• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

koukám,že dneska si tu povídám sama pro sebe,ale to neva.venku je fakt nádherně,naložila jsem masíčko a razíme směr zahrada u babi a dědy a dáme grilovačku,mňam,tak se mějte hezky :slight_smile: :slight_smile:

Klari,doufám,že teploty už jsou pryč a je líp :wink:
13. dub 2009 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,vás to sluníčko sežralo,že tu žádná nejste :slight_smile: :slight_smile: ?
13. dub 2009 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
mispuli: já tu jsem, ale zase zdrhnu, jdu čučet na manželky :grinning:
13. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj všem :slight_smile:

Zuzi,ještě stále 2v1? Abysmwe se kdyžtak domluvily na ten zítřek :wink:
14. dub 2009 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Luci, stále kompletní balení :slight_smile: O víkendu bylo tak nádherně, že sme byli pořád venku na zahradě.

Chudinka JItka, to je mi líto. Hlavně aby to dnes dobře dopadlo.
Zrovna sem včera řikala, že teď nejedu rodit ani náhodou, v takovém počasí být zavřená v nemocnici :frowning2:
14. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdeme teď ven,potom se tedy musíme domluvit na zítřek :slight_smile:
14. dub 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
JInak jaké byly Velikonoce? U nás hezký, manža šlupal opravdu jen symbolicky, tak se vykoledoval Kinder vajíčko, to on rád :grinning: Odpoledne sme byli na návštěvě, tam už byl klid, ti už se vyřádili přes den. :sweat_smile:
14. dub 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
dobře, zajím pa
14. dub 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak se máte San a Nino? Už jste se tak nějak zaběhly? Sem na to dost zvědavá, jak dlouho nám bude trvat, něž si zvykneme na úplně jiný režim, pořád si to nedovedu představit..
14. dub 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
NO nic, sem si pokecala :grinning: :grinning: :grinning: půjdu ven za sluníčkem.
14. dub 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, my tady ted moc nejsme celé velikonoce jsme byli u mamky na Habeši ( klidná část Strakonic ) a dneska zase vyrážíme ven výjmečně za dědečkem za loveckou baštu :grinning: to bude procházka :slight_smile: ted jdu dát malému papání a musím říct že je to strašný zlatíčko a šikula :slight_smile: v postýlce krásně otáčí hlavičku z jedné strany na druhou a při krknutí jí zase krásně zvedá ( se musím pochlubit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: )
Zuzi já bych řekla že už jsme se krásně zaběhli :slight_smile:
14. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda nini,vy jste ale šikuldové :slight_smile: ,není nad to,když se máš kam uklidit a strávit tam v klídku takhle náherný dny :dizzy_face:

A co san? Dlouho se tu neobjevila,ta už má určitě proježděný Podskalí křížem krážem :dizzy_face:

Mě Miška odmítla dopoledne spát,že by novej režim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,uvidíme,doufám,že usne za chvíli,zkusím ji vystrčit na balkon(dneska už po třetí),jestli se prospí tam,tak pak půjdeme taťkovi naproti do práce
14. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky Holky,
manza mel volno, tak jsem si dala pauzicku a travili cas venku :dizzy_face: . Uz mame za sebou i kojeni na Podskali :grinning:
Mala je zlaticko, jsme zabehly snad od zacatku, jediny co nam to ztezuje je nas neposlusny psik :sweat_smile:
Mala uz dlouho udrzi zvednutou hlavicku, otaci se, a kdyz je v lehatku, tak uz ruckama mlati do tech hracek :slight_smile:. Taky dneska mame narozeniny :grinning:.

Dneskas jsme byli na kontrole a mame 4,37 kg :sweat_smile: :grinning:. Takze jsme pekne vypaseny :grinning:. Pousteli nas z porodnice s vahou 2,99 kg. Doktorka se smala ze ji snad kojim kaszdou hodinu.
Ptala jsem se na ockovani, tak pneumokoka doporucuje urcite, tak do nej pujdem.
Nin, pry se vyjednava ze by ho mohli mit hrazene driv narozena miminka s nizsi vahou, to byste mohli mit stesti :wink:
Jinak nase potnicky. masticku co jsme dostali na koznim muzem vyhodit, mala je na ni alergicka. uz jsem myslela ze s ni poletime do nemocnice na detske. naskakali ji cervene fleky a vsude pupinky, des. dneska jsme dostali dalsi, tak uvidime.
Taky jsem se ptala na oblekani, tak pry stejne oblekat jako sebe + slabsi fusak nebo deku.

Musim pochvalit manzu, vcera poprve krasne sam prebaloval a koupal :dizzy_face: . Sam od sebe :slight_smile:

Nin,mate super ze mate kam jit :wink:. Nam zbyva jen to Podskali :grinning:.

Jo,moje brusleni dopadlo katastrofalne. Skoro jsem vypustila dusi, 2x upadla a rano na vaze kilo navic :rolling_eyes: :angry:

Jitus, moc na tebe myslime i s Juli a drzime palce!!!!
14. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky no musím se pochlubit správa soc. zabezpečení na mě nezapoměla a poslali mě moji PRVNÍ MATEŘSKOU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ( za 20 dni v březnu ) já sse uplně modlila at jí pošlou měla jsem obavy že mě nechají měsíc čekat - takže mě ta složenks dneska ve schránce překvapila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak jsem byli u dědečka celý den - jsem se pěkně prošla a ten pohyb (každý den je znát ) - na váze - 9 kg co jsem měla před těhu :wink: :wink: :wink: ale pořád jsem macanda no chtělo by to ještě tak 10 dolů - ale v to ani nedoufám
14. dub 2009 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak koukám, že jste si všechny užily hezky sluníčka.
Já jsem byla dneska na kontrole. Vše OK. Dokonce prý Davídek vypadá o týden starší. :wink:
14. dub 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Evco, super :slight_smile:

Nin, co bych za to dala. ja nejim sladke, kazdy den mam pohyb a vaha porad +10 kg :frowning2:

Jinak s malou dneska divocina. Nejdriv place ze ji boli brisko,pak blinka,pak place hlady, kojim, pak zas place ze ji boli brisko a tak porad dokola :-/. Musela jsem kojit i cestou od mamky k nam domu (od Delvity ke sportovce), jinak bysme snad nedojeli. Takovou ji vubec neznam. Prsa mam cela bolava.
14. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
sayast a Nin, vubec si nelamte hlavu, ja mam porad +15 kg a v naruci vubec nic....a navic to nejde a nejde dolu a to mam pohybu jak blazen, ve tride se neposadim a do toho i sportuju pravidelne, nejim sladke, hodne piju atd.
14. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, gratuluji a jsem moc rada!
14. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja vim ze ta vaha je to nejmensi, ale clovek by se rad sam sobe libil kdyz se blizi leto.ale jsou dulezitejsi veci
taky jsem jeste strasne rozsirena po porodu.snad se brzo ty boky zas stahnou...
14. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
14. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ani: díky

sayast: nádhera, to bude fešanda.Moc se mi líbí.
15. dub 2009 v 06:50  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné ráno holky :slight_smile:
tak po dlouhé době se hlásíme,rozbil se nám pc a tak jsme byli bez,ale už máme notebook,takže jsem konečně
on-line,ale řeknu vám ta závislost je hrozná :grinning:

jitušce držíme palečky aby všechno dobře dopadlo,v budějovicích jsou super doktoři,pro obě tam bude to nejlepší

say naušničky nádhera,ségry malá má s bílým kamínkem a v oušku jsou super

a co je jinak novýho?
15. dub 2009 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
San opravdu jsou nádherný,malá bude pomněnková víla :slight_smile:

evi,to je fajn,žre se davídkovi daří takhle dobře :slight_smile:

nini,Honzík musí spát jak zabitej,když je pořád takhle na čerstvém vzduchu :wink:

Já mám od Míši pořád 7-10 kg nahoře,přitom lítám kolem obou a nic :sweat_smile: ,naší mámě stačí hlídat jeden den a má dvě kila dole

pomalu se oblékneme a vyrážíme poznat koníkovou tetu Zuzku :slight_smile:

jak včera dopadla Jíťa? Doufám,že dobře,moc na ni pořád myslím :wink:
15. dub 2009 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já mám zase opačný problém,potřebovala bych přibrat,protože ať jím jak jím tak stejně mám tak během týdne 1-1,5 dole,už jsem se dostala na velikost 34 a manža říká že má v posteli kostlivce, i mě se to moc nelíbí ale když já prostě nepřiberu :frowning2:
15. dub 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dekuju :slight_smile:. Puvodne jsem chtela hvezdicky, ale zdalo se mi ze by nevynikli tak jak si predstavuju, ty byli bile s modrym kaminkem uprostred.
Ja s tim pred tehu taky problem nemela. Ale dneska mam nahore jen 8,5 kg :grinning:. naivne jsem si myslela ze do konce sestinedeli budu na sve vaze. tak asi ne :rolling_eyes: :grinning: :grinning:

lucy, pozdravuje te tesina :wink:

Zdenco, tak zkus nutridrink, po tom se docela pribira :slight_smile:
15. dub 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já si ho hned odpoledne nakoupím,uvidíme jestli to na mě zabere
teď jsem na váze 52 kg a tak 5 kg bych brala,tohle jsem neměla ani před těhu normálně jsem mívala 58 ale byli doby kdy i 64 kg
dneska je tady zase tak krásně,my už jsme s malým opálený jako kdyby jsme byli někde na dovolený,v pondělí jsme byli u našich na pouti,venouškovi se líbil traktor s valníkem,tak jsme mu ho vzali,už jich máme doma asi 5 ale pořád je to málo, hrozně se mu líbilo na houpačkách,takže už aby byla další pouť
15. dub 2009 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak to ja moc opalena nejsem, na to jak porad litam venku...
Zkus ho, je hodne vyzivny, mohl by zabrat :wink:
a nemas problem se stitnou zlazou?
15. dub 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no to už se mě ptalo hodně lidí,ale já jsem u doktora ještě nebyla,takže tam zajdu asi přístí týden,já ho mám u našich a to tam je 2 týdně,takže si naplánujeme návštěvu v týdnu a zajedem tam
já si myslím že to mám jak běhám okolo malýho,protože to je pořád něco,nezastavím se, hned po porodu jsem kolem něho běhala a už v šestinedělí jsem měla o 2 kg míň než normálně a taky to možná bude psychickýho rázu protože už se má vrátit domů babička a tak skončí klid :frowning2:
15. dub 2009 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,hlásíme návrat,setkání s tetou Zuzkou bylo velice příjemné,Míša byla kupodivu hodná a výlet se jí líbil, sedly jsme si venku před cukrárnou,já dala kafčo latté (jinak kafe téměř nepiju),Zuzka s Míšou čaj,pak jsme se courly po Písku,zašly do sekáče(samozřejmě jsem neodolala a mám úlovky pro oba) a bylo to moc prima,takže už se moc těšíme na ten větší srazík ve Strak. a až poznáme i vás ostatní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

venku je nádherně,přemýšlím,co budeme dělat odpoledne,zítra se to má začít kazit,tak abysme si ještě užili sluníčko

Jo Zdeni,jsou to problémy,když se to nedaří,ať tak nebo tak,proč nemůže bejt člověk pořád akorát :wink:
15. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
koukám že diskuze tady docela vázne :frowning2:

nevíte jak vůbec dopadla Jitce včera kontrola? pořád na ní musím myslet,taky si chudinka užije :pensive:
15. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek