• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

no malemu by bylo 4,5 mesice...... hrozne to utika a nejvice to vidis na detech....
9. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani. máš pravdu utíká to hrozně, a na dětech je to vidět nejvic připadá mě že za těch 14 dní se malej hodně změnil
9. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,venku je nádherně,to zas bude pařák :slight_smile: ,odpo jedeme k naši,už se těším,zítra máme domluvenej srazík s kamarádkou,co má stejně starý dětičky,takže vyrazíme na procajdu prosluněným starým Táborem,sednem na nějakou zahrádku a hlavně,taťkové půjdou s námi :slight_smile: :slight_smile: ,děda nám udělá sekanici s bram salátem,mňam :grinning: :grinning:

jak asi dopadla Jíťa,nevíte někdo v který leží nemocnici? Já tedy předpokládám,že když má Turka za doktora tak v písecký,ale jeden nikdy neví,třeba potkám její maminku a zeptám se,hlavně,ať jí pomůžou

Nini,na dětičkách je znát každej den,mám pocit,že když jsou miminka,tak snad i každá hodina :slight_smile:

musím něco vyžehlit,pobalit,pak dojít nakoupit,holky dodržujete to,že se dneska nemá jíst maso?
10. dub 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli, my to teda nedodrzujem :slight_smile: Dneska bude velikonocni sekana ze 3 mas :D
10. dub 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jse ráda,že nejsem jediná,naše rodina to nedodržovala nikdy,manželova jo,takže já jdu mě a dětičkám koupit řízek a ta tka si prej koupí housku :unamused:
10. dub 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
to je dobře, že je pořád tak krásně :grinning:
mispul: tak teď máme rýmu my, taky pořádnou, zdá se mi, že má malá i teplotu tak ji pak radši změřím. Ale jak jí není dobře tak včera po obědě spala přes 3 hodiny.
10. dub 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rýma a kašel je pěkný svinstvo,já bych to u malejch dětí zakázala :rolling_eyes: ,ale když dostane rýmu a kašel honzík,tak si říkám to je dobře,že to není nic horšího,nám teď obrovskou službu dělá ta odsávačka na vysavač,sice se mi miška snaží zdrhnout,ale zvládnu ji odsát sama,to před tím ani náhodou
10. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre dopoledne :slight_smile:
Muri, moc na tebe myslim, vsechno dobre dopadne!

my vcera na koznim dobry. jen ja moc potesena nebyla. Moje akne vzniklo vlivem hormonu v tehotenstvi, lecba bude dlouha a nejspis mi zustanou jizvy :unamused: . Dostala jsem vodicku a gel, doporuceni nosit co nejvic vlasy svazany a pokud mozno ne se vystavovat moc slunicku :frowning2:. Jelikoz jsem tmavsi typ, tak mam vic pigmentu a proto budu mit vic videt ty jizvy, ale ze se pokusime je cio nejvic zesvetlit. Lecba minimalne do konce leta :frowning2:
A julca dostala Imazol, taky jsem ji tam mela ukazat. Melo by se ztratit do tydne, kdyz ne, dalsi kontrola. Tak je ted namazana a ma cely oblicej bily :grinning:. proste fesanda.

Jinak ja vcera vubec nezvladala, museli jsme malou od 5 chovat a podarilo se nam ji uspat az v 10. za to premie, celou noc spala bez probuzeni, az jsem mela rano strasny strach jestli zije :sweat_smile: a vzbudila ji v pul 6 :slight_smile:

Taky jsme meli schuzku s Edovo nadrizenym kvuli pojisteni male a jsem uplne nadsena. Kdyby clovek nevedel, tak jde a zaridi napr. slunicko (dneska nam priselo do schranky) a pritom ma mnohem vyhodnejsi moznosti :slight_smile:. Rovnou jsme ji pri tom udelali urazovku, ta se za par mesicu bude taky hodit :slight_smile:

Jo, vyfotila jsem malou jak vypada namazana, tak hodim do alba :grinning:
10. dub 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a maso jime normalne :slight_smile:
10. dub 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vcera jsme na Podskali nebyli, ale sedeli s manzou v cukrarne na terase, to bylo tak fajn :dizzy_face:
10. dub 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
My maso taky jíme i když já jsem se ještě dneska ani nestihla najíst, byli jsme venku

Sandři malá je fešanda jak je pěkně namazaná - taková malá indiánka :wink: :wink: :wink: :wink:
10. dub 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přeji vám KRÁSNÉ VELIKONOCE :wink: :wink: :wink: :wink:
Doufám že jste si koupili nebo dostali něco nového aby vás nepokakal
10. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
beránek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už dneska neumím ani psát ( ten beránek mě uplně vypadl - hajzlík jeden :grinning: :grinning: :grinning: ) Honzíček spinká naštestí ho dneska netrápí prdíky, mě trochu pobolívá hlava z toho dnešního sluníčka, ale bylo krásně. Táta dostal povolenku na pivko takže jsem slaměná vdova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčičky, jdu vás aspoň pozdravit.
Včera sme byli ve Strak pro kočárek, hurá. Koukala sem ale že už ho má víc maminek. Nojo, líbí se :slight_smile:
Už aby tam bylo i to miminko.
Tak přeju krásný víkend, papa
11. dub 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak se taky hlásím. Do dneška jsme byli u našich. Teď si užíváme sluníčka a co vy? Už jste domluvili nějaký termín na sraz? :wink:
11. dub 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jak užíváte víkend, my dneska z malým byli celý den u mamky u baráku, malej na tom čerstvým vzduchu krásně spinkal.
11. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: zrovna jsem říkala, že je mi líto, že je už večer. Byl nádherný den. Doufám, že jich bude co nejvíc.To víš, to se Honzíčkovi líbilo :wink:
11. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak my dneska byli cely den na Podskali, dokonce jsem si tam zalezla do klidu a i tam nakojila :slight_smile:. Nechtelo se nam kvuli tomu domu kdyz bylo tak krasne a mala byla spokojena :slight_smile:
Zitra hlida moje mamka a my jdem na brusle, tak jsem zvedava jak me to bude bavit :stuck_out_tongue_closed_eyes:. nejsem zrovna sportovni typ :rolling_eyes:
Taky jak jsme byli s Juli na koznim a dostala na svou vyrazku masticku, tak jsme na ni alergicky :unamused: . Pres noc jsem ji tim namazala a rano byla mala cela flekata, podobana, no des. uz jsem myslela ze poletime do nemocnice na detsky. ale fleky zmizeli. v utery jdem k doktorce, tak jsem zvedava co nam napise tentokrat.
11. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
taky vám s Emmčou přejeme krásné velikonoce. My marodíme (obě) :angry: , rýma kašel, teplota :stuck_out_tongue_closed_eyes: v tomhle počasí fakt síla, ale malá krásně spinká, tak si zvládnu i já odpočinout.
mějte se krásně a užívejte sluníčka
12. dub 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: hezky si brusle užijte, to bude určitě fajn. Já bych zase tak ráda jezdila na kole. Před těhu jsem byla šílenej sportovec a teď kromě procházek si radši nic nelajznu.

klarka: tak se holky brzy vymaroďte, to je tedy pech to ti povím, takové krásné počasí a k tomu nemoc.
12. dub 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarka: tak to vám nezávidím v tomto počásku marodit snad budete holky brzo zdravé :wink:
My se chystáme zas k mamině na barák :wink:
12. dub 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: jen jeďte, je fakt nádherně, škoda toho nevyužít. :wink:
12. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
píšu v zastoupení za Jíťu. Ležela v písecké nemocnici a včera v půl jedenáctý v noci ji RZ převáželi do Českých Budějovic. V Písku ji nechali pouze na špalkách s magnesiem, v Č.B. z krve zjistili zvýšené hodnoty a nasadili antibiotika, následně po odběru krve v Č.B. zjistili i zhoršené jaterní testy. Odebrali stěry, znovu krev a moč. Výsledky budou v úterý. Jinak malá je v naprostém pořádku, maminka těď musí ležet a držet jak já říkám. Leží v Č.B. na oddělení rizikového těhotenství. Péče se nedá s Pískem srovnat. Jsou tam opravdu nejlepší v kraji.
12. dub 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je mi líto, ale hlavně, že je malá v pořádku a že jí hlídají.
12. dub 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc ji od nás pozdravuj a že na ni moc myslíme,snad to těma antibiotikama přeléčí.
12. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši chudinka, moc jí pozdravuj a že na ní moc myslíme a držím palečky at je vše ok - asi si tam poleží dlouho co???
12. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za podporu, určitě vyřídím. Věříme že léčba zabere a bude to OK. Stejně si myslím, že bude nějaký čas ležet v nemocnici. Pokud se to ustálí a nebude se zhoršovat, je možné, že bude propuštěna domů na klidový režim. Dokud ale bude brát Gynipral musí zůstat na pozorování. Při příznivém vývoji se dávky léků postupně snižují, není však možné tento lék brát doma - denně se dělá monitor a několikrát týdně EKG. Omezuje to děložní činnost. Rozhodně více napoví úterý až budou známy výsledky vašetření krve a stěrů. Před chvílí jsem s ní mluvil a moc vám děkuje, určitě je teď důležitá i psychika a vaše podpora pomáhá. Díky moc.
12. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný,klid a hlavně trpělivost,léky určitě zaberou a nejdůležitější je ,že je pod dozorem,sice to může lézt na mozek,ale kvůli malej princezně se to vydrží :slight_smile: ,ještě jednou ji vyřiďte moc pozdravů,doufám,že v úterý budou zprávičky příznivější :wink:
12. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme další krásný slunečný den :slight_smile: ,ať vás chlapi pořádně vymrskaj,abyste neuschly(můj na to moc není,takže ani pomlázku nemáme,ale čekám švagra,au,au :wink: :wink: )
13. dub 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek