• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky podzim-zima 2012 :-)

4. března 2014 
autor
Ahojky holky...tak zítra jdu k tomu doktorovi...tak uvidíme..:slight_smile: Angína už tky lepší, sice ten bioparox je teda fakt hnusný, ale už jsem sina to nějka zvykla....ale v krku o 70% lepší než v sobotu tažespokojenost..Jen představa že ho budu muset užívat až do neděle je hrozná..:stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale budu muset aby se mi to nevrátilo....a co vy-...??
@levaska co MS???Dorazila nebo ne????
29. led 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jani a holky, tak dneska zatím nic, pár dní počkám, jelikož občas jsem mívala zpoždění :unamused: , tak nechci hnedka plašit :slight_smile: . Nic necítím...jako, že by měla dorazit, ale to je pouze můj subjektivní pocit, tak uvidíme. Je super, že je ti už lépe, bioparox jsem také jednou měla a je to fakt hnus, ale pomáhá :slight_smile: . Zítra dej určo vědět, jak jsi dopadla :slight_smile:
29. led 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky....tak jsem byla u toho doktora, a dělal m jen normální UTZ a tak ještě nic moc neviděl...říka,l že je ještě brzo at přijdu tak za dva týdny, ael že jeslti jsem měla pozitivní testy tak bych mohla být těhu....něco malinko tam prý vidět bylo ale těhu z toho na stopro ještě neodhadne...
Pak říkal že jestli chci vědět hned tak, že mi může udělat vnitřní UTZ vaginální sondou...ale jelikož jse netušila že ho tam taky má,tak jsem si neholila nohy...:slight_smile: Tak jsem mu řekla, že si klině počkám..:grinning:D

@levaska tak držím pěstičky moc moc moc.....bylo by to super...:slight_smile: určitě se hlaš co ajak...:slight_smile:
30. led 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana ahojky, tak to je pešek, ty neoholený nohy, to se mi taky párkrát stalo, ale co nijak to moc neřešim...nejdu mu tam přece ukazovat nohy, že :slight_smile: . no já MS stále nic, počkám do pátku...jak jsem psala občas jsem mívala cykly 35 dní, takže ještě počkám, nerada bych byla zklamaná :unamused: . Jediné co mě bolí jsou prsa, jinak nic a mám pěkně nafouklý břicho :angry: . Určo dám vědět, co a jak :slight_smile: :wink: . Zatím papa
30. led 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@levaska no to mu sice nohy ukazovat nejdu,ale přece jenom bych se asi hanbou propadla...:slight_smile: i když vim že tam je asi zvyklý na leccos...:slight_smile:
No bylo by super kdyby to klaplo....moc ti to přeju....měli bysme termín skoro nastejno...:slight_smile: a prsa jsou dobré znamení....mě začli bolet vždy po ovu...a ted jé mám citlivé pořád....:slight_smile: tak snad se dočkáme // a kolikátý si den....
30. led 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana ahojky Jani, dneska jsem 33. den. Poslední dva cykly byly vždy dlouhé 32 dní, ale předtím i 35 dní, tak se něchci hned plašit a testovat....a hledat alespoň ducha. Raději počkám a v pátek bych zkusila test, jestli potvora nedorazí :confounded: . No bylo by to fajn, takhle hezky společně :slight_smile: ....hnedka zítra se zase nahlásím :grinning: . A jak je tobě? Už je angína zaléčená?
30. led 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak @levaska držím palce, aby nedorazila a @vodickova.jana No já bych teda nohy neřešila. Jako blbý pocit by to asi byl, ale zas na druhé straně jsou fakt zvyklí na všechno, tak bych si to asi nechala udělat. :slight_smile:
Jinak já mám opět krámy po 21 dnech. To jsem si zas užila dobu bez nich :angry: Taky bych chtěla mít dlouhou pauzu, ale budu si muset ještě počkat. :slight_smile:
30. led 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@levaska no tak se těšim na pátek..:slight_smile: určo budou //.....Angína už je o dost lepší...bioparox fakt zabral suprově...:slight_smile:

@katka_mel no aspon se mám na co těšit..:slight_smile: dr. stejně říkal že pokud jsou testy pozitivní tak jsem pravděpodobně těhu...jen je na UTZ ještě brzo...dneska jsem začla teprve 5. týden...při Štěpkovi jsem šla k doktorovi až skoro v 8. týdnu
Tak mě mrzí že to nevyšlo...:frowning2: No máš pořád ještě čásek...
30. led 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak MS zatím stále nepřichází :slight_smile: ...tak trošku se začínám těšit, ale musím vydržet do zítra ráno :wink: ...i když je to těžké :angry: . No kdyby to nevyšlo, tak se budeme snažit dále, ale jsem nějaká nabuzená, že by to mohlo klapnout :dizzy_face: .Jen jsem úplně šílená, pořád chodím na záchod kontrolovat kalhotky :sweat_smile: při každém blbém pocitu :grinning: . No zítra dám vědět :grinning: . Mějte se krásně :sunglasses:
31. led 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To znám moc dobře...taky jsem pokaždý na záchodě zkoumala, jestli tam neuvidím nějaký náznak MS...:slight_smile:No jsem napnutá jako struna...:slight_smile:
31. led 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jani a holky, tak přikládám tu nejkrásnější fotografii, co jsem za posledních pár let udělala :slight_smile:. Vám patří velké dík za podporu :grinning: . K doktorovi až za dva týdny, prý to zatím nemá cenu (no jak pro koho, že :sweat_smile: ). Zatím pa pa a krásný den :grinning:
1. únor 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@levaska Jeee to je nádherná zprávička :slight_smile: Mám ohromnou radost,já védéla že to tam bude :slight_smile: Tak schválně,který mrnousek vykoukne driv. Tak moc moc gratuluji maminko :slight_smile: Krásný pocit co,hlavné když je to poprvé :wink: Tak ted odpočívat at se tam pořádně zavrtá. A driv nez v 6.tydnu to fakt nema cenu. Vem si příklad ze mě.
1. únor 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jak se máte? Já pro jistotu dneska dělala ještě jeden test a byl v pohodě. Asi je to normální u prvního těhu, ale začala jsem mít hrozný strach, aby bylo všechno v pořádku. Už aby uplynuly ty dva týdny a půjdeme k Dr. a snad i něco uvidíme :grinning: .
3. únor 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky....já se mám dobře....:slight_smile: už se taky nemůžu dočkat až půjdu k doktoru..:slight_smile: Jinak mi se máme fajn, zatim mi je dobře tak snad to vydrží..:slight_smile: A co ty dobrý???
5. únor 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já byla včera nečekaně u Dr. jelikož u nás v práci se rozmohly příušnice a já je neměla, tak jsem mu volala,jestli to jako je ok a spíše jsem chtěla poradit...místo toho mi řekl, ať tedy rovnou přijedu...dělal mi UTZ(vaginální) a podle něho zatím nemůže nic 100% potvrdit, ale že to vypadá na počátek těhotenství cca 5+2tt ... no co je horší, že mě objednal až na 11.3. už do poradny a že by mi pak vystavil rovnou průkazku...já vůbec nevím, jak to tak dlouho vydržím :frowning2: . No budu se asi vypovídávat tady vám :slight_smile: . A ty jdeš Jani k Dr. kdy?
5. únor 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No teda to je dlouhá doba....takže asi nemáš ani fotečku co??? A ty příušnice, budeš doma??? No tak koukám že ani tim vaginálním UTZ to nejde tkhle brzo určit, takže mě to ani nemusí mrzet že si počkám....já tam půjdu za týden ve středu...:slight_smile: Říkal za 2 týdny tak to bude předně za dva týdny...:slight_smile:
No už se nemůžu dočkat hlavně až toho mrnouska uvidím...:slight_smile:
6. únor 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana no zprvu mě to také zarazilo, že až tak dlouho, ale myslím si, že kdyby se mu něco nezdálo, tak by si mě pozval dříve :wink: . Ty příušnice ještě študoval v knihách a říkal, že to není zatím důvod k tomu mě nechávat doma :slight_smile: . Já mu věřím je dost pečlivý a obezřetný, takže snad bude všechno OK :grinning: .....a zase na druhou stranu....těch pár týdnů taky uteče jak voda, alespoň není čas na nějaké stresy :slight_smile:....a ty teda Jani půjdeš cca v 8 tt? já si říkám, že sebrat se a zajet k němu je maličkost, ale zase nechci vypadat jak nějaká hysterka :grinning:
6. únor 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky....budu začínat 7. týden....tady mi ten koník ukazuje o týden víc....zkusim to předělat, Mám termín 2. října...:slight_smile: Což to jo kdyby bylo něco v nepořádku pozve tě dřív, spíš by mě to mrzelo kvůli fotečce...:slight_smile: A kde pracuješ???
7. únor 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem si tam musela dát termín porodu o týden víc,,,,aby mi to ukazovalo dobře...:slight_smile:
7. únor 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no mě nějak ta fotka nenapadla :frowning2: ...spíše jsem myslela na to, aby už bylo vidět srdíčko a tak. :slight_smile: . No já jsem mu také říkala, že jsem měla ovulaci později než v půlce cyklu podle testů, takže i možná kvůli tomu :wink: . Jinak já pracuji ve škole jako učitelka na prvním stupni :slight_smile: , takže dětičky mám okolo sebe celý den :grinning:. Nedá se nic dělat, musím to vydržet, ale ono to uteče jak voda :slight_smile: a pak už by se pomalu blížil konec toho prvního trimestru, takže méně stresu, aby to vše bylo OK. :dizzy_face:
8. únor 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to srdíčko je jasný....:slight_smile: Tím spíš mě trochu zarazilo, že tě pozval až tak na dlouho....:-/ ale snad bude vše v pořádku....no a teda paní učitelka....taky žádný med co....nebo mě aspon přijde, že ty dětičky jsou oprsklý už takhle brzo děs běs..:slight_smile: a jak to budeš mít...budeš učit nebo půjdeš teda na nemocenskou...?
9. únor 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak když to tak vezmu, když to bude v pořádku, tak je jedno kdy tam půjdu. Já to prostě beru tak, že jsem těhotná a dříve se také chodilo k doktorovi až bůhví kdy a za mé mamky ani žádný ultrazvuk nebyl :slight_smile: a také to ženy vydržely. Je to příroda, ta si to zařídí. No dětičky jsou někdy šílený, ale zase je s nimi legrace a je fajn je vidět, jak se hezky učí a stávají se samostatnějšími :grinning: . Ráda bych do práce chodila, docela mě děsí představa být tak dlouho doma :slight_smile: , takže pokud bude vše OK ráda budu chodit až do prázdnin. A navíc v té práci to také utíká mnohem rychleji :grinning:. Co ty, budeš nebo už jsi doma?
10. únor 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak dneska jsme tu měli na návštěvě moje rodiče a samozřejmě jsme to nevydrželi a řekli jim tu naši novinku. No byli z toho celí paf, pro taťku to bude třetí vnoučátko, ale pro maminu první :slight_smile:. Bylo moc hezké vidět je, jakou mají radost...no a já se taky konečně můžu radit i s maminou :grinning:. Jsem moc šťastná :slight_smile:
10. únor 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to je super...že už to ví první členové rodiny....:slight_smile: Já jsem s malým doma , takže to mám vyřešené....ale při mal´ým jsem šla na nemocenskou...jsem zdr. sestřička tak je to rizikovější..:slight_smile:
10. únor 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem dnes byla na návštěvě u pana doktora, jelikož jsem uklouzla (blbka jedna) a začala trošku špinit...no panika :fearful: Pan doktor vše prohlédl a už žádné špinění ani poranění neviděl. Udělal i UTZ(vaginální) a embryjko povyrostlo a už to šlo i dokonce změřit, takže k dnešku 2,2mm, srdíčko zatím vidět nebylo (ale říkal, že už tam může být, jen ten UTZ to ještě nezachytí)..no a na kontrolu za týden, kdy už by mohlo být srdíčko vidět...pak má teda dva týdny dovolenou, tak snad to bude OK :slight_smile: . Zatím se mu vše líbí a nasvědčuje prosperujícímu těhotenství :slight_smile: . Mám radost, dnes měl dobrou náladu, takže to bylo i docela příjemné setkání :slight_smile: .
12. únor 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana A Jani úplně jsem zapomněla....Tobě na zítra držím pěstičky a těším se na zprávu, jak to u Dr. dopadlo :slight_smile: papa
12. únor 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky...
No tak vidíš, hlavně že se ti nic nestalo...aspon ses dostala k doktoru dříve....a vidělas miminko..:slight_smile: Tak gratuluji..:slight_smile:
No a já byla dneska....normální UTZ a mimísek už byl trochu vidět...tak mám radost. Vše vypadá zatim v pořádku, termín porodu podle velikosti je 4.10. což úplně sedí s mojí požděnou ovulkou :slight_smile: A dneska jsme se dozvěděla že moje kámoška čeká miminko a má termín 3.10...:slight_smile:
No a na další kontrolu jdu za 3 týdny...to už bych měla dostat těhu průkazku..:slight_smile:
13. únor 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jani, no tak to jsou krásné zprávy :slight_smile: . No já jsem také byla nakonec ráda, že jsem se k němu dostala dřív :dizzy_face: to nepopírám :grinning: , jen jsem se bála, jak jsem spadla. No já půjdu příští úterý, tak doufám, že bude bít srdíčko a vše bude ok. Ty už si Jani dneska viděla srdíčko? Já jen, kdy je to tak asi vidět...názory na netu se dost liší a zkušenosti nemám :angry: . A ještě jednou gratuluji k dnešní prohlídce na jedničku :slight_smile: !
13. únor 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Tak to je dobře, že se mímo drží. Moc To Tobě i @levaska přeju. Já už se snad taky brzo dočkám. :slight_smile:
13. únor 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mel Ahojk Káťo a už máš po ovu? Držím palce, ať se rozrosteme!
14. únor 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek