Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
klaraemma
6. dub 2009
holky, vytáhněte plavky, teď jsem četla že v Česku bude celý týden jako na Kanárech, takže opalovačka atak. Jé ještě ty míchané nápoje kdyby nám tak někdo udělal. 😎
sayastautor
6. dub 2009
no,dneska to na opalovacku moc nevypada :-S
mispuli
6. dub 2009
klári,jsou to zlatíčka,sluníčka 😃 😃
jinak míchanej nápojek bych si taky dala,třeba mojito,nebo kamaikaze,nebo něco slaďoučkýho,ale s těma plavkama 😞 asi by to nejdřív chtělo nějakou rychlou liposukci,mě to moje břicho tak štve,nikdy jsem žádnej špek neměla a teď se toho nemůžu zbavit :-S
ninus81
6. dub 2009
Ahojky holky tak noce jsou super malinkej se budí akorát na papání.
Dneska me při přebalování počůral 😃 😃 a jěšte se u to smál 😉 😉 kanec jeden 😃 😃 😃 😃

Já dneska nic nevařím - máme ještě jídlo od tchýně ze včerejška takže mám klídek ale co vařit zítra netuším 😞

Sandří malej má dudlíky od aventu hodím ti sem odkz jaký má jen je najdu
mispuli
6. dub 2009
už jsem myslela,že najíždíme na novej denní režim a dopoledne už snad ani neusne,zabrala před 10 minutama,takže to vypadá na hoďku než ji vzbudí ten starší,aspoň stihnu dovařit
Klári,udělalo se hezky a se sociálkou se roztrh pytel,dneska přišel dopis,že se k nám objednávají na středu 😞
ninus81
6. dub 2009
Holky chtěla jsem se zeptat chodí ještě po domácnostech sociálka???? Ani nevím proč mě to napadlo. Dneska mě čeká obíhat úřady - žádat o porodné, na pojištovnu no jak já to nesnáším. Naštestí přijede babička a bude z Honzíkem jinak bych ho chudáčka musela tahnout sebou
mispuli
6. dub 2009
Neboj nini,nechodí,leda by tě někdo udal,že malýho týráš nebo zanedbáváš,ale to není váš případ 😎 ,k nám jdou,protože já pobírám na honzíka příspěvek na péči,tak se jdou kouknout jak je na tom,jestli nám vůbec ještě něco daj 😞 ,jinak úřady ti nezávidím a je prima,že máš tak hodnou mamču
klaraemma
6. dub 2009
no koukám, že sociálka jsou jak policajti - ty se taky vyrojí jak vyleze sluníčko. Malá spí, já uklidila koupelnu, dva záchody, zametla, pověsila prádlo ven a peru další várku a až se vzbudí tak jedem do Strako - nutně totiž potřebuju primule do truhlíku 😃
zuzankast.
6. dub 2009
Ahoj,
u nás je nádherně sluníčko, fakt na opalování. No já radši riskovat nebudu, už takhle mi stačí trošku a hned sem pihatá, takže se už teď mažu a mažu. Dopoledne sem byla na výletě v Písku a teď si jdu dát na zahradu čajíček, byla by škoda být zalezlá doma..
tak se tu mějte hezky, papa
mispuli
6. dub 2009
tady už taky slezla mlha a vylez mozol 🙂 ,za chvíli vyrazíme někam na prochajdumíša spala přesně hodinu,tak aby si ještě chvilku pospala,jak už jsem psala,je dneska pěkně protivná,do toho mi franta oznámil,že ve čtyři má bejt na měření v písku a že tam bude minimálně 2 hodiny,že je to obrovskej barák,tak na ně zase budu sama :-S
teda ta řeka je špinavá a nějakej humus si to sem přihasil,jé jsme na straně 100
zuzankast.
6. dub 2009
V Písku taky tekla ošklivá voda a bylo jí moooooc !
Jinak mispuli je mi ok, jen při delší procházce tvrdne bříško, ale to už delší dobu, tak sem si zvykla.
evulebobule
6. dub 2009
ahoj holky, tak vás zdravím po víkendu u rodičů. Bylo nádherně co? Snad to vydrží
ninus81
6. dub 2009
Tak jsem byla na úřadech jsem z toho splavená jako jetel, všude kvanta lidí a hlavně na úřadech totálně černo (oni tam asi dávají něco zadarmo ) 😃 😃 😃 😃 😃
Dneska je krásně mamina je z malým venku za chvilinku ho přiveze na papání jsem ráda že jsi ho vzala alespon se mnou nemusel absolvovat ty úřady
mispuli
6. dub 2009
my už se taky vrátili z venku,míšu jsem nechala spát jen 3/4 hodky,aby usnula večer a aby taky něco měla z toho krásnýho dne,jenže jsem ji blbec nepřipoutala a ona mi v krámě chtěla vystupovat z kočáru x-) x-) ,byli jsme na dětském hřišti a honzík jak je hubenej,tak lez na klouzačku a on je tam od žebříku na plošinu docela velkej otvor,samozřejmě špatně šlápnul,propad a klepnul se zezadu do hlavy o ten dřevěnej schůdek,ve mě zatrnulo,protože to bylo těsně vedle toho ventilu shuntu,vypadá to,že mu nic není,ale jsou to nervy,stojím mu za zadkem a stejně.V krámě stropil scénu,že tam nejde,takže ječel,do toho ječela i míša,to měla vidět sociálka 🙂 🙂 ,uřvaný,špinavý dítě,od cikáněte k nerozeznání
k večeři nám ta´tka přiveze pizzu,tak už se těším mňam
ninus81
6. dub 2009
mispul: chudáček malinkej, hlavní je že mu nic není
mispuli
6. dub 2009
ahoj,všichni už spí 😃 🙂 ?
murecka76
6. dub 2009
Ahojky,
tak jsem doma z víkendu, trošku jsem si ho prodloužila, šla jsem dnes totiž k zubaři. 🙂 prohlídka dopadla ok a razítko jsem dostala. 😃 Jen se v září musím objednat na prohlídku, koukne mi na osmičku, nějak se paní doktorce nezdála a když tak půjde ven.
Luci a jak je? V sobotu jsem viděla manžela jak se venčil s Miškou dopoledne v parku u střediska a odpoledne jsem ho viděla jak zase jeli na fotbal, tak jsem si říkala, že asi odpočíváš.
Hlavně, že se Honzíkovi dnes na hřišti nic nestalo.

Zuzi, s tím kurzem jsi mě pěkně rozhodila, teď nevím kam jít. 😃 Líbilo se mi,tady u té soukromé asistentky,že je to jen max. pro 6 těhulek. Ale zase ty asisitentky z porodnice se mi zamlouvají více, tak nevím. :-|

Dnes jsem si přivezli z ČB přebalovák, když jsme ho objednávali tak měl být nejdříve za měsíc a on byl za 14dní, asi neměl pan truhlář co dělat. 😃 Ještě postýlku objednat a máme zařízeno, myslela jsem si jak máme velikou ložnici a on je to omyl ( a to je 20m2), 😃 🙂

Luci, ta řeka je opravda hnus, vzpomněla jsem si na vás, když jsem to dnes viděla. 🙂
mispuli
7. dub 2009
ahoj
jíto já nevím,kudy chodíš,ale já tě prostě nemůžu potkat,ano v sobotu dopo manža venčil,tohle on má nejradši,když malá spí,on si může sednout na lavičku a číst si/tahle je jeho zvlášt oblíbená,protože se tam dobře může,znova jsme skonstatovaly s maminou,že nechápeme,proč do parku za řekou není udělanej sjezd pro kočárky,člov+k see tam sám nedostane 😞 :-S /,už mi bylo líp,tak jsem ani neodpočívala,ale vařila oběd, a odpoledne jsme se na hřiště trousili jak švábi na pivo,nejdřív šel taťka s míšou,pak babička s honzíkem a nakonec já,ještě jsem potřebovala něco dodělat 🙂 😉
Honzis je v pohoě,to jen pro mě jsou to vždycky šoky,po tom pádu a úrazu ve 3 letech,jsem vždycky špatná,když se klepne do hlavy ze zadu :-| dneska přišel zase až v 6,kdyby mu to tak chtělo vydržet
dneska měčeká velkej úklid kvůli tomu zejtřku,tak jsem si myslela,že bych odpo prdla dětičky taťkovi a měla na to klid,jo prdlajs,taťka mi připomněl,že ve tři musí bejt pracovně v praze,tam má několik bytů na změření,takže dorazí domů až večer 8-(
jinak dneska má bejt nejteplejší den v týdnu 🙂 ,tak si to užijme
mikesova25
7. dub 2009
krásné sluneční ráno x-)
u nás je tak nádherně,už jsem byla venku jenom v krátkým tričku, sluníčko svítí, venoušek už hopsá venku na dvorku 🙂
say malinká je nádherná,koukala jsem do albíčka,řekla bych že je celá ty
nin a o honzíčkovi nemluvím,je kouzelnej
já už chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy mimčo,jen mám strach že to zase tak lehko nepůjde a budem čekat bůh ví jak dlouho |-|
holky co budete dneska vařit? já asi zřejmě rybu,vůbec nemám žádnou představu 😞
mispuli
7. dub 2009
ahoj zdeni,tady ráno svítilo,pak to chvíli přikrylo mlíko,ale už to zase mizí a leze svítíčko x-) ,honzík odlifrován do školky,snídaně a šup na úklid
ten dvorek vám trochu závidím,je venku a nemůže ti nikam utýct 🙂
san a nini,taky jsem si říkala,že některý mimča můžou hned jít do reklamy nebo filmu 😉
já budu dělat vinnou klobásu s bram kaší
mikesova25
7. dub 2009
mispul jenomže ještě nemáme dodělaný vrata,takže tam ted dáváme žebřík aby malej neutíkal na ves,ale už si zvyknul že musí být tady nahoře,bydlíme na kopečku a dolů se jezdí nádherně na odstrkávadlu,takže ho musíme krotit 😃
mispuli
7. dub 2009
holky,taky už se těšíte,až uděláme nějakej ten srazík a necháme ty naše dáblíky chvíli pospolu 🙂
sayastautor
7. dub 2009
lucy,tak hlavne ze se mu nic nestalo!

my mame uspech, vcera jsme chvili dudlali 😃. Taky jsem si krasne odpocinula. ale dudlame jen kdyz mame hladik 🙂. Taky krasne spinkala, nakojila jsem ve 20 hod, pak se ji snazila vzbudit nez jsme sli spat, nedala se a vzbudila se sama az ve 3 rano 🙂. Pak v 8. Je to holka sikovna 🙂

Dekuju za pochvalu fotecek x-) . Mam jich vic, jsou na tom rajceti. http://sandy86.rajce.idnes.cz/

A srazik, na ten se tesim strasne moc. uz abysme ho meli 😎
sayastautor
7. dub 2009
a varit nebudu asi nic :-N. Nevim co 😃
zuzankast.
7. dub 2009
Ahoj, přeju krásné dopoledne. Venku je tak nááádherně, vy se máte, co už máte dětičky a můžete s nima na procházku..
Taky se bych se těšila na sraz, ale dostat se od nás do Strak je trošku problém 😞 😞 No snad to časem nějak půjde.
Co budu já vařit?? zbyla mi ještě ze včera bramborová kaše, tak si asi dojdu pro párek nebo sekanou k tomu. Manža mi dnes nepřijede, tak nemusim moc vyvařovat.

murecka: tady máš email na PA v Písku, co vede kurzík, můžeš jí nezávazně písnout o víc informací kjitka@email.cz
evulebobule
7. dub 2009
Ahoj holky,taky se moc těším na srazík. Je tak nádherně, to bych si hezky zakočárkovala 😃

zuzi: a to je PA z porodnice? Taky bych asi měla začít chodit co? Kdy jsi začala ty?
mispuli
7. dub 2009
malá usnula na balkoně a ani neprotestovala x-) ,tak jsem se dala do úklidu,to je hrůza,co všechno se po zimně nastřádá,ale aspoň ty zimní věci zmizí,jen doufám,že už je nebudu muset vytahovat :-S
Zuzi odkud že to nejde? A autí nejní,já tedy mám co říkat,u mě není,takže jsem závislá na vlaku,ale to mi neva,celej život jsem cestovala vlakama a autobusama,až s frantou jsem si zvykla na pohodlí auta
hele jíto příště se nekompromisně přihlaš,zaklízím věcičky a pár krásnejch kousků tady mám,taky budu prodávat autosedačku vajíčko,pro vás míň těhotný,kdybyste některá nepohrdla vajíčkem a chtěla ušetřit,nafotím,dám do albíka,vypadá pořád moc hezky,patří do ní vložka na úplně malý mimčo a je k tomu i stříška,snad ji najdu,tu jsme nepoužívali
ninus81
7. dub 2009
Holky děkujeme za pochvali to moc poteší zase až bude chvilinka přihodím pár foteček at vydíte jak se krásně vyloupl 😃 😃
Já dneska vařím kaši a uzený nějak došla inspirace.
Drahouška mám od 3 od rána na cestách jel na slovensko tak jsme sami 😞 za chvíli dám malému mlíčko a vyrazíme drandit ve.
Na srazík se taky teším už aby nějaký byl 😉
mispuli
7. dub 2009
holky,tak se pojďme nějak předběžně dohodnout,já bych počkala až nám teďka těhulky porodí a trochu se zaběhnou 🙂 🙂 ,co vy na to?

Začni psát odpověď...

Odešli