• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky podzim-zima 2012 :-)

4. března 2014 
@vodickova.jana Ahoj Jani, no já už jsem byla jak na trní, kam jsi se nám zatoulala :slight_smile: . To jsou báječné zprávy, moc gratuluji :grinning:. Já už se nemůžu dočkat za týden a pár dnů :wink: , je to tak strašně dlouhý :confounded: . Na FB si tě najdu, třeba se někdy chytnem i tam :slight_smile: . Tak hezky odpočívej a užívej :sunglasses: .Pa
8. bře 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky ..už jsem si tě dala do přátel..:slight_smile: Časem udělám albíčko i tady až rozchodíme tu čtečku, známý mi tam musí dát nějaký program....:slight_smile: Sice nám funguje na notasu,ale jsem líná fotky stáhnout tam pak na flešku a pak sem do počítače...:slight_smile:
Už se moc těším na tvojí fotečku..:slight_smile:
8. bře 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Ahoj Jani, fotěčka je krásná, jak jsem ti už psala na FB :slight_smile:. Ani nevíš jak se těším já :slight_smile:, jsem jak malá, když měl přijít Ježíšek :grinning:. Taky jsem si i dneska všimla, že jste nám s prďolkou utekli s TP do září :confused:
9. bře 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No uvidíš jak měření dopadne tobě....taky se to může posunout...Mě minule když měřil tak to vycházelo na 4.10. což by odpovídalo i s ovulkou.....a ted nějak rychle vyrostl špuntík..:slight_smile: Ale myslim, že nás to čeká až v říjnu neboj...:slight_smile:Štěpovi se taky nechtělo ven a musela jsem na vyvolání..:slight_smile: Ale je fakt že jsem ke konci těhu měla preeklampsii a pokud jí budu mít zase tak to třeba může být i dřív ješět jestli budou nějaký vedra...na to se vůbec netěším..:-/
10. bře 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana No uvidíme, jak pořídíme u pana doktora :slight_smile:....ještě týden :wink:.Pokud by se to mělo měřit podle břicha, tak asi taky pěkně rosteme :slight_smile:. Už teď mám problém zapnout kalhoty :slight_smile:. Preeklampii měla kamarádka a nakonec rodila narychlo císařem v 7.měsíci. Moc ale o tom nevím, jen tak něco z internetu a od té kámošky. Uvidíš, ale určitě to bude v pohodě. No a k těm vedrům...to je pro mě kapitola sama pro sebe...na to se fakt netěším vůbec. Takže tajně doufám, že to letos nebude tak hrozné :slight_smile: .
10. bře 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já měla štěstí že u mě se pomalu rozjížděla až tak posledních 6 neděl....byla jsem 2x v nemocnici kvůli pozorování a upravování tlaku a napotřetí už k porodu..:slight_smile: tak uvidíme jak to bude ted..:slight_smile:
11. bře 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana To bude v pohodě. Já taky nevím co mi udělá ta chudokrevnost, ale vnitřně se tím nesmíme trápit. Ono to dopadne, tak jak má :slight_smile:
11. bře 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky ...omlouvám se za delší nepřítomnost...ale mám tu mamču a nějak není čas....:slight_smile:
Malej odjíždí v pondělí s babi a já budu mít čas chodit do práce..:slight_smile:
A co u Vás nového..:slight_smile:
16. bře 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak mě zítra čeká vyšetření u pana doktora, tak doufám, že bude všechno v pořádku,tak jak má být :slight_smile:. Nakonec ty 4 týdny utekly, ani nevím jak :slight_smile:. Dneska mi otekla půlka tváře od dásně, tak léčím babskými radami - odvar z hřebíčku a heřmánku. No pokud to do zítra nezplaskne, tak si ještě udělám výlet k paní zubařce :frowning2: , asi na říznutí :frowning2: . Ach jo, já se těch problémů se zubama taky snad nikdy nezbavím :angry: . No a co ty Jani, jak Vám je s prďolkou? Mě stále nic není, i ty prsa už tolik nebolí :slight_smile: . A ty Kačko? Co ovulka - byla, bude? Zítra se ozvu a dám vědět, jak dopadneme :slight_smile:. Držte nám holky palce!
17. bře 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky...
Tak jsem zvědavá na zprávy a nikdo nikde..:slight_smile: Tak snad kontrola dopadla dobře a máš fotečku..:slight_smile: Zub ti teda nezávidím....:frowning2: Já na ně naštěstí netrpím....musim zatukat..:-/
Jinak dnes jsem oběhávala sociálky a úřad práce,a stejně sem se nic moc nedozvěděla..:frowning2:
No a je mi zatim taky dobře....prsa taky lepší..:slight_smile: Jen ta únava pořád trvá....:slight_smile: Dneska si odvezla mamina malýho k nim tak mám klídek...i když budu chodit skoro furt do práce a do toho příprava na velikonoce..:slight_smile:
18. bře 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Ahojky, já to dříve nestihla :slight_smile:. Tak kontrola následující: moč, odběry krve ( na spoustu věcí, ani si všechno nepamatuji - ostuda :sweat_smile: ). Pak prohlídka u Dr. pohmatem vše v pořádku, dle PM 11+2 (podle utz to asi bude o ten týden méně) a termín porodu na 5.10., takže zatím stále říjňátko :slight_smile:. Další kontrola za měsíc 15.4. a na velký UTZ příští týden v pondělí (asi k tomu budou rovnou ty výsledky z krve, takže proto takto rozděleně). Dneska bohužel UTZ nebyl :frowning2: , tak jsem byla smutná, ale zase ten týden uteče jak nic. No a když jsem čekala v kabince, tak mi praskl ten váček u zubu, takže ten hnis odešel a musím také zaklepat, že od té doby úleva a jen opadává ten otok. Takže se zubařka nekonala :slight_smile: a jsme domluvené na příští týden na kontrolu a orazítkování průkazky. No a to byla dneska asi největší radost, že jsme dostali průkazku, takže ofiko těhulka :slight_smile:. A také jsem dostala povolení vrátit se do práce, takže další úleva, jelikož mi z toho doma akorát hrabe :slight_smile:.
Tak toto ve zkratce můj den :slight_smile:. No a fotečku samozřejmě dodám, hned jak příští týden bude :slight_smile:.
18. bře 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky tak moc gratuluji k super kontrole....mě taky braly asi 5 zkumavek..:slight_smile:
A na fotku se moc těšíme, aspon ti to uteče když tam půjdeš takhle po sobě...:slight_smile:
Jinak já byla dneska v práci a jsem ko. Od 8-17....´v Kaufu dneska začátekakce,tajže lidí jak s.....:-/ měla jsem toho už plný kecky...:slight_smile: A co ty jak v práci.-...
21. bře 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já jsem se v práci domluvila, že nastoupím zpátky až po Velikonocích, tzn. 2.dubna :slight_smile:. Tak to ti teda nezávidím takhle dlouhou pracovní dobu, to by mě asi kleplo :slight_smile:...a koneckonců z těch lidí asi taky :slight_smile:. Těším se moc, tak snad to bude všechno v pořádku a mimi bude hezky vidět :slight_smile:.
21. bře 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak dnešní screening dopadl na jedničku...mrňous se tam pěkně mrskal, takže panu doktorovi chvilku trvalo než naměřil věškeré hodnoty, které chtěl :slight_smile:. Byl to moc krásný zážitek to takhle vidět...no prostě úžasný a ještě když člověk ví, že se to odehrává v něm :grinning: ...no neuvěřitelný. Veškeré hodnoty byly v pořádku, takže se mi zase pěkně ulevilo. No a na KO 15.4., na krev 19.4. akorát na UZT zase až ve 20.tt, takže až 28.5. To je pěkná doba :angry: , to zase bude pak překvápko, jak vypadá :grinning: . Přikládám i fotečky, ať se můžeme konečně ukázat. A co ty Jani, jak se daří? A ty Káťo...OVU?
26. bře 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda. Krásné fotky. Já měla při Dance jen jednu. A tu mám schovanou. :slight_smile: Já OVU neřeším. Krámy mají přijít možná zítra nebo pak později. Nevím, když to mám nepravidelné. Ale chodí to co 20-22 dní, někdy později. Tak uvidím. Třeba nepříjdou. :slight_smile:
Jinak jsem nahlédla se zeptat, jak to u vás pokračuje a vidím, že u @levaska dobře. a co @vodickova.jana ?
27. bře 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky....včera jsem sem psala, ale nešlo mi to odeslat. Nějka nám blbne notas..:frowning2:
Takže ještě jednou moc krásná fotečka...je tam bobeš už krásně vidět. Jen je škoda, že další budeš mít až ve 20 týdnu. To můj gynekolog dělá UTZ pokaždé dotoho 20 týdne...teda aspon dělal když sem byla poprvé těhu...:slight_smile:
Já jdu na KO 3.4.
Kačí tak snad nedorazí mrcha jedna..:slight_smile: A já myslela žes byla u doktora...nebo ne???Ohledně těch krátkých cyklů...
28. bře 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak veselé Velikonoce at vás chlapi pořádně vyšlehají..:slight_smile:
1. dub 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Mám dr. cca30km, takže počkám, až sleze sníh. U nás je totiž pořád a o víkendu napadlo dalšího půl metru. Jinak jsem se na ty cykly ptala a prý je minimum 21dnů a to já v průměru mám. Jinak mrcha dorazila a už pomalu bude končit.
A co u vás velikonoce? u nás měl partner a Danielka nějaké střevní problémy a já kocovinu jako asi ještě v životě (moc jsem jich ale nezažila) :grinning: :grinning: :grinning: Takže jsem uvařila jen rýžovou polévku a to bylo všechno, co jsem ten den dělala. Partner viděl, jak vypadám, tak byl celý den s Danielkou a to mi teda udělal fakt radost a večer jsem mu poděkovala. Nechápu, jak ti chlapi můžou každý týden pít :wink:
2. dub 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kačko aha....no to nemáš zrovna blízko..:frowning2: asněžit ještě má, co jsem poslouchala....je to hrozný...já už chci opravdový jaro...:stuck_out_tongue_closed_eyes: a ne tenhle hnus co je venku....
Noalestejně mi to přijde málo....už si zkoušíš měřit tu BT....abyy neměla třeba i krátkou fázy po ovu, já jsem jí měla kratší tak jsem pak otěhotněla až s práškama....:slight_smile:
´Velikonoce dobrý, malej koledoval a hrozně ho to bavilo....i když se asi nejspíš vždycky těšil na ty dobroty co dostal...:slight_smile: Jen to počasí mohlo být lepší, poletoval sníh..:frowning2: No ale t sis to teda užila perfektně....to jste něco oslavovali,že si se přiopila...:slight_smile:
3. dub 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. No popravdě ani nevím, jak se BT měří. To se měří jako normálním teploměrem v pochvě? Vím že tu jsou diskuze na takové téma, ale nemám čas a popravdě ani moc chuť to pročítat a ptát se tam. Bych vypadala jako tupec.
Jinak dnes jsem byla pro přihlášky do školek a jedna ředitelka mi řekla, že s tím nemám moc počítat, že je silný ročník a míst tolik není ani v jiných školkách a Danielka je narozená až v prosinci, takže šance jsou skoro nulové. Přesto to zkusíme. Podám přihlášku do 3 školek a snad v některé se místo najde. Jsem věčný optimista. :wink: A když ne, tak budu s Dankou doma. Do původní práce se nevrátím, i když se mi tam líbilo, protože bych to časově nezvládala a jinou práci si hledat budu, pokud mi ji příjmou, ale moc šancí taky tady není. Je to teď hrozné s hledáním práce a hlavně pokud chci dělat jen ranní směny. Partner má práci, ale dělá od rána do večera, takže ho Danielka kolikrát ani nevidí, tak on by do a ze školky stejně Danku brát nemohl. Tak jsem zvědavá, jak to všechno dopadne. No nejlepší by bylo otěhotnět jako vy. A jak se vůbec cítíte?
3. dub 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky....tak dnešní kontrola dobrý. Brali mi krev na genetiku,za týden mám volat na výsledky....tak snad bude vše v pořádku..:slight_smile: Doktor dělal UTZ, tak Vám sem dám už obě dvě fotky ...z minula i z dneška..:slight_smile: Dneska fotka vtipná...mimi bylo natočený obličejem přímo k nám...tak tam jsou hezky vidět oči....:slight_smile:

@katka_mel BT se měří teploměrem v pochvě....je lepší mít normální ane digi...prý jsou přesnější....a měří se každé ráno zhruba ve stejnou hodinu,předtim než vstaneš z postele.....:slight_smile:a zapisuješ si to do grafu....:slight_smile:
Tak držím pěsti at to těhu vyjde.....a nemusíš řešit práci..:slight_smile: Já malýho už minulý rok taky zkoušela....věděla jsem že ho nevezmou, budou mu tři až ted na čáry,ale aspon máme bodík k dobru tenhle rok. U nás jsou zápisy někdy v půlce května...minulý rok byli taky v dubnu...tak uvidíme jestli ho vezmou nebo ne.
A já se cítím dobře...včera mě pobolívalo břicho ale dnes už dobrý..:slight_smile:
3. dub 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem se včera vrátila do práce, tak nevím, kde mi hlava stojí :slight_smile:. Ty dny najednou tak rychle utíkají :slight_smile:. Jsem teda docela dost unavená, ale to se není zase čemu divit. Jinak je nám s miminkem dobře, také trošku víc cítím občas břicho - takové jakoby šimrání :slight_smile:.

@katka_mel Asi bych to zatím také zkusila řešit nějak sama - buď to měření BT nebo ty OVU testy. Doktoři se pak i k tomuto odkazují (tedy někteří) jestli se snažíte otěhotnět přesně v době OVU nebo to prostě jen zkoušíte. A já byla alespoň klidnější, když jsem věděla, že mi tělo funguje a OVU probíhá, tak jak má. Držím palce, ať to vyjde - i kvůli té práci a Danielce, aby s tebou mohla být doma, když školky nemají místo.

vodickova.jana Jani, moc hezké fotečky. Ta druhá je vážně skvělá :slight_smile:.Držím palce na výsledky krevních testů! Já se cítím dobře, pomalu ani nevím o tom, že jsem těhotná :slight_smile:. Doufám, že takto klidný průběh bude až do konce těhu :slight_smile:.
3. dub 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,tak jsem dnes volala na vysledky genetiky a neco je tam spatne :( zitra jdu k doktoru ,aby mi rekl vice. A budu se objednavat do geneticke poradny v CB. Rvala jsem z toho jak tur. I kdyz vim ze je spousta holek co meli falesne poz. vysledky,ale prece jen nejake riziko tam je. Je to sileny,ani ve snu me nenapadlo ze by mohlo byt neco spatne :(
tak snad budu taky jedina.
10. dub 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Ahojky Jani, nemaluj hned čerta na zeď. Uvidíš, co ti řekne zítra doktor. Věřím a doufám, že vše bude v pořádku a výsledky byly jen falešným poplachem. Držím palce a budu na Vás myslet. Dej určitě vědět, jak to dopadlo. Mě teda doktor nic neříkal a volat jsem si taky neměla ??? tak ani nevím, jestli mi nějaké gen.testy dělal. To se dělá z krve, Jani? Já jsem si pouze nechala udělat udělat krevní testy na štítnou žlázu kvůli genetickým vadám, ale ty jsme si taky s manželem zaplatili.
Ještě jednou držím palečky a držte se :slight_smile:!!!
10. dub 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo z krve. je to gen.screening
10. dub 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky...tak dneska jsem se objednala na genetiku....jdu tam za týden ve čtvrtek...a nejspíš mi rovnou vezmou i tu plodovku..:frowning2: Jinakjsem byla pro výsledky a ze 4 testů mi vyšli 3 pozitivně...a riziko postižení je 1:25....což je hodně rizikové....tak snad to dopadne dobře...:-/
11. dub 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana To mě mrzí. ve čtvrtek na tebe budu myslet, aby to moc nebolelo (a prý to moc nebolí :wink: ) a pak aby dobře dopadly výsledky. teď jedna holčina od nás z diskuze čeká mimčo a to bude mít taky nějakou deformaci nožiček, ale prý to bude operovatelné, tak budou mít těžší začátky, ale nemělo by být pak ani nijak opožděné ve vývoji. Tak říkala, že si to nechají. Kdyby mělo být nějak víc postižené, tak že by si to nechala vzít, že by na to asi neměla. Tak třeba i kdyby výsledky dopadly hůř, je třeba se poptat, co to je za vadu a třeba by to bylo operovatelné. Tak na tebe budu myslet.
11. dub 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Ahojky Jani, také na Vás budu myslet a držet palce, ať vše dobře dopadne. Pevně věřím, že vše se v dobré obrátí a ty výsledky nepotvrdí nic hrozného. Ty se drž Jani a odpočívej, ať si v klidu a miminko také. Držím palce a čekám na zprávy.Pa :wink:
11. dub 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky dík moc....snad to bude nakonec dobrý.
12. dub 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak dnešní kontrola v poradně v pohodě. Až na to hodinové čekání a blbou náladu sestřičky :unamused: . Další KO za měsíc 13.5. A v pátek mě teda čeká také odběr té krve, myslím na triple test. Tak snad bude vše OK :wink: . Zatím se mějte fanj.
vodickova.jana Jani moc na tebe i mimi myslím a držím palce. Pa
15. dub 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek