• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Jasně já se ohlásím :slight_smile: . Jinak mám červenýho x-landera a taky občas vyrazím s golfkama (černý Moon). Nikdy nejsem sama, většinou je se mnou ještě 1-2 kočárky s maminama :sweat_smile: . Sedávám u pískoviště a malá si občas pěkně pořve, tak jsme nepřehlédnutelný.
17. dub 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je, tak ja vim :grinning:. teda, nezapamatovala jsem si te natolik abych te priste poznala, protoze jsem nevedela ze ses to ty :grinning:. jo, to byla moje teta :slight_smile:. No, musis uznat ze bylo horko, tak aspon male pivo musi byt :slight_smile:. ja ho miluju :dizzy_face: . Zajimavy je ze pred tehu jsem se po pivu mohla utlouct, v tehu mi vubec nechutnalo a ted zas jo :slight_smile:. ale dokud kojim, tak jen to 1 male. Na vic musim pockat :grinning:
17. dub 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja dneska taky byla na vinku a moc mi to sedlo! Muj manzel je moc uzsnej :slight_smile:
Ninu jsem také určitě už zahlídla a pokaždé, když jedu přes malé náměstí jí taky vyhlížím. Jezdím tam většinou denně.
koukam, ze se mi ztraci pismenka. Kamoska ma dorazit po pulnoci z nemecka, tak na ni cekam. Veze deti, tak si je alespon posmudlam :slight_smile:)
17. dub 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
1 pivečko ti neuškodí. Dodá ti vitamínky :slight_smile: .
Aninam je dobře, že máš úžasného manžela.
17. dub 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam a jsem na nej hrda!!! Miluji ho a vim, ze to byl (je) ten pravy....
17. dub 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
San já znám tvojí maminku. Učí ve školce kam chodil Luky.
17. dub 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani to je to nejdůležitější. S láskou se překoná všechno...
17. dub 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jdu cekat, az zatuka na okno...
autor
Ani, tak to mas velke stesti, a ostatni taky dorazi :slight_smile:. Tak to tam mas deticky za chvili :slight_smile:.
Ja vinko nemusim, ja jsem pivni :slight_smile:
ty jo, musime uz udelat ten srazik at uz okolo sebe jen nechodime, ale abysme se uz znali :slight_smile:
autor
ani dlouho jsi tu nebyla a dlouho se zas neohrala :angry:
17. dub 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky loučím se s vámi, malinkej už se probouzí,takže půjdu krmit a pak do hajan
dobrou noc a zítra :slight_smile:
Jo jo, jsem pro :slight_smile: .
Myslím pro ten srazík, on ten příspěvek skočil jinam.
17. dub 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alco, jo jo, uci :slight_smile:. A kdy mela Lukyho? Loni? Ja za ni chodim do skolky casto, tak to beztak Lukaska taky znam :grinning:. Ale pokud nezlobil, tak nevim :grinning:. vetsinou si clovek zapamatuje jen ty zlobive :slight_smile: (teda aspon ja)
17. dub 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, dobrou :slight_smile:
Myslím, že podskalí není až tak velký a určitě se potkáme.
San a má Nina tan modrý x-lander?
Dobrou noc Zdeni.
17. dub 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, ma :slight_smile:. Prave ze je to moc hezka barva a kocarek vyrazny, ze neslo nin nepoznat :slight_smile:
17. dub 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luky moc nezlobil. A kdy ho měla nevím. Možná ho ani neučila, jen si jí od tud pamatuju.
17. dub 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já budu po něm taky koukat. Po víkendu se má zase oteplit, tak vyrazím na procházku.
17. dub 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jo. Ja obcas kdyz ty deti vidim, tak mamku lituju. a ucitelky pak dal (jako jsou tady holky) lituju snad nejvic. Co si nektery deti dovoli, to je hrozny. ja bych ucit nemohla, ja bych je snad musela zabit :sweat_smile:
Nejvic teda zlobi kluci, takze kdyz jsem za mamkou chodila jako tehule, tak se modlila za holku :grinning:
17. dub 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukyho mám v albu, ale musíš si odmyslet toho kohouta :grinning: .
17. dub 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš a povedlo se :slight_smile: .
17. dub 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych asi nemohla něco takového dělat, možná ještě ty nejmenší, ale na to asi zase nemám trpělivost.
17. dub 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Lukyho si nepamatuju, ale bude to teda krasavec :wink:
ma se oteplit? hura :slight_smile:. tak to budem asi na podskali zas porad :sweat_smile:. Manza ma ranni, tak to bude chodit na prochazky (na pivo) s nama rad :slight_smile:. tak to se urcite potkame :slight_smile:
17. dub 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me teda strasne bavila prace v detskem centru, ale taky to neni na porad. ono celkove delat s lidma cely zivot je na blazinec :sweat_smile:
17. dub 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě jo :wink: .
Tak já se taky budu muset rozloučit. Něco slyším z chůvičky. Mé drahé polovičky se stejně nedočkám, tak půjdu nabrat nějaké síly na zítra.
17. dub 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dobrou Alco :slight_smile:
17. dub 2009 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek