• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

gratuluju k prvním krůčkům :slight_smile:
16. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni:tak u holčičího oblečení je to naopak,cherokee oblečeme ještě dlouho po uvedené době,ale nexťácký kalhoty jsou děsně těsný v pase a to je Mišák docela střízlík :slight_smile: ,ale to neva,já jim to ráda koupím,jen ať jsou fešáci :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam ze Julinka uz je velka zenska :dizzy_face: uz ma mesic :dizzy_face:
16. dub 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus, prosim Te, kdyz Ti dam vedet nejake info zitra, napsala bys i holkam Dubnovkam? :slight_smile: dekuju mocky :slight_smile:
16. dub 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo,už se těšíš,co?

Přidala jsem fotečky do albíček,tak se kdyžtak mrkněte

Chtěla jsem jít ven,ale než stačila Míša sníst banán,tak usnul Honzík,možná ho trochu zmohlo to nečekaný očkování,no ale za chvíli ho zvednu,aby spal i večer

Zdeni to je pech s tím kousnutím,někdy jsou ti psi fakt horší jak děti,ale snad se umoudří
16. dub 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo držím palečky at jde vše rychle a máš malou co nejdřív vedle sebe :wink:

Tak dneska v noci malinkej spinkal krásně taky nám pomohli kapičky (alespon si to myslím ) papal v 22hod pak ve 3hod a pak v 7hod je to šikula doufám že i dnešní noc bude takhle v pohodě. Jinak dneska jsem se tu moc neobjevovala drahá polovička má volno tak jsem se věnovala jemu a malému.

Holky chci se zeptat která z vás měla miminko hned od začátku na nutrilonu nebo na nějakém jiném mlíčku?? Já dneska volala doktorce - byla tam teda jen sestřička a tak jsem se ptala na podávání čajíku když je malej plně na umělým a sestra mě řekla že prý v žádném případě - já to nechápu všude na netu jsem se dočetla že by miinko co je na um mělo mít i čajík že po tom umělém mlíčku je žízen tak se vás ptám jsem z toho trochu zmatená - já teda trochu dávám ale nenechám malého n zátah vypít víc než 10 - 20 ml

Dneska mě pěkně bolí hlava - ted nevím jestli je to z toho sluníčka nebo z toho jak jsem byla na poště a platila složenky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co se týče oblečků já jsem taky ujetá na NEXT a GAP už jsou to nádherný věci, a kdyby jste viděli jaké ulovky má malej ve skříni :wink: ještě že z toho nemá rozum protože by jsi řekl že se maminka zbláznila
16. dub 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nini,malá byla od začátku na umělce,taky na nutrilonu a čajík jsem nedávala,maximálně občas fenyklovej,když jí moc bolelo bříško,s čajíkem jsme začaly až po 4 měsíci a jen trochu,za to teď je to ožungr největší a jakmile má v ruce flašku s čajem,tak pije,dokud to nevypije :slight_smile:

Mě se ještě líbil pro kluky George ty maj taky hezký věcičky
16. dub 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus,vašíček byl na UM taky,ale byl na podzim,takže to jsem čaj dávat nemusela,ale jakmile začalo být teplo doktorka řekla dávat pít čaj a to nám dovolila vypít v 1/2 roce jednu flašku 200 ml, takže být tebou tak bych čajík dávala normálně ale střídala bych mu je
16. dub 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,holky u nas v beznovkach davaji caj i kojenym detem. jedna ta napul koji, napul UM a v horku navic dala 200 ml caje. ted tam holky prubezne budou chodit na kontroly a ptat se na to dr, tak ti pak dam info :wink:

kato,jasne ze ti tam pravidelne budu psat info :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
16. dub 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři tak pak dej info at vím, malému čajík dávat budu ale v malém množství

Mám fenyklový a heřmánkový takže se asi nic nestane když je budu prostřídávat oba dva jsou od ukončeného 1 týdne
16. dub 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se dneska cítim strašně unavená :frowning2: :frowning2:
Zítra budu za sebou mít půlku šestinedělí no snad to brzo uteče
16. dub 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem taky dneska nejaka hotova. Mamka mi ted vzala na chvili Julcu ven, tak musim uklidit. Vubec se mi do toho nechce :confounded:
16. dub 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři to se ti nedivím, moje mamina si bere zítra dopoledne Honzíka ven na chvilku a mě čeká taky uklid - no radši bych místo uklidu hodila spánek :frowning2:
16. dub 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nás čeká za hodinku koupání a papání :slight_smile: ten den mě tak utíká já už kolikrát zapomenu kolikatého je a i jaký je den
16. dub 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevim ale z ceho jsem unavena. Julinka spala v noci krasne, venku jsme byli jen 3 hodinky, jindy byvame dyl. kdyz to shrnu, nemam byt z ceho unavena :sweat_smile:
16. dub 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já taky nevím jelikož v noci jsme celkem spali - asi je to celková únava,jak se to všechno nahromadí
16. dub 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi to jaro :grinning:
16. dub 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ještě aby se mi tím jarem nezačali zapalovat lýtka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. dub 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,což že nám se budou zapalovat,ale až se budou zapalovat těm našim dětičkám... :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši no naštestí to je otázka až za pár let - ale až si jednou přivede nějakou slečnu no to si nedokážu představit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak se po delší odmlce hlásím. Už jsme celkem zdravý, jen ta rýma protivná se nás drží :cry: Venku je tak krásně, že hned jak se malá vyspí tak jsme do večera venku, je jak prasátko, takže večeří venku a pak jde rovnou do vany :sweat_smile: ale je ták spokojená. včera jsme pekli buřty :sunglasses:
Jinak v sobotu jedu na Argemu, tak se těším, že vypadnu na chvíli a v neděli jedem do Prahy do toho aquaparku, jak jsi Zdeni psala, že jste tam taky byly, tak jsem moc zvědavá a natěšená.
mějte se krásně, zatím pa
16. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky zdravím.

kvikvicek: tak ať porod proběhne hladce... :wink:
16. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja se loucim, myslete na me, jsem nervozni jako prase :pensive: Snad to bude dobry :frowning2: papa
16. dub 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
to se nám to pokazilo co to počasí,tady leje jako z konve,venďa už to ráno zkoumal a nezdálo se mu to,tak šel zpátky domů a ukazoval na hlavu :grinning:

káťo budeme na tebe myslet a držet ti palečky :slight_smile:

kláro v praze je opravdu v tom aquaparku nádherně,my se tam chystáme znovu,ale až bude teplo aby jsme mohli plavat až ven a být venku na plácku co tam mají :slight_smile:

tak našemu venouškovi se zapalují lýtka už teď,jakmile vidí holky sousedky tak utíká a nic ho nezastaví,to bude pěkný kvítko :grinning: :sunglasses:
17. dub 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tady je taky hnusně,no přijít to muselo :confounded: ,Honzík zase nechtěl jít do školky,jak má tenhle tejden roztahanej

Vyřizuju další pozdrav od Zuzky,dneska by se snad měla dozvědět co a jak bude dál

Káťo,myslíme na Tebe

Venku jak je hnusně,takže zase nepotkám maminku Jíti,tak se zase nic nedozvíme,doufám,že jsou ok

Náš Honzis zas všechny ženský(dospělý) opusinkovává,když se loučí,včera dal pusu i sestřičce u doktora a to dostal pigáro
17. dub 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,
tak zpravy od Katky:

Ahojky,tak uz lezim na pokoji na sestinedeli.boli me brich a spodek jak me vysetrovali,tabletku mi jeste nedali,prej az zitra,ale prijde odpoledne ta moje dr. a ta mi ji snad da. Budou mi brat krev a delat ultrazvuk. Lezim na pokoji c. 2. Je mi tu zvlastne a smutno.

Ty jo, oni mi necim zkoumali plodovku. a myslim ze mi zas udelali hamiltona. prijimala me nova mlada dr.
17. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudák Káťa - jestli jí udělala Hamiltona tak by jí to měla snad říct?????
17. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek