• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky podzim-zima 2012 :-)

4. března 2014 
ahoj Holky, zdravím vás všechny, taky jsem snažilka , HA naposledy 05.08.12 no a nechala jsem tomu volný průběh, ale pak jsem se dočetla , že je dobrý si hlídat aspoň bazalku a musím říct, že to zafungovalo již první měsíc... byla jsem krátce těhu, ale bylo to zamlklé těhu ://, tak budu dál měřit BT a snad se holky brzy všechny dočkáme vytouženého mimíska :slight_smile: držím vám všem palečky :slight_smile:)
16. pro 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky....omlouvám se za odmlku ale jsem nějaká chcíplá....už mám 3. den teploty..:-/

@levaska Já měla ovulku taky někdy kolem pátku...jen přesně nevim kdy ale tipuju sobotu podle bolesti v podbřišku...jak mám ted zvýšenou teplotu normálně tak je to zkreslené...:slight_smile: tak uvidímě kéž by se zadařilo nám oboum..:.-)
17. pro 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pauline82 no tak to bude druhé mimi určitě co nejdříve..:slight_smile: držíme všechny pěstičky..:slight_smile:
17. pro 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana No tak uvidíme, teď musíme být trpělivé...jenže pro mě je toto období do dalšího termínu MS naprosto šílené :frowning2: .Nedokážu se na nic soustředit :confounded: .Já měla ovulku také asi v sobotu, jelikož ty testy ji ukazují dopředu...no pojistili jsme to v pátek, sobotu i neděli :slight_smile: , tak uvidíme. Jen teď ta strašně dlooouhá doba, než budeme moct testovat...ach jo. Držím, pěstičky i tobě.....mohlo by nám to vyjít takhle krásně jednouv roce na Vánoce :grinning:
17. pro 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@levaska to máš pravdu....to čekání je hrozné..:slight_smile: ale uvidíme.....jestli budem na silvestr pít nebo ne...:slight_smile:
18. pro 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky. Tak co jak žijete vánočními přípravami..:slight_smile: Já jsem pořád nemocná, ale nějak mi není líp. Spíš se mi každý den něco přidá...včera mě začlo bolet levé ucho...dneska ráno prozměnu pravéa ještě jsme musela k očnímu se zánětem spojivek,....:-/ no tak mám opravdu kráný předvánoční čas....ani se mi nechce nic dělat..:frowning2:
21. pro 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak my naštěstí zdraví. Musím zaklepat. Včera jsem pekla vanilkové rohlíčky. Mám 3 druhy cukroví a to stačí. Co bylo vánočně uklizené už je zas špinavé a znovu už to dělat nebudu. Ale zatím mi to vůbec jako vánoce nepřéjde. Tak nevím, jestli to není tím holomrazem. Ale třeba ještě do štědrého dne nasněží. :slight_smile:
21. pro 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky Vám všem tady přeji krásné Vánoce...at se zítřek vydaří v klídkua dle vašich představ..:slight_smile: A hlavně bohatého ježíška..:slight_smile: No a nám přeji at tu brzo všechny ukazujem // ..:slight_smile:
23. pro 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, tak Jani také se připojuji k přání krásných vánočních svátků, hodně zdraví, klidu a pohody a přesně jak ty ..... všem brzy krásné silné dvě// :slight_smile:
23. pro 2012 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky tak co vánoce??? Já jsem pořád nachcípaná a Štěpka měl celý včerejšek teplotky kolem 39..i v noci..tak vánoce úplně super nebyli..ale snažili jsme si je užít i tak..:slight_smile:
No a dneska jsem začla špinit...tak vánoční mimi as zase nebude...:frowning2:
25. pro 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, je mi líto, že jste nemocní....tak hezky ležte u pohádek a kurýrujte, ať jste brzy zdraví jak rybičky :slight_smile:. My jsme trávili Štědrý den s mými rodiči u nás a bylo to príma....jen jsem opět musela čelit otázkám, kdy už jako bude to miminko :angry: . Teď čekáme na mého bráchu s rodinou, tak se těšíme, že budou děti rozbalovat dárky...to je stejně to nejlepší :grinning: . Já čekám MS 29.12., no a klasicky mě bolí prsa, ale jináč tentokrát nic...ani hlava, břicho atd...jen ta prsa, ale snažím se na to nemyslet :unamused: , ale je to tááák těžké. Mrzí mě, že to nedopadlo....a nebylo to pouze jen špinění? Přeji brzké uzdravení :slight_smile:
26. pro 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nezkoušela jste některá kontryhelový čaj? měla bych brát Proveru na srovnání cyklu, ale přijde mi, že díky ní zade nemám ovu (provera 17.-25.DC a ovu byla kolem 20.dc) teď jsem se na proveru vykašlala a zkusila koupit ten kontryhel
26. pro 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinaj23 ahojík našla jsem náhodou Tvůj dotaz na kontryhel. Pij ho je fakt dobrej. Za mě mohu jen doporučit, koukni tady, je tam i čaj který jsem pila. Různé míchané, nedala bych na něj dopustit.

http://www.ipavelvana.eu/product.php?id_product=92
26. pro 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myia díky moc, už ho mám koupený a začínám pít. sice jsem nyní 19.DC, ale snad nic nezkazím, pokud ho budu pít celou dobu cyklu a vynechám ho na MS. Určitě bude pro tělo lepší než další hormony :slight_smile:
26. pro 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinaj23 naprostý souhlas pila jsem ho tahle vždy po zákrocích. Při menstruaci se má vynechat.
26. pro 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinaj23 ahojky já kontryhelový čaj pila asi 3 cykly, ale osobně jsem nějaký přínos nepocítila...no spíše jsem měla naopak bolestivější MS než jindy....tento cyklus jsem ho zkusila vysadit, jestli to bylo tím nebo něčím jiným
26. pro 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Vánoce byly bezva. Já jsem sice chytla chřipajznu, ale naštěstí jinak všichni zdrávi. Danielka si štědrý den fakt užila. Pomáhala řezat zeleninu do salátu, s tatínkem zdobila stromeček a z dárků pod stromečkem byla šťastná jak bleška. :slight_smile: Všem nám rozbalovala dárky a ze svých měla ohromnou radost. Dokonce si s nimi hraje každý den, tak jsme asi koupili dobře. :slight_smile: Co se týká těhotenství, tak my zatím asi nic. Čekám menzes a myslím, že brzo dorazí. Tak asi tolik od nás. :slight_smile:
27. pro 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinaj23
Akorát jsem teď přišla od doktora a jsem na 24. ledna objednaná do Gennetu - tak uvidíme co se mnou vymyslí :slight_smile: kontryhel piju a teď jsem dostala leták na nějaký nosifol - ale popravdě, je to balení po 20 sáčcích, užívá se min. 3 měsíce a cena za jeden měsíc je cca 400,- :frowning2: tak zkusít teď do toho ledna kontryhel - to je nic proti ničemu
27. pro 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky....no jsem ráda, že jste se konečně rozepsaly..:slight_smile:

@levaska ještě mám trochu rýmu,ale je to lepší...jen malej začal zase trochu hicovat...ale po čípku naštěstí dobrý..:slight_smile:
No MS se mi normálně rozjela...sice krvácím mín než normálně,ale nic z toho určo nebude...takže pozítří začínám brát clostilbegyt...:slight_smile: no tak snad to vyjde aspon tobě..:slight_smile:

@martinaj23 já kontryhel nepila..tak ti nepomúžu...pila jsme čaj neplodnost od dr. Jukla,ale tentokrát mi nějak nepomohl..:frowning2: ale možná ho taky koupim a zkusim..:slight_smile:

@katka_mel tak taky nemocná..aspon že malá je zdravá..:slight_smile: je krásný jakou mají dětičky ze všeho radost..:slight_smile: a třeba se MS nedostaví..:slight_smile:
28. pro 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak i my budeme s manželem pokračovat v našem snažení o miminko v roce 2013 :frowning2: . Bohužel dnes MS dorazila a dala o sobě vědět pekelnou bolestí. Na to, že jindy se bráním Ibalginu jak jen můžu, dneska jsem byla za tento malý růžový zázrak vděčná :slight_smile:. No nic nedá se nic dělat, nakoupíme ovu testy a jedeme dál...snad nám to v novém roce vyjde :slight_smile: .....VŠEM!!!!
29. pro 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@levaska to je škoda....no tak jedeme dál....ono se jednou zadaří..:slight_smile:
30. pro 2012 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana to víš, že se nám to podaří...kdo si počká, ten se dočká....chce to hlavu vzhůru a nenechat se tím odradit...i když jak víme, je to težké :angry: ..... tak snažení ZDAR!
30. pro 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky tak kde jste kdo???
U nás se zase blíží čas ovu.....tak jsem zvědavá. Tenhle cyklus jsem zala brát ten Clostylbegit..:-/ četla jsem o něm na netu i tady na koníku...tak docela dost holek po něm rychle otěhotnělo..:slight_smile: ale má nevýhodu, že se po něm můžou dělat cysty..:frowning2: no já ho budu brát jen dva měsíce tak snad to klapne..:slight_smile:
7. led 2013 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak právě mi skončil menzes. Takže může pokračovat snažení. Doufám, že to tenhle rok klapne a my budeme mít všechny své vysněné //.
9. led 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katka_mel no já teda doufám, že se tenhle rok všechny dočkáme..:slight_smile:
Já měla podle měření BT ovu včera.....takže ted 10 dní čekání..:-/ to je hrozný to čekání...
9. led 2013 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana No jo. Jsem se teď dívala, že pokud máš rodičák jen do 3let, tak na to už máte jen 4 měsíce. Tak to potom není divu, že se na to tak upínáš. Já mám času trochu víc, tak na to tolik nespěchám. Ale byla bych ráda, kdyby mi to vyšlo tak do půl roku. :slight_smile:
10. led 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katka_mel no právě....není moc času malýmu budou 30.4. tři ročky a horší je ,e jsem měla v práci smlouvu na dobu určitou...takže mě nemusí vzít zpátky...:frowning2: ale ted to vypad, že tam lidi potřebují tak uvidíme jak to dopadne..:slight_smile:
taky jsem na to nepospíchala a neřešila to...ale ted už to je horší..:slight_smile:
no a myslela jsem že jsem měla předevčírem ovu,ale dneska teplotka zase nižší tak asi ještě nebyla...tak uvidíme..:slight_smile: radši to s manžou dneska ještě pojistíme..:slight_smile:
10. led 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana No to je jasné. :slight_smile: Lepší je se pojistit.
10. led 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, také Vás všechny zdravím :slight_smile:...už jsem se divila, kde se všechny touláte :slight_smile:. Já čekám OVU ve středu 16., tak se nemůžu dočkat, jak to dopadne. Ale musím říct, že jsem tento cyklus nějaká klidná na to naše snažení, tak snad to také pomůže. Držím palce a dejte vědět!!!!
12. led 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky děvčata..:slight_smile:
Tak já měla ovu 16 DC ....toho 10.co jsem sem psala naposled....zači mě bolet i prsa a mám už 3 dny teplotu nhoře tak ted už je to na stopro..:slight_smile: ...tak zase čekat jestli doraz mrcha nebo ne...snad už ne!!!!!

@levaska no držim pěsti....a at klídek vydrží..:slight_smile:
13. led 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek