• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky podzim-zima 2012 :-)

4. března 2014 
@vodickova.jana Myslím na Tebe už od rána a držím pěsti!!!
18. dub 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana taky držím moc moc palčky pak dej vědět co a jak
18. dub 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky pisu z mobilu. Tak na ty genetice,nejprve mi udelali UTZ. Podle neho vypada mimi zdrave,zadne rostepy videt nebyli. Velikosti odpovida a mame uz 150g. Jo a uz se nam HOLKA ukazala v cele sve krase. Tak by nam vysel parecek,pokud to dobre dopadne. Pak mi brali tu plodovku, docela jsem mela strach,ale uplne zbytecne. Fakt to skoro vubec nebolelo :slight_smile: No a v pondeli mi budou volat predbezne vysledky,kde se bud potvrdi nebo vyvrati ty gen. vady (down. sy a ty dalsi) a za 2-3 tydny mi prijdou vysledky postou ...ty budou uz kompletni i s rozštepovyma vadama. Tak ted jen vydrzet do pondeli.
18. dub 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@levaska a tobě budu držet palečky.....věřím,že to dopadne dobře...:slight_smile:
18. dub 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana no tak vidíš :wink: hlavně ať je všechno vpořádku nikdy nezáleží na tom co to bude, ale záleží na tom jestli to bude zdravé
18. dub 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Ahojky, tak vidíš maminko :slight_smile:, to jsem za vás obě moc moc ráda. Od rána jsem na tebe také myslela,ale k PC jsem se dostala až teď. Dneska jsme měli ve škole třídní schůzky, takže mazec :slight_smile:. Já jedu zítra
na krev, tak uvidíme, každopádně pak dám vědět :slight_smile:. Takže ještě jednou - jsem moc ráda, že je to v pořádku a dávej na sebe pozor :slight_smile: Pa pa holky :grinning:
18. dub 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@levaska No v pořádku to ještě úplně není....jen dle UTZ a tam jdou stejně śpíš vidět roštěpové vady (páteř, patro atd. ale ne ty genetické...kvůli tomu se brala ta plodvka a výsledkymi zavolají sami z genetu prý nejspíš v pondělí...:-/
19. dub 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Juchůůůůů......před chvíli mi volali z genetiky...a výsledky na downa,Edwardsův syndrom a ještě nějaký ty častější jsou dobrý....:grinning:D Tak mi spadl kámen ze srdce..:p Za 14 dní přijdou komplet výsledky,ale to už by musela být nějaká hodně vzácná vada....tak to vypadá,že čekáme zdravou holčičku...:slight_smile:
19. dub 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Paráda :slight_smile:!!! Já dnes byla na odběru krve a pro výsledky si mám zavolat příští čtvrtek. Tak teď vydržet :unamused: ...to je vždycky to nejhorší to čekání. Tak se držte holky :slight_smile:
19. dub 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@levaska tak držím pěsti....:slight_smile:
20. dub 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak výsledky triple testu jsou v pořádku :slight_smile: :wink: . :wink:. Dost se mi ulevilo :slight_smile: a za odměnu jsme si s miminkem koupili plenky v akci :slight_smile:. Jak se máš ty Jani? A co princezna, už cítíš její pohyby?
25. dub 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak to je super moc vám to přeju. já jsem byla na tom prvotrimestrálním testu ten vysel v pořádku jak krev tak utz minuly tyden jsem byla na triplu a ten dopadl taky dobre no a ted uz jen cekám na ten utz ve 20 tydnu jedeme do gennetu byli ste už někdo v gennetu?
26. dub 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samanta2208 tak super, také gratuluji :slight_smile:. Já chodím jen ke svému g\nekologovi, má tam i velký utz, takže nemusím nikam jinam :slight_smile:
26. dub 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levaska tak to se mas. Muj doktor utz nedela on ho tam ma jen na paradu.
27. dub 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky....
tak předně @levaska gratuluji k testům, že vyšly dobře....aspon se nemusíš zbytečně nervovat jako já...:slight_smile:

@samanta2208 taky gratuluji....a UTZ dopadne určitě dobře....já jedu do Českých Budějovic jsme objednaný na 16.5. tak se těším....:slight_smile:
28. dub 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana já se taky těším my jedeme 16.5 do gennetu do prahy :sunglasses:
28. dub 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to se máte, já si musím počkat až na 28.5. :frowning2: , ale už teď se s taťkou moc těšíme :slight_smile:.

@vodickova.jana Moc děkuji, to víš, že se mi ulevilo a jsem ráda, že to je bez nervů a čekání na další výsledky.

@samanta2208 UTZ dopadne určitě dobře :slight_smile:.

Budete si některá z Vás dělat 3D ultrazvuk? Přemýšlím nad ním, ale nejsem si jistá :unamused:
28. dub 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechci nějak jsem o ultrazvuku nečetla dobré věci takže nechci prďolku nějak zatěžovat dalším utz
@levaska
28. dub 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@samanta2208 No vidíš tak jdem nastejno..:slight_smile: mě teda dělali podrobný UTZ už před tou plodovkou....tak srdíčko vypadalo dobře..tak snad to bude ok..:slight_smile:

@levaska já si 3D UTZ nechávala dělat při prvním těhu...je to pěkné,ale ted už bych nešla...stálo mě to 1000,- a na to video jsem se koukla za celou dobu jen dvakrát , ale je zajímavé vidět jak mimi vypadá...:slight_smile:
28. dub 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana neboj vsehcho je vpohode a dal bude uvidis
28. dub 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to doufám, :slight_smile: s malým jsem měla poslední 2 měsíce preeklampsii, naštěstí se rozjížděla pomalu tak se malý narodil tak jakměl....tak doufám,že aspon to mě ted mine....:slight_smile:
29. dub 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky tak jak se máte???? Nějak se nám to vleče do těch UTZ co????:slight_smile:
5. kvě 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dnes konečně dorazily kompletní výsledky z genetiky a vše je v pořádku..:slight_smile: A máme na 100% potvrzenou Emičku...:slight_smile:
15. kvě 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Ahojky, dneska jsem si zrovna říkala, že to tady pěkně flákáme :slight_smile:. Moc gratuluji k super výsledkům, hlavně, že je vše v pořádku. Já jdu zítra na kontrolu do poradny a UTZ v úterý 28.5. Moc se těším, manžel půjde se mnou, tak to bude dvojitý zážitek.

A co miminko, tedy vlastně ofiko Emička :slight_smile:? Už ji cítíš? Já si pořád nejsem jistá, jestli to co cítím jsou či nejsou pohyby mimíska :slight_smile:.
15. kvě 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@levaska Čauky,no jo flákáme. Asi si po dlouhé době uživáme sluníčka :slight_smile: Jsem ráda,že to dopadlo dobře. Já byla na gynďě v pondeli. A dobrý. A zítra gen. UTZ -tak se taky těším.
Jinak já pohyby citim uz od 17tydne. A ted uz teda dost citelne :slight_smile: Ale aspon o maly vim :slight_smile: a co ty v práci?? Jeste to zvládáš???
15. kvě 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Já teď nestíhám. Je pěkně, takže jsem s Dankou stále venku. Jinak hledím, jak to utíká. Vy už jste v polovině!!! :astonished: A já zatím nic. Za chvíli léto, tak už to pomalu začnu řešit. Objednám se na gyndu, koupím kyselinu listovou a viděla jsem tady i nějaký přípravek kolem cca 300kč, který prý celkem pomáhá. Akorát ho musím dohledat. Jinak moje segra je v nemocnici na kapačkách, aby jí povyrostlo mimčo. Termín má 10.6., tak jí to asi odkapou a pak pustí domů a pak děj se vůle boží. Podrobnosti nevím, pojedu za ní o víkendu. Tak se opatrujte holky. Ahoj.
16. kvě 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak dnešní kontrola v pohodě, dokonce jsem už tam moc nepřibrala, tak byl Dr. spokojený :slight_smile: a já taky :slight_smile:.

@vodickova.jana Doufám Jani, že sem nebo na FB dáš dnešní fotečku Emičky, ať se můžeme pokochat :slight_smile:. Já si pořád nejsem jistá těmi pohyby, ale takové šimrání cítím už asi 2 týdny a občas teď večer takové strknutí a nadouvání :slight_smile: - to je hrozný, jak se to špatně popisuje :confounded: . No ale vy my určo rozumíte :slight_smile:. No do práce chodím, ale už se pomalu těším až to skončí, už bývám docela unavená. Ale ten měsíc a půl do prázdnin dám :slight_smile:. Co ty, ještě brigádničíš?

@katka_mel Ahoj Káťo, letí to jak voda :slight_smile:. Zrovna v pondělí jsem si říkala, že jsem v půlce a jak to rychle uteklo. Budu ti držet palce, aby to co nejdříve vyšlo. Ale vůbec bych se nebránila nechat si nějak pomoct od Dr. Pod tlakem to jde fakt špatně. Já otěhotněla až v měsíci, kdy jsem se sama v sobě smířila s tím, že nám bude muset Dr. pomoci. No a ono ejhle a bylo to samo :slight_smile:. Přeji ať u sestry vše dopadne dobře a nejsou větší komplikace! A dej vědět co u Dr a jak jsi na tom.
16. kvě 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katka_mel Ahojky....to je jasný, že s malou užíváte sluníčko..:slight_smile: My taky..:slight_smile: A máš pravdu,že to utíká...je to děsný, že už máme půlku za sebou...:slight_smile:

@levaska fotku dám zítra ju...ted už se mi nechce a včera jsem nestíhala...mám tu ted už od pátku ségru s dětičkama ještě do neděle ,tak to máme nabity..:slight_smile: A to už bude určo ono ty malinký kopanečky...:slight_smile: mě už se tam mele pěkně...já už jsem v práci skončila...jak jsem šla na tu plodovku,tak pak bych stejně nemohla nic tahat---- tak jsem v dubnu skončila..:slight_smile:tak to tam zvládni do těch prázdnin....:slight_smile:

Jinak kontrola dopadla na výbornou, jak jsem psala na fcb....:slight_smile: tak jsem ráda...:slight_smile:
17. kvě 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojík holky..jen píši, že jsem dala nějaké fotky do alba co jsem vytvořila pro těhulkování s Emou...
A co vy jak se máte????Mě včera odjela po více jak týdnu ségra s dětičkama a mamina...tak je konečně klídeček..:slight_smile:

@samanta2208 a co ty a UTZ...bylas tam ve stejný den ve čtvrtek ne-????
20. kvě 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tímto slavnostně ohlašuju, že jsem se konečně taky dočkala a podle těhutestu čekáme dalšího potomka. Zatím to nechci zakřiknout, může se stát ledacos, ale mám obrovskou radost, že na testu jsou //. :sunglasses:
27. kvě 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek