• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

mispuli: to jsem taky navrhovala. Ty co to mají za pár necháme porodit v klidu a hlavně se zaběhnout. Pak bych to viděla na srazík.
7. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já osobně souhlasím,strakoňandy by mezitím mohly vymyslet,kde se sejít,abysme se tam poskládaly s kočárama,dětičkama,atd...
Evi,jak jinak je?
7. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: to je pravda, já ty podniky ve Strakonicích moc neznám a chtělo by to určitě hodně místa a nekuřácké prostředí. Už se strašně těším. Na jaký měsíc to tak vidíte?

Jinak docela to jde, v práci mě to sice trochu unavuje, ale zatím držím.
7. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem si odskočila na pidi procházku se sestřenkou a její holčičkou a zas mi tvrdne bříško jako blázen :frowning2: Takže opět odpočívat. Ach jo.
evulebobule: jj, to je PA z Písku, já sem začala chodit ve 30tt. Jinak se chodí tak nějak od začátku kurzu, nehledě na týdny.Prošvihla sem Prvních pár lekcí o těhotenství a tak. Stihla sem vlastně akorát přesně ty co sem chtěla - což bylo příprava do porodnice a porod samotný.
Luci: z Mirotic to do Strak moc nejezdí. Ráno školák a pak po jedenácté druhý bus. Taky pořád jezdím busem, sem zvyklá. Jenže ty dnešní busy jsou tak blbě dělaný, že se tam s kočárkem nedostanu :frowning2: Auto máme jedno - tím jezdí manža do práce.
7. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi záleží na tom,za jak dlouho kvikviček a zuzi porodí,ale myslím si,že do půlky května by to mohlo být reálné,co vy na to maminy? :dizzy_face: :dizzy_face: a jelikož to tam zas tak neznám ,myslím si,že pokud je na podskalí nějaká restaurace s venkovním sezením,mohly bysme to okupovat tam,ale samozřejmě se přizpůsobím,to mě jen tak napadlo
7. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná by pro mě osobně byl lepší srazík než porodím :slight_smile: Pak na cestování pořídím takovej ten "baťoh" na miminka, ale to až budeme držet hlavičku, to bude zas chvíli trvat.
7. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi,to máš pravdu,s velkým kočárem do autobusu je to blbý :frowning2: ,to je moc škoda,řekla bych,že pro vás přijedu,ale jak už jsem psala taky jsem bez auta a ještě ke všemu moc neřídím,tak by to se mnou nebylo moc bezpečný a manžel dělá kde?
Jdu oblíct dětičky,za chvíli si pro ně přijde babi s dědou a vezmou si je na hlídání,abych tady mohla udělat to hlavní,vyluxovat,vytřít...
7. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bysme se měly sejít příští týden,abys to ještě stihla :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsi moooc hodná, že bys přijela. Nějak to vymyslím. Manža jezdí na druhou stranu - do Milevska. Už sem ho ale připravovala na to, že ho někdy odvezu do práce a pak si vezmu auto já a budu jezdit po návštěvách :grinning:
Jinak neboj, stále věřím že budu ještě týden přenášet, takže do konce měsíce čas :grinning:
7. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi kdyby jsi chtěla,tak bysme se klidně mohly příští týden sejít v Písku
7. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty jsi Luci odkud? Do Písku teď jezdím každou středu na celé dopoledne.
7. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
z druhý strany z protivína mám to tam 13 km
7. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdyby ses nudila, můžem se určitě sejít. :slight_smile:
7. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypadá to,že se nám se žene buřina :frowning2: ,dětičky vyzvednuty :slight_smile: ,babička povídala,že nemám mít strach,že to zvládnou :slight_smile: :slight_smile:
7. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi,tak si ještě napíšeme :slight_smile: ,předpokládám,že budeme tady,ale ještě se může něco změnit,jedeme na víkend k našim
7. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, napíšeme.
A určitě se může někdo přidat, kdo by si chtěl udělat výlet do Písku :wink:
bouřka? tady není ani mráček - zatím :confused:
7. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je jasný,kdo si udělá s námi výlet do Písku?? :slight_smile: :slight_smile:
7. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi sme tu samy :grinning: Jdu ven, dokud je tam hezky.. Tak zatím pa pa
7. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo,třeba se holky ozvou večer :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě vám chci říct, že sem si nechala poslat info o příspěvcích na děti od státu, tak kdyby měl někdo zájem, přepošlu..
7. dub 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak jsme byli na prochazce nejdriv s kocarkem a hnedka co jsme prisli tak jen prendali do manducy a sli jeste se psem. manducu si nemuzu vynachvalit, dneska jsme s ni byli 2x a pokazde Julca spinkala.
Julisek dneska vubec nespi, tak za dopoledne oci nezamhourila a ted doma taky ne. jen v kocaru a manduce.

Pro srazik jsem kdykoliv a taky bych byla pro Podskali :wink:

A Ninusky Honzik je nazivo jeste krasnejsi nez ve skutecnosti :dizzy_face: . ale teda proti nasi Juline je taaak malickej :slight_smile:
7. dub 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a dudlame od vcera :slight_smile:. sice ne porad, ale ja uz si odpocivam :grinning:. teda moje bradavky :grinning:
7. dub 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten srazík určitě domluvíme. Já se samozřejmě přizpůsobím, na prvním místě jste vy maminy. Akorát jsem limitovaná tou prací. :frowning2: Ale v pátek by to šlo dřív. Končím v půl dvanáctý a s holkama bych se do Strakonic svezla autem :slight_smile:
7. dub 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Luci, tak jsem byla dnes zase v Protivíně, viděla jsem zase manžela s Honzíkem okolo 8.30hod. mám to na něj fakt štěstí, ale tebe ne a ne potkat. :grinning:
Díky za nabídku vajíčka, ale už ho máme, koupili jsme ho nastejno s kočárkem.
Je chystá se srazík, to je fajn. :slight_smile:
Zuzi, díky moc za email. :slight_smile:
7. dub 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem pro srazik kdykoliv, vzdyt se muzeme sejit vickrat :wink:. ale tenhle patek to asi urcite nestihnu...
jedine ten dalsi, ale to uz minimalne Katka bude asi v porodnici...

Nin, ted me napadlo, co segra? Dlouho tu nebyla..
7. dub 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
say:já to taky takhle rychle nestíhám,zároveň musím do předu říct,že pátky jsou pro mě zabitý :frowning2: a samozřejmě se můžeme sejít na víckrát,na Julince je vidět každej den,co?prohlíží si a objevuje :dizzy_face:
Jíťo:touhle dobou vozí franta honzíka do školky do písku,nechceš se se mnou a zuzi sejít příští středu v písku a samozřejmě kdokoliv další?
Evi,kdy nastupuješ na mateřskou?
Tak taťka volal v sedm,že má před sebou ještě 5 bytů,takže to bude z Prahy odjíždět za tmy :cry: ,ale možná stihne mišáka ještě vzhůru,protože ta se ještě vyspala odpo v kočáře,až ji babička musela budit,tak počítám,že dřív jak v půl desátý neusne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: asi začátkem června :slight_smile:
7. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už úplně zapomněla jak se to počítá,šla jsem z nemocenský na mateřskou a z mateřský na druhou mateřskou :dizzy_face:
7. dub 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, viděla jsem je jít od vás od vchodu směrem k patnátce.
Na příští středu zatím nic nemám, ve čtvrtek jdu zase k Turkovi, takže jestli nebude změna tak by to neměl být problém. Máte to naplánované na dopoledne, nebo odpoledne?
7. dub 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka psala,že bývá v písku dopoledne,takže dopoledne :slight_smile: :slight_smile:
7. dub 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek