Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
evulebobule
7. dub 2009
mispuli: to jsem taky navrhovala. Ty co to mají za pár necháme porodit v klidu a hlavně se zaběhnout. Pak bych to viděla na srazík.
mispuli
7. dub 2009
já osobně souhlasím,strakoňandy by mezitím mohly vymyslet,kde se sejít,abysme se tam poskládaly s kočárama,dětičkama,atd...
Evi,jak jinak je?
evulebobule
7. dub 2009
mispuli: to je pravda, já ty podniky ve Strakonicích moc neznám a chtělo by to určitě hodně místa a nekuřácké prostředí. Už se strašně těším. Na jaký měsíc to tak vidíte?

Jinak docela to jde, v práci mě to sice trochu unavuje, ale zatím držím.
zuzankast.
7. dub 2009
Tak sem si odskočila na pidi procházku se sestřenkou a její holčičkou a zas mi tvrdne bříško jako blázen 😞 Takže opět odpočívat. Ach jo.
evulebobule: jj, to je PA z Písku, já sem začala chodit ve 30tt. Jinak se chodí tak nějak od začátku kurzu, nehledě na týdny.Prošvihla sem Prvních pár lekcí o těhotenství a tak. Stihla sem vlastně akorát přesně ty co sem chtěla - což bylo příprava do porodnice a porod samotný.
Luci: z Mirotic to do Strak moc nejezdí. Ráno školák a pak po jedenácté druhý bus. Taky pořád jezdím busem, sem zvyklá. Jenže ty dnešní busy jsou tak blbě dělaný, že se tam s kočárkem nedostanu 😞 Auto máme jedno - tím jezdí manža do práce.
mispuli
7. dub 2009
asi záleží na tom,za jak dlouho kvikviček a zuzi porodí,ale myslím si,že do půlky května by to mohlo být reálné,co vy na to maminy? x-) x-) a jelikož to tam zas tak neznám ,myslím si,že pokud je na podskalí nějaká restaurace s venkovním sezením,mohly bysme to okupovat tam,ale samozřejmě se přizpůsobím,to mě jen tak napadlo
zuzankast.
7. dub 2009
Možná by pro mě osobně byl lepší srazík než porodím 🙂 Pak na cestování pořídím takovej ten "baťoh" na miminka, ale to až budeme držet hlavičku, to bude zas chvíli trvat.
mispuli
7. dub 2009
zuzi,to máš pravdu,s velkým kočárem do autobusu je to blbý 😞 ,to je moc škoda,řekla bych,že pro vás přijedu,ale jak už jsem psala taky jsem bez auta a ještě ke všemu moc neřídím,tak by to se mnou nebylo moc bezpečný a manžel dělá kde?
Jdu oblíct dětičky,za chvíli si pro ně přijde babi s dědou a vezmou si je na hlídání,abych tady mohla udělat to hlavní,vyluxovat,vytřít...
mispuli
7. dub 2009
tak to bysme se měly sejít příští týden,abys to ještě stihla 😃 😃
zuzankast.
7. dub 2009
To jsi moooc hodná, že bys přijela. Nějak to vymyslím. Manža jezdí na druhou stranu - do Milevska. Už sem ho ale připravovala na to, že ho někdy odvezu do práce a pak si vezmu auto já a budu jezdit po návštěvách 😃
Jinak neboj, stále věřím že budu ještě týden přenášet, takže do konce měsíce čas 😃
mispuli
7. dub 2009
zuzi kdyby jsi chtěla,tak bysme se klidně mohly příští týden sejít v Písku
zuzankast.
7. dub 2009
A ty jsi Luci odkud? Do Písku teď jezdím každou středu na celé dopoledne.
mispuli
7. dub 2009
z druhý strany z protivína mám to tam 13 km
zuzankast.
7. dub 2009
Tak kdyby ses nudila, můžem se určitě sejít. 🙂
mispuli
7. dub 2009
vypadá to,že se nám se žene buřina 😞 ,dětičky vyzvednuty 🙂 ,babička povídala,že nemám mít strach,že to zvládnou 🙂 🙂
mispuli
7. dub 2009
zuzi,tak si ještě napíšeme 🙂 ,předpokládám,že budeme tady,ale ještě se může něco změnit,jedeme na víkend k našim
zuzankast.
7. dub 2009
Jasně, napíšeme.
A určitě se může někdo přidat, kdo by si chtěl udělat výlet do Písku 😉
bouřka? tady není ani mráček - zatím =-)
mispuli
7. dub 2009
no to je jasný,kdo si udělá s námi výlet do Písku?? 🙂 🙂
zuzankast.
7. dub 2009
Asi sme tu samy 😃 Jdu ven, dokud je tam hezky.. Tak zatím pa pa
mispuli
7. dub 2009
jo,jo,třeba se holky ozvou večer 😃 😃
zuzankast.
7. dub 2009
Ještě vám chci říct, že sem si nechala poslat info o příspěvcích na děti od státu, tak kdyby měl někdo zájem, přepošlu..
sayastautor
7. dub 2009
ahojky holky,
tak jsme byli na prochazce nejdriv s kocarkem a hnedka co jsme prisli tak jen prendali do manducy a sli jeste se psem. manducu si nemuzu vynachvalit, dneska jsme s ni byli 2x a pokazde Julca spinkala.
Julisek dneska vubec nespi, tak za dopoledne oci nezamhourila a ted doma taky ne. jen v kocaru a manduce.

Pro srazik jsem kdykoliv a taky bych byla pro Podskali 😉

A Ninusky Honzik je nazivo jeste krasnejsi nez ve skutecnosti x-) . ale teda proti nasi Juline je taaak malickej 🙂
sayastautor
7. dub 2009
a dudlame od vcera 🙂. sice ne porad, ale ja uz si odpocivam 😃. teda moje bradavky 😃
evulebobule
7. dub 2009
ten srazík určitě domluvíme. Já se samozřejmě přizpůsobím, na prvním místě jste vy maminy. Akorát jsem limitovaná tou prací. 😞 Ale v pátek by to šlo dřív. Končím v půl dvanáctý a s holkama bych se do Strakonic svezla autem 🙂
murecka76
7. dub 2009
Ahojky,
Luci, tak jsem byla dnes zase v Protivíně, viděla jsem zase manžela s Honzíkem okolo 8.30hod. mám to na něj fakt štěstí, ale tebe ne a ne potkat. 😃
Díky za nabídku vajíčka, ale už ho máme, koupili jsme ho nastejno s kočárkem.
Je chystá se srazík, to je fajn. 🙂
Zuzi, díky moc za email. 🙂
sayastautor
7. dub 2009
ja jsem pro srazik kdykoliv, vzdyt se muzeme sejit vickrat 😉. ale tenhle patek to asi urcite nestihnu...
jedine ten dalsi, ale to uz minimalne Katka bude asi v porodnici...

Nin, ted me napadlo, co segra? Dlouho tu nebyla..
mispuli
7. dub 2009
say:já to taky takhle rychle nestíhám,zároveň musím do předu říct,že pátky jsou pro mě zabitý 😞 a samozřejmě se můžeme sejít na víckrát,na Julince je vidět každej den,co?prohlíží si a objevuje x-)
Jíťo:touhle dobou vozí franta honzíka do školky do písku,nechceš se se mnou a zuzi sejít příští středu v písku a samozřejmě kdokoliv další?
Evi,kdy nastupuješ na mateřskou?
Tak taťka volal v sedm,že má před sebou ještě 5 bytů,takže to bude z Prahy odjíždět za tmy 😢 ,ale možná stihne mišáka ještě vzhůru,protože ta se ještě vyspala odpo v kočáře,až ji babička musela budit,tak počítám,že dřív jak v půl desátý neusne :-p
evulebobule
7. dub 2009
mispuli: asi začátkem června 🙂
mispuli
7. dub 2009
já už úplně zapomněla jak se to počítá,šla jsem z nemocenský na mateřskou a z mateřský na druhou mateřskou x-)
murecka76
7. dub 2009
Luci, viděla jsem je jít od vás od vchodu směrem k patnátce.
Na příští středu zatím nic nemám, ve čtvrtek jdu zase k Turkovi, takže jestli nebude změna tak by to neměl být problém. Máte to naplánované na dopoledne, nebo odpoledne?
mispuli
7. dub 2009
zuzka psala,že bývá v písku dopoledne,takže dopoledne 🙂 🙂