• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

pořád myslím na káťu a koukám že to holka nebude mít taky jednoduchý :frowning2:
tak snad jí to rychle uteče a třeba se domluví s tou svojí doktorkou,ke komu chodí?
17. dub 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
k Braunove :wink:
17. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to držím Katce pěstičky, snad to proběhne všechno dobře.
17. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si uplně vzpomínám jak jsem tam ležela já, snad to Káťa bude mít v pohodě a porod rychlý a bez problémů.
Tak mě je dneska pěkně blbě mám pocit že se mi rozkočí hlava jak mě od noci bolí, cítím snad každý kloub v těle. Naštestí si mamka Honzíka vzala dopoledne na chvíli ven a já si uklidila, vyžehlila a ted vařím malinkej je po papání a zatím spinká - a já mám pocit že za chvíli padnu hubou do hrnců :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: no snad na mě neleze nějaká chřipka to by bylo v pr.... :frowning2:
17. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zprava od kati:
ahojky,dr mi to zacne vyvolavat zitra rano. maji ted na sale cikanku a rve tak ze to jde slyset az na chodbu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . mala bude podle utz ke 4 kilum :stuck_out_tongue_closed_eyes: . v sedm jdu na monitor

s tou cikankou ji lituju. kdyz uz jsem mela zavedenou tabletku a byla na kontrolnim monitoru tak mi tam taky rvala. myslela jsem ze utecu :sweat_smile:

nin,snad to budes mit dobry! copak jsi varila? vubec nemam inspiraci..
copak jita a zuzka...
17. dub 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,zuzka bude vědět víc teď k večeru,zatím se neozvala,co Jíťa nevím,škoda,že nemáme žádný zprávičky

4 kila,to bude pěkná macanda :slight_smile:

Já dělala zapečený brambory a šmakovala si celá rodina,máme je všichni moc rádi,na zítra mám koupenej předsmaženej sejra pro mě a Frantu,dětem asi udělám rybí prsty,frknu to friťáku a bude :slight_smile:

Mišák je dneska pěkně protivnej,asi zuby,včera jsem zaregistrovala bílý bouličky nahoře,tak doufám,že to bude ono
17. dub 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy,uplne jsem zapomnela pogratulovat k michalky kruckum :wink:
17. dub 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy chudák, asi bych byla pěkně nervózní, kdyby mi tak takhle někdo řval.... :frowning2:
17. dub 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to káťě nezávidím,cikánky jsou hrozný :rolling_eyes:
já jsem jí dostala poslední den na pokoj,jinak jsem byla na šestinedělí sama,vůbec nebrala ohledy na mě ani malýho a návštěvy jí tam chodily kdy chtěli ani sestřička a doktorka s nima nic nesvedli a to se jich do pokoje nahrnulo 6 :angry:

nejhorší je když ležíš na monitoru a na sále ta ženská řve jak na lesy,já jsem myslela že taky uteču,ani rodit se mi nechtělo jít
17. dub 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé chudinka já vím jaké to je šílené já když byla na hekárně tak tam proběhli 3 porody ( samozdřejmě všichni dorazili až po mě - předbíhali ) a já si to tam vše vyslechla :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: ještě že je to za mnou

Sandři - vařila jsem zapečené kuřecí maso z porkem,šunkou a sýrem :slight_smile: :slight_smile:

taky gratuluji k prvním krůčkům :wink:
17. dub 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlava mě pořád bolí asi začínám trpět migrenou nebo něčím takovým - ještě že je malej dneska zlatej jako kdyby tušil že mě je ouvej tak je hodnoučkej
17. dub 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak to tě lituju, manža na to taky trpí. :frowning2:
17. dub 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ninusko,tak at uz je to zitra dobry. Taky na to obcas trpim a je to hrozny :frowning2:
evco a copak ty? jakpak je?
17. dub 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: jde to, v rámci možností. A co vy s Jůlinkou, četla jsem, jak hezky spinká. Je to šikulka.
17. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer přeju,Franta šel na pivko,Míša už kupodivu chrní,Honzík kouká na telku,tak můžu povídat

Díky za pochvalu Míši,dneska sama chodit nechtěla,udělala asi jen 2 kroky mezi křeslem a gaučem,ale chodily jsme po bytě za jednu ruku,venku jsme dneska vůbec nebyli,protože spíš pršelo než nepršelo

Bolest hlavy je na palici,naštěstí na to netrpím,ale občas se to stane,to je pak fakt humus,tak ať tě to brzo přejde

Kátě nezávidím ani to co má vedle sebe ani to co má před sebou,ale za tu princeznu to stojí :wink:
17. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: tak koukám že jsme na tom stejně má drahá polovička vyrazila taky na pivko a já koukám na dvd malinkej ted usnul tak si pouštím filmík. Už je to trochu lepší vzala jsem si valetol a vypadá to že zabral - nerada bych začala fakt trpět migrénama to musí být šílený stačí mi to dneska :frowning2:
17. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak koukam jaky jsme slameny vdovy :grinning:. Muj ma sice odpoledni,ale pak jde taky na pivko.
Julca je hrozne hodny dite (tuk tuk), snad ji to vydrzi :grinning:
my dneska teda chvili venku byli, ale spis jsme jen zmokli. Snad uz se brzo udela lip. nevadilo by mi kdyby bylo jen hezky :slight_smile:
17. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem na tom stejně, jsem taky doma sama, manža chodí pravidelně každý pátek
venoušek už spí, já koukala na blondýnky na primě a teď budu brouzdat na netu :slight_smile:

my jsme byli venku od 14 hod. to už docela šlo i když chvilkama kapalo ale venoušek tam vydržel až do 18 h. tak se aspoň unavil, dopoledne koukal jenom na bednu

zítra se jdeme podívat na rallye
17. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím vás z českobudějovické nemocnice, manžel už vám vše napsal, zatím nic nového není. Ke všemu mi ještě našli cukrovku, tak jsem na dietě. moc vám všem děkuji za podporu, budeme jí protřebovat. Když to dobře dopadne tak mě pustí 2.7. takže super výhledy.
17. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo,až v červenci? Já měla cukrovku na hraně,já která sladký skoro nejí,na čokoládu,oříšky,mák,kakao jsem alergická sestra mi tenkrát říkala,že spíš tělo dostalo šok,jak na to sladký není zvyklý.,zrovna včera o tom vyšel krásnej článek v Instinktu,že se to tu občas přehání,jinde v cizině tyhle testy ani nedělaj,ale to je fuk,když už na to přišli,tak to aspo%n pohlídaj.Moje spolužačka takhle ležela v Budějkách už od nějakýho 20.týdne až do porodu,a porodila v 36.týdnu,plánovaně.Moc na Tebe myslíme

Zuzka se mi neozvala,tak uvidím třeba zítra

Franta chodí na pivko taky každej pátek,tedy pokud nejedeme k našim,tam jde prozměnu s mým tátou :slight_smile:
Holky vy máte takový poklady,ale mě už taky dětičky spinkaj :slight_smile: :slight_smile: ,já mám děsnej hlad,ale hubnu,takže nic nebude,ale možná si otevřu lahvinku a udělám si střik :wink:

San a vzpomněla si Tesina hned,když jsi jí řekla kdo jí pozdravuje?
17. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jezis jito :frowning2: :pensive: . No, to mas opravdu osklive vyhlidky :frowning2:. ale vydrz, beruska za to stoji. Ale teda fakt je to hrozny. Ta cukrovka je nejmensi zlo. a co tam s tebou delaji? Moc tu na tebe myslime!!!
17. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucy, ja si nemohla vzpomenout jak jsi rikala tu prezdivku :grinning:. Takze jsem ji o tobe rekla vse to malo co vim a pak rikala ze uz vi :slight_smile:
17. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já mám taky hraniční hodnoty, ale paní doktorka se rozhodla pro dietu. Představa je fakt hrozná,taky to tady každý den obrečím.
Docela mi potěšilo, že včera Turek volal sem a ptal se na mě.
Nic nedělají, jen tady ležím a baštím prášky, příští týden, by mi měli píchat injekce na dozrání plic, kdyby něco.
17. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo šatičky tady máš u mě uskladněný a čekají na vás,jestli chceš písni mi do IP telefonní číslo a já ti budu psát,ať se nenudíš.Já ti ho tam písnu,abys věděla jaký je moje.Se Zuzkou si taky takhle píšeme,aby jí nebylo v nemocnici tak smutno

Zdeni na rallye? To se mu určitě bude líbit,my bysme chtěli zítra pokud Frantovo rodiče pohlídaj /a já doufám,že jo/ jet na bowling
17. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vubec se nedivim ze tam brecis. Ja bych bulela taky :pensive:
To je od Turka moc hezky :slight_smile:
Jito, i kdybys porodila driv, tak uz by mala byla relativne v pohode. A je dobre ze jsi pod kontrolou!
17. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ted jsem si vzpomnela, od cervna ma do strakonicke porodnice nastoupit nejaky dobry lekar ze Stodu od Plzne, tak snad se nam tu ta porodnice zas zbercha :slight_smile:

Jito a mas tam aspon notebook? abys tu s nama mohla byt ve spojeni? vetsinou tu vzdycky nekdo je, tak kdyby ti bylo smutno, tak muzes jen napsat :wink:
17. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kdybys mela zajem, taky uz davam pomalu na stranu veci po julince, tak muzu prubezne davat fotky kdyby se ti neco libilo. vse jsou to krasne veci, malo nosene a v perfektnim stavu.vse znackove
17. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muri,neboj,to zvládneš a malá taky,určitě je bojovnice,o holkách se tvrdí,že bojujou víc než kluci,ta spolužačka má taky holčičku,moc a moc držíme všechny palečky a pěstičky

jo,jo Turek je fakt moc fajn a je to od něj hezký
17. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A víš co Muri,tak já si maplánuju výlet do Budějek a zajdu tě navštívit,tedy směj k Tobě návštěvy?
17. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja bych taky rada prijela, ale pro me je to jeste technicky nemozne :frowning2:
17. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek