• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ninus: vítej zpátky. Tak to je super, že vše dopadlo v pořádku :wink:
25. lis 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky holky :slight_smile: my se mame taky dobre, byli jsme dneska na genetickem ultrazvuku a bylo to moc krasne, doktor byl moc prijemny, vsechno nam ukazal, kdybyste videly ty male tlapicky, prsticky :dizzy_face: Mame i zaznam na kazete, ale nemame video, tak to musime nejak pretahnout na dvd. A mame i fotecku nasi HOLCICKY :dizzy_face: Tatinek to vzal v pohode , ze to bude holka, rikal, ze prej si to myslel, ze to bude zenska :grinning: Ja jsem byla trochu rozhozena, ja nejak pocitala s chlapeckem, ale jsem moc stastna :dizzy_face: Hned jsem bezela do obchodu koupit neco ruzoveho :grinning: Jmeno bude boj, ale nechame si ho jako prekvapeni :slight_smile: ale nebojte se, nechceme zadne exoticke nebo silene moderni :wink:
25. lis 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
Nin, super ze jsi zpatky, uz jsem si rikala kde se toulas a zda je vse ok.
Ja byla dneska na kontrole a jelikoz me vcera pobolivalo bricho, tak jdu zitra na svuj prvni monitor. Tak snad bude vse ok. Jinak dneska jsem si od kamaradky nakoupila nejaky oblecky, mam pridano v albu. Dohromady za 400 Kc, vse znackove, takze uplne super. Uz budu dokupovat jine vecicky, ale obleceni asi ne. Zitra to budu prat,zehlit a nuchat, tak se docela tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Zdeni, ty to zkus vylezet co to pujde :wink:
Zitra napisu vysledky, ale pevne doufam ze to bude dobry, nechtelo by se mi do nemocnice :angry: :rolling_eyes: :sweat_smile:
25. lis 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek: super, gratuluju k holčičce.

sayast: ať to dobře dopadne
26. lis 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak monitor pry vysel ukazkove :dizzy_face: . mala spinkala :slight_smile:
Copak delate vy?
26. lis 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky tady se to hemží samýma holčičkama ten chlapeček beztak čeká mě :frowning2: :frowning2: :frowning2: no snad mě to řeknou toho 8.12 to budu 21tt. Veškeré nakupování jsem zastavila až do doby než mě řeknou co to bude, takže babičky jsem musela zabrzdit jinak bych musela mít tak trojčata.
A co už jste se rozhodli jaký kočárek...???? U mě stále vítězí X-Lander :slight_smile:
26. lis 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin, my mame temer na 100% rozhodnuto pro Firkon, mam v albu presne takovyho jakyho budeme objednavat, tak mrkni :wink:
Tak ja mam asi vsechno nakoupeno. Teda, ja ale chci zatim jen na prvni 2 mesice, takze toho neni potreba tolik :grinning:. Zbytek dokoupim pak, prubezne.
Nin, tak to ti to urco reknou, pokud pujde videt :wink:. a leti ted spis holcicky :wink:
Ja mam dalsi kontrolu 9.12. :slight_smile:
26. lis 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám že jsou v kurzu a letí holčičky a já bych si jí tak strašně přála ( mám tak krásný troje šatičky :slight_smile: ) ale při mém štestí mi řeknou - maminko koukněte má pindíka a mě omejou a přítel bude štastný jako blecha :slight_smile: :slight_smile:
26. lis 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,taky jsem hrozne moc chtela holcicku a priznam se ze jsem kvuli tomu ani nechtela vedet co cekame. bala jsem se ze mi reknou chlapecka a me se rozplyne sen o male ruzove copate princezne :sweat_smile:
ale jasne,hlavne ze je zdrave, ze :wink:
I kluci jsou roztomily :grinning:
26. lis 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin a co jmena? uz mate?
26. lis 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: Sandrus a v kolik jdes na tu kontrolu toho 9.12. ja jdu totiz taky, jsem objednana na 11:30
27. lis 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja vcera uspesne koupila prvni ruzove dupacky se slonem :grinning: jsou uplne suprovy :slight_smile:
27. lis 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš určitě kluci jsou taky roztomilý :grinning: :grinning: ale můj sen je taky ta malá copatá princezna :grinning: no dokážeš si představit jak by kluk vypadal s copánkama :grinning: :grinning:
Jména no pokud to bude kluk - ( :frowning2: ) tak tatínek si žádá aby byl po něm Honza, mě se zase líbí Matyáš :sweat_smile:
A jelikož já počítám z holčičkou tak to bych chtěla Vanessa (ale má drahá polovička stím moc nesouhlasí) takže si myslím že to bude ještě boj :grinning: :grinning: ale já se samozdřejmě nedám :wink: :wink:
27. lis 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin,nedej se :grinning:. I kdyz ja se musela taky podrobit :sweat_smile: . a u nas by byl kluk taky po tatkovi )Eduard, tak jsem stastna za holcicku :grinning: :grinning: :grinning: . a to mi tvrdil ze kdyz si pojmenoval psa, tak ja si muzu mimco pojmenovat jakchci :grinning:. nakonec klucik byl jasnej a u holcicky mi taky jen rika NE,NE, NE... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :angry:
kato, tak to ja mam kontrolu uz nejak brzo, v 9:30
Dneska se chystam na pernicky, ale mam toho naplanovanyho na dnesek vic, tak doufam ze stihnu aspon neco :grinning:
27. lis 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak pernicky se povedli :slight_smile:. uz jen ozdobim :slight_smile:. A to to je moje premiera :grinning:
Zdeni,co chripajzna ?
27. lis 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

mám taky pro vás novinku. Jsem těhotná, tak už konečně můžu být pravou členkou diskuze :wink:
27. lis 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Juuuuu,Evco :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Super !!!!!!!!!!!!!!!!! Moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja myslela ze se budete snazit az od novyho roku :sweat_smile:
Ale skvela zprava, budeme pak jezdit vsechny spolecne s kocarkama a predavat si rady a zkusenosti :grinning:
27. lis 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: jojo to byl původní plán, ale už jsme se pokusili v říjnu a hne to vyšlo.
A děkuju za gratulaci. Začla jsem chodit do Strakonic k Topinkovi.
Dneska už bylo vidět pracující srdíčko :slight_smile:
S těma kočárkama na mě budete muset počkat :grinning:
27. lis 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je vyborna zprava :slight_smile:
Hlavne ze to slo bez problemu :wink:
jee,ja mam takovou radost. Je fajn kdyz se dari a navic, krasny vanocni darecek vid?
Neboj, s kocarkama pockame :grinning:. Muzes nejdriv chodit jen pupkata :grinning:
27. lis 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: určitě jo, ráda s váma budu chodit. Jen aby to dopadlo všechno dobře. Jsme na začátku
27. lis 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
urcite to bude v pohode :wink:. Snaz si nic nepripoustet a bud na sebe optrna :slight_smile:
I kdyz ja v tvym tydnu byla letecky na dovce v Recku a rozhodne se tam nesetrila :grinning:
27. lis 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: jojo budu se snažit ze všech sil, ale nic se nemá přehánět. :wink:
A jak je tobě mamino?
27. lis 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja se mam fajn :slight_smile:. Dala jsem se do zdobeni pernicku a to bude asi moje smrt :angry: :grinning:
malicka kope, je zdrava, ja spokojena, nemam co vic si prat :slight_smile:
27. lis 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: to je super, perníčky jsem taky kdysi zdobila, ale taky mi u toho tekly nervy.
Chvíli mě to tedy bavilo, ale pak už míň a míň :grinning:
27. lis 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja se u toho navztekala a posledni podle toho i vypadaj :sweat_smile: :grinning: . jeste mi nezbylo na vsechny, tak jsem jich asi 20 musela snist :fearful: :sweat_smile: :grinning:
Taky jsem hnedka psala manzovi ze priste zdobi on :grinning:
27. lis 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: :grinning: :grinning: tak to jsi jako já. Moje trpělivost moc dlouho netrvá,co se týče perníčků :grinning:
28. lis 2008 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co nejaky nevolnosti evco? nebo vsechno v pohode?
28. lis 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: jojo probíhají od úterka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale to k tomu patří, tak se to snažím brát
s nadhledem :grinning:
28. lis 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky:O))
my jsme se vrátili od našich takže budu už zase on-line.
Evul gratuluu k těhu,to je krásná zpráva.
Já bych do toho šla znova ale s tím naším zlobidlem musíme počkat,neumím si
představit mít k Vénovi druhý mímo...
28. lis 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikesova: děkuju, jsem strašně ráda. :wink:
28. lis 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek