• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Luci, jsi strašně hodná, už se těším až se v Protivíně potkáme, mamka zrovna říkala, že tě teď nevidí. Návštěvy můžou, ještě to, manžel jezdí každý den, notebuk mám od dneška. Holky jste moc hodné, já se rozhodla, že ted nic kupovat nebudeme, počkáme ještě nějaký ten týden.
škoda, že jsem se se Zuzkou nepotkala, ale jsem moc ráda, že jsem tady.
Luci, taky jsem si na tebe vzpomněla, když Turek manželovi říkal, že jsem tady preventivně, protože v Písku umí zachránit miminka od 1kg, vždyť to, ale není pravda.
Pošlu ti taky tel.č., ale budu tady teď denně. Až nebudu tak je zle.
17. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jito nestras a koukej optimisticky. Malicka to citi :wink:
neboj, ja veci jeste prodavat nebudu, cekam az toho bude vic, tak treba neco vyberes :wink:. Je jasny ze chces cekat, ja sama taky nakupovala spis az na konci a to jsem nemela problemy jako ty. ono ti to neutece.
17. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo neboj v nemocnici si tě pohlídají a v budějovicích je to lepší než kdybys ležela tady nebo v písku, vím že je to tam dlouhý,ale uteče to a pro tu krásnou holčičku se přetrpí všechno,musí :slight_smile:

no už vidím jak zítra náš venouš na tý rallye stojí a říká samý auto auto auto,on se teď tak rozkecal to snad není ani možný a to jsem měla strach aby mluvil,manža totiž začal mluvit strašně dlouho a ještě měl problémy a musel chodit k doktoru
17. dub 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandruš koukala jsem na malou,je nádherná,já chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy holčičku :sunglasses:
sandruš můžu se zeptat kolik je manžovi? vypadá tak strašně mladě,úplně v něm vidím bráchu a to mu je 23 :slight_smile:
17. dub 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu někdo nebo trpím samomluvou??????????????????????????????? :frowning2:
17. dub 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás byl dneska den blbec,odpoledne když jsme byli venku, tak první co si venoušek udělal bylo že vlezl tátovi do dílny a pustil si tam takový kolo s páskou,samozřejmě tam zapomněl pod tím ruku, ještě že tam byl manža, jinak by mu to prý ufiklo prsty, má to drobet nateklý ale hýbe s tím normálně,takže dobrý akorát bude mít teda modřinu a aby toho nebylo málo, tak když jsme přišli domů tak dělali s tátou kraviny a venoušek spadnul z křesla přímo na nožičku přisednul si jí a potom si nemohl na ní stoupnout, takže už jsme se oblíkali že jedeme na pohotovost a když mu jdu obouvat botičku tak se postavil a utekl mi,sice kulhá ale tak snad to bude dobrý
si někdy říkám že jsme hrozný rodiče a mám o malýho pořád strach :unamused:
17. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem tu, jen jsem myla nadobi :slight_smile:
trefila jsi to, edovi je 23 a me bude 23 v kvetnu :wink:
dekuju za pochvalu, musim rict ze jsem stastna ze je to holka :dizzy_face: . u druhyho uz mi to bude jedno :grinning:
to už opravdu všichni spíte??????????????????????????????????????????????????????
Zdeni netrpíš,já když tady na to tak koukám,tak jsem tady větev nejstarší,tedy vlastně Jíťa se mnou :grinning: :grinning: ,ale moje drahá druhá polovička jisto jistě vede

Zdeni,taky jsem si moc přála holčičku a je to fakt bezva,když je páreček a je to úplně jiný než ten kluk,užívám si to

Jíťo,já to ale pořád říkám,že jsme extrém,ale tenkrát se už nic jinýho dělat nedalo,malej by převoz nepřežil a hle kluk jako osika :grinning: :grinning: :grinning: ,nemůžu nalsat jako buk,protože je to děsný vyžle,ůlae to má po mě,já mamku teď taky nějak míjím,ale my se určitě potkáme :dizzy_face:
autor
neeeeeeeeeeeeee
autor
ja uz o diteti povidala od 17, vzdy jsem chtela byt mlada maminka, tak to ani nikoho neprekvapilo (doma). ty spis byli radi ze to nebylo jeste driv :grinning:. ale nebylo s kym :grinning: (nebo bylo, ale toho ja jsem si jako otce pro sve dite nepredstavovala :grinning:)
17. dub 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to bych mu neřekla,ale je to stejný jako můj brácha tomu je taky tak,teď s přítlkyní taky plánujou mimčo,tak jsem zvědavá kdy se do toho pustí, baráček už budou mít hotovej a pak říkali to mimčo :dizzy_face:

mispul je jedno jestli jste nejstarší,hlavně že si tady dobře pokecáme a počkejte až bude ten sraz,to si dětičky užijou a my si krásně podrbeme :grinning:
17. dub 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
presne tak, o veku to neni, hlavne ze si rozumime :slight_smile:
17. dub 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě zase malá lezla na postýlku,normálně po ní šplhá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,taky už bravurně vyleze na gauč a pak po něm poskakuje,dolu slézt neumí,no horor,Honzík zase kouká na dvd na ošklivý káče a všechno přehrává,takže když se tam lasičky mydlí po hlavě tak jde a plácne jí míše,ta spustí řev a teď už většinou preventivně řve,když se k ní jen blíží,tak je to tu občas jak u komediantů,ještě že teď je klid :slight_smile:
17. dub 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem mimčo chtěla hned po svatbě,taky jsme se domluvili už 1/2 roku před svatbou že vysadím antikoncepci,ale čekali jsme dlouho,malej se narodil 3,5 roku po svatbě, jen doufám že to s tím druhým půjde líp,ale zase si říkám že by to braunová nenechala tak dlouho čekat, křešnička byl v tomhle zvláštní, nikam nechtěl poslat a když nám konečně vypsal žádanku na vyšetření tak jsem přišla do jinýho stavu,ale o mimčo jsme přišli a pak už jsem znala braunovou a ta mi pomohla :slight_smile:
17. dub 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul tak to máš slyšet u nás když venouškovi nechci pustit pc nebo telku, to je siréna :grinning:
17. dub 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím jít připravit malýmu papání,za chvilku se vzbudí a bude hledat svojí flašku a ona zatím žádná není,to by bylo křiku :sweat_smile:
17. dub 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já vím,že o věku to není,sice nejsem nejmladší maminkla,ale s vámi mládnu :grinning: :grinning: :grinning: a sdětičkama ještě víc,tedy s těma vlastníma,až se jednou vrátím do práce,tak mám strach,že naráz zestárnu o několik let :sunglasses: . na srazík se taky těším :dizzy_face:

Já zase vždycky věděla že dětičky budou až dýl,až potkám někoho o kombudu přesvědčená,že je to on,před Frantou jsem 8 a půl roku chiodila sklukem ale poslední 4 roky jsem věděla,že to nikdy nebude on,Frantu jsem poznala a hned jsem věděla,že to je to pravý,po 2 letech jsme se vzali a za další 2 roky byl Honzis :dizzy_face:
17. dub 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hrozný,než odepíšu,tak už mjsme jinde,taky jdu připravit mišce mlíko,i když by ještě měla vydržet,ale usnula u kaše a nedopila jí,tak uvidíme
17. dub 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem vám vložit nějaký fotky do alba,ale bohužel nemám na notebook přihlášenou tiskárnu,takže musím počkat až přijede v neděli švagr a doveze mi snad už můj pc
17. dub 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je zvlastni. vzdyt kresnicka je odbornik na neplodnost... to bych nerekla ze necha tak dlouho cekat :rolling_eyes:
druhy urcite pujde rychleji a kdyztak Braunova je super. Da se s ni skvele domluvit :slight_smile:
Tak to my se brali po pulrocni znamosti a to jsem uz byla ve 3 mesici :zipper_mouth: . Ale Julinka byla planovana a chtena. Jen se povedla na poprve a to jsme necekali :grinning:. mela jsem slibovane ze se mi nepodari moc rychle otehotnet :sweat_smile:
17. dub 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já musím venouškovi dělat kaši,protože u mlíka mi nevydrží a musela bych mu dělat jídlo co 1,5 h. a tak mám instantní kaši a to jí jednou za noc okolo tý půlnoci až jedný a pak až ráno
17. dub 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je,vy jste toho napovidali nez jsem zvladla odepsat :grinning:
17. dub 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
o fotkách ani nemluv,jak fotíme na digitál,tak máme všechno našvihaný v počítači a nejsme schopný nechat udělat fotky,naštěstí můj brácha fotí na klasickej foťák a moc hezky,takže fotky do alb máme od něj
17. dub 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucy, tak to je presne jak u nas. ja mam asi uz 180 fotek Julci,ale vsechny v pc. nebyli jsme schopny jeste zadny hodit na cd a vyvolat :sweat_smile:. U nas uz klasickej fotak nikdo nema :unamused:
17. dub 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé san tak to jste rychlíci,ale na mojí ségru snad nikdo nemá

v listopadu se seznámila se svým přítelem a pod stromečkem už byli 3 a to se k ní Michal stěhoval den před štědrým dnem,takže si z ní pořád děláme srandu že si to ani neužila a než začla plánovat tak byla v tom :grinning:
17. dub 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nejhorsi je ze kdyby mi spadnul pc, tak nemam fotku zadnou. Musim rict edovi at je vypali. Ja to neumim :sweat_smile:
17. dub 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám se Honzík taky poved na poprvý,přivezli jsme si ho z Malorky a Míša se povedla ani nevíme kdy,bylo to v době,kdy tady byl pořád někdo na návštěvě,takže to musela bejt nějaká rychlovka :grinning: :grinning: ,doteď vidím,jak jsme měli sraz z gymplu,já pila pivko a všem tvrdila,že těhotná nejsem a byla :dizzy_face:
17. dub 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi máme i klasickej foťák,ale většinou si fotky děláme sami z pc,takže něco nandám do alby ale většinu máme v pc,ale teď jsem si uvědomila jestli mi tam vůbec zůstanou když nám kleknul :confounded:
17. dub 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na tom notebooku píšu jako tatar,to je se mnou hrozný
17. dub 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek