• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Sandři mě dr napsala pro malého na potničky Holtův krém (mazala jsem mu to jednou a je to ok) - le smrdí jako psí kšíry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, vyplnovala si to v nemocnici, vim to! Vsem to povinne davaji. Jak si vyplnovala na ty dve krabicky, tak u toho to bylo. Pamatujes si jak si odevzdavala neco z toho zpet sestricce??

Mispuli, nepochopila jsem tu zkratku MDD :(

Prave jsem vymenila korekci DP za jeden nakup stativu k fotaku.....uzasnej job s manzelem :slight_smile:

Say, ja radeji nechci myslet na snz, protoze minule jsem kazdou MS oplakala a nakonec jsem oplakala i maleho, ted to beru tak, ze kdyz je mi do vinku dano, at je mam, tak se to stane a kdyz ne, svet se nezbori a cas, ktery mi byl dan zde na zemi, se prezije, vzdyt je to jen vterinka vesmirneho casu...... Nechci se na nic vazat a pak byt znovu zklamana. Jak se rika, co se stane jednou, nemusi se stat podruhe, ale co se stane dvakrat, potreti se stane jiste....
9. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani: Mezinárodní den dětí,je 1.6. :slight_smile: :slight_smile:

Honzík zpátky ze školky,prej dobrý :slight_smile:
9. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani: jo jo vyplnovala jsem dvě kartičky k těm krabičkám a to s tou pojištovnou tam bylo taky ale to jsem jim odmítla vyplnit, a odevzdala jsemjen ty dvě kartičky k těm boxíkům. Pochopila bych kdyby třeba poslali něco ale že budou lézt i domů :unamused: :unamused:
9. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul: ještě k těm prdíkům mám akorát Pupík - emul gel a dneska jsem koupila fenyklový čaj o ukončeného prvního týdne a kdyštak bych malému trochu udělala - uvidíme jak na tom budeme dneska
9. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíš jestli to budeš potřebovat a jestli to pomůže,honzík fenyklovej čaj odmítal,míše nevadil ale ani nepomoh,ale každý děťátko je jiný,a pupík ten nám nepomáhal vůbec :frowning2:
9. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus na bříško pomáhají kapičky SAB SIMPLEX je to sice až od 6 týdnů,ale my jsme měli problémy s bříškem pořád jak jsme přešli na UM tak nám doktorka dovolila 6 kapiček, jsou výborný a pomáhá to do 20 min. malinkej za chvilku spinkal a po bolesti ani památka,kapky jsou sice dražší ale účinný
s tou pojišťovnou je to tak jak jsem psala a připrav se že to nebude první ani poslední pojišťovák který u tebe byl :angry:
9. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispul: kdyštak ho vypíju já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Sab simplex jo jo o těch mě psala už Sandruš - tak zkusím zběhnout do lékarny jestli mě je prodají bez předpisu aby doma pro jistotu byli, doufám že ty prdíky byli ojediněle a nebudou ho trápit každý večer. Pomohlo přimačknout nožičky k bříšku ale jen na chvilinku
9. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni,jak jsem psala,každý dítě je jiný,nám totiž sab simplex pomáhal jen chvilku a nemohlo se to dávat tak často,na honzíka zabíral Lefax,ale nevím jestli se ještě vyrábí.Na Míšu zabíral Baby Calm,bylo to z bylinek a mohlo se to používat při každým jídle,ale ono jde o to si vyzkoušet co zabere,nejlíp se maj ti,co to nepotřebují vůbec :slight_smile: ,Míše se ještě líbilo,když jsem ji nosila a poklepávala ze spodu do zadečku,to jí taky uklidnilo,pokud to nebylo moc,pak jsme taky občas nahřejvali plínu v mikrovlnce a u honzíka jsme měli ohřejvací lahev
9. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli, to vim, ale se zkratkou sem se nesetkala. Jdu se psem na veterinu na drapky a pachove zlazky. Je tam zas krasne, tak se alespon projdem.....
9. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
NIN dojdi si koupit do DM nahrivaci polstarek na brisko a masiruj mu ho pres nej. Mam ho doma a pomaha to i me, kdyz mam problemy.....
9. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jen v rychlosti vám píšu, že v 15hodin nastupuji do nemocnice, panu doktorvi se nelíbí můj čípek je 18mm dlouhý a ze vnitř se otvírám. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Mějte se krásně a krásně a krásné velikonoce.
9. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
murecka: Tak at vsechno dopadne, tak jak ma!! Hodne stesti.....
9. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
murecka držíme ti pěstičky ať všechno dobře dopadne
ninus ty kapičky ti prodají i bez receptu a když by nepomáhal ten sab tak si kup ty baby calm ty jsou taky dobrý
9. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo,doufám,že tě ještě stíhám,přeju ti ať to dopadne dobře,budu na tebe moc myslet!!Věř píseckým doktorům,jsou to machři
9. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu se ptát maminky,jestli můžu
9. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
murecka: držím palečky, a neboj jestli si pamatuješ já také ležela s čípkem ale až ve 30tt ale neboj bude to ok držím palečky
9. dub 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři tak co na kožním????????????

Ani: moc děkuji za radu, ted už jsem doma takže ho zaběhnu koupit zítra, at ho doma mám i kdyby ho malej nepotřeboval neztratí se
9. dub 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Jitku už sem nestihla, snad jí tam nebudou držet dlouho, ať vše dobře dopadne.
Nin , máš šikovnýho Honzíka. Tady jsou samý šikovný dětičky,jak koukám..
Co se týče pojištění, vyřizovala sem nedavno stavebko a ten hodnej poradce mě hned upozornil, přesně jak řiká Anička, ať nic v nem nevyplňuju, že se pak k nám seběhnou jak saně. Ale samozřejmě mi hned nezapomněl nabídnout pojištění on sám :grinning: No dostala jsem od něj už i knížku První dny a kroky mimi a pak žínku - krávu
:grinning:
9. dub 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Zuzi, jak pak je?????
Samozdřejmě že malého chci nechat pojistit, ale musím si nejdřív projít kde by to bylo nejlepší :slight_smile: a rozhodnu se já.
Honzík je šikulka a zlatíčko :wink: :wink:
9. dub 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře je Nin, hlavně miminku asi, protože pořád řádí. Dneska nedalo chvilku pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Asi mi prokopne břicho :grinning: :grinning:
Jen tedy začínám otékat v obličeji, ráno vypadám jak zápasník sumo :grinning: :grinning: vidím si vlastní tváře :grinning:
Taky chci pak mimi pojistit, jen bych se radši nejdřív poradila s někým nezávislým, všude kde se zeptáš, tak právě oni jsou ti nejlepší a jen člověku popletou hlavu!
9. dub 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevěřím ani tomuhle mému poradci přes to stavebko, je to hroznej blb, vyřizovala sem si úvěr k tomu co sem naspořila už od listopadu a dořešili sme to až v únoru a to se ještě spletl o sto tisíc, které mi sliboval, že na to máme nárok. A ani se pak moc neomlouval. Takže na něj fakt nedám, ale žinka je dobrá :grinning:
9. dub 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, ja nic nevyplnila a nikdo se neozval, nemohou te k tomu v nemocnici nutit......
9. dub 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem tu asi sama co? Všechny jste jistě venku a podobně.. :frowning2: Já byla taky, teď ale odešla ségra, tak sem hned musela využít toho, že je PC volnej :sweat_smile: Sluníčko už pěkně peče, sem se už v obličeji docela opálila, ale vím, že musim teď opatrně, pořád mažu mažu :grinning:
9. dub 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne já jsem tu taky, jen lovím chvíli po netu a prohlížím věcičky ( jako by jich neměl Honzík málo :grinning: :grinning: ) ale jsem zatím jenom u koukání, za chvilinku jdu kulíška koupat a v sedm bude papat
9. dub 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem tu taky. Byly jste dneska na Podskali? Ja byla za malym na ....... Bylo tam dost lidi. Zase tam meli ti nasi kluci jesterky, co se jim tam vyhrivaji mezi buxusy. Dneska tam byly tri...
9. dub 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Ani a ať ti to v červnu dobře dopadne, držim pěsti.
Nino já sem vyprala poslední várku, co sme ještě nakoiupili s tchýní a už sem si fakt dala zákaz.. Ale až se to narodí, začne to nakupování na novo, už to vidím :grinning:
9. dub 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko dekuji a koukej nam dat vedet az to bude!!
Ja rekla, ze nic delat nebudu. Mam vyprano a dano do vakuovych pytlu, pak se to jen vynda, ale to uz bude jasne, ze jsme oba zdravi a zivi :slight_smile:. Od ceho mam manzela a babicky ;)
9. dub 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, už sem domluvená s kamarádkou, že se tu za mě přihlásí a dá vám vědět.
Tak já se půjdu natáhnout, už se nám sezení nelíbí..
Mějte se tu hezky, papa
9. dub 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: já dneska ani podskalí nestihla byla jsem s kamarádkama a ejich dětičkama na hřišti malej si tam spinkal v kočárku a my podrbali :grinning: :grinning:

Tak jsem toho našeho kluka vykoupala,napal se a chvilinku jsem se chovala jelikož měl škytku a ted si hajá v košíčku, já se teším na svou oblíbenou ordinaci a zase další den za námi tak mě to ted utíká - malému je zítra 14 dní holky to ani není možné mě to strašně rychle utíká
9. dub 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek