• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

holky, vytáhněte plavky, teď jsem četla že v Česku bude celý týden jako na Kanárech, takže opalovačka atak. Jé ještě ty míchané nápoje kdyby nám tak někdo udělal. :sunglasses:
6. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no,dneska to na opalovacku moc nevypada :confounded:
6. dub 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
klári,jsou to zlatíčka,sluníčka :grinning: :grinning:
jinak míchanej nápojek bych si taky dala,třeba mojito,nebo kamaikaze,nebo něco slaďoučkýho,ale s těma plavkama :frowning2: asi by to nejdřív chtělo nějakou rychlou liposukci,mě to moje břicho tak štve,nikdy jsem žádnej špek neměla a teď se toho nemůžu zbavit :confounded:
6. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky tak noce jsou super malinkej se budí akorát na papání.
Dneska me při přebalování počůral :grinning: :grinning: a jěšte se u to smál :wink: :wink: kanec jeden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já dneska nic nevařím - máme ještě jídlo od tchýně ze včerejška takže mám klídek ale co vařit zítra netuším :frowning2:

Sandří malej má dudlíky od aventu hodím ti sem odkz jaký má jen je najdu
6. dub 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
už jsem myslela,že najíždíme na novej denní režim a dopoledne už snad ani neusne,zabrala před 10 minutama,takže to vypadá na hoďku než ji vzbudí ten starší,aspoň stihnu dovařit
Klári,udělalo se hezky a se sociálkou se roztrh pytel,dneska přišel dopis,že se k nám objednávají na středu :frowning2:
6. dub 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky chtěla jsem se zeptat chodí ještě po domácnostech sociálka???? Ani nevím proč mě to napadlo. Dneska mě čeká obíhat úřady - žádat o porodné, na pojištovnu no jak já to nesnáším. Naštestí přijede babička a bude z Honzíkem jinak bych ho chudáčka musela tahnout sebou
6. dub 2009 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Neboj nini,nechodí,leda by tě někdo udal,že malýho týráš nebo zanedbáváš,ale to není váš případ :sunglasses: ,k nám jdou,protože já pobírám na honzíka příspěvek na péči,tak se jdou kouknout jak je na tom,jestli nám vůbec ještě něco daj :frowning2: ,jinak úřady ti nezávidím a je prima,že máš tak hodnou mamču
6. dub 2009 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
no koukám, že sociálka jsou jak policajti - ty se taky vyrojí jak vyleze sluníčko. Malá spí, já uklidila koupelnu, dva záchody, zametla, pověsila prádlo ven a peru další várku a až se vzbudí tak jedem do Strako - nutně totiž potřebuju primule do truhlíku :grinning:
6. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
u nás je nádherně sluníčko, fakt na opalování. No já radši riskovat nebudu, už takhle mi stačí trošku a hned sem pihatá, takže se už teď mažu a mažu. Dopoledne sem byla na výletě v Písku a teď si jdu dát na zahradu čajíček, byla by škoda být zalezlá doma..
tak se tu mějte hezky, papa
6. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
tady už taky slezla mlha a vylez mozol :slight_smile: ,za chvíli vyrazíme někam na prochajdumíša spala přesně hodinu,tak aby si ještě chvilku pospala,jak už jsem psala,je dneska pěkně protivná,do toho mi franta oznámil,že ve čtyři má bejt na měření v písku a že tam bude minimálně 2 hodiny,že je to obrovskej barák,tak na ně zase budu sama :confounded:
teda ta řeka je špinavá a nějakej humus si to sem přihasil,jé jsme na straně 100
6. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
V Písku taky tekla ošklivá voda a bylo jí moooooc !
Jinak mispuli je mi ok, jen při delší procházce tvrdne bříško, ale to už delší dobu, tak sem si zvykla.
6. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak vás zdravím po víkendu u rodičů. Bylo nádherně co? Snad to vydrží
6. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem byla na úřadech jsem z toho splavená jako jetel, všude kvanta lidí a hlavně na úřadech totálně černo (oni tam asi dávají něco zadarmo ) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska je krásně mamina je z malým venku za chvilinku ho přiveze na papání jsem ráda že jsi ho vzala alespon se mnou nemusel absolvovat ty úřady
6. dub 2009 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
my už se taky vrátili z venku,míšu jsem nechala spát jen 3/4 hodky,aby usnula večer a aby taky něco měla z toho krásnýho dne,jenže jsem ji blbec nepřipoutala a ona mi v krámě chtěla vystupovat z kočáru :dizzy_face: :dizzy_face: ,byli jsme na dětském hřišti a honzík jak je hubenej,tak lez na klouzačku a on je tam od žebříku na plošinu docela velkej otvor,samozřejmě špatně šlápnul,propad a klepnul se zezadu do hlavy o ten dřevěnej schůdek,ve mě zatrnulo,protože to bylo těsně vedle toho ventilu shuntu,vypadá to,že mu nic není,ale jsou to nervy,stojím mu za zadkem a stejně.V krámě stropil scénu,že tam nejde,takže ječel,do toho ječela i míša,to měla vidět sociálka :slight_smile: :slight_smile: ,uřvaný,špinavý dítě,od cikáněte k nerozeznání
k večeři nám ta´tka přiveze pizzu,tak už se těším mňam
6. dub 2009 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
mispul: chudáček malinkej, hlavní je že mu nic není
6. dub 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,všichni už spí :grinning: :slight_smile: ?
6. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem doma z víkendu, trošku jsem si ho prodloužila, šla jsem dnes totiž k zubaři. :slight_smile: prohlídka dopadla ok a razítko jsem dostala. :grinning: Jen se v září musím objednat na prohlídku, koukne mi na osmičku, nějak se paní doktorce nezdála a když tak půjde ven.
Luci a jak je? V sobotu jsem viděla manžela jak se venčil s Miškou dopoledne v parku u střediska a odpoledne jsem ho viděla jak zase jeli na fotbal, tak jsem si říkala, že asi odpočíváš.
Hlavně, že se Honzíkovi dnes na hřišti nic nestalo.

Zuzi, s tím kurzem jsi mě pěkně rozhodila, teď nevím kam jít. :grinning: Líbilo se mi,tady u té soukromé asistentky,že je to jen max. pro 6 těhulek. Ale zase ty asisitentky z porodnice se mi zamlouvají více, tak nevím. :unamused:

Dnes jsem si přivezli z ČB přebalovák, když jsme ho objednávali tak měl být nejdříve za měsíc a on byl za 14dní, asi neměl pan truhlář co dělat. :grinning: Ještě postýlku objednat a máme zařízeno, myslela jsem si jak máme velikou ložnici a on je to omyl ( a to je 20m2), :grinning: :slight_smile:

Luci, ta řeka je opravda hnus, vzpomněla jsem si na vás, když jsem to dnes viděla. :slight_smile:
6. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj
jíto já nevím,kudy chodíš,ale já tě prostě nemůžu potkat,ano v sobotu dopo manža venčil,tohle on má nejradši,když malá spí,on si může sednout na lavičku a číst si/tahle je jeho zvlášt oblíbená,protože se tam dobře může,znova jsme skonstatovaly s maminou,že nechápeme,proč do parku za řekou není udělanej sjezd pro kočárky,člov+k see tam sám nedostane :frowning2: :confounded: /,už mi bylo líp,tak jsem ani neodpočívala,ale vařila oběd, a odpoledne jsme se na hřiště trousili jak švábi na pivo,nejdřív šel taťka s míšou,pak babička s honzíkem a nakonec já,ještě jsem potřebovala něco dodělat :slight_smile: :wink:
Honzis je v pohoě,to jen pro mě jsou to vždycky šoky,po tom pádu a úrazu ve 3 letech,jsem vždycky špatná,když se klepne do hlavy ze zadu :unamused: dneska přišel zase až v 6,kdyby mu to tak chtělo vydržet
dneska měčeká velkej úklid kvůli tomu zejtřku,tak jsem si myslela,že bych odpo prdla dětičky taťkovi a měla na to klid,jo prdlajs,taťka mi připomněl,že ve tři musí bejt pracovně v praze,tam má několik bytů na změření,takže dorazí domů až večer :rolling_eyes:
jinak dneska má bejt nejteplejší den v týdnu :slight_smile: ,tak si to užijme
7. dub 2009 v 07:15  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné sluneční ráno :dizzy_face:
u nás je tak nádherně,už jsem byla venku jenom v krátkým tričku, sluníčko svítí, venoušek už hopsá venku na dvorku :slight_smile:
say malinká je nádherná,koukala jsem do albíčka,řekla bych že je celá ty
nin a o honzíčkovi nemluvím,je kouzelnej
já už chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy mimčo,jen mám strach že to zase tak lehko nepůjde a budem čekat bůh ví jak dlouho :pensive:
holky co budete dneska vařit? já asi zřejmě rybu,vůbec nemám žádnou představu :frowning2:
7. dub 2009 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj zdeni,tady ráno svítilo,pak to chvíli přikrylo mlíko,ale už to zase mizí a leze svítíčko :dizzy_face: ,honzík odlifrován do školky,snídaně a šup na úklid
ten dvorek vám trochu závidím,je venku a nemůže ti nikam utýct :slight_smile:
san a nini,taky jsem si říkala,že některý mimča můžou hned jít do reklamy nebo filmu :wink:
já budu dělat vinnou klobásu s bram kaší
7. dub 2009 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
mispul jenomže ještě nemáme dodělaný vrata,takže tam ted dáváme žebřík aby malej neutíkal na ves,ale už si zvyknul že musí být tady nahoře,bydlíme na kopečku a dolů se jezdí nádherně na odstrkávadlu,takže ho musíme krotit :grinning:
7. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,taky už se těšíte,až uděláme nějakej ten srazík a necháme ty naše dáblíky chvíli pospolu :slight_smile:
7. dub 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lucy,tak hlavne ze se mu nic nestalo!

my mame uspech, vcera jsme chvili dudlali :grinning:. Taky jsem si krasne odpocinula. ale dudlame jen kdyz mame hladik :slight_smile:. Taky krasne spinkala, nakojila jsem ve 20 hod, pak se ji snazila vzbudit nez jsme sli spat, nedala se a vzbudila se sama az ve 3 rano :slight_smile:. Pak v 8. Je to holka sikovna :slight_smile:

Dekuju za pochvalu fotecek :dizzy_face: . Mam jich vic, jsou na tom rajceti. http://sandy86.rajce.idnes.cz/

A srazik, na ten se tesim strasne moc. uz abysme ho meli :sunglasses:
7. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a varit nebudu asi nic :sweat_smile:. Nevim co :grinning:
7. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, přeju krásné dopoledne. Venku je tak nááádherně, vy se máte, co už máte dětičky a můžete s nima na procházku..
Taky se bych se těšila na sraz, ale dostat se od nás do Strak je trošku problém :frowning2: :frowning2: No snad to časem nějak půjde.
Co budu já vařit?? zbyla mi ještě ze včera bramborová kaše, tak si asi dojdu pro párek nebo sekanou k tomu. Manža mi dnes nepřijede, tak nemusim moc vyvařovat.

murecka: tady máš email na PA v Písku, co vede kurzík, můžeš jí nezávazně písnout o víc informací kjitka@email.cz
7. dub 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,taky se moc těším na srazík. Je tak nádherně, to bych si hezky zakočárkovala :grinning:

zuzi: a to je PA z porodnice? Taky bych asi měla začít chodit co? Kdy jsi začala ty?
7. dub 2009 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
malá usnula na balkoně a ani neprotestovala :dizzy_face: ,tak jsem se dala do úklidu,to je hrůza,co všechno se po zimně nastřádá,ale aspoň ty zimní věci zmizí,jen doufám,že už je nebudu muset vytahovat :confounded:
Zuzi odkud že to nejde? A autí nejní,já tedy mám co říkat,u mě není,takže jsem závislá na vlaku,ale to mi neva,celej život jsem cestovala vlakama a autobusama,až s frantou jsem si zvykla na pohodlí auta
hele jíto příště se nekompromisně přihlaš,zaklízím věcičky a pár krásnejch kousků tady mám,taky budu prodávat autosedačku vajíčko,pro vás míň těhotný,kdybyste některá nepohrdla vajíčkem a chtěla ušetřit,nafotím,dám do albíka,vypadá pořád moc hezky,patří do ní vložka na úplně malý mimčo a je k tomu i stříška,snad ji najdu,tu jsme nepoužívali
7. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky děkujeme za pochvali to moc poteší zase až bude chvilinka přihodím pár foteček at vydíte jak se krásně vyloupl :grinning: :grinning:
Já dneska vařím kaši a uzený nějak došla inspirace.
Drahouška mám od 3 od rána na cestách jel na slovensko tak jsme sami :frowning2: za chvíli dám malému mlíčko a vyrazíme drandit ve.
Na srazík se taky teším už aby nějaký byl :wink:
7. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,tak se pojďme nějak předběžně dohodnout,já bych počkala až nám teďka těhulky porodí a trochu se zaběhnou :slight_smile: :slight_smile: ,co vy na to?
7. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek