• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. :grinning:
18. srp 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, to jsem ja tvoje kolegyne z prace :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,koukam :grinning:
Mas nejakou novou fotku,nemas?
18. srp 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky jsem z okresu Strakonice a začnu se snažit příští léto :wink:
19. srp 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a odkud presne jsi? napis kdyztak neco o sobe :wink:
21. srp 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
halo,holky, prece tu nejsem sama :astonished:
25. srp 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sayast - chvilku mě to trvalo než jsem tohle téma našla.No mě je 26 :unamused: a jsem v 6tt, jinak jsem také Strakoničanda a bydlím na malém náměstí :slight_smile:
27. srp 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ninus:ja jsem strasne rada zes to vubec nasla,protoze uz si zacinam pripadat jako jedina tehotna ve Strakonicich :grinning: .My bydlime s pritelem u sportovni haly. A jak to mas? Budes na neschopence nebo normalne pracovat? Ja jsem od 9. tt doma, rizikove povolani. Zatim mi to moc nevadi, porad je co delat, ale za par dni,tydnu nebo mesicu bude hur :unamused:
28. srp 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sayast :slight_smile: to víš že mě to chvilku trvalo, já zatím ještě pracuji chtěla bych alespň do října - uvidím hodně záleží na miminku :slight_smile: když bude zlobit tak dřív. Zatím taky mám co dělat a do toho ještě práce, teď chceme předělávat obývak tak to musíme stihout do zimy protože pak už na jaře už by bylo pozdě :frowning2:
31. srp 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam zatim tehotenstvi naprosto bezproblemovy (tuk tuk),jen prsa me boli, takze kdybych mohla chodit do prace, tak s tim nemam jediny problem... Ale bohuzel. tak jsem doma, venuju se nasemu stenatku a v klidu chystame svatbu,takze porad co delat :grinning:
V byte nastesti mame vse hotovy, jen jak je malinky, tak pak musime vymyslet nejaky vychytavky :sunglasses:
1. zář 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj sayast já mám také těhu bezproblému sem tam nějaká nevolnost - spíš jen takové to nutkání na zvracení ale dá se to v pohodě zvládnout, a prsa ty mě bolí taky :frowning2: ale jsme ženský tak to zvládneme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ty máš štěnátko??? My máme doma 18měsíčního pejska - německého ovčáka je to ještě takový puberťák :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . My máme byt taky hotový ale budeme dělat sadrokarton na strop protože nám praská (jsou to panely) a chci nový koberec :slight_smile:
2. zář 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak zítra jdu na další UTZ a prý už bude slyšet srdíčko a dostaneme fotečku no moc se těším já do té 13:00 asi nevydržím :sunglasses: :sunglasses:
2. zář 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Ninus,ja byla na ultrazvuku vcera a nadherny zazitek. Mrnousovi se to nelibilo, tak tam maval rucickama,nozickama,schovaval se, no bylo to uzasne :grinning:. Ja mam fotecky 2,jednu z 8. tt a ted z 12. tt (na ty uz je konecne videt :grinning: )
My mame zhruba 7 mesicni stene francouzskyho buldocka,je to divoch, kdyz je navsteva tak se predvadi a je hrozne tvrdohlavej :unamused: .
K jakymu chodis doktorovi?
Tak ve 13:00 budu myslet :wink:
3. zář 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem na Ultrazvuku dopadli dobře srdíčko nám tluče a byl to užasný zážitek, fotečku jsme nedostali :frowning2: tak snad příšte to jdu na kontrolu 25.9 už ted se nemůžu dočkat a to už mě prý čeká poradna. Jinak jsme 7.1 mm veliký :slight_smile: :slight_smile: (taková fazolka) Jinak chodím k dr.Štětkovy ten je přímo v nemocnici jak je porodnice tak v přízemí a jsem sním nadmíru spokojená. Už nakupuješ nějaké hadříky??? a věci na miminko :slight_smile: :slight_smile: a co jména??????
4. zář 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jdem na krev a kontrolu 23.9., snad bude vše ok
Ja chodim ke Kresnickovi a nemuzu si ho vynachvalit, ma uzasny pristup k pacientkam. Jinak o fotečky jsem si musela rikat, jinak bych je taky nedostala... :unamused:
Zatim nenakupuju nic, mam zakaz od pritele :grinning:, jen asi pred mesicem jsem nevydrzela a koupila 1 bodycko a 3 ponozky :sunglasses: . Jinak spis sleduju, musim se hodne brzdit. A co ty?
S mimiskem se chceme nechat prekvapit a jmena mame zatim Rosalie a Eduard (po tatkovi :sunglasses: )
My mame uz pres 6 cm, ale prej jsme vetsi nez bysme meli, pry ho dobre zivim :grinning:. Nevim kde je schovanej, protoze na me nic videt neni. Ale mam uzkou panev a to mi dela starost. Mam hodne nizky prah bolestivosti :frowning2:
4. zář 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě bude vše ok :wink: O Křesničkovy jsem slyšela že je dobrej já prostě víc věřím chlapům jako doktorum - ženský doktorky mě zklamali :angry: . Já mám taky zákaz ale už mám dvoje ponožky (tajně :slight_smile: ) já taky všude šmejdím hlavně po internetu a je tolik krásnejch a úžasnejch věcí - ale některý ty ceny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: viděla jsem na netu třeba kočárek za 65tisíc :grinning: :grinning: :grinning: (a byl šílený )
No my zatím máme Vanessa a Jan (taky po tatínkovi :sunglasses: )
Na mě to zatím taky není vidět a dlouho nebude jsem macatá :grinning: :grinning: takže až bříško naroste budu jak dělová koule :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. zář 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to ja jsem spis hubena,i kdyz taky zadna vyzle :grinning:
jinak ja hledam porad neco,uz radsi na net a miminkovsky veci nechodim. Jsem schopna koupit kocar uz ted :grinning: :grinning:
Jinak ja jsem na tom stejne a taky radsi doktory. Ninus,budes chodit nekam na cviceni,tehotensky?
Nechate si rict co to bude? Chces rodit ve Str nebo radsi jinde? Me mamka dost premlouva na Prahu,ale me to prijde zbytecny. Na blbce narazis vsude a pak myslim ze az to prijde budu rada ze me dovezou do nejblizsi nemocnice :sweat_smile:
Vanessa je moc hezky,taky se mi libi, ale neproslo mi :confounded:
A ty jsi Nina? Abych ti porad nemusela rikat prezdivkou :sweat_smile:
4. zář 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ráda bych chodila někam na těhu cvičení ale nechce se mi samotné :frowning2: :frowning2: co se domluvit a něco absolvovat???? Kdyby jsi chtěla????? :wink: :wink: :wink: . Určitě si to chci nechat říct co to bude, já bych to nevydržela to čekání :slight_smile: . To mě povídej já koukám na net pořád a byla bych schopná objednat všechno možný i nepotřebné :grinning: :grinning: .Přemýšlela jsem o tom rodit v Písku ale jak píšeš na blbce narazíš všude tak to asi nechám ve Strakonicích už jen kvůli přítelovy a rodině.Jo jo já jsem NINA :slight_smile:
5. zář 2008 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
na cviceni chci taky chodit a taky se mi nechtelo samotne :grinning: , takze by bylo uplne super kdybysme se domluvili. Ja chci byt ve Strakonicich taky kvuli rodine a kamaradum. Kdybych byla pryc, tak mozna by tam byla trosku lepsi prace, ale zase bych tam byla uplne sama :cry:
Jinak my se chceme vydrzet prekvapit, ale snad to vydrzime. Nevim :sweat_smile:
Ja jsem Sandra :wink:
8. zář 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,koukám že jsme na tom uplně stejně ani jednej z nás se nechce samotné no teď ještě zjistit kde tady je nějaké to cvičení pro těhotné???? :grinning: já bych to nevydržela se nechat překvapit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. zář 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja taky nevim jestli to vydrzim :wink:. Pry to porada pani Blahova v nemocnici na porodnici.Tak ja to behem tohoto tydne zjistim a pristi tam zavolam. Nebo chces radsi pockat az za sebou budes mit prvni trimestr?
8. zář 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem volala shodou okolností to dělá známá mojí bývalé spolužačky paní Jurášová je to každé úterý od 16:00 hod a říkala že je lepší začít od toho 12týdne tak jesli ještě počkáš??? a nebo začneš chodit sama a já se pak přidám
8. zář 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oki. Tak ja pockam :wink: . a nevis, stoji to neco? to je v nemocnici?
8. zář 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo je to v nemocnici stojí to něco ale nevím kolik zjistím to až půjdu 25.9 na kontrolu prý to je dole někde vyvěšené tak to přečtu aby jsme věděli co a jak.to jsi moc hodná že ně mě počkáš :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
8. zář 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sandři :slight_smile: tak jak ses dneska měla, už se těším na to cvičení :wink: Zítra jdu do práce na denní (délám 12) no snad mě doktor už od příštího měšíce napíše neschopenku nějak už to nezvládám. Zítra se sem dostanu až večer nebo spíš až ve středu zatím se měj papapapa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. zář 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Ninusko, my vcera s pritelem litali po meste tak jsem mela pc vyplej a nekoukala sem. Ty jo 12, ja je delala taky a kdyz jsem byla tehu a nevedela o tom, tak uz vubec nezvladala. My jich meli 6 do tydne, denni a nocni. byl to des. Az budu resit nastup do prace, tak nevim jestli se vratim, dite ani pritele bych nevidela :frowning2: . Je to skoda.
A kdepak delas, jestli to neni tajny... Hale, urcite jdi na neschopnost, mimco musi byt v klidu a odpocivat :wink:
Tak to budes moc hodna kdyz tam mrknes. pak spolu vyrazime. jsem zvedava jak mi to bude bavit, jsem hroznej lenoch :grinning:
9. zář 2008 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem před chvíli dorazila z práce jsem ulpně vyplivlá akorát jsem stihla ,,Ordinaci,, :slight_smile: :slight_smile: , dělám na recepci v Hotelu Bílá Růže ted budu mít do 23.9 dovolenou, mám před maturitou :frowning2: :frowning2: no snad to zvládnu. To mě povídej já jsem taky trochu lenoch, no já se na recepci 100% nevrátím
9. zář 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neboj, maturu zvladnes :wink: . Nic to neni.
V ruzi, ty jo a smis to vubec delat? Vzdyt tehotna nesmis delat ani dvanactky...
11. zář 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No neměla bych taky bych ráda od října už zůstala doma :slight_smile: 25.9 jdu na kontrolu tak se tam domluvím - snad mě nechá :unamused: No z maturity mám strach jako čert z kříže :frowning2: :frowning2: chudák miminko - to bude strašně chytrý když do něj hustím všechno to učivo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. zář 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aspon se bude lepe ucit :wink:
ja jsem tu po par dnecha pauzi protoze se ze me stala v patek vdana pani :grinning: . Nadherny den
ted mam trosku strach o mimise protoze za tehu se mi stalo uz podruhe ze me zacalo svedit cele telo a ja se cela osypala :frowning2: ,driv jsem to neznala, tak nevim co to je. Vcera jsem teda mela trosku ananasu, ale jen malo a byl sladkej, tak nevim jestli by to mohlo byt ono... No od 11 tam mam dr. tak mu budu volat jestli si nemam dojit aspon na alergologii :confounded:
15. zář 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vdaná paní, a jaká byla svatba - určitě krásná :slight_smile: mě o víkendu začalo bolet ucho - bolí jak čert tak budu muset zítra na ušní :frowning2: :frowning2: a večer jedu na muzikál. Ta vyrážka může být z toho ananasu nebo čehokoliv - aviváž,prášek - to víš né nadarmo se tomu říká jiný stav :wink: :wink: já už se nemůžu dočkat 25. na kontrolu pořád si říkám jestli je všechno v pohodě :frowning2:
15. zář 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek