• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky podzim-zima 2012 :-)

4. března 2014 
@vodickova.jana ahojky Jani také držím palce,ať to dopadne :slight_smile:....my se s manželem poctivě snažíme, tak uvidíme :slight_smile: .Mám takového tucha, že by to mohlo brzy vyjít :slight_smile:, tak snad nejsem paranoidní :confounded: :confused: . Těším se na zprávy :wink:
13. led 2013 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky...tak já jsem dneska už 8 DPO. Včera jsem měla pokles teploty o celý stupeň...tak snad to bylo hnízdění..:slight_smile: dnes zase vysoká....tak uvidíme za 2-3 dny..:slight_smile:
18. led 2013 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodickova.jana Tak to by bylo super, kdyby se zadařilo. Hlavně to nezakřiknout. :slight_smile:
18. led 2013 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@katka_mel jj, bylo by to super po 10 měsících snažení...:slight_smile: ale uvidíme, já v to už moc nedoufám..:-/
19. led 2013 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
tak teploty se stále drží - že by nemusela být návštěva Gennetu :slight_smile:
19. led 2013 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no pěkný grafík....a kdy hádáš ovulku???? ten 32 den???
19. led 2013 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky..tak dneska jsem 10 DPO....Tal uvidíme jestli dneska začnu špinit nebo ne..:slight_smile: Teploka dneska ráno vyšší o 0,2 stupně tak uvidíme...odp jdu do práce tak se ozvu zítra jak to vypadá...:wink:
A co vy???
20. led 2013 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, delší dobu jsem tu nebyla...a.....mám z vás obrovskou radost a držím palce, ať to vyjde :slight_smile:. Já mám ještě čas tak týden, tak uvidíme, tím že teplotu neměřím,musím vyčkat do termínu MS. Těším se na Vaše další zprávy :slight_smile: pa
20. led 2013 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky...takl včera jsem nešpinila a dneska teplotka stále nahoře..:slight_smile: Tak doufám, že to klapne a že se mrnosek udrží....dneska bych to měla normálně dostat......tak uvidíme...může to být i těmi prášky že jsem nešpinila jako normálně...:-/
21. led 2013 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodickova.jana Jé. Tak to by bylo super. :slight_smile: Držím palce, aby to vyšlo. :slight_smile:
21. led 2013 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@katka_mel Díky moc....:slight_smile: Ale víš co...já už radši počítám s tou horší variantou takže vždy když jdu na záchod, hledám na papíře krev..:slight_smile:) jsem blázen no....ale bylo by to milé překvapení..:slight_smile: Jestli to dnes nedostanu a zítra bude ráno teplotka pořád nahoře tak asi zkusim test....už budu 12 DPO tak by tam mohlo něco být..:slight_smile:
21. led 2013 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodickova.jana No tak držím palce. Bylo by to super. :slight_smile: Zítra dej vědět, jak to s tebou je.
21. led 2013 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Určitě Jani dej vědět. Držím palce, ať to vyjde :slight_smile:
21. led 2013 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,tak Vás i sebe ještě napnu..:slight_smile: Včera jsem šla nakonec n a noční takže jsem netestlla. Aledobrá zpráva že MS nedorazila zatim...:slight_smile: tak jsem na to zvědavá
22. led 2013 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodickova.jana No tak to snad ani nedorazí. Bylo by hezké ji zas pár měsíců postrádat, co?
22. led 2013 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Katko tak já taky doufám, že ńedorazí zase pěkných pár měsců..:slight_smile: ale necháme se překvapit....nechci se moc těšit zbytečně...:slight_smile: Zatim stále nic....tak snad to vydrží....
22. led 2013 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Držím palce :slight_smile:
22. led 2013 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@levaska díky...ráno se hned ozvu nebojte..:slight_smile:
22. led 2013 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky....tak jsem konečně tady ..tak jsem testila a výsledek je dole:slight_smile: Je to 13 DPO takže čárka ještě není taková, ale je tam....:slight_smile: Mám ohromnou radost. :grinning: Po 10 měsících snažení se konečně zadařilo, hlavně asi díky těm práškum......i když je jasný, že je to v začátku a nůže se stát cokoliv.....ale věřím, že vše bude v pořádku..:slight_smile:
Tak holky já jsem začla a vy mě budete doufám co nejdříve následovat..:slight_smile:
23. led 2013 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodickova.jana No teda. Tak gratuluju. Druhá čárka tam je a je dostatečně viditelná. Takže teď se šetři, aby jsi mimi udržela a už se těším na potvrzení od dr., že je vše tak jak má být. :slight_smile:
23. led 2013 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@katka_mel Kačko díky....k dr, zajdu asi až příští nebo popříští týden.....aby tam bylo něco vidět....:slight_smile: doufám, že to klapne a mrnous bude v pořádku..:slight_smile:
Tak se těšim na tvůj testík..snad se tu brzo objeví...jak si na tom vůbec?? Už máš před MS???
23. led 2013 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
No nevím. Mám teď ty krámy nějaké rozházené. 3měsíce jsem je měla co 22 dní a teď naposledy 28dní. Tak uvidím, kdy dorazí. Tenhle měsíc jsme to vůbec trochu flákali, tak bych byla véééélmi překvapená, kdyby z toho něco bylo. Ale my máme přece jenom ještě času dost, tak já na tom ještě tak moc nelpím. Pořád tomu necháváme volný průběh. :slight_smile:
23. led 2013 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jupí, jupí, jupí..milá Jano mám z tebe ohromnou radost, hlavně se šetři a odpočívej. To je tak hezký, když se to povede :slight_smile: ....já to cítila, že se to brzy některé z nás povede :dizzy_face: ....tak teď ať se jen a jen rozrůstáme. Držím palce a těším se na další zprávy :slight_smile:
23. led 2013 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@levaska díky díky díky..:slight_smile:) taky mám radost...:grinning: ale věřim, že je to hlavně díky těm práškům..:slight_smile: a co ty ??? MS ještě není????
23. led 2013 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodickova.jana ahojky těhulko :grinning: , já čekám MS okolo 29.1., tak uvidíme, ale chystám se na návštěvu Dr., už to bude 10 měsíců poctivého snažení a pár měsíců hlídání ovu pomocí testů :grinning: , takže se půjdu poradit a požádat jej o nějaké prvotní testy atd. Tím, že dítě ještě nemáme, nemám vůbec zkušenosti s tím o jaká vyšetření se bude jednat a také jak budou časově náročná, tak raději dříve,. než aby se to zase protahovalo :wink:...i tak to může ještě nějakou dobu trvat :confounded:.
A Jani ty jsi měla ty prášky na co, nebo vysvětlil ti dr. proč ti dává přesně tyhle? (možná se ptám hloupě, ale fakt jsem jak nepolíbená v tomto směru :sweat_smile: ). Zatím pa
24. led 2013 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@levaska Ahojky, já byla u doktora v prosinci na normální preventivce...a při té příležítosti jsem mu řekla, že už se snažíme 3/4 roku a zatim nic....a že si měřim BT tak vim, že cyklus mám v pohodě, ovulka každý měsíc jen jsem měla tu krátkou fázi po ovu....tak jestli by mi na to něco nedal....a on mi napsal Clostilbegyt..Je to prej takový první pokus, že podporujou otěhotnění.....tím že podporují tvorbu a zrání vajíček a i podporjí růst sliznice v děloze pro uchycení..:slight_smile: Mylsim že skoro každý doktor jako první zkouší tyhle prášky...třeba i utroušem a když to nevyjde tak pak něco víc .....mě řekl abych to brala 2 měsíce (vždy jen 5 dní v cyklu) apak ještě dva měsíce počkala a kdyby nic tak, že to začnem pořádně řešit.....ale jelikož jsem opravdu neměla problémy s ovu tak mi to s nima vyšlo hned na poprvé....:slight_smile: co jsem četla diskuze o Clostíku tak pomohl hodně holkám hned na popvé nebo na podruhé,ale taky je tam častější výskyt dvojčat...:slight_smile:
Ale taky má své negativa, že se po něm mohou dělat cysty...takže pokud máš cysty tak bych ho asi nezkoušela....taky se může brát je max. 3 cykly za sebou a pak pauzu....a co jsem vyčela tak se může brát max. 6 cyklů za život...
25. led 2013 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodickova.jana děkuji za osvětu :grinning: ...ještě, že tu jste takové zkušené a ochotné poradit :fearful: ....no tak to je stejně pozitivum, ty prášečky :slight_smile: já uvidím, co mi příští týden poví a pak dám určo vědět :slight_smile: ...a ty na sebe dávej maminko velký pozor :wink: zatím papa
25. led 2013 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@levaska nemáš zač...od toho tu tyhle diskuze jsou..:slight_smile: a uvidíš co ti dr. řekne..:slight_smile: pak se ozvy ...ale třeba ho ani potřebovat nebudeš..:slight_smile:
26. led 2013 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak holkymám angínu..:frowning2: byla jsem v lékarně pro bioparox, tak mi snad pomůže i když teda je to pěkný hnus....-)
26. led 2013 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodickova.jana ... :slight_smile: to by bylo mooc fajn, kdyby to vyšlo...no nikdy neříkej nikdy :wink: ..uvidíme a dám vědět :slight_smile: ....a tobě přeji brzké uzdravení :dizzy_face:
26. led 2013 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek