• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Evčo taky velké gratulace k té radostné zprávičce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. lis 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: taky děkuju :slight_smile:
29. lis 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
jakypak byl vikend?
1. pro 2008 v 06:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,víkend byl krásný a už se moc těšíme na pátek,přijde k nám prvně mikuláš s andělem... :slight_smile:
1. pro 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tedka ctu pribeh jedne holciny ze strakonic a je mi z toho smutno. nevim, jak to ted udelam :frowning2:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=66376&vOffset=90&vGotoLast=1#end
1. pro 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale moc ji obdivuju,ja bych asi tolik sil nemela. Jen nechapu jak Gregorovou po tom vsem co uz v nemocnici bylo porad nechavaji :angry:
1. pro 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
protože se tady teď rozmáhá hodně témat z jednoho města kde jsou zvlášť snažilky, těhulky a maminky a mnoho uživatelek už "neodpovídá" názvu, jak je i u vás (nenašla jsem žádnou snažilku, pokud tu nějaká je, tak se jí omlouvám :slight_smile:), z tohoto důvodu bych vás poprosila o přejmenování diskuze. Navrhuji něco neutrálního, nejlépe kam se zakomponuje rok... protože nové těhulky se málokdy zapojí do starší diskuze a založí novou. Budu ráda když se k tomu vyjádříte a něco vymyslíte. Kdyžtak mi pište do IP, ale budu se snažit i nahlídnout.

Díky Krista (admin)
1. pro 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jestli vám to nebude vadit, ráda se k vám přidám - i když tu budu jediná netěhotná, bezdětná. O mimčo se chceme pokusit někdy v červnu nebo v červenci, tak už se taky nemůžu dočkat. Ráda se tu od vás něco dozvím. Co jsem tak koukala, tak ze ST jsme tu asi jen my, přitom na beremese.cz je z tohoto regionu zaregistrováno docela dost holek, ale je pravda, že málo z nich tam má album, takže asi na stránky moc nechodí. Bylo to super, že i před svatbou se tu našlo spousta inspirace a vlastně jsem přes stránky prodala i svatební šaty. Tak se těším, až pokecáme...mějte se hezky
1. pro 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

sayast: to je tedy síla. Já tedy o Strakonicích poslední dobou slyším samou kritiku.

K tomu názvu, nenapadá vás něco?

ilona: vítej mezi náma :slight_smile:
1. pro 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si taky přečetla ten příběh, no to je teda síla, chudáci rodiče, to musí být strašná beznaděj..
Název - jsme tady taková směsice, vůbec nevim...
Holky, já když tak čtu ty vaše příspěvky, tak bych do toho šla nejradši hned. Ale řekla jsem si, že po VŠ chci mít aspoň tři roky praxe, tak už to snad nějak vydržím. A taky ještě plánujeme dovču, tak třeba si odtud přivezeme pěkný suvenýrek v bříšku...snad to bude do toho léta utíkat
1. pro 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuško, Tebe od vidění znám. Jste příbuzný s Míšou Vadlejchů, viď?
1. pro 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilona: však se dočkáte, neboj uteče to jako voda. V jaké oblasti pracuješ?
:slight_smile:
1. pro 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ilonko vítej mezi nás... :slight_smile:
holky ten příběh je hroznej a je mi líto těch rodičů,ale zdá se že to ta mamča bere docela v pohodě
já taky na porod tady ve strakonicích nerada vzpomínám a vím že podruhý sem nepůjdu,ale nechci
vás teď strašit
název mě napadá pouze "těhulky a maminy ve strakonicích" i když si myslím že nám tenhle starej název
může zůstat,protože snažilky se vždycky rády přidají jako Ilonka :slight_smile:
1. pro 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pracuji v nákupu, práce mě baví, ale na tu mateřskou už se přeci jen těším :wink: všechny moje kamarádky už mají mimčo, s manželem jsme spolu 10 let, tak už to chce nějakou změnu...ale jasně, uteče to a doufám, že se brzy zadaří i nám. A co Ty? Jak se cítíš první týdny těhotenství? Chodíš do práce nebo plánuješ být doma?
1. pro 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budoucí snažilka, pozor :wink: ale jo, jak jinak to změnit, tohle se mi zdá dobrý
Já jsem zatím na strakonickou porodnici kritiku neslyšela, spíš takový neutrální názory a pak docela i chválu, ale každý má jinou zkušenost.
1. pro 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, kolik vám je? Nejsem tu snad nejstarší? :sweat_smile: Je mi 27.
1. pro 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilona:to je jasný, změnu to chce a miminko je náhodou moc krásná změna.
Mám žaludek na vodě,hlavně po ránu a dopoledne a hrozná únava.
Chodím do práce. Zatím přemýšlím, jestli mám pokračovat nebo být doma.

Neboj nejsi tu nejstarší. Mně bude za týden taky 27. :wink:
1. pro 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak pro dnešek se loučím, jdu dokoukat seriál a pak na kutě. Dobrou noc :wink:
1. pro 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu taky do vany a pomalu do pelíšku, tak dobrou
1. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky Ilono to víš že jsme z Míšou příbuzné jsme sestřenice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a neboj se mě je taky 27 :frowning2: :frowning2:
1. pro 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak bych název nechala a neměnila (můj názor já už jsem na něj zvyklá)
1. pro 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda já si přečetla tu diskuzi a ten příběh té holčiny ze Strakonice je to hrozný, já se snad budu bát rodit :frowning2: :frowning2: no naštěstí od začátku těhu mám slíbené od svého gyn. že si mě vlastnoručně odrodí (jinak snad uteču :wink: )
1. pro 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
koukam jask se konecne rozjela diskuze :slight_smile:
Tak k nazvu,uz se menit nemusi, to bylo jen kvuli Ilce ze zalozila sve tema, ale kdyz se k nam pridala, tak uz to neni aktualni :wink:
Jinak,ted se stydim, protoze v tom pripade jsem nejmladsi :sweat_smile: . Je mi 22 let.
Jinak dneska jsem byla na testu na cukrovku a jsem moooc stastna ze uz to mam za sebou. Dalo se to vydrzet v pohode, ale prvni hodinku me to docela nakopavalo...
My se s manzou rozhodli ze se zkusim domluvit s nejakym gynekologem a kdyz to nepujde, tak asi dojedu nekam vlakem a pak si zavolam sanitku :grinning:. protoze jinak opravdu nevim. Do Prahy uz je to bez sance :frowning2:
Ale porad doufam ze co ma porodka novyho primare,tak ze to pujde k lepsimu. Gregorovou (Bocankovou) snad uz rodit nenechaji a Stetka ma jit do soukroma. Ale je to nestesti :frowning2:
2. pro 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeste jsem zapomnela, Ilco, jsem moc rada ze ses pridala a proto jsem te kontaktovala. Je nas tu par a ty bys na dalsi snazilku mohla cekat dlouho. Takhle tu muzem byt hezky pohromade :slight_smile:
2. pro 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sandři Štetka má jít do soukroma??? k němu právě já chodím a nic o tom nevím, ale mám od něj slíbeno že u mého porodu bude :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ten příběh co ta holčina psala je smutnej, ale já bych zase nezatracovala Strakonickou gynekologii a porodnici (doktorům jsem dost vděčná ) včasným a rychlím zákrokem mě zachránili od rakoviny děložního čípku, takže já zůstanu ve Strakonicích.
2. pro 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No,to ja asi nakonec taky. Tady aspon vim na koho si dat pozor :grinning:
Dneska jsem byla v nemocnici, a tam se povida ze kdyz nedostal primariat tak se nastval a ze pujde do soukroma. Tak nevim. Ja od ledna budu chodit k Braunove, Kresnicka konci a prebira to Braunova. ta pry bude chodit taky rodit. tak to vyresime asi tak :slight_smile:
Ono se vzdy a vsude neco pos..e, jen se to treba tak nerozkrikne. na piseckou nemocnici a porodnici taky par veci vim. je to vsude stejny
2. pro 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si myslím o špatných a zlých věcech se píše lépe než o úspěchu, tak to jsem nevěděla a já to Štetkovy tak přála aby dostal primariat ten by si to zasloužil ze všech nejvíce (a kdo tam je teda primářem???) já k němu budu chodit tak jako tak :slight_smile: na něj fakt nedám dopustit
2. pro 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,koukám jak se to tu rozjíždí... :slight_smile:
my jsme byli dneska na očkování,normálně mi bylo Venouška strašně líto protože poprví u doktorky plakal ale jak :cry:
a to jdeme v únoru znova,si myslím že už půjde s nechutí :frowning2:
já jsem ráda že bude místo křešničky - Klára Braunů,je to výborná doktorka pomohla mi k venouškovi a já jsem jí a Štěťkovi vděčná
o nemocnici nemluvím, Bočánkovou bych musela nechat zavřít za to jak se chová k rodičkám,ale to musí řešit primář,já jsem řekla až půjdu rodit podruhý a bude tam bočánková tak se otočím a jedu rodit jinam i za cenu porodu v autě :slight_smile:
2. pro 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Primarem se stal nejaky cizi,z Ostravy, Brna nebo odkud. ma takovy nemecky jmeno, nepamatuju si ho :sweat_smile:
O Braunove jsem slysela taky spoustu chvaly, tak jsem na ni zvedava, pry bude chodit operovat a rodit sve pacientky, tak by to bylo super. Ale Bocankovou (Gregorovou), tu nikdy. To jsem taky rikala ze radsi porodim cestou jinam :grinning:
Jinak jeste k novemu primari,pry je prisny a dava tam vsem pucung, tak to bude urcite jen lepsi :slight_smile:
Tak Chudak Venousek, to ma zazitek :frowning2:
2. pro 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Štětka je jednička. Chtěla jsem taky k němu chodit, ale bylo mi řečeno, že
bere jen sestřičky a ještě nevím koho. Takže jsem neměla šanci. Mám teď docela strach jít
do Strakonic. Jsem docela nahlodaná z tý holky. Vím, že se to stává všude, jen se k těm informacím
nedostanem, ale tohle je fakt moc. Kdybych taky věděla, že mě odrodí Štětka, tak bych se nebála
2. pro 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek