• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahoj holky - tak dneska den masakr malej skoro celou noc nespal a každé 3 hod jsme dávali mlíčko,vubec žádná pauza jako ty dny před tím, a celý den tak spinkal max hodinku - plakal tak jsem mu dala i čajík a kapičky Sab simplex protože se kroutil a žádný efekt ani jsem se nestihla dneska najíst, ted dorazil tatka z práce tak si vzal malého k obě na gauč a malej ten kanec u něj usnul :grinning:
No můžu říct že jsem dneska totálně grogy :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Taky by mě zajmalo co Jitka??? Moc na ní myslím
15. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co kvikvicek???? Ta už má taky po termínku???
15. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus to sis teda užila,tyhle tepla pro dětičky nejsou,to vstávání každý 3 hodiny znám,dělala jsem to do nedávna a řeknu ti že kolikrát už jsem toho měla dost :frowning2:
15. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,kata ma po terminu,snad se nebude zlobit kdyz prozradim ze v patek jde na vyvolani

na Jitu taky moc myslim a je divne ze nemame zadne zpravy :frowning2:

me dneska mamka chvili hlidala, tak jsem aspon vse vyzehlila a probrala Julci skrin a uz jsem par veci i vyradila, skoda ze ty mimca tak rostou :frowning2:
jinak juli je kukacka jako kazdy vecer,tak se mnou konikuje :grinning:

nin,tos teda mela den :unamused: .
15. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikesova: já se omlouvám že používám pořád tvůj nick ale já jsem debil na jména tak se radši omlouvám a dneska mám pocit že mě snad vypadl i mozek :frowning2: no snad bude malý ok - ze sluníčka to být snad nemůže nikde jsem ho přímému sluníčku nevystavovala??? to vstávání na to jsem si už zvykla dělám veškeré ty noční ukony jako robot
15. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nini,my jsme ze začátku taky byly zaběhnutý na 3 hodinový rytmus,dětičky to občas mívaj,takovej skok,kdy chtěj častějc,pak se to zase uklidní,pokud vám nezabírá sab,zkuste Baby Calm,třeba to bude lepší,Míše pomoh a může se dávat častějc

Taky myslím na Jíť,zároveň vás mám pozdravovat od Zuzky,odpoledne nastoupila do nemocnice,zatím jen na pozorování,protože měla dneska při kontrole zvýšenej tlak a bílkovinu,takže se uvidí

Kátě přeju ať jí to dopadne dobře,ať jí to rychle zabere

Mišule se tady po mě převalovala a nevěděla coby tak jsem ji prdla do postýlky,dvakrát kníkla a vytuhla :dizzy_face: ,Honzík asi usne za chvilku,tak mě čeká hromada žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy, ja dnes zehlila pres 2 hodiny :-/

ty jo, tak treba to zuzce vyvolaji :slight_smile:. ja teda tlak mela dobry,ale otoky a bilkovinu jo. tak ze by dalsi mamca? :dizzy_face: . tak ji moc pozdravuj :wink:
15. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pro všechny kdo mě nechtějí oslovovat nickem jsem Zdenka
ninus nemyslela jsem že bys malýho vystavovala na sluníčku,to ovzduší dělá taky svoje :unamused:
malej dneska taky pláče a navíc ho kousnul náš pes,ze dne na den se změnil a začal na malýho strašně žádlit
a dneska už to nevydržel a když jsem malýmu dávala venku napít tak po něm skočil a kousnul ho nad oko,má
tam 1 cm šrám a poškrábaný okolo,měli jsme štěstí že se netrefil do očička,mě bylo malýho tak líto,až mi tekly
slzy,pak jsme spolu vytuhli v obýváku na gauči,pořád jsem ho utěšovala a utěšovala až jsme si zdřímli

tak na Káťu budeme zítra myslet,ať jí to dobře dopadne
a zuzce přejeme aby jí to rychle v nemocnici uteklo a šla domů třeba už s miminkem :dizzy_face:
15. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni: myslíš že by to bylo ovzduším je fakt že o víkendu jsme byli u mamky na zahradě celej den a malej tam spinkal v kočárku a včera zase u tatky - no snad jsem to nepřehnala :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: to mě ani neříkej mi máme taky psa a tohodle se bojím náš Rex je 50kg hovádko, no ještě že se nic nestalo

Sab simplex jsem koupila dneska tak uvidím v letáku píšou do každého pití ( mlíčka ) kapek to se mi zdá docela dost malej má 7 dávek po 90ml

Myslela jsem si jestli nemůže mít hladík pořád si honil ručičky???

Tak Zuzka už je taky v nemocnici to to s Káťou budou mít nakonec na stejně :slight_smile:
15. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:

ninus my máme kokršpaněla a ty jsou tvrdohlavý a docela zákeřný,tak uvidíme co s ním bude :unamused:
nin a neměl malinkej žízeň? mlíčka už má teda dost a ty kapičky bych nedávala do každýho pití,když byl
venoušek takhle malinkej jako honzík,dávala jsem mu kapičky ráno a večer po 6 kapkách a stačilo mu to
bohatě

u nás už je dneska zase takový horko,venoušek už 2 dny běhá v kraťáskách a tričku a je opálenej jako kdyby
jsme byli na dovolený a to mažeme opal. krémem 25 ale sluníčko je silnější :sunglasses:
16. dub 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak ta nase prdelka nechce vylezt, tak zitra jdem na to, clovek se tesi a zaroven boji jak blazen, cely vikend slouzi Dr. Braunova, tak bude u toho, tak jsem rada. Cipek uz mam spotrebovany a jsem myslim na jeden prst otevrena,tak snad to pujde dobre.Dneska jeste trosku poklidim to nase hnizdo, zajdem na prochazku, mozna si dam maly pivco - aby se mi dobre spalo a rano nastupuju o pul osme :pensive: Zitra mi dokonce prijedou nasi vecer z Ostravy, tak, budu mit doma velkou psychickou podporu :dizzy_face: Ale vecer to urcite obrecim a budu s nervama v haji :pensive:
16. dub 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Psat budu Sandre, tak vam pak da info, jak valcime :dizzy_face:
16. dub 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste me napadlo, kdyz je zitra patek, neni tam nahodou Razak?
16. dub 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Zuzka taky valci, uz je v nemocnici :wink:
16. dub 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo budeme ti držet pěstičky,neboj uteče to rychle a domů půjdeš s malým uzlíčkem :dizzy_face:
jj zítra tam je i Razak nevím jak o víkendu ale pondělí by tam měl být taky :slight_smile:
16. dub 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, tak to jsem rada, ze tam budou takovy doktori, clovek je takovy klidnejsi, kdyz je zna :dizzy_face:
16. dub 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mám moc pozdravovat od Zuzky,tlak se jí ustálil,tak čeká na výsledky z moči a podle toho se rozhodne dál,pokud to bude dobrý,tak by ještě chtěla domů,pokud ne,tak asi budou vyvolávat

Já mám dneska doma oba raubíře,protože jsem včera ráno našla ve schránce vzkaz,že mám jít s Honzisem na 5 letou prohlídku :confounded:
16. dub 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak my dneska meli krasnou noc :dizzy_face: . Julca mi usnula ve 21 hod, pak jsem ji nebudila, tak se sama vzbudila v 5 a pak az v 9 :dizzy_face: .
Taky nam dneska dorazili nausnicky a jsou krasne. Uz se nemuzu dockat az je pichnem. Tak premyslim jestli nas neobjednam uz na pristi tyden :slight_smile: (rikali ze nejlip se to dela od 2.-3. mesice, ale tak dlouho se mi cekat nechce, myslim ze pro mimco je lepsi cim driv, tim lip). Co myslite?

lucy, zuzku taky moc pozdravuj!!!

Nin,jaka byla dneska noc?

Zdeni, ty jo, toho se taky bojim, nas pes je strasny trdlo :rolling_eyes: . Tak at se to vasikovi brzy zahoji.

Kato, uz se nemuzu dockat az tu princezna bude :dizzy_face: . Musis pak peclive informovat :slight_smile:. dr tam budes mit skvele, tak zadny strach :wink:. Je fajn ze ti prijedou vasi. Ja to obrecela v nemocnici, kdyz me prijali a eda odesel :frowning2:. ale me to zacali vyvolavat az dalsi den. takze tve pocity chapu, nejlepsi je kdyz to prijde samo.

Holky, co myslite, plne kojim, mam davat i cajiky kdyz je vedro nebo kojeni staci?
16. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
San,kojení určitě stačí
16. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy, dekuju, nevedela jsem a nerada bych neco zanedbala :slight_smile:
16. dub 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
san když plně kojíš stačí opravdu jenom mlíčko :slight_smile: naušničky bych píchla pokud máš možnost hned,je opravdu lepší čím dřív tím líp, já když budu čekat holčičku tak s nima pojedu rovnou do porodnice.

mispul zuzku taky pozdravuj,moc na ní myslíme a těšíme se na malinkou :wink:
16. dub 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já píšu zuzce že se těšíme na malinkou ale to jsem si jí spletla s káťou,ta bude mít holčičku a zuzka to neví nebo se pletu?
16. dub 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,zdeni:Zuzka to ví,ale neřekla,já jsem si tipla kluka,tak jsem zvědavá jestli jsem se trefila :slight_smile:

Kátě přeju,aby jí malá nedala moc zabrat

My se vrátili z 5 letý prohlídky,doktor byl spokojenej,i on říkal,že se Honzík hodně vylepšil,prostě ten pokrok tam je,i když pomalej,ale je :grinning: :grinning: :grinning: ,taky dostal pigáro do zadku,nějaký očkování,my to máme všechno strašně posunutý,dokonce na zarděnky a spol není očkovanej vůbec a ani doktor neví jestli ho na to ještě budou očkovat,i když prej je nějaká nová látka,která by měla bejt šetrnější,tak uvidíme,taky mi dr.nabídnul,že maj nějakou nadaci,takže kdybysme chtěli nějaký pomůcky pro honzíka,tak nám to zaplatí,tak budu brouzdat po netu a něco hledat

san už se těším,až budeš mít malou nafocenou s náušničkama :slight_smile:

zase je tam docela teplo,ale trochu to fouká,v sekáči se mi podařilo ukořistit obyčejnej kabáteček na rozepínání za 5 kč,dobrý co? :slight_smile:
16. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda mispul tos tam moc neutratila,to jsou krásný ceny co?
já jsem taky minulý týden utrácela v sušici v sekáči,měla jem asi 6 věcí a platila jsem 320 kč :grinning: a to já koukám jenom po nextu nebo cherokee,jsem na tyhle značky ulítlá :sunglasses:
16. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni,to byla náhoda,ona tam občas vyhodí do koše takový obyč věcičky za 5,10,15 kč a někdy se to povede tam něco najít :slight_smile: ,včera v písku jsem nechala za 3 věci skoro 200,ale koupila jsem tuniku,sukni a honzíkovi trenkoplavky :slight_smile: ,v tunice jsem míšu vyfotila,tak ji dám do alba i stěma slibovanejma šatičkama do kterých jsen se zamilovala
16. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak taky mám moc ráda cherokee i next,lae zdá se mi,že ty dělaj ty věcičky dost těsný,ale zase na druhou stranu krásný

holky,co ta Jíťa,žádný zprávičky?Já koukám po městě,jestli nepotkám maminku,ale nějak se mi to nedaří,pořád na ni myslím
16. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky na Jitu moc myslim!!!

ve stredu jsme objednane na nausnicky :dizzy_face:

zdeni,ja je chtela taky pichnout v porodce,ale pry to nedelaji :-/. a taky mi vsichni strasili ze se na utz spletli,tak jsem kdyztak nechtela mit nausnicky zbytecne doma :grinning:
16. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míša udělala 3 malý kroky úplně sama,držela se mě za nohu,pustila se a rozvážně přesunula nohu dopředu,pak ještě 2x a zůstala stát :slight_smile: :wink:
16. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
san kamarádce píchnuli ušička hned v porodnici,naočkovali jí do ramínka a potom hned píchli ouška,tak možná jak kde
16. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul tak cherokee nám bývá těsnejší to je pravda,ale když ti řeknu že venoušek oblíkne ještě teď mikinky od nextu vel. 9-12 měsíců tak si kolikrát říkám že ho málo krmím,ale vážíme 13 kg takže to je dost a pí doktorka povídala že je dobře živenej :slight_smile: nextový oblečení mám vyzkoušený že nám vydrží dýl než je psáno
16. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek