stejnou ranní hodinu?mám dost nepravidelné vstávání, tak nevím, zda bych to zvládala :fearful:
6. pro 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, můžu se přidat?:slight_smile: Máme již jednoho prcka skoro dvouletého a chtěli bychom s manželem druhé mimi:slight_smile: Teď jsem měla nějaké zdr.problémy, brala a beru léky, ale od dalšího měsíce bychom se chtěli začít snažit :wink:
6. pro 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojík....včera jsme byli v Česlicích v aquaparku, tak jsem se sem nedostala...:slight_smile:

@levaska určitě je lepší ji měřit aspon co nejčastěji ve stejnou dobu...protože pak tam jsou rozdíli třeba i půl stupně....samozřejmě nemyslim minuty nebo čtvrt hodky....ale když měříš jednou v 6 a podruhý v 8 tak tam rozdíl je...ale v grafu si zadáváš čas měření, takže se tam označí kdy si měřila jinak...ale testy jsou taky dobrý...:slight_smile: jen to leze do peněz..:slight_smile:

@michaelka83 Ähojky...určitě vítej mezi námi..:slight_smile: Koukala jsem že bereš kortikoidy.:-/ ale pokud je to nutné nic s tim nenadéláme..:slight_smile: tak ndržím pěsti at to vyjde co nejdřív....má MD na 2 nebo 3 roky???

A co holky kupujete k vánocům???
8. pro 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Ahojky, mám nějaký kožní problém (pytiriáza), měla jsem teď celkově vyčerpaný organismus (resekce obou osmiček, pak následovala střevní chřipka), docela jsem zhubla a teď tohle, je to taková vyrážka, nic vážného, ale mažu se s mastí,kt.obsahuje kortikoidy, předtím jsem kvůli osmičkám brala antibiotika,cca měsíc dozadu, takže asi začneme se snažením od ledna:slight_smile: Mám MD na tři roky,takže nikam nepospícháme :slight_smile: :wink:
8. pro 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaelka83 no tak přeji at se t to brzo zahojí, ale kortikoidy zabírají..:slight_smile: no tak to máš ještě čas..:slight_smile:
8. pro 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Ono se to hojí, jen ty fleky jsou holt nepříjemné:frowning2: Ale fakt to byl docela záhul od listopadu furt něco:frowning2: Takže teď už jen domazat, trošku vyčistit tělo a pak hurá na druhé :grinning: Snad to půjde jako u prvního,kterého jsme zplodili za dva měsíce, ani ne:slight_smile::slight_smile:
8. pro 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Koukám,že Vy se už snažíte 10tý měsíc:-/ a jak dlouho to bylo při prvním?
8. pro 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo při Štěpkovi jsem otěhotněla přesně rok po vysazení HA ....ale z toho první půl rok jsme si ještě dávali trochu pozor...kvůli práci měla jsem smlouvu na dobu určitou tak jsem chtěla vydržet do prodloužení..:slight_smile: takže to trvalo půl roku snažení..:slight_smile: ale měla jsem taky kratší luteální fázy ale aspon 11 dní...ted mám jen 10 dní..:frowning2:
9. pro 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky můžu se přidat, snažíme se s manželem o třetí mimi, teprve první pokus, za námi uvidíme jak to dopadne, problém je že namáme moc času, MD mi končí hned z kraje ledna. Dlouho nám trvalo než jsme se k tomu odhodlali
9. pro 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak po proveře - MS dorazila po 10 dnech po dobrání. k doktorovi objednána na 27.12. a asi bude objednán hormonální profil a návštěva CAR
10. pro 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana No,já jsem zvědavá na nás.:slight_smile: Luteální fáze ?co to je? Ovulka je cca v půlce cyklu?Já tohle nikdy neřešila, když nám první šlo tak rychle :wink: :grinning:
10. pro 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucinek ahojky....no klobouk dolů...tři dětičky po sobě..:slight_smile: ..já bych taky ještě pak uvažovala o třetim,ale až dýl..určo bych šla mezitím do práce....ale taky jsem o pár let mladší...:slight_smile: No každopádně držim pěsti at to vyjde a navazuješ na konec mateřský..:slight_smile:

@martinaj23 Marti tak aspon to řeší a vyšetří tě...to je dobře...tak snad to bude dobrý..:slight_smile:

@michaelka83 :grinning: to víš já už jsem sběhlá..:slight_smile: Luteální fáze je fáze po ovulaci (kdy máš právě vyšší bazální teplotku). U většiny žen, při správném cyklu trvá cca 13-14 dní....čím je kratší tím je menší šance, že se vajíčko uchytí v děloze. dostatečně na to aby ho MS neoplavila..:slight_smile: doufám, že aspon trochu jsme ti to vysvětlila..:slight_smile:
10. pro 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana JJ, děkuju :wink: zase jsem o něco chytřejší:slight_smile: a plodné dny jsou když je ovulace-tzn.cca v půlce cyklu?
10. pro 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaelka83 jj, většinou v půlce cyklu je ovulace....a vajíčko se může oplodnit pouze v den ovulace.!!!! ale plodné jsou tak 3 dny před ovu, protože spermijky něc vyrží ..:slight_smile: i v den ovu je to možné...ale není zaručeno, že se spermie dostanou k vajíčku včas než se rozpadne..:-/ je to složité....(já mám na to školu, jsem zd. setra..:slight_smile:
Ale právě, že já mám třeba ovulku až 17-18 den cyklu....takže kdybych se neměřila a nevěděla to...snažíme se dřív a pak by to bylo k prdu..:slight_smile: takže je dobrý vědět kdy jí zhruba máš...bud měřit nebo děla ty testy...:slight_smile: jsem se nějak rozepsala...:slight_smile:))
11. pro 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Děkuju:slight_smile: No já mám cca v půlce cyklu bolesti v podbřišku, takže to by také mohl být příznak ovulace ne? :wink: My to zatím necháme osudu, když to nepůjde, půjdem na to vědecky:slight_smile: :grinning:
11. pro 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaelka83 No tak vy máte ještě čas..:slight_smile: ale mě to uteče do toho dubna rychleji...:slight_smile: a hlavně vim o těch mých problémech už z prvního těhu takže proto už to víc řešim..:slight_smile:
Jinak dneska jsem byla u dr. na prohlídce. Tak jsem mu říkala jestli by něco nenapsal, tak mi napsal nějaký prášky které pomáhají k otěhotnění...a kdyby se do 4 měsíců nezadařilo tak to prej budem řešit víc...:slight_smile: tak uvidíme...snad se zadaří co nejdříve...nám všem..:slight_smile:
11. pro 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Určitě se zadaří :wink: Ty jsi zdr.sestřička, jaký obor? Takže jsi ani neuvažovala,že by ses na chvíli vrátila do zaměstnání?a když se Vám zadaří,tak půjdeš rovnou na rizikový?
11. pro 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@michaelka83 no to doufám..:slight_smile: byla bych štastná...dneska jsme byla v porodnici za kámoškou, narodila se jí 10. holčička....fakt nádhená a když jsem jí chovala úplně mě to vzalo....:astonished: snad jsem se nakazila..:grinning:D
A jsem na neurologickém odd. Ze začátku jsme byla na interně .,ale tam se mi moc nelíbilo i kvůli kolektivu tak jsme přešla na nervový..:slight_smile: Já mám problém v tom, že jsem měla práci na dobu určitou a během těhu mi skončil pracovní poměr. Takže ted jsem jakoby nezaměstnaná... :frowning2: a u nás v nemocnici je to ted takový všelijaký, ruší se lůžka kvůli pojištovně a tím pádem sester přebývá...:-/ Ale jsem v kontaktu s naší vrchní tak když to půjde vezme mě zpátky...:slight_smile: To víš že kdybych měla práci jistou ta bych to tolik neřešila..:slight_smile:
A co děláš ty???
12. pro 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Já dělala na odd.veřejných zakázek v jedný stavební firmě, časově i psychicky náročná práce. :unamused: ale bavila mě, jenže to jsem neměla dítě. teď třeba vůbec nevím, jak bych to dělala s vyzvedáváním ze školky atd. :frowning2: Někdy jsme jeli nonstop dva tři dny, jindy jsme tam trávili víkend atd...
A ty bys chtěla holčičku? :wink: mě by se také líbil páreček :grinning:
12. pro 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaelka83 no to mi povídej....v nemocnici je zase práce na směny, víkendy, svátky, vánoce...:frowning2: no manža je naštěstí OSVČ, takže školku kdyžtak pojistí on..:slight_smile: ale jinak si to neumim taky představit...ale tu práci mám ráda a nechci dělat něco jinýho...:slight_smile: i když to občas taky není žádný med...
12. pro 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak já měla v pátek pozitivní ovu test :slight_smile: s manželem jsme se snažili, tak uvidíme zda se zadařilo :grinning: . A co u vás, je něco nového?
16. pro 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek