• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

mispuli: já myslím, že 6 týdnů od termínu porodu.
7. dub 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže si to píšu do diáře a domluvíme se. Koukala jsem, že dnes už udělali zahrádku u Polanďáka. :slight_smile:
7. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem koukala a srdíčko mi zaplesalo :grinning: ,šla jsem si v 5 pro dětičky,ty si to u babi s dědou užili a i oni dva si to moc chválili :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ješte než se začtu do toho co jste písali píšu vám varování na tento výrobek - univerzální držák na vaničky - TELAIO UNIVERSALE ( koupený v ČB v baby centru )
ještě ted se klepu,při představě co se mohlo stát za neštestí. tento stojan se mi dnes při koupání Honzíka sám složil a vanička spadla na zem naštestí jsem malého dobře držela( tak jak nám ukazovali v porodnici ) takže jsem předešla neštestí nechci myslet na to co se mohlo stát :frowning2: :frowning2: bulela jsem jako želva a ještě ted jsem trochu mimo
7. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem taky pro srazík přizbůsobím se takže navrhněte termín a místo.

Sandři jsemmoc ráda že jsem tě potkala malinká je kouzelná přijde mi tak veliká oproti tomu našemu prdolkovy a tobě to moc slušelo :wink: :wink:

Ani nevím proč sem káta nezavítá musím se jí zeptat - do práce zatímnechodí ale těhu jí celkem zmáhá je hodně unavená
7. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy nini,fuj,ještě že jsi malou honzíka držela,a takový nehorázný prachy za to chtěji :frowning2: :confounded:
7. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšu nohou,mám mišuli na klíně a strká mi do klávesnice,samo malýho honzíka
7. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
presně tak je to drahý jak prase a málem se stalo neštestí pro info je to tento stojan - http://www.autosedacky-kocarky.cz/stojan-na-detskou-vanicku-telaio-universale-2009/

já mu nevěřila od začátku ale dostali jsme ho od děděčka, já debil už v životě ho nepoužiju
7. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to ses teda musela vylekat, hrůza. Mě takhle jednou malá vyklouzla, ona namazaná, já mastný ruce od krému, vrtěla se, držela jsem jí jen za nohu a vysela z přebalováku :cry: tady děs. Teď si dávám sakra pozor a někdy jí držím tak pevně, že má chudinka až červenou nožičku.
Jinak bych vás taky ráda viděla, a jak navrhovala Say podskalí by bylo super.
7. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě povídej já jsem se lekla a malej taky naštestí jen te rány jak spadla vanička,ani si nechchi domyslet co by se stalo kdybych Honzíka držela jinak naštestí jsem ho domývala a už pomalu vyndavala. Ted už těmhle výrobkům nevěřím, a vaničku budu radši dávat na židle nebo rovnou do vany

S podskalím také souhlasím :wink:
7. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych byla pro srazík odpoledne nějak po 13 hod (to totiž papáme) tak okolo té 13:30 by nám to vyhovovalo :wink:
7. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky v albíčku zase pár foteček, jdu dát malému papat a jdeme do hajan :slight_smile:
7. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, Say koukala jsem na fotečky, jsou tak nádherné.
Nin s tím stojanem to je fakt síla, určitě vím co nebudu kupovat, i když se mi to moc líbilo, vanička půjde do vany a nebudou žádné nervy.
7. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné sluneční ráno :slight_smile:
ninus to je síla s tím stojanem,hlavně že se malinkýmu nic nestalo
srazík by jsme mohli udělat na podskalí až bude hezky jako teď,větší děti si vyhrajou na písku a my si hezky pokecáme
já jsem dneska hned po ránu vytočená, včera tady jezedáci rozváželi hnuj,tak jak jsem měla otevřený okna,tak vlezl ten smrad až dovnitř a dneska otevřu okna a ono to venku smrdí pořád :confounded: :angry:
8. dub 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,to zas bude den,před chvílí jsem rozbila svůj oblíbený hrneček i s čajem,ještě že byla miška i honzík vedle,byl průhlednej z takovýho toho silnýho skla,nějak jsem ho špatně chytila za ouško,vyklouz mi a celá jsem se zlila,ještě že už to nebylo vařící :frowning2: ,no střepy všude,tak snad to bude štěstí a ta sociální pracovnice bude v pohodě.
Nini,my měli vaničku součástí přebalováku,pak jsme ji dávali do vany a nakonec se míša koupala na molitanovej podložce,co dostal franta jako dar v práci,to bylo bezva,akorát se to muselo vždycky hned vyždímat,protože jinak to smrdělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zdeni,taky nemám tenhle odér zrovna v lásce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já tady průběžně uklízím a oni jdou za mnou a průběžně to zas rozhazujou :sweat_smile:
nini fotečky krásný,nejvíc se mi líbí ta první v ručníku a samozřejmě ta pro nás tetky koníkovky :grinning:
jdu se nasnídat,než dorazí sociálka
8. dub 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin,
teda, s tou vanickou, to je des :confused: :angry: . Jeste zes ho pevne drzela. no, to ja bych byla na sesypani!!! My davame vanicku na stul. mame sprchac a malou koupelnu, tak tam bych to nemela moc pohodlny a barova linka je na me zas dost vysoka :grinning:. No jo, jsem prte :grinning:
Taky jsem te moc rada potkala! Honzik je fakt drobous. Naproti tej nasi... :grinning:. No, musi vyrust, budouci zenich :grinning:. Kdybys nekdy chtela, tak se muzem domluvit a vyrazit prochazkovat spolu :wink: a samozrejme vsichni kdo se budete chtit pridat :slight_smile:
a dekuju za pochvalu, az se cervenam :grinning: :slight_smile:
Fotky mas nadherny, to ja skoro nefotim, musim to napravit.
8. dub 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucy, strepy prinasi stesti :wink:
8. dub 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to me dneska julisek rano dost zvracela, i nosikem, do toho jsem letela se psem, ten mi venku sezral co si, nechci radsi ani domyslet co. doma mi to samozrejme vyblil na bily chlupaty koberec :rolling_eyes: . No, samozrejme, hov.o :angry: . Blb. Do toho si delam meltu, pry je dobra na mlicko a prelil mi hrnec, tak spinavy cely sporak :unamused: . Doma bordel jak v tanku a mala place. To zas bude den...
8. dub 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale musim juli pochvalit. kojila jsem ve 22 hod a vstavala az ve 4 :dizzy_face: ,pak v 7. je to zlaticko
8. dub 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Ninus malej je uzasnej, jak ma ty kalhoty, to je uplnej fesak :slight_smile: Holky ja bych sla na srazik, ale uz se jen koulim :grinning: Byste mi ujely s kocarama :grinning:
8. dub 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a už jsou pryč :slight_smile: ,ale byly příjemný a jestli to schválí revizák,tak by měl příspěvek zůstat stejnej :dizzy_face: ,venku je nádherně,ale my půjdem až odpoledne,teď radši vyhodím míšu na balkon aodpo půjdeme na dlouhou prochajdu,kdyby byl honzík ve školce,tak je mi to jedno a budu s malou jezdit,ale když mám oba,tak to stačí odpoledne
8. dub 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvi,třeba by tě někdo svez :grinning: :grinning: ,jak se cítíš?Přiskočil další týden,to to utíká
8. dub 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli, uz aby to bylo, spani v noci uz je na prd, curat chodim jako blazen, natekly mi docela dost nohy a ruce, poslicky mam jedna radost, ale nikam to zatim nevede, mala se spokojene v brisku vrti, ta jen tak nevyleze :sweat_smile:
8. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
murecka: určitě si nic takového nepořizuj nám to koupil děděček v baby centru(tomu jsem to radši ani neříkala stačí že jsem z toho byla špatná já a i moje mamina ta u toho byla taky ) i s anatomickou vaničkou no ještě že se mě na té straně kam se to nejmenší mimi má položit blbě koupalo a koupala jsem ho z druhé strany a pevně držela, kdyby byl na té druhé straně to by asi dobře nedopadlo já z toho v noci skoro nespala :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: zlatá vana a nebo ho budu koupat na zemi to se radši ohnu.

Mikesova: ježiši takovéhle aroma taky nemám ráda
Luci: střepy přinášejí štestí :wink: :wink: :wink:, přesně tak radši jí budu dávat do vany - a budu mít 100% jistotu
za pochvalu foteček moc děkujeme.

Sandři: neboj vykrmím ho aby z něj byl pěknej ženich :grinning: určitě mužeme vyrazit spolu budu ráda a samozdřejmě i s ostatními jé já se už teším na ten náš srazík. Já fotím vetšinou na mobil, protože jsem lempl dát nabít baterky do digitálu,fotím skoro každý den chci mít památky na to když byl takhle malinkej protože vím že holky říkali že to strašně rychle uteče. A měli pravdu v pátek bude Honzíkovy 14 dní :wink: :wink:
Sandří koukám zajmavé dopoledne, já tu na venčení naštestí měla tchána - náš Rex domů zatím nosí jen šišky a vonavých věcí si díky bohu nevšímá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Julinka je šikulka už se teším až malého taky nechám spinkat a nebudu ho muset budit každé 3 hodiny broučka malého

kvikvicek: děkuji za pochvalu, neboj byli by jsme solidární a počkaly na tebe - že jo holky -
8. dub 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já blbec sklerotickej - Káťa jde dneska na dalši UTZ tak jssem zvědavá a pak dám echo ona sem bejk načuhuje ale nepíše kanec jeden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dneska jdeme ve 14 hod na kyčle - no doufám že bude vše ok a nebude tam moc lidí, nesnáším to čekání
8. dub 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvikvicek: koukala jsem ti na fotečky - máme uplně stejný ten košík :grinning: :grinning: :grinning: ( ten náš je teda 30 let starý - ale jsou uplně stejné ) malej si v něm spinká když jsme v přízemí v obýváku ( vetšinou je tu se mnou celej den a pak v deset jdeme spinkat do postýlky ) je to užasná věc
8. dub 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek: taky jsem ten náš košík vyfotila a i Honzíka jak se mu v něm krásně spinká :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

já si tu dneska píšu sama ze sebou :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně že počkali,naše rodinka stejně většinou chodí pomalu,protože honzise neustále zajímá všechno,co leží na zemi,takže se občas nehneme z místa třeba 5-10minut, a to bys nás určitě došla,možná bys byla ještě rychlejší :grinning: :grinning:

asizkusím odpoledne prubnout golfáče,ať si malá zvyká :dizzy_face:
8. dub 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak co se vleče neuteče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já zrovna taky nejsem zastáncem rychlochůze :wink:
8. dub 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek