• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky podzim-zima 2012 :-)

4. března 2014 
@levaska. Víš, já nepoznám, kdy mám ovu a ovu testy zatím nemám, protože ještě máme chvíli čas. Ještě tolik nespěcháme, takže tomu zatím nechávám volný průběh. Ale už se těším, až budu těhu. :slight_smile:
14. únor 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky. Ty ovu testy jsou celkem drahé, ne?
14. únor 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mel no záleží co je pro tebe drahé...já kupovala na netu, myslím, že to bylo na www.lekarna.cz od značky LifeLight (taková žlutá krabička). Jsou balené po dvou a jedno balení stálo myslím 30,- Kč. Na první cyklus jsem jich měla víc, jelikož jsem vůbec netušila, kdy ovulaci mám. Ale pravdou je, že díky nim jsem zjistila, že ovuluji později než v půlce cyklu....takže já jsem zastánce ovu testů. Po testování se nám to na třetí cyklus asi tak povedlo, což je super, si myslím. Je ještě ta možnost měření BT, ale já nevstávám pravidelně, hlavně o víkendu :slight_smile: , takže jsem volila tuto komfortnější cestu. Myslím, že za zkoušku nic nedáš :slight_smile:
14. únor 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levaska Jo tak to není zas tak drahé. Já myslela, že třeba jeden stojí 50kč. Tak to je dobrá cena. Až budu na to spěchat, tak pořídím. :slight_smile:
14. únor 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@levaska Ahojky....srdíčko ještě vidět nebylo, jak jsem měla opožděnou ovulku tak jsem vlastně byla 6+5 i když u někoho to vidět jde.....ale přes ten normoš UTZ je to horší kvalita..:slight_smile: Tak uvidíme za 3 týdny...ale věřim že vše bude ok..:slight_smile:

@katka_mel neboj určitě se taky už brzo dočkáš...a děkuji..:slight_smile: jak jseš ted na tom....
14. únor 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Ahojky, no tak to jo, ten vaginální je mnohem citlivější. Můj doktor dělá normální UTZ cca od 9.týdne. Uvidíš, že všechno bude v pořádku :slight_smile: .

@katka_mel No držím palce.Určitě je lepší, ale počítat s 1-2 měsíci na zkoušku, jak vlastně to tvoje tělo funguje.
14. únor 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky ...souhlasim s levaskou...je lepší si aspon pár měsíců zjistit jak na tom jsi...kdy ovulujš a tak....nebo se nsažit ob den skoo celý cykus...:slight_smile:
15. únor 2013 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky. Já tomu dám do léta prostor. Až sleze sníh, tak chci zajet na gyndu, jestli je to normálí mít cyklus po 20-22dnech. A řeknu jí co a jak. Tak uvidíme. Třeba dr poradí. Můj dr mi odešel do důchodu, tak budu mít teď novou. Byla jsem u ní jednou jenom pro marodku když jsem čekala Danielku a zdála se mi taková bodrá. Co na srdci to na jazyku. Tak uvidíme. Zatím nemám ani kyselinu listovou, ani nepiju třeba kontryhelový čaj. Prostě pořád si myslím, že to půjde, když Danielka byla okamžitě po vysazeníHA. A jinak snažit se obden. :grinning: :grinning: To mě pobavilo. Partner totiž někdy od pondělaka do pátku nejezdí domů, protože mají stavbu daleko. Takže to by u nás asi neprošlo. Právě proto je u mě zbytečné zatím dělat i ty ovutesty. Stejně za ním nepojedu. A on za mnou taky ne. :slight_smile:
15. únor 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: , tak dnes super den :slight_smile: . Kontrola u pana doktora dopadla na jedničku a mááámeee tlukoucí srdíčko :grinning: . Mám ohromnou radost :slight_smile: . Dle UTZ jsme o týden míň, než podle PM, takže 6+2 tt. Další kontrola za 4 týdny už v poradně :grinning: . A co vy? Jak je tobě Jani?
19. únor 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky. Omlouvám se že jsem se dlouho neozvala,ale byla tu celý týden mamina s neteří a ségra s dětičkama....tak jsem se sem pořádně nedostala....

@levaska tak moc gratuluji k srdíčku..:slight_smile: Já jdu na KO 6.3. už pro průkazku..:slight_smile:
25. únor 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana ahojky, tak to máš za pár..už příští týden :slight_smile:, těším se na zprávy :slight_smile:
25. únor 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky. Tak já jsem měla poslední týden takový pocit, že bych mohla být těhu. Tak jsem dnes testla a..... Nic. Takže počkám, kdy příjde babka kramářka. Tenhle měsíc má nějak zpoždění. Ne, že by mi to vadilo... :wink:
26. únor 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mel ahojky Katko a kdy máš dostat MS? Třeba to bude vidět na testu až později :slight_smile:. Držím palce a dej vědět :wink:
26. únor 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levaska No už jsem podle mého dostat měla. Ale je možné, že mám zas delší cyklus. Takže uvidíme. Další těhu test musím koupit, tak jako tak, takže i kdyby MS dorazila, tak budu mít do zásoby. Je i možné, že těhu být můžu a je ještě brzo. Uvidím. Ale měla jsem prostě takový dobrý pocit tenhle měsíc. Ale nevadí. Já mám ještě čas. :wink:
26. únor 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mel ty Kačko, ale já když měla naposledy tady ten dobrý pocit, tak nejdříve ohlásila své těhu Janča a o týden či dva já :slight_smile:, takže já na tady ty dobrý pocity věřím :slight_smile:. No každopádně preventivně držím palce a těším se na zprávy a tetě kramářce přeji kdyžtak dlouhou dovolenou :grinning: .
26. únor 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levaska No tak dneska dorazila. Takže žádné těhu se nekoná. :slight_smile: Třeba příští měsíc se dočkáme. :slight_smile:
27. únor 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky....Kačko škoda že tonevyšlo....mohly jsme být pěkně u sebe..:slight_smile:Tak držím pěsti na další měsíc...:slight_smile:
Já ohlásila včera v práci(chodim brigádně do Kaufu za kasu), že jsem těhu....ale ráda bych tam byla dokonce rodičáku..:slight_smile: Tak snad mi bude stále dobře abych tam ty dva měsíce ještě vydržela..:slight_smile:

@levaska co ty v práci...neprudí dětičky..:slight_smile:
27. únor 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mel No tak to mě Kačko mrzí, ale tak vzhůru na další měsíc. Možná bych zkusila být tebou jen tak na zkoušku ty ovu testy. Nic za to nedáš, teda krom těch pár korun :slight_smile: .

@vodickova.jana No já jsem teď byla doma s teplotou týden a příští týden máme jarní prázdniny, tak si ještě odpočinu :slight_smile: . Mě teda zatím nic moc není, občas trošku takový nával, ale zvracení žádné :wink: a prsa už také bolí méně :grinning: .Jediné co mě trápí tak je fakt šílená únava, ta mě teda sráží na kolena :angry: .No moc se těším na tu další kontrolu, jak je to asi první těhu, jsem hrozně nedočkavá a docela se i občas bojím :confounded: . No snažím se na to moc nemyslet, ale znáte to...moc mi to nejde :slight_smile: . A jak je tobě Jani? V pohodě? Těším se na další zprávy :slight_smile:
27. únor 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak koukám že máme podobný průběh těhu.....blbě mi není, prsa už taky cítím míň a o únavě mi ani nemluv..:slight_smile: Ale furt lepší než trávit rána nad záchodovou mísou..:slight_smile:
Už se taky těšim na středu....:slight_smile:
1. bře 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana To je hezké, stějně jsme otěhotněly, máme dost podobný průběh :slight_smile:. Já byla na kontrole u dr. po té teplotě a nechala mě stále doma na neschopence. Trpím totiž zvláštním druhem anémie a tak říkala, že bude radši, když zůstanu doma :frowning2:. Pak jsem se byla podívat ve škole, no a dětičky mě málem rozplakaly, kdy se jím vrátím a že se jim stýská :frowning2: :cry:. No nedá se nic dělat :unamused: . Vzhledem k té únavě jsem to docela uvítala.
No jo tobě se kontrola pěkně přiblížila, to už bude prďolka pěkně vidět :slight_smile: . Tak přeji dále krásné neblinkací těhu :grinning: a těším se na další zprávy :wink:
2. bře 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky takže už budeš doma aždokonce.....asi jo co....:slight_smile: Tak si užívej a odpočívej....a co byste vůbec chtěli raději holčičku nebo kluka??? Já bych ráda holčičku,aby byl páreček..:slight_smile:
Doufám, že už nás nějaké nevolnosti nečekají...:slight_smile:
3. bře 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Ahojky, no asi mě už nechají doma. Co jsem četla na internetu, tak s touto anémií nechávají doma na rizikovém těhotenství a často se musí docházet na transfuse v průběhu těhu. No tak uvidíme, co z toho bude.
Nám by to asi bylo vcelku jedno, jestli to bude holčička nebo chlapeček...ale maminka by si asi tajně přála víc chlapečka :slight_smile:. No hlavně ať je vše v pořádku :slight_smile:! S manželem jsme se domluvili, že to vydržíme a necháme se překvapit :grinning: , tak uvidíme jestli to vydržíme :grinning:.
No mě bohatě stačí ty návaly nevolnosti :confounded:, takže také doufám, že zvracení se mi teď už vyhne :sunglasses:
3. bře 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levaska. Já jsem to při 1. těhu taky nevěděla. Nechala jsem se překvapit. A vzhledem k tomu, že partner se mnou na kontroly nechodil, tak nevěděl ani on, i když moc chtěl. :slight_smile: Podřekl se až doktor 2dny před porodem, když mi vysvětloval, že kluci jdou automaticky CS, pokud nejsou otočení hlavou dole a holky si můžou vybrat. No a já si mohla vybrat. Tak to bylo jasné. :grinning:

Jinak jsem ráda, že vám není špatně. Mě při 1.těhu taky nebylo, ale pak jsem začla jíst železo a to mi teda dělalo paseku v žaludku, I po porodu, takže jsem ho jedla tak jak se nemá. Sem tam někdy a po jídle. A litovala jsem holky, co fakt je jim v těho zle. Mě bylo 2x do týdne a stačilo mi to. :slight_smile:
4. bře 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mel Tak to je docela vtipné, jak se prořekl :grinning: . No my to snad vydržíme, zase myslím si, že za ten okamžik překvapení to stojí :slight_smile: . A co ty Káťo, jak vám to tento měsíc jde?
4. bře 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levaska Aby se vám dr taky nepodřekl. :slight_smile: Já jsem to hned řekla i partnerovi a měli jsme domluveno jméno Alena. Škoda, že jsme si papír nevyplnili dřív. Od rána jsem čekala na spontální porod a v poledne jsme vyplňovali jména. Byla jsem hladová a měla žízeň a začli vyplňovat papír. Takže jsem podepsala i to co jsem původně vůbec nechtěla, ale hádat se mi nechtělo. A nakonec večer jsme po CS měli holku Danielku. :pensive: Jinak mi teď končí MS, takže zatím nic. :slight_smile:
4. bře 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky....tak zítřejší kontrola se mi blíží..:slight_smile:
Já bych to teda asi nevydržela....možná kdybych jednou měla třetí,ale ted se už nemůžu dočkat na to jestli to bude holčička nebo kluk..:slight_smile: jsem hrozně zvědavá..:slight_smile:
kačko...tak hodně zdaru at to ted vyjde ..:wink: takže místo Alenky Danielka....ale to je také pěkný jméno..:slight_smile:
5. bře 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Tak ať ti to dobře dopadne. No pěkné je, ale dlouhé. Máme i dlouhé příjmení a adresu. Ve škole jsem nesnášela podepisování sešitů, pak vyplňování složenek, kde mi nestačily kolonky a teď pokud jdu něco vyřizovat nebo někde, kde se mám podepsat víckrát, tak šílím. Takže chudina Danielka. Čeká jí stejný osud. :unamused:
5. bře 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Ahojky Jani, no ono to utíká jak voda, tak ať prďolka je hezky vidět a je vše v pořádku. Moc se těším na zprávu a možná i tu fotečku :slight_smile: . Já teď mluvím sice jak haur, ale nikde není psáno, že to vydržím nevědět až do konce, ale zase si říkám, že by to bylo hezký. Uvidíme..... :wink: .
katka_mel Také držím palce, ať to co nejdříve vyjde :slight_smile:! Umpřímně mě zase občas chybí to intenzivní snaženíčko :sweat_smile: .
5. bře 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Tak jak dopadla kontrola?
7. bře 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky....moc se omlouvám, ale včera mi to nešlo se sem připojit a odpo jsem byla v práci...:slight_smile:
Tak kontrola dopadla dobře...:slight_smile: Mrnousek se tam pěkně mrskal, byla to sranda na to koukat..:slight_smile: Jinak termín podle UTZ vyšel na 30.9.....takže sjem rovnou dostala i těhu průkazku vysáli ze mě 5 zkumavek krve...:slight_smile: a další KO za měsíc....a mám i fotečku...jen nám nefunguje čtečka karet u PC tak jsem včera fotila na mobil a poslala na FCB...tak jestli ho máte dejte si mě kdyžtak do přátel...Jana Štýbrová Vodičková...
8. bře 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek