• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

nini,honzík teď asi spinká,co? Mě miška taky a honzis kouká na káče,tak mě nechávaj chvíli na pokoji,zato včera večer mě vydusili.ne a ne spát,honzík usnul ve3/4 na deset a míša vdeset dest,už jsem myslela,že je přidusím :sweat_smile: ,no a taťka dorazil z praglu ve3/4 na jedenáct

musela jsem vyfotit jaký si udělala mišule pohodlí v kočáře,tak vám to pak přidám k fotečkám
8. dub 2009 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Přesně tak Honzík spinká v deset papal a hned co dopil flašku usnul ještě u mě, bude se budit ve 13 hod bud on sám a nebo ho budu muset vzbudit já na další papání a na druhou hodinu razíme na ty kyčle
8. dub 2009 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
když jsem si přinesla míšu domů,tak byla najetá na přesnej 3 hodinovej rytmus a byla přesná jak hodinky,nejlepší bylo,že když jsme přetáhli tak stejně chtěla jíst v tu dobu,kdy byla naučená
8. dub 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Honzík jak kdy snažím se ten rytmus dodržovat ale když ho v noci musím vzbudit a vydím jak si krásně spinká a ani nevypije celou 60 nechala bych ho spát ale ted v začátku aby nabral ho musím budit
8. dub 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Je Ninus, tak to je dobry s tim kosickem, ten nas je taky stoletej, je jeste po mem manzovi, to uz je 27 let :grinning:
8. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
to je jasný,však nám to taky chvilku trvalo,neboj,to bude v pohodě,at vám dobře dxyopadnou kyčle :grinning:
8. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
kvikvicek: je to super věc já si nemůžu vynachválit - nemusím běhat do schodu k malému do pokojíčku a mám ho přes den pěkně u sebe
8. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
mispuli: doufám že kyčle budou v pořádku, jedeme tam kočárkem tak snad se tam někam dá vynést do té polikliniky nerada bych aby nám ho někdo štípnul
8. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nin, v poloklinice mas vytah :wink:
8. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja jsem tedka u mamky, tak jestli mi nektera pisete na icq, tak sai to prectu az dorazim domu :grinning:.
Me uz to doma nebavilo a potom jak mi ten den zacal, tak jsem sla za maminou.
dop jsme byli taky v poliklinice, byla jsem se zeptat na nausnicky, tak je pichaji mezi 2-3 mesicem, ale kdyz budu chtit driv, neni problem. tak dneska je asi vyberu a mezi 6-8 tydnem zajdem pichnout :slight_smile: :dizzy_face: . Stoji to 200 Kc. Tak to pak budeme taky hezka nevesta :grinning:
Taky jsem ve meste koupila nejobycejnejsiho dudlika, kopretinku, tak jsem zvedava, jak se bude nasi Juline libit :grinning:
8. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dneska cely den spime, tak snad nebudeme v noci koukat :unamused:
8. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ninusko, nejdete z kycli na Podskali? my tam tak okolo 3 budem, sami jen s Julcou, bez Edy. tak kdyby ses chtela pridat :wink:

Na kyclich jsme byli minuly tyden a vzala jsem sebou mamku, udelalo ji to radost a me to i pomuze. pan doktor si myslel ze moje mamka je i mamka Julci. tak jsme mu museli vysvetli ze mamka jsem ja :grinning:. Stejne porad mluvil k moji mamce :grinning:
8. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
koukam ze ted mam samomluvu ja :grinning:

Nevadi :grinning:. Dneska je krasne, co? :dizzy_face:

a taky radsi pomala chuze. Vcera eda na podskali pospichal az jsem cestou malem vypustila dusi :rolling_eyes:
8. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ähoj, ahoj !
Sem tu jen na skok, venku je zas nádherně, tak si půjdu dát čajít na zahradu. Dnešní KO už probíhala v klidu, mimi se mělo k světu a já sem v klidu.
Jitko a Lucko už se těším na mini srazík, končím u dr tak v devět..
Nino s tím držákem - to je síla. Hlavně že se nic nestalo.. V Americe by je za to i žalovali :sweat_smile: Abych pravdu řekla, nevěřim ani moc těm přebalovacím pultům přijdou mi takový chatrný. Zlatej normální stůl a vana. Já si budu dávat přes vanu takový prkna (udělátko ještě když sme byli malí mi) a na to vaničku A přebalovacií podložku mám hned vedle na pračce. :slight_smile:
Jé a krásný fotky Nino.
San ty máš ale hodnou Jůlinku :wink:
8. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandrus ahoj, hele ty nausnicky- propichujou ouska, nebo nastrelujou?
8. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak se musím pochlubit - máme po posledním soudu a malá je už naše, už nám ji nikdy neodpáře :grinning: Hurá. Udělali jsme si pak s manželem hezké dopoledne, došli na kávičku a zákusek, pak jsme nechali strašný prachy v lékárně - něco na nás leze, a radši jsme koupili něco i pro malou kdyby to od nás chytla a pak jsme koupili malý k svátku tatru - tak jsem zvědavá co bude dělat. Jo a ještě jsem jí koupila sluneční brýle , ale tomu moc nedávám, určitě si je bude strhávat ( jako čepice) Tak už jen čekám až přijede manžel z práce a odpo budem slavit. Ještě kdyby tak počasí se umoudřilo, nevím jak u vás, ale tady začalo pršet a to jsem si prosím pěkně pověsila povlečení na šnůry ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mispul: to je dobře, že u vás soc. dobře pochodila , tak zase na čas klid, co? :sweat_smile:
nin: ať dopadnete dobře na kyčlích
say: už je podskalí otevřená hospoda?? Nám přijede v so návštěva, tak se tam pak chceme vypravit na prochajdu a pivko samozřejmě - jestli teda už fungují. :sunglasses:
8. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
myslim ze pichaji, neptala jsem se Kato. ale ja dovnitr nepujdu. pockam v cekarne a vrati mi ji az kdyz to bude hotove. Jdeme k Horne, je strasne hodna. Taky jsem k ni chodila. Mam k ni duveru :slight_smile:
8. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
To je jasný,že vy radši pomalá chůze :slight_smile: :slight_smile: Manža byl na obídku,tak jsme se domlouvali co podnikneme odpoledne a děda vzkazuje,že máme přijít na zahradu,tak se tam půjdeme projít a franťas si nás tam vyzvedne,buď autem,pokud se zdrží u zákazníka :confounded: nebo pěšo,což bych radši
San mamča určo měla něco dobrýho k obídku :grinning: :grinning:
to podskalí vám fakt závidím,v táboře se taky dá jít na krásnou prochajdu kolem řeky,tady ne :unamused:
8. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zuzko, super ze kontrola je ok :wink:

Klarko, vsechno nejlepsi male k svatku a vam moc gratuluju!!! To je moc super ze uz je jen vase :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jj, ta prostredni hospoda uz je otevrena :slight_smile:, taky tam chodime na pivco, ja teda na male :slight_smile:

Tady se ted taky nejak zatahlo :unamused: . Snad se to uhne.
8. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jeste jsme nejedli,ale uz to bude. Kotlety na smetane, to ja se muzu utlouct :grinning: :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi:to je ideální,mám pocit,že kolem půl tady odsud jede autobus,nebo by nás tam hodil franta,až poveze honzíka do školky,záleží taky na jítě,jestli pojede odsud,tak bysme kdyžtak mohly spolu
Klári,tak to jsou úžasný zprávy,to je moc dobře,to opravdu stojí za pořádnou oslavu a Emičce přejeme k svátku všechno nej,ty nejbáječnější rodiče už má,tak teď už jen všechno dobrý :dizzy_face: :dizzy_face:
Jo,jo,na rok zase máme pokoj a tatrovka je bezva :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ty já taky můžu
tady sice ještě svítí,ale taky se to sem nějak žene,zatím to jde z tý strany odkud se to vždycky uhne,tak snad,jestli pro nás taťka přijde,tak bysme se cestou domů mohli stavět na zahrádce na plzničku :dizzy_face:
jéé já mám žížu
8. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
holky díky. Z tatrovky mám taky radost, ale už jí vydím jak tu jezdí z kopce a namele si zase čuňu :angry:
Jéé a na srazík se fakt moc těším to bude čoro moro :slight_smile: :wink:
8. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Kláro to je krásný, že vám to dobře dopadlo a máte to za sebou. Gratuluji! Je to stejně krásný, že je možný děťátko adoptovat.
Tak si pak Luci ještě písnem. Aby nám vyšlo počasí, když je teď tak krásně :confused: :slight_smile:
8. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jasně zuzi :slight_smile:
8. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
venku se to pěkně zatáhlo,no nic asi ven vyrazíme,asi přece jen půjdeme na tu zahradu,kdyžtak se můžeme schovat do chalupy,kdyby něco přišlo

Ani:jak jsi dopadla,byla jsi na koberečku?
8. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jsme odpoledni prochazku vzdali, vypada to ze kazdou chvili se neco muze prihnat Tak kdyz bude hezky tak vyrazime na predvecerni prochazku i s tatkou :slight_smile:

Nin, co kycle? Nasli jste vytah?
8. dub 2009 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
mispuli: Byla jsem na koberecku dvakrat. Jednou hned po a pak po hospitaci. Nebylo vycitek, pry jsem vyborna ucitelka a dokonce mam slibenou smlouvu od srpna znovu. Prazdniny na UP! Bohuzel je to zaskok za MD, takze vic cekat nemuzu. Nakonec to stejne odnesou rodice, to co jsem rikala, byla pravda. Deti se budou doma jeste doucovat s rodici.
8. dub 2009 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ani: doufám že se snámi také přidáš na srazík až se bude konat

Ahoj Sandři děkuji za sms - výtah jsme našli a kyčle jsou ok ale pro jistotu dáváme plýnku koukala jsem že tam to dávali každému miminku :slight_smile: no a když jsme byli v poliklinice skočila jsem k dětské malého převážit aby jsme tam zítra nemuseli a dostali jsem pochvalu jak krásně přibral a jakej je už pěknoučkej a spokojenej máme 2550g takže zítra budu volat na očkování aby jsme to měli všechno za sebou.
Další kontrola na kyčlích a u dětské nás čeká v 6 týdnech. Na podskalí už jsme nešli jelikož jsme to domů měli akorát na papání na 16 hod.
Mlíko se mi ztratilo uplně takže dr říkala že nemám vubec odstříkavat ani tu 10ml že se mi ten zbytek stratí sám.Akorát bych prý trápila sebe a malého. Ptala jsem se i ohledně čajíku - myslela jsem ten feniklový že by jsme dávali ale dr říkala že to nemám dělat že tím mu akorát zaplácám bříško a pak nebude chtít mlíčko. Jinak v noci už ho nemusím budit a mám ho nechat spinkat až si řekne sám tak to dneska zkusím no jsem zvědavá. a od pátka zvyšujeme dávku nutrilonu z 60 na 90ml :slight_smile:
8. dub 2009 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Klárko taky moc gratuluji že je malá už jen a jen vaše :wink:
8. dub 2009 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek