• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky podzim-zima 2012 :-)

4. března 2014 
Ahojky Káťo, to supeeeerrr zpráva a moc ti gratuluji a držím palce, ať je vše tak jak má být :grinning: . Moc ti to přeju a jsem ráda, že ti to vyšlo :slight_smile:. Netrpělivě čekám na další zprávičky :slight_smile:.
Já byla včera na UTZ a vše bylo v pořádku, jen prďolka chvilku trucoval zádíčkama, tak jsme se museli jít projít a pak znova na UTZ. Bohužel doktor neviděl pořádně na srdíčko a proto nás poslal ještě na specializovaný kardio UTZ do Ústí nad Labem. Dnes jsem tam volala a jsme objednaní na pondělí. Fotečku dodám o víkendu, teď mám nějaký chaos :slight_smile:.
Tak se mějte fajnově a těším se na vaše zprávy. Papa
29. kvě 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky teda...člověk se sem chvíli nedostane a hned takový super zprávičky..:slight_smile:
@katka_mel MOC MOC MOC zatim POTICHU GRATULUJI!!!! Určitě to bude dobrý uvidíš..:slight_smile: Ty jó mám z toho ohromnou radost..:grinning:
31. kvě 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@levaska tak aspon mrnouska uvidíš ještě jednou..se máš....ted mě čeká UTZ až kolem toho 30 týdne....a já bych se na malou mohla dívat pořád...:slight_smile: škoda, že ty domácí UTZ jsou tak drahý..:grinning:
A na fotku se už moc těším..:slight_smile: A hod sem i nějakou s bříškem...at můžu porovnat, jestli už ho nemám až moc velký..:slight_smile:
31. kvě 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@levaska tak co fotečka...:slight_smile:.....už jsem jak na trní...
6. čer 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Ahojky zítra či v sobotu :slight_smile: učím se teď na zkoušku a manžel má jet na povodně - cca na tři týdny, takže peru, peru a peru a balíme, není moc času :frowning2:....ale o víkendu slibuji, že bude :slight_smile:
6. čer 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok tak se těšíme..a byli jste vtom Ústí??? Asi ne co...
7. čer 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem se konečně objednala k dr. Jdu 13.6., tak doufám, že bude vidět i srdíčko. :slight_smile: Mějte se hezky a opatrujte se.
7. čer 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katka_mel Kačko já jdu 12. :slight_smile:.... a jak ti vůbec je???Snášíš to dobře, nebo ti je blbě??? A tatínek už to ví???
8. čer 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Já jsem zatím v pohodě. Špatně mi není, dokonce nejsem ani unavená. Takže bezva. Tatínek to samozřejmě ví. Jak jinak. :slight_smile: Bylo mu to jasné, když jsem pořád neměla MS. Měla jsem krátké cykly, tak jsem to před ním ani netajila.
8. čer 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, moc zdravím a omlouvám se za zpoždění, nějak nestíhám :slight_smile:. Tak jsem vytvořila album s fotkama z UTZ a nějaké s bříškem :slight_smile:, tak jukněte :slight_smile:. Jinak na kardio UTZ jsem nakonec nebyla v Ústí, ale v Liberci. Moc milá doktorka, dost pečlivá. Vše co šlo v tomto období vidět zkontrolovala a bylo to v pořádku, tak se mi ulevilo. Bylo moc hezký sledovat křivku srdeční akce miminka, zase o jeden zážitek víc :grinning: . No a kontrola v poradně 17.6.

@katka_mel Kačko super, budu se těšit na zprávy a držím palce, ať je vše v pořádku. Hlavně ať ti je stále dobře a nejsi unavená. Já měla největší problém právě s tou nesnesitelnou únavou - hrůza, byla jsem jak chodící mátoha :grinning: .
9. čer 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katka_mel tak to je dobře,že to zatím snášíš dobře...:slight_smile: tak snad to vydrží co nejdéle

@levaska hned jdu na to juknout..:slight_smile:
9. čer 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levaska No hlavně že je vše jak má být a srdíčko bylo vidět. :slight_smile:
@levaska @vodickova.jana Dík holky. Jako jsem to asi zakřikla s tou únavou. Včera jsem si dokonce po obědě lehala a usnula.A večer lehnu a je po mě. Ale možná to je i tím, že často vstávám k Dance, protože ji učímě v noci spát bez plenky. Tak je to co zakňourání probuzení. Ale celkem se nám daří. Jen je ted Danka strašná zdechlina. Nic nechce dělat sama, všechno musím udělat za ní. Obléct, vysmrkat, přikrýt, najíst... No budu muset najet na jiný režim. Tak se opatrujte a ať vám kontroly dopadnou dobře.
10. čer 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,už jsem sem jednou psala,ale nešlo mi to sem dát...:frowning2:tak znovu...
@katka_mel tak koukám že únava tě taky dostihla...:slight_smile: ale dobrý je ,že to zase přejde..:slight_smile: aspoň na chvíli...
Já byla minulý týden na OGTT,tak cukr naštěstí dobrý....a dnešní kontrola na gyndě taky...takže můžu s klidem jet za týden na dovču do krkonoš...:slight_smile:
a co vy a kontroly??? a Kačko nějaké foto mimíska..:slight_smile:
1. črc 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky jsem to teď zanedbávala :cry: , tak to musím dohonit. Já mám za sebou také OGTT test a cukr v pořádku :slight_smile: .Kontroly také v pohodě, na další jdu 11.7. ve čtvrtek. Už pomalu dokupujeme poslední věci ro mimíska a dáváme do kupy výbavičku.
@vodickova.jana Jani přeji hezkou dovolenou, užijte si to :wink: .
@katka_mel Kačko taky jsem zvědavá na miminka a jak se vám daří?
7. črc 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky. Jsem teď bez netu a bez počítače, takže sem nakukuju jen když jsem u našich. Jinak mám foto, ale musela bych nafotit a vložit a než budu mít \\pc, tak už bude zas nová fotka. Jinak se cítím dobře, mimčo vypadá že roste, takže spokojenost. Jinak holky už to máte za pár, tak na vás myslím, aby jste to zvládaly dobře a neměly moc horko. :slight_smile:
14. črc 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mel Ahoj Káťo, tak hlavně, že rostete a cítíš se dobře :slight_smile:. Nám to strašně letí, mě to teda teď neuvěřitelně utíká :slight_smile:. Ale je to dobře, protože už se nemůžeme dočkat :slight_smile:.
Tak ať se Vám daří a čekám na další zprávy :slight_smile:
16. črc 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda holky....omlouvám se za dlouhodobou nepřítomnost....nějak jsem byla ted přes ty vedra ko....:stuck_out_tongue_closed_eyes:....ale to vy asi taky cö???
Dneska jsem byla na kontrole, myslela jsem , že mi udělá UTZ a prý až příště....:frowning2: tak jsem se těšila, že uvidím po dlouhý době malou...no jinka snad vše vypadá v pohodě...
Kačko škoda že nemáš PC .....už se na fotečky moc těšíme...:slight_smile:

@levaska mě to taky ted nějak utíká... představa, že za 2 měsíce rodíme..:slight_smile: za měsíc bude září, to začnu s malým chofit do školky tak mi to uteče ještě rychlejc..:slight_smile:
31. črc 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, moc vás obě zdravím a prďolky také :slight_smile: . Já byla včera na kontrole, vše v pořádku, jen mi doktor musí a chce hlídat tu váhu. Ta se zatím ustálila na té horní křivce, tak i já doufám, že tam zůstane :slight_smile: . Jinak mě nečekaně udělal doktor UTZ už včera, ale byl to takový fofr, že ani nic nebylo pořádně vidět. Přeměřil prďolku a zkontroloval vše potřebné a vše v pořádku. Odpovídáme velikostí danému tt a jsme krásně připravení hlavičkou dolů, placenta tam, kde má být. A pan doktor viděl, co to bude :slight_smile:, ale já jsem to vydržela :grinning:....jsem na sebe pyšná :grinning:. Přece jen už to bude za chvilku a na to překvapení se fakt těším :wink:.
Včera jsem dokoupila poslední potřeby pro miminko, tak snad máme do začátku všechno. Tento týden dorazila i objednaná autosedačka a zimní fusak :slight_smile:. No a od dneška se asi pustím do praní a žehlení :grinning:, konečně!!!! na to se taky už jak dlouho těším :slight_smile:. Snad to není moc brzo? Co si myslíte? Ale já se zase trošku obávám toho, že kdybychom rodili dříve, tak abych to stihla a už teď jsem nemotorná, takže za měsíc už se fakt u prkna se žehličkou nevidím :slight_smile:.
Co ty Jani, už připravuješ? Co si všechno prosím balíš do porodnice?

A Kačko i já se nemůžu dočkat fotečky mimíska :wink: !

Holky mějte se fajn a ať nás to vedro už tak netrápí :slight_smile:
2. srp 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda holky....:slight_smile:
Teda ty vedra jsou šílený...:stuck_out_tongue_closed_eyes:

@levaska To myslíš jako svojí váhu nebo mrnouska??? já mám ted ve 33t nahoře cca 12kg...a ještě to půjde trochu nahoru....:astonished:
Jinka já mám už věci pro malou připravené a naskládané v komodičce....přivezla jsem si je už v červnu od ségry...tak jsem to rovnou dala dohromady...:slight_smile: Dneska akorát peru znova plíny a osušky co jsem vytáhla z krabice na půdě...a musím dokoupit nějaké věci v lékárně pro malou a snad budu mít tak nějak všechno...
tašku do porodky ještě sbalenou nemám, ale asi jí příští týden zabalím...
Jinak do porodky si vezmi určo těhu průkazku, doklady, oddací list, a jeslti máte papír na jméno pro dítko. U nás se to vyplnuje přímo v porodnici,ale všude je to jinak. Potom pro sebe : noční košile, župan, pantofle, porodnické vložky (někde jich dostaneš jen pár a pak máš smůlu tak je lepší mít balík svejch), kosmetiku, ponožky ( aby ti nebyla zima na nohy při porodu), někdo bere sebou i nějakou kůru na omývání rány po nástřihu,ale já nic takového neměla...mě stačilo to několikrát denně sprchovat...:slight_smile: a vložky do podprdy až se ti rozjede laktace, bude to z tebe stříkat..:slight_smile:, kojo podprsenku....já si třeba koupila v DM takový ty sítovaný kalhotky, drží ti ty vložky a nemusíš řešit že se umažou ...prostě je pak vyhodíš a moc to nestojí...
a pak věci pro mimi: pár plínek, vlhčený ubrousky, oblečení na mimi (u nás jsou v eráru a oblékají se až když jdou domů), doporučuji takový obyč bavlněný rukavičky (mají třeba v tescu) proti poškrábání...u malýho se mi moc osvědčili, protože mají dlouhý něhtíky a potom jsou hrozně poškrábaný..:slight_smile: no a nějaký krém na zadek,ale to většinou dostaneš v porodce nějaký vzorek, tak to tam stačí. Jinka kosmetiku na koupání u nás v porodce mají,ale nevim jak u vás....no a věci pro mimi na cestu domů připravím doma manželovi a až pro nás pojede vezme to i se sedačkou....nevim jestli je to všechno....nejspíš jsem n něco zapomněla..:slight_smile: ale na internetu najdeš spousty stránek kde píšou co zabalit do porodnice....tak na to jukni...:slight_smile:
7. srp 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. :slight_smile: Župan do porodky neberte. Mě byl teda k ničemu a jen jsem nadávala, že mi zabírá místo v tašce nebo na posteli. Jinak si myslím, že jsi to napsala všechno @vodickova.jana . Jinak si myslím, že klidně můžeš začít chystat @levaska. Já jsem měla Danku v zime a na konci léta už jsem měla vyprané a vyžehlené, kdyby náhodou a napsaný seznam, co sbalit, kdyby to přišlo dříve. :slight_smile: Lékarnu jsem řešila až po porodu, ale teď si nakoupím dopředu, protože už vím, co bude třeba. Jinak fotku nemám, protože jsem si zapoměla těhuprukajdu, tak mi dělala jen ten vnitř. utz a ani mi moc neřekla. Jen že mímo je v pořádku a že má vše co má mít. Tak se holky držte v těch vedrech a odpočívejte co to jde. :slight_smile:
8. srp 2013 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauves holky...ještě jsem zapomněla na jelení lůj.....ten jsem minule neměla a po těch několika hodinách na sále bez pití by se mi hodil..:slight_smile:

@katka_mel to je škoda....ty nás napínáš ..aby jsme pak neviděli až fotku po narození..:slight_smile:) jinak já zase župan docela využila..ale je fakt, že jsem byla na vyvolání...ještě mi 2 dny dělali testy kvůli preeklampsii, kterou jsem měla....takže jsem chodila na vyšetření.....ale potom asi už jsem ho zas tak nepotřebovala....:slight_smile:....já ještě dokoupim por. vložky, abych je šoupla rovnou do tašky a začnu s balením..:slight_smile: kdyby náhodou něco přišlo dřív, tak at mám klid....:slight_smile:
9. srp 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jste zlaté...moc děkuji za rady. Já balila a třídila věci předevčírem a od včerejška peru a žehlím....pak dám nějaké fotečky do alba :slight_smile:. Mám tady na návštěvě mamku, tak mi se spoustou věcí poradila :slight_smile:. Já už mám tašku sbalenou, pro jistotu a především kvůli manželovi, ten z toho začíná být poněkud nervózní :slight_smile:. Snad mám všechno, no a popřípadě doveze tatínek :slight_smile:.
Jdu na další várku :slight_smile:
9. srp 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauky holky....no jáí ještě tašku zabalenou nemám...:slight_smile: nějak nestéhám..byla jsem pár dní u našich....ted tu mám mamku s neteří do pondělí a včera dorazila ségra s rodinkou a budou tu do úterka tak potom snad se na to už vrhnu..:slight_smile:
18. srp 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já mám zabaleno :slight_smile: a vše už připraveno. Jsem ráda jelikož se už fakt špatně pohybuju :slight_smile:, teda to bříško už mě jaksi nepustí :slight_smile:. Teďka ještě doděláváme nějaké detaily, ale jinak už končím a dávám nohy hore :slight_smile:. Už se nemůžu dočkat :slight_smile: no a od 24.8. už nástup na mateřskou :slight_smile:.....utíká to :slight_smile:
18. srp 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda holky....tak dneska jsem byla na kontrole....tak monitor byl dobrý, a malá váží 2330g. Takže by neměla být nějaká obryně....:slight_smile:
@levaska já budu balit možná zítra...dneska odjela sestra tak zítra budu uklízet tak snad to stihnu...:slight_smile: když ne tak pozítří.....:slight_smile: ještě potom smontovat postýlku..ale to až tak v půlce září...:slight_smile:
21. srp 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Ahojky Jani, tak to je hezké, že takhle krásně rostete. Já jdu až 2.9. k doktorovi svému a pak už mě asi pošle do porodnice. No zítra si jedu sepsat porodopis a pak jdu na porodní kurz o novorozencích :slight_smile:. Už se moc těším :slight_smile:.
My už postýlku máme složenou, jen s posledními úpravami počkáme až těsně před - povlečení, přebalovací podložky atd. Utíká to, utíká :slight_smile:
25. srp 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@levaska jo to máš pravdu šíleně to letí....my budem muset zrušit kvůli postýlce stolek na PC ...máme malou ložnici tak by se sem jinak nevešla....takže na ní ještě moc nepospícháme..:grinning:
Jinak už mám konečně zabalenou tašku, ještě musim koupit jen ty nejmenší plenky a těsně pak dobalit takový ty věci jako pantofle, doklady a tak..:slight_smile: jinka já jdu ted v úterý 27.8. na další kontrolu...od 35 týdne se chodí každý týden...a zase budu mít monitor a udělá mi kultivaci ..:slight_smile:
25. srp 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana Ahojky, já mám za sebou tento týden dva porodní kurzy. V pondělí jsem byla na novorozenecké části kurzu a dneska jsme byli i s manželem na porodnické části kurzu. Musím říct, že už jde trošku do tuhého a já jakožto prvorodička se začínám malilinko bát :slight_smile:. Jinak v pondělí jsme měly s maminama na kurzu štěstí a viděly jsme zrovna čerstvě narozeného špunta :slight_smile:. No krása, už se nemůžu dočkat toho našeho miminka :slight_smile:.
Jinak jak jsem psala, mám již vše přichystané. Ale to i z důvodu, že už mám myšlenky úplně někde jinde, tak abych pak na něco nezapomněla.
Bohužel jsem se dnes dozvěděla, že kvůli své vrozené chudokrevnosti nemohu darovat pupečníkovou krev. Tak to je jediné co mě mrzí :frowning2:.
Na kontrolu ještě ke svému Dr. jdu v pondělí a pak už asi do porodnice.
Tak klidné dny a těším se na další zprávy :slight_smile:
papa
28. srp 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levaska @vodickova.jana Ahoj holky. No teda!!! To to uteklo!!! Vy už pomalu rodíte!!! No přeju vám, ať to zdárně doklepete dokonce a máte bezproblémový porod a pak ať se s prckem rychle sžijete a ať je spavé mimčo :wink: Přidám si vás do přátel a budu sledovat, jak to s vámi je. :slight_smile: Tak zatím.
4. zář 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katka_mel No vždyt ty se taky Kačko už blížíš k půlce..:slight_smile: Je to hrozný jak to letí..:slight_smile: A jak ti je??? Všechno je v pořádku???Za chvíli tě čeká gen. UTZ co??? Tak držím pěsti at je vše ok..:slight_smile:

Jinak já ted chódim každou středu na monitor, malá se má čile k světu...vždycky tam řádi jak černá ruka..:slight_smile: A malej začal chodit do školky...zvládá to úplně perfektně...vůbec nebrečel, v pohodě šel s paní učitelkou za ruku do třídy....ale nějak jsem s tim počítala. On je takový společenský a nebojí se cizích lidí a jiného prostředí a není to mamánek, takže beze mě v pohodě vydrží..:grinning:D
Kačko co Danielka taky už chodí do školičky???
5. zář 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek