• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Klarko i ja gratuluji!!!

Nin, urcite bych rada dorazila, kdyz mi do toho neco nevleze, jako obhajoba DP a pod. :slight_smile:
8. dub 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nini,tak to je super,že už malýho nemusíš budit a ta dávka,počkej za chvíli bude pít 200ml,zase to má pozitiva v tom,že když je na umělce,tak můžeš začít zkoušet příkrmy už na konci 4 měsíce

ani:tak to jsou pozitivní zprávy,aspoň nějakou jistotu máš :dizzy_face: ,i když je mi jasný,že bys radši byla těhule :slight_smile: ,už víš,kdy budeš obhajovat?

my šli na zahradu a já se cestou málem po....,půlku návštěvy jsem strávila na wc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mis obhajuji 1.6.2009, co z je taky paradox - maly umrel 6.1.2009, tak uvidime jake bude tohle datum. Utesuji se tim, ze, co se ma stat stane se....doufam, ze kdyz je otocene, tak bude lepsi....
8. dub 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak tady kolem poledne sprchlo,ale nám to nevadilo,museli jsme jet zase za babčou do nemocnice
kláro, emičce přejeme všechno nejlepší k svátku a všem gratulujeme že jste to zvládli a malá už je jenom vaše :slight_smile:
aninam třeba to otočené datum znamená změnu
nin malej váhou dožene za chvilku ostatní děti, pamatuju si jak jsme po 14 dnech najeli na nutrilon a malej přibýval a přibýval...
8. dub 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani věřím,že obhajobu zvládneš levou zadní,jaký máš téma diplomky,a zároveň si myslím,že srazík určitě bude dřív,co říkáte mamči a skoromamči :wink:
8. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Emičce, přeji hodně zdravíčka a štěstíčka :slight_smile: .
Luci, jestli se ve středu vypravím tak pojedu ze Strakonic, ale možná pak pojedu s tebou do Protivína. :slight_smile:
Ještě musíme doladit, kde se sejdeme. :slight_smile:
8. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikesova: snad ano, ale jde o to jakou? Jestli to, ze budu mit konecne dokonceny studia, nebo to ze budu pedagogicky vzdelana bez dokonceni (SZZ mam ale nemam diplomku). To je velky otaznik, ktery se rozlusti az po tomhle datumu....

Mispuli: Mam tema GIMP - tvorba vyukovych materialu pro ZS.
8. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani myslela jsem že dokončíš úspěšně studia
8. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani: budu držet palečky já i malej ale věřím že to zvládneš :wink:
8. dub 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus Honzík spinká?

Ani já věřím,že budeš mít obojí :slight_smile: ,ale nezávidím Ti to,protže pro mě byla diplomka horrorr největšího kalibru
8. dub 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul: jo jo spinká v deset dostal napapat a konečně spinká před tím ho trápili prdíky a tak jsem ho skoro 2 hodiny chovala - plakal, pak se vztekal a chvilinku byl v klidu
8. dub 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to znám,honzis i míša na to trpěli :unamused: ,je to naprd
8. dub 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já když plakal jsm mylsela že budu plakat taky :frowning2:
8. dub 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky to jsem vám uplně zapoměla napsat, dneska bylo cca 20 hod se u nás rozdrnčel zvonek a zvonila na mě nějaká ženská z České pojištovny že ví že se nám narodil chlapeček a jestli by mohla zajít a promluvit si se mnou a pojištení malého. No a já jí poslala do určitých partii :angry: :angry: :angry: to mě přijde jako nehorázná drzost že lezou otravovat až domů - že se nestydí
8. dub 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z toho si nic nedělej,já na tom byla kolikrát stejně :slight_smile: ,časem se to upraví neboj,používáš něco?

s těma pojištěníma je to fakt nehoráznost,když budu chtít,tak si to přece zajistím sama a sama je vyhledám
8. dub 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu chrnět,pa pa,za chvíli se probudí Mišule na svojí pravidelnou dávku a pak snad dá na chvilku v noci pokoj :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
NIn, tak priste nevyplnuj vsechno, co ti v nemocnici daji. Me kamaradka na sestu vysvetlila na co je jaky papir a tak jsem pojisteni slunicko ani nevyplnovala, kdyz jsem vedela jak na tom je a nevedela jak dopadne.....
9. dub 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:
u nás prosvicuje oskárek,tak jsem zvědavá jak bude,malej už je venku,já jdu vždycky krmit psa a kočky a ten už si to štráduje ven a vydrží tam až do oběda :sunglasses:
jinak v porodnici nevím že by se vypisoval papír na pojištění, to se ani nesmí, dělala jsem pojišťováka takže vím jak to tam funguje,když porodí ženský sestra zavolá pojišťovákovi a nahlásí mu jména určitých lidí (dětiček),né všech
a ty pak jdou a otravujou po domáctnostech :angry:
9. dub 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,u nás se dneska spinkalo do 7:30 a honzík nechtěl do školky,ale vzhledem k tomu,že budou malovat kraslice,tak šel
my se nasnídáme a vyrazíme do práce,budou tady dávat S pydlou v zádech,tak jdu zamluvit lístky,mám nějak jeden zdarma,skrz nějaký fondy,tak proč toho nevyužít,a taky jsme tam dlouho nebyly,tak aspoň chvilku pokecám :wink:
Já na porodnici vyplnila nějakej papírek z toho kufříku s reklamníma věcičkama,sestřičky nás o to prosily,jesli jim pak posílaj nějaký zdarma,když jich maj víc,nebo nevím a hned za měsíc mi volala kvůli knížce jak pečovat o dětátko,tak jsem byla docela zvědavá,tak jsem kejvla a teď si rvu vlasy,každej měsíc přijde pár papírů,zaplatím nebo spíš nezaplatím za ně,protže věčně ztratím složenku,tak pak přijde upomínka,tak tu zaplatím a nejsem schopná tam zavolat,že už to nechci,vždycky,když to chci udělat,tak zjistím,mi manžel ty papíry preventivně vyhodil,tak čekám,až to přijde teď a fakt to zruším,
jinak kvůli pojištění na Míšu mi volali nedávno,aspoň že zavolali a já jim řekla,že nemám zájem
nini používáte na ty prdíky něco?
9. dub 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
tak jsem vybehla vyvencit psa s manducou a Julcou a prekvapilo me ze je tam docela chladno, snad se to do odpoledne vybere.

Srazik doufam ze bude driv nez v cervnu :wink:

Ani, preju at se obhajoba DP podari nejlip jak to jde a pak se muzes vrhnout plnyma silama a myslenkama jen na snz.

Za mnou skrz pojisteni nikdo nebyl, ale ja jsem nikde nevyplnovala cislo, jen max. e-mail a stejne nikdo neotravoval :slight_smile:. ale nechame malou pojistit asi pres manzela, ma tam ted neco vyhodnyho, ze by nam stat hodne zaplatil, vic nez bysme usetrili :slight_smile:
9. dub 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani,obhajoba na MDD,to přeci musí klapnout :slight_smile: :slight_smile:

My máme nějaký společný pojištění za strašný prachy,měnili jsme to vloni

To víš san,když v tom manža dělá,tak vybere to nejlepší :slight_smile:

jdu objednávat z módy plus a z magnetu,to zas peníze pofičí :wink:
9. dub 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucy, tak vyber jen to nejhezci :slight_smile:

No, on dela financniho poradce, takze ma prehled a nabizi nejvyhodnejsi ruceni, pojisteni, penzijni, hypoteky... Fakt zajimavy co mi takhle rika. Jen lituju ze nic takovyho nebylo kdyz jsem si hypoteku brala ja. Usetrila bych spoustu penez a casu. Ted uz je to jedno. Kdybyste nekdo mel zajem, staci rict :slight_smile:
Dneska mi bude delat jiny pojisteni domacnosti, protoze platim 890 kc za ctvrt roku a prijde mi to jako silena cena, tak bude vymyslet neco abysme platili min a zaroven to porad meli pojisteny na vsechno jako doposud :slight_smile:
jen musim vyhrabat ty papiry, coz bude asi problem :sweat_smile:. Musim se na to vrhnout

taky dopoledne se chystam na kozni, uz v tehu mi naskakali strasne uhry v obliceji, dekoltu a zadech. Rikala jsem si, no, tak budu mit holcicku, bere mi krasu :grinning:. jenze porad se to nezlepsilo :rolling_eyes: . a taky mala je cela podobana v obliceji, tak aby mi napsala nejakou masticku nebo pudr pro ni.
9. dub 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženský,já jsem blbá :grinning: :grinning: ,no holt už jsem dlouho na mateřský,vždyť jsou přeci prázdniny,tak ve škole nikdo nebude :dizzy_face: ,tak asi dojdeme jen nakoupit,a vy mi taky nic neřeknete :wink:
9. dub 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja vubec nevedela ze jsou prazdniny :sweat_smile:
9. dub 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím,jedině mě mohla upozornit ani a evča,že tu kážu bludy :dizzy_face:
9. dub 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
krásné ráno :sunglasses:
ještě jednou děkuji za gratulace nám i Emmičce :slight_smile:
holky, nevíte některá co platí na zadní rýmu?? Už mě trápí 3 dny a mám toho už plný brejle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kláro mě hodně pomáhá ohřátý mlíko,do toho dám med a naložím se do vařící vany a piju to v tý vaně,takhle to praktikuju 2 večery a stačí mi to,ale každý to rád nemá,na manžu to nezabírá :frowning2:
9. dub 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani: nejhorší je že jsem nic nevyplnovala, nevím jak na mě přišli

Holky tak dneska jsme byli na očkování do ramínka malej při vpichu neplakal ale pak trošku jo asi jak si to uvědomil že se něco děje ( no maminka se na to nemohla dívat jinak by řvala :frowning2: )
a musím Honzíčka pochválit dle paní doktorky jsem v noci nebudili miláček vypil 60 naposled v 1 ráno a pak ve 4 jsem ho nebudila a krásně spinkal až do sedmi kdy papal a uplně v pohodičce :wink: :wink: :wink:
9. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je ono Nini,maj obšlápnutý porodnice a jak se nějaký mimča narodí,hned hází lano
je to šikulka,když plakal jen malinko :slight_smile: a takhle krásně spí
já zas mišku vystrčila na balkon,když nejdu do tý práce,tak půjdem na prochajdu a nákup až odpoledne s prckem,asi půjdeme na hřiště,jen je škoda,že zem je ještě tak studená,takhle budu muset mišuli držet v kočáře,když ještě nechodí,tak ji nemůžu nechat lézt po zemi :unamused: ,stejně má pořád tu rýmu :frowning2: ,naštěstí ji to ale netrápí v noci
9. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
san jak jsi dopadla na kožním?
9. dub 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek