• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

takhle jsme přišli o spoustu fotek honzíka,ještě jsme neměli foťák,půjčovali jsme si od fr.taťky,ten je ukládal do počítače a jednou to všechno spadlo,pár fotek se ještě našlo,ale moc toho nebylo :frowning2:
17. dub 2009 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
my spolu bydlime od 1. dne chozeni :grinning:. Poznali jsme se 2 mesice pred tim.

Ja pred edou zila pres rok s jednim, ale vedela jsem ze s nim budoucnost nechci. a po rozchodu jsem se dozvedela veci ze jen lituju toho ze jsem se nerozesla driv. jako ze treba jsem byla na operaci, po narkoze se ani neprobudila a on mel v mem byte, moji posteli moji kamaradku, kdyz jsem mela nocni, tak tu pokazdy nekoho mel... No humus. S edou jsem tak nejak citila ze s nim chci stravit cely zivot. a kdyby nedejboze doslo k nejhorsimu, tak nikdy nebudu litovat. Vim ze o Juli bych se postarat dokazala. mam podporu rodiny, tak by nebyl ani problem vzit par sluzeb v praci. A hlavne, to nejcennejsi, julinku, tu mam :dizzy_face:
17. dub 2009 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
a já bych fotila pořád,každá situace se mi zdá úžasná,ale většinou fotím já,takže na moc fotkách nebývám
17. dub 2009 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
no my se k sobě stěhovali po 14 dnech známosti,Petr mi sbalil věci,franta je vyzved a bylo :slight_smile: :slight_smile: ,nejvíc v šoku z toho byli fr.rodiče,do tý doby žil s nima a žádnou přítelkyni jim nikdy nepředstavil a apk se hned stěhoval :dizzy_face:
17. dub 2009 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to ja svych fotek moc nemam a ani moc nefotim, teda ted se snazim kdyz je julca, aby mela pamatku :slight_smile:
17. dub 2009 ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám taky jenom pár fotek kde jsme s venouškem jinak je na nich sám nebo s manžou,mě nikdo nefotí

tak já jsem před vaškem měla vztah 4 měsíce,ale nebylo to ono, protože taťka dlouho nechtěl slyšet že někoho mám a tak jsem začala chodit s klukem který se mi líbil a věděla jsem že mi to doma projde,pak jsme se rozešli a já jsem se seznámila na diskotéce s vaškem,jezdil tenkrát taxíkem a přišel mi normální kluk,taky je starší a to mi bylo 17 no a když jsem v 18 dodělala školu tak jsme spolu začali bydlet a řekli jsme si že když spolu vydržíme 4 roky tak že se buď vezmem nebo rozejdem no tak byla svatba ale mezi tím už jsem byli 2x od sebe a ani teď to někdy nebývá růžový,ale kdo má ideální manželství
17. dub 2009 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
je lucy, tak to je taky hezky :grinning:
ja verim na osud, kdyz jsou si lidi souzeny, tak je uplne jedno jak dlouho se znaji nebo spolu bydli nebo kdy maji deti. proste je to osud :slight_smile:. Bud to vyjde i kdyz jsou spolu jen mesic a nebo jim ani 10 let vztahu nepomuze..
17. dub 2009 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
já to říkám taky :slight_smile:
17. dub 2009 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
u nas byva italie spis kvuli zarlivosti. Oba jsme dost. Mozna prave proto spolu vydrzime, protoze v tom si nemame co vycitat :sweat_smile:. No a narozeni Julinky s edou trosku zamavalo. byl zvykli ze jsem se venovala jen jemu. Vlastne jsme spolu byli porad a pokud nebyl v praci, tak se venovali jen jeden druhymu a najednou prislo miminko a vsechna pozornost sla k nemu. I kdyz jsem se snazila, tak asi malo. Holt Juli me potrebovala vic. Ale tak uz to vypada ze to bude dobry, tak uvidime :slight_smile:
17. dub 2009 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to s tebou naprosto souhlasím :slight_smile: ,prostě je to osud a vím,že kdybych vydržela stím prvním a měla sním honzíka,tak by mě stejně opustil,protože by to psychicky nezvlád.Franta je moje jistota,můj držák,prostě je náš :slight_smile:
17. dub 2009 ve 23:11  • Odpověz  • To se mi líbí
to víš že bude,zamává to s každým chlapem,ale oni si zvyknou,vždyť přeci ty děti taky chtěli,tak to musí chvíli zkousnout,
17. dub 2009 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,krásně jsme si pokecaly,jdu udělat hají,blíží se víkend a to chce míša pravidelně vstávat brzo,aby jí asi něco neuteklo,tak dobrou :slight_smile:
17. dub 2009 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
say to bys musela znát mýmo manžu, je to prostě svůj pohodář, než jsem šla rodit tak šel vždycky na svoje pivko a povídal kdyby jsme jeli už mám domluvenýho taxíka, venoušek ho ze začátku moc nebral, možná to bylo tím jak byl malinkej ale od 3 měsíce už sám koupal a koupe do dneška, nejhorší pro mě vždycky to léto, jezdí pracovně na slovensko a to bude zase děs, loni ho vašík nemohl poznat když se vrátil po měsíci a trvalo mu dlouho než k němu šel a manža to nemohl zkousnout
17. dub 2009 ve 23:15  • Odpověz  • To se mi líbí
mispul dobrou noc :slight_smile:
17. dub 2009 ve 23:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ono tomu jeste trochu napomohla jedna duchodkyne. Eda vencil psa a baba edu nepoznala (jinak si to neumim vysvetlit) a zacala mluvit jestli mi eda jen pomaha vencit, eda nechapal a baba zacla na psa ze ma novyho panicka :sweat_smile:. Tak se eda urazil a ze ne, ze endy je jeho pes. tak to babka zakoncila tim ze si ho asi spletla s jinym chlapem :rolling_eyes: . pritom blbost. Toho psa vencim jen ja, Eda a moje mama. Jenze eda si ted mysli ze mam jinyho. Takova pitomost. A nenecha si vysvetlit ze v tehu jsem na to opravdu myslenky nemela, zvlast na konci kdyz jsem jako koule nemela silu jit ani pred barak se psem a po porodu taky tezko,to byli myslenky jinde. Jenze jeho odpoved vzdy byla proc by si to cizi zenska vymyslela :frowning2:
17. dub 2009 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, koukám, že se vám nechce spát :slight_smile: . Jen jsem sem na chvilku jukla a tydy se hovoří. Já nějak poslední dobou nestíhám sem chodit. Když je venku pěkně, tak jsem celý den tam a když jsem doma, tak doháním domácnost. A stejně to nestíhám.
Jinak já jsem s manželem už 14 let a vdaná 8 let. Bydlíme spolu 9,5 roku.
17. dub 2009 ve 23:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mispul, dobrou :slight_smile:

Ty jo? zdeni, to by mi bylo strasny smutno, cely mesic pryc? :frowning2:. Nedivim se ze ho Vasik nepoznal, preci jen to je na maly dite dlouha doba :frowning2:
Eda uz v nedeli poprve sam koupal a prebaloval :slight_smile:. je na to moc sikovny. O malou se krasne stara :dizzy_face:
17. dub 2009 ve 23:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a taky jsem doma sama. Miláček šel taky na pivo.
17. dub 2009 ve 23:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty chlapi se snad dneska domluvili :grinning:
17. dub 2009 ve 23:20  • Odpověz  • To se mi líbí
San já ván potkala na podskalí jak jdete s kočárkem :slight_smile:
17. dub 2009 ve 23:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jee, alco, kdy? A proc se nehlasis? Ja te nezblejskla :sweat_smile:. ale to je u me normalni, jsem slepa i s brejlema natoz bez nich :sweat_smile: :grinning:
17. dub 2009 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
tyhle báby jsou hrozný, znám to z domova, nám sem nemůže přijít žádná návštěva,protože jí to vadí a dokáže to říct i před nima,nebere ohledy na to že tady bydlíme my a že návštěvy chodí za námi a ne za ní
tenhle týden už snad má přijít domů a my si s manžou říkáme že nám končí dovolená a začne opět teror,poslední návštěvy v nemocnici už jsou pro mě hrozný, už začíná mít ty svoje kecy a já už to prostě nesnesu,tady už jsem jí ve středu odsekla a tak řekla že se domů netěší

san neboj to bude dobrý,edu to přejde a bude rád že vás má,bába určitě nosí brejle nebo je napůl slepá jinak si
to neumím vysvětlit
A ještě k fotkám, také mám všechno v PC, ale i ve foťíku. Z toho to vymažu až když to vypálím. Už se mi stalo, že mi kleknuk PC a bylo po fotkách. Strašně mě to mrzelo.
No bylo to minulý týden. Asi šel rovnou z práce, protože měl na sobě bílé sako a myslím, že oranžovou košili?
17. dub 2009 ve 23:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
uz je to tyden, tak se obcas tvari jak u umuceni, ale dnes uz to vypada dobre. tak doufam. Bylo mi receno ze chce cas, ze bud ho to prejde nebo odejde :pensive: . ale ja nemam uz silu vysvetlovat ze mesic po porodu by me milenec opravdu ani nenapadl. jj, baba slepa je :grinning:. Ale vysvetluj to zarlivci.
A co s vasi babcou je? Tak to vam asi konci havaj. to je taky des :rolling_eyes:
17. dub 2009 ve 23:24  • Odpověz  • To se mi líbí
A taky jsem za tebou stála ve frontě na podskalí. Na ruce jsem měla malou. Myslím, že provokovala tu paní co tam s tebou stála frontu :wink: . To jsi právě kupovala ty pivka :grinning: .
17. dub 2009 ve 23:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
alco, jo jo, to jsme ho vyzvedli a sli na pivecko :grinning:
ja budu muset vic koukat po kocarkach :grinning:. Nin jsem taky poznala podle kocarku :grinning:. Tak jakypak mate vy? Porad toho x landera? Kdyz ja bych stejne nevedela ke komu se hlasit, protoze nevim jak vypadas :sweat_smile: :grinning:. Musis ty :slight_smile:
17. dub 2009 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no na konci ledna jsem jí tady našla na chodbě, spadla a zlomila si nějaký kloubek u pánve a tak musela 6 týdnů jenom ležet a teď jí učí chodit o berlích a prý až bude chodit o jedný tak půjde domů,ale už bude v LDN 3 měsíce a dýl tam být nemůže takže čekáme tento týden že už přijde
jj když jsme tu sami tak se vůbec nehádáme a venoušek je v klidu,potom zase budem slýchat dávej na něj pozor,tohle nevař dyť to nejíte atd. ... a o tom bordelu co tu bývá ani nemluvím, nejhorší je že máme kuchyň a záchod a koupelnu společnou a to mi hodně vadí
17. dub 2009 ve 23:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já bych san,ninu a kláru poznala,takže až vyrazíme na podskalí tak se budeme hlásit :grinning:
17. dub 2009 ve 23:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, mam vas vsechny moc rada a jsem jeste radeji, ze jste stastné!! Opatrujte se :wink:
17. dub 2009 ve 23:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek